Головна
 

Посилання

Сайт Президента України
Верховна Рада України
Урядовий портал
Офіційний веб-сайт Нацдержслужби України
Київська обласна державна адміністрація
Укрінформ
Січень 2020
П В С Ч П С Н
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 23 24 25 26
27 28 29 30 31    
Середа, 22 січня 2020


Друк

Відповідно до наказу Міністерства цифрової трансформації України від 16.01.2020 №3 центральним засвідчувальним органом проведено генерацію нових пар ключів та сформовано самопідписані сертифікати ключів.

Для забезпечення безперебійного функціонування інформаційних систем, в яких використовуються кваліфіковані сертифікати електронного підпису та печатки, просимо адміністраторів цих систем ТЕРМІНОВО встановити сертифікати, які знаходяться за посиланнями:

https://czo.gov.ua/folderverify/Data/CACertificates.p7b

https://czo.gov.ua/folderverify/Data/CAs.json

Нові пари ключів центрального засвідчувального органу введено в дію о 20:20 20 січня 2020 року.

ГУ ДПС у Київській області

 

 

Переглядів: 6
 Друк

У грудні 2019 року податківці Київської області провели перевірку окремих питань щодо дій посадових осіб ГУ ДПС у Київській області під час організації та проведенні документальної позапланової перевірки платника податків. Про це повідомив в.о. заступника начальника податкової служби регіону Олег Воловін. Зокрема, встановлено, що в ході документальної перевірки працівники податкової служби допустили недонарахування податкових зобов’язань з ПДФО та військового збору на суму більше 41 мільйона гривень.

За вищевказаними матеріалами прокуратурою Київської області зареєстровано кримінальне провадження за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 364 КК України – зловживання службовим становищем, що спричинило тяжкі наслідки.

«Співробітникам податкової служби Київської області  регулярно роз’яснюються норми Закону України "Про запобігання корупції" з метою упередження надзвичайних подій і правопорушень та для виявлення обставин, що могли перешкоджати їх призначенню» - повідомив Олег Воловін.

Він зазначив, що протягом 2019 року співробітники управління запобігання та виявлення корупції провели 147 організаційно-роз’яснювальних заходів, вжито 480 заходів з надання методичної та консультаційної допомоги, а саме: 360 консультацій працівникам ГУ ДПС у Київській області в заповненні декларацій особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, та 120 індивідуальних консультацій щодо дотримання антикорупційного законодавства. Окрім цього, вжито 298 заходи щодо запобігання та усунення конфлікту інтересів в ГУ ДПС у Київській області.

Всі новації у податковому законодавстві та основні вимоги застосування норм Податкового кодексу України доступні такожна нашій офіційній сторінці у Facebookhttps://www.facebook.com/tax.kyiv.oblast/

ГУ ДПС у Київській області

Переглядів: 7
 Друк

Головне управління ДПС у Київській області повідомляє ФОП – платників єдиного податку щодо  порядку нарахування та строків подання звітів та сплати  єдиного податку (далі – ЄП).

Коли подавати звітність?

І та ІІ групи

Звітний період – календарний рік. Податкова декларація подається протягом 60 календарних днів, що настають за  останнім календарним днем  звітного (податкового) року – цьогоріч по 02 березня  2020 включно.

ІІІ група

Звітний період – календарний квартал. Податкова декларація подається протягом 40 календарних днів, що настають за  останнім календарним днем  звітного (податкового) кварталу (півріччя) – за ІУ квартал  2019  по 10 лютого  2020 року включно.

Скільки сплачувати?

Перша група

Ставка   ЄП встановлюється  до 10% від розміру прожиткового мінімуму для працездатної особи, встановленого законом на 01 січня податкового (звітного) року: у 2020 році – 210 грн на місяць.

Друга група

Ставка залежить від розміру мінімальної заробітної плати – до 20% від встановленої законом на 01 січня  податкового (звітного) року мінімальної заробітної плати. У 2020 році – 4 723 грн. Сума ЄП для другої групи у 2020 році  - 944,6 грн. на місяць.

Третя група.

