Головна
 

Посилання

Сайт Президента України
Верховна Рада України
Урядовий портал
Офіційний веб-сайт Нацдержслужби України
Київська обласна державна адміністрація
Укрінформ
Грудень 2019
П В С Ч П С Н
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          
Середа, 18 грудня 2019


Друк

Днями, в рамках проведення Всеукраїнського тижня права, у Білоцерківському управління ГУ ДПС у Київській області проведено «день відкритих дверей» для студентів Технолого - економічного коледжу Білоцерківського національного аграрного університету.

Начальник Білоцерківської ДПІ Білоцерківського управління ГУ ДПС у Київській області Наталія Коновал провела екскурсію центром надання адміністративних послуг та ознайомила майбутніх економістів із основними функціями і завданнями податкової служби.

Також звернула увагу молоді на необхідності вивчення ними своїх прав і обов’язків та наголосила, щоправа платників податківзакріплені Податковим кодексом України (далі – ПКУ). Зокрема, відповідно до ст. 17 платник має право:

- безоплатно отримувати у контролюючих органах, у тому числі і через мережу Інтернет, інформацію про податки та збори і нормативно-правові акти, що їх регулюють, порядок обліку та сплати податків та зборів, права та обов'язки платників податків, повноваження контролюючих органів та їх посадових осіб щодо здійснення податкового контролю;

- самостійно обирати спосіб взаємодії з контролюючим органом в електронній формі через електронний кабінет, якщо інше не встановлено ПКУ;

- реалізовувати через електронний кабінет права та обов'язки, передбачені ПКУ та які можуть бути реалізовані в електронній формі засобами електронного зв'язку;

- подавати декларацію та інші документи в паперовій формі у разі виникнення технічних проблем у роботі електронного кабінету (наявність помилки має бути підтверджена у порядку, встановленому методологом електронного кабінету або судом) та інші.

По закінченню зустрічі Наталія Коновал надала фахові відповіді на порушені студентами  питання.

Білоцерківське управління

ГУ ДПС у Київській області

 

.

Переглядів: 13
 Друк

Державна служба України з надзвичайних ситуацій повідомляє про почастішання за останній час випадків розпилення подразнюючих хімічних речовин у навчальних закладах, що супроводжується істотним погіршенням стану здоров’я учнів та викладачів (загальноосвітні школи у містах Черкаси, Миколаїв, Харків).

Враховуючи вищевикладене 17.12.2019 року рятувальники Сквирського РС ГУ ДСНС України у Київській області провели виступ у Антонівській ЗОШ, як діяти у випадку виникнення НС пов’язаних із використанням небезпечних  хімічних речовин:

•  при одержанні повідомлення про викид (розлив) в атмосферу небезпечної хімічної речовини уникайте паніки;

•  надягніть засоби індивідуального захисту органів дихання та найпростіші засоби захисту шкіри або вологою хустинкою;

•  по можливості негайно залишіть зону хімічного забруднення;

•  виходьте із зони хімічного зараження в бік, перпендикулярний напрямку вітру;

•  при підозрі на ураження НХР уникайте будь-яких фізичних навантажень, необхідно пити велику кількість рідини ( чай, молоко, сік, вода) та звернутися до медичного закладу;

•  вийшовши із зони зараження, зніміть верхній одяг, ретельно вимийте очі, ніс та рот, по можливості прийміть душ.

Запам'ятайте! Перша медична допомога ураженим НХР в осередку хімічного ураження полягає у захисті органів дихання, видаленні та знезараженні стійких НХР на шкірі, слизових оболонках очей, на одязі та негайній евакуації за межі зараженої зони. При отруєнні хлором необхідно винести потерпілого із зони зараження. При зупинці дихання – зробити штучне дихання. Шкіру, рот, ніс промити 2% розчином питної соди або водою. При отруєнні аміаком треба винести потерпілого із зони зараження, шкіру, рот, ніс промити водою. В очі закапати по дві-три краплі 30% альбуциду, в ніс - оливкове масло.