Встановлюється відсоткова ставка ЄП у розмірі:

1) 3 % доходу - у разі сплати податку на додану вартість;

2) 5 % доходу - у разі включення податку на додану вартість до складу єдиного податку.

Для ФОП, які здійснюють діяльність з виробництва, постачання, продажу (реалізації) ювелірних та побутових виробів з дорогоцінних металів, дорогоцінного каміння, дорогоцінного каміння органогенного утворення та напівдорогоцінного каміння, ставка ЄП встановлюється у розмірі 5%.

Коли сплачувати?

Перша та друга групи

Не пізніше 20 числа (включно) поточного місяця авансом (наприклад, за січень у січні). Якщо останній термін випадає на святковий або вихідний день, заплатити потрібно в останній будній день напередодні. Платники   можуть здійснити сплату  ЄП  авансовими внесками  за весь податковий (звітний) період  (квартал, рік), але не більше як до кінця  поточного звітного року.

Третя група

Протягом 10 календарних днів після граничного строку подання податкової декларації за податковий (звітний) квартал.

Куди платити?

Сплата ЄП платниками першої - третьої груп здійснюється за місцем податкової адреси за новими бюджетними рахунками https://kyivobl.tax.gov.ua/byudjetni-rahunki/

Звертаємо увагу, що платники ЄП першої і другої груп, які не використовують працю найманих осіб, звільняються від сплати ЄП протягом одного календарного місяця на рік на час відпустки, а також за період хвороби, підтвердженої копією листка (листків) непрацездатності, якщо вона триває 30 і більше календарних днів.

ГУ ДПС у Київській області

 

Переглядів: 6
 Друк

«Ми маємо приріст кількості платників до показника 2018 року 3,1% або 5,2 тисячі. Загалом на 01.01.2020 року кількість суб’єктів господарювання  Київщини досягла 174,8 тисяч, із них - 74,9 тисячі підприємств (організацій, установ) та 99,8 тисяч фізичних осіб – підприємців», - повідомив очільник Головного управління ДПС у Київській області Орест Вітик.

Він також підкреслив, що у порівнянні з минулорічним показником на 322 або 1,6% зросла кількість новостворених платників. В цілому за 2019 рік зареєстровано 20,1 тис. суб’єктів господарювання (3,8 тисячі юридичних та 16,2 тисяч фізичних осіб).

«Я переконаний, функціонування електронного кабінету та спрощення роботи фізичних осіб-підприємців - ключові  аспекти у збереженні тенденції зростання кількості суб’єктів господарювання Київщини та створенню нових робочих місць. А відтак – і зростанні податкових надходжень до бюджету», - зазначив очільник податкової служби області.

Всі новації у податковому законодавстві та основні вимоги застосування норм Податкового кодексу України доступні також на нашій офіційній сторінці у Facebook https://www.facebook.com/tax.kyiv.oblast/

ГУ ДПС у Київській області

Переглядів: 7
 Друк

Головне управління ДПС у Київській області інформує, що відповідно до Бюджетного кодексу України, з урахуванням змін, внесених Законом України від 14.11.2019  №294 «Про  внесення змін до Бюджетного кодексу України», які набрали чинності  з 01.01.2020,  до доходів загального фонду  бюджетів міст Автономної Республіки Крим та обласного значення, міст Києва та Севастополя, районних бюджетів, бюджетів об’єднаних територіальних громад (ст.62) та до доходів  загального фонду бюджету  Автономної Республіки Крим  та обласних бюджетів (ст.66) серед іншого належить плата за ліцензії на виробництво пального, на право оптової торгівлі пальним, на право роздрібної торгівлі пальним, на право зберігання пального, що зараховується до міських бюджетів міст Києва та Севастополя ліцензіатами за місцем здійснення діяльності; та плата за ліцензії на виробництво пального, на право оптової торгівлі пальним, на право роздрібної торгівлі пальним, на право зберігання пального, що зараховується  до бюджету  Автономної Республіки Крим  та обласних бюджетів ліцензіатами за місцем здійснення діяльності.

Крім цього, згідно зі статтею 15 Закону України №481/95-ВР від 19.12.1995 « Про державне регулювання виробництва і обігу спирту  етилового,  коньячного і плодового, алкогольних напоїв, тютюнових виробів та пального», плата за ліцензії зараховується до місцевих бюджетів.

Всі новації у податковому законодавстві та основні вимоги застосування норм Податкового кодексу України доступні також на нашій офіційній сторінці у Facebook https://www.facebook.com/tax.kyiІV.oblast/

ГУ ДПС у Київській області

Переглядів: 8
 Друк

Головне управління ДПС у Київській області інформує, що Президентом України  21 січня 2020 року підписано  закон про виділення 2,0 млрд.грн. програмних кредитів  під 5, 7, та 9 відсотків для підтримки мікро-  та малого бізнесу.

Такі кредити дадуть змогу відкрити підприємцям власну справу та  створити нові робочі місця.

Фонд розвитку підприємництва надаватиме підтримку у вигляді компенсації відсоткової ставки до рівня 5, 7 та 9 відсотків.

Крім того, підприємцям надаватиметься підтримка у вигляді  часткової гарантії за кредитами, у разі  якщо у малого та середнього бізнесу не вистачатиме застави.

Всі новації у податковому законодавстві та основні вимоги застосування норм Податкового кодексу України доступні також на нашій офіційній сторінці у Facebook https://www.facebook.com/tax.kyiІV.oblast/

ГУ ДПС у Київській області

Переглядів: 5
 Друк

Коли подавати звітність?

Платники єдиного податку четвертої групи (далі – ЄП ІV) самостійно обчислюють суму податку щороку станом на 01 січня і не пізніше 20 лютого поточного року подають відповідному контролюючому органу за місцезнаходженням платника та місцем розташування земельної ділянки податкову декларацію на поточний рік.

Коли сплачувати?

Податок платники ЄП ІV сплачують щоквартально, протягом 30 календарних днів, що настають за останнім календарним днем податкового (звітного) кварталу

Скільки сплачувати?

у I кварталі - 10 %

у II кварталі - 10 %

у III кварталі - 50 %

у ІV кварталі - 30 %

 

Куди платити?

Кошти перераховуються платниками ЄП ІV на відповідний рахунок місцевого бюджету за місцем розташування земельної ділянки.

 

Важливо!

ФОП, які у звітному періоді

-         обрали спрощену систему оподаткування та ставку єдиного податку, встановлену для четвертої групи

-         або перейшли на застосування ставки єдиного податку, встановленої для четвертої групи,

юридичні особи, утворені протягом року шляхом злиття, приєднання або перетворення у звітному податковому періоді, у тому числі за набуті ними площі нових земельних ділянок, вперше сплачують податок протягом 30 календарних днів, що настають за останнім календарним днем податкового (звітного) кварталу, в якому відбулося таке обрання/перехід.

 

Що є об’єктом оподаткування?

Площа сільськогосподарських угідь (ріллі, сіножатей, пасовищ і багаторічних насаджень) та/або земель водного фонду (внутрішніх водойм, озер, ставків, водосховищ), що перебуває у власності сільськогосподарського товаровиробника або надана йому у користування, у тому числі на умовах оренди.

Що є базою оподаткування?

Нормативна грошова оцінка одного гектара сільськогосподарських угідь з урахуванням коефіцієнта індексації станом на 1 січня базового податкового (звітного) року.

Для земель водного фонду - нормативна грошова оцінка ріллі в Автономній Республіці Крим або в області, з урахуванням коефіцієнта індексації станом на 1 січня базового податкового (звітного) року

 

Всі новації у податковому законодавстві та основні вимоги застосування норм Податкового кодексу України доступні також на нашій офіційній сторінці у Facebook https://www.facebook.com/tax.kyiІV.oblast/

ГУ ДПС у Київській облас

Переглядів: 6
 Друк

За підсумками 2019 року підприємства Київщини збільшили обсяг сплати податку на прибуток до 3,2 млрд грн. Про повідомив в.о. начальника ГУ ДПС у Київській області Орест Вітик. Так, за наданою інформацією, цей показник на третину перевищує надходження 2018 року. При цьому, сума додаткових для бюджету коштів дорівнює 729 мільйонам гривень.