При необхідності відправити потерпілого до медичного закладу.

У сучасному бурхливому швидкоплинному бутті, переповненому всілякими ризиками, ніхто не застрахований від впливу небезпечних хімічних речовин, екстремальних подій, особливо діти.

То ж звертаємо увагу педагогічних працівників і батьків:

- проводьте бесіди щодо небезпеки хімічних речовин;

- забороняйте дітям брати до рук невідомі предмети, ємності, ампули тощо;

- частіше спілкуйтесь з дітьми, звертайте увагу на зміни у їх поведінці, не стійте осторонь їхніх питань і проблем.

Переглядів: 8
 Друк

17 грудня  інспекторським складом Сквирського районного сектору проведено позапланову перевірку «Тхорівського НВК»

У навчальному закладі було проінспектовано наявність та належний стан первинних засобів пожежогасіння, комплектацію пожежних щитів протипожежним інвентарем, стан шляхів евакуації з приміщень, стан утримання електрогосподарства, забезпеченість об’єкта протипожежним водопостачанням, а також наявність та працездатність систем протипожежного захисту.

Переглядів: 19
 Друк

Про затвердження середньої

ціни на ритуальні послуги

для забезпечення безоплатного

поховання учасників бойових

дій,постраждалих учасників

РеволюціїГідності та осіб з

інвалідністювнаслідок війни,

які проживали на території

Сквирського району

Відповідно до статей 6, 23, 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», статті 14 Закону України «Про поховання та похоронну справу», постанови Кабінету Міністрів України від 28 жовтня 2004 року № 1445 «Про затвердження Порядку проведення безоплатного поховання померлих (загиблих) осіб, які мають особливі заслуги та особливі трудові заслуги перед Батьківщиною, учасників бойових дій і осіб з інвалідністю внаслідок війни» (із змінами), розпорядження голови Київської обласної державної адміністрації від 15 лютого 2019 року № 66 «Про затвердження Порядку фінансування витрат на поховання або відшкодування витрат на здійснене поховання учасників бойових дій, постраждалих учасників Революції Гідності та осіб з інвалідністю внаслідок війни, які проживали в Київській області», зареєстрованого в Головному територіальному управлінні юстиції у Київській області 22 лютого 2019 року за № 31/1226 та з метою визначення середньої ціни ритуальних послуг для забезпечення безоплатного поховання учасників бойових дій і осіб з інвалідністю внаслідок війни та постраждалих учасників Революції Гідності, які проживали на території Сквирського району

 

 1. Затвердитисередню цінунаритуальні послугидля забезпечення безоплатного поховання учасників бойових дій, постраждалих учасників Революції Гідності та осіб з інвалідністю внаслідок війни, які проживали на території Сквирського району, що додається.

 

 1. Це розпорядження набирає чинності після державної реєстрації в Головному територіальному управлінні юстиції у Київській області, але не раніше дня його офіційного опублікування.

 

 1. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на заступника голови Сквирської районної державної адміністрації Київської області згідно з функціональним розподілом обов’язків.

Виконуюча обов’язки

голови адміністрації                                                 Оксана СЛАВІНСЬКА

Повідомлення

про оприлюднення регуляторного акта - проєкту розпорядження Сквирської районної державної адміністрації Київської області

«Про затвердження середньої ціни на ритуальні послуги для забезпечення безоплатного поховання учасників бойових дій, постраждалих учасників Революції Гідності та осіб з інвалідністю внаслідок війни , які проживали на території Сквирського району Київської області»

Сквирська районна державна адміністрація відповідно до статті 9 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань, оприлюднює проєкт розпорядження виконуючої обов’язки голови Сквирської районної державної адміністрації «Про затвердження середньої ціни на ритуальні послуги для забезпечення безоплатного поховання учасників бойових дій, постраждалих учасників Революції Гідності та осіб з інвалідністю внаслідок війни , які проживали на території Сквирського району Київської області» та аналізу його регуляторного впливу.