Нагадуємо платникам податків, що з початку 2020 року розпочалась кампанія декларування податку на прибуток підприємств, яка триватиме по  02 березня 2020 року (включно).

Звертаємо увагу, що наказом Міністерства фінансів України від 14.11.2019  №481, який набув чинності  20.12.2019, внесено зміни до  форми  податкової декларації з  податку на прибуток підприємств та додатків до неї. Зокрема, внесено зміни до  додатку щодо заповнення відомостей про нерезидента, заповнення уточнюючих показників, тощо.

Таблицю «Наявність додатків» основної частини декларації її доповнено  клітинкою для відмітки щодо наявності нового додатка ПП та розділено клітинку «ФЗ прим.12»  на дві для відміток про складання фінансової звітності  за національними положеннями (стандартами) бухгалтерського обліку чи міжнародними стандартами фінансової звітності.

Передбачено  подання нового додатку «ПП «Інформація про суми податкових пільг» платниками, які не сплачують податок у зв’язку з отриманням податкових пільг відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2010 року №1233.

Оскільки видання наказу № 481 обумовлено змінами в податковому законодавстві, які набули чинності з 01.01.2019 року, то платникам податку на прибуток підприємств рекомендовано подавати декларацію за звітний (податковий) 2019 рік за оновленою формою.

Роз’яснення з даного приводу розміщені на офіційному вебпорталі ДПС за посиланням Головна/Повідомлення та нагадування/24.12.2019.

Всі новації у податковому законодавстві та основні вимоги застосування норм Податкового кодексу України доступні також на нашій офіційній сторінці у Facebook https://www.facebook.com/tax.kyiv.oblast/

ГУ ДПС у Київській області

Переглядів: 6
 Друк

На виконання доручення Прем’єр-міністра України від 11.12.2019 № 44205/1/1-19, Протокольного рішення засідання Кабінету Міністрів України від 06.12.2019 щодо позапланових заходів державного нагляду (контролю) за додержанням вимог законодавства у сфері техногенної та пожежної безпеки закладів, установ та організацій з масовим перебуванням людей – дитячих садочків, шкіл, професійно-технічних і вищих навчальних закладів, гуртожитків, установ охорони здоров’я та соціального захисту, державних об’єктів критичної і транспортної інфраструктури, у тому числі торговельно-розважальних закладів, віднесених до СС-2 та СС-3 класів наслідків (відповідальності) будівель або споруд, доручення ДСНС України від 11.12.2019 № 02-17767/261 «Про позапланові перевірки».

22 січня працівниками Сквирського районного сектору було проведено позапланову перевірку Сквирського ЗОШ №3

В ході перевірки проведено огляд електрогосподарства, первинних засобів пожежогасіння, наявності автоматичної пожежної сигналізації, внутрішнього та зовнішнього водопостачання, навчання персоналу до дій при виникненні пожеж, засобів індивідуального захисту та документації.

Також рятувальниками було проведено інструктажі та бесіди на протипожежну тематику з персоналом, залишено інформативні листівки для розміщення на куточку безпеки.

Переглядів: 12
 Друк

На виконання доручення Прем’єр міністра України, та протокольного рішення засідання Кабінету Міністрів України щодо проведення позапланових перевірок об’єктів з масовим перебуванням людей.

22 січня інспекторським складом Сквирського РС України у Київській області проведено позапланову перевірку Сквирської дитячої школи мистецтв

Під час перевірки з відповідальними особами були проведені інструктажі, щодо дотримання правил пожежної безпеки та порядку дій при виникненні пожежі.

Особливу увагу рятувальники звернули на стан шляхів евакуації. Також оглянуто електрообладнання, зовнішнє водопостачання, первинні засоби пожежогасіння.

 

Переглядів: 7
 


Сторінка 1 з 2
<< Початок < Попередня 1 2 Наступна > Кінець >>

Українські новини

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Joomla Templates by Joomlashack