Розробником зазначеного проєкту регуляторного акта є управління соціальногозахистунаселення Сквирськоїрайонної державноїадміністрації.

Метою прийняттяцього регуляторного акту є – затвердження середньої ціни ритуальних послуг для забезпечення безоплатного поховання учасників бойових дій і осіб з інвалідністю внаслідок війни та постраждалих учасників Революції Гідності, які проживали на території Сквирського району Київської області.

Діяцього регуляторного акта поширюватиметься на всійтериторіїСквирського району Київської області.

Проєкт розпорядження виконуючої обов’язки голови Сквирської районної державної адміністрації «Про затвердження середньої ціни на ритуальні послуги для забезпечення безоплатного поховання учасників бойових дій, постраждалих учасників Революції Гідності та осіб з інвалідністю внаслідок війни , які проживали на території Сквирського району Київської області» та аналіз його регуляторного впливу буде оприлюднено шляхом розміщення на офіційному сайті Сквирської районної державної адміністрації.

Строк прийняття пропозицій та зауважень до проєкту розпорядження «Про затвердження середньої ціни на ритуальні послуги для забезпечення безоплатного поховання учасників бойових дій, постраждалих учасників Революції Гідності та осіб з інвалідністю внаслідок війни , які проживали на території Сквирського району Київської області» та аналізу його регуляторного впливу становить один місяць з дня їх оприлюднення.

Пропозиції та зауваження до проекту зазначеного проєетурозпорядження та аналізу його регуляторного впливу прийматимуться управлінням соціального захисту населення Сквирської районної державної адміністрації.

поштою на адресу - 09001, м. Сквира, пров. Якушкіна,3;

факсом - (04568) 5-16-41;

на електронну адресу –  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

Аналіз регуляторного впливу

проєкту розпорядження Сквирської районної державної адміністрації «Про затвердження середньої ціни на ритуальні послуги для забезпечення безоплатного поховання учасників бойових дій, постраждалих учасників Революції Гідності та осіб з інвалідністю внаслідок війни, які проживали натериторії Сквирського району Київської області»

 1. 1. Визначення та проблеми, яку передбачається розв’язати шляхом державного регулювання.

Проблемою, на вирішення якої спрямована дія даного, є необхідність виконання постанови Кабінету Міністрів України від 28 жовтня 2004 року № 1445 «Про затвердження Порядку проведення безоплатного поховання померлих (загиблих) осіб, які мають особливі заслуги та особливі трудові заслуги перед Батьківщиною, учасників бойових дій і інвалідів війни»,  та з метою затвердження середньої ціни ритуальних послуг для забезпечення безоплатного поховання учасників бойових дій і осіб з інвалідністю внаслідок війни та постраждалих учасників Революції Гідності, які проживали на території Сквирського району Київської області.

 

 1. 2. Цілі державного регулювання.

Основна ціль зазначеного проєкту розпорядження - це затвердження середньої ціни ритуальних послуг для забезпечення безоплатного поховання учасників бойових дій і осіб з інвалідністю внаслідок війни та постраждалих учасників Революції Гідності, які проживали на території Сквирського району Київської області.

 

 1. Визначення та оцінка альтернативних способів досягнення цілей.

У ситуації, що склалася не передбачено альтернативних способів досягнення позначених цілей, крім як затвердження вартості окремих видів ритуальних послуг, передбачених необхідним мінімальним переліком окремих видів ритуальних послуг, оскільки чинним законодавством чітко визначено, що повноваження у даній сфері є компетенцією органів місцевих органів виконавчої влади.

На сьогоднішній день відсутній регуляторний акт, яким встановлена вартість ритуальних послуг, тому вирішити дану проблему можна лише його прийняттям.

 

 1. 4. Механізм та заходи, що пропонуються для розв’язання проблеми.

Механізмом розв’язання проблеми є визначення середньої ціни ритуальних послуг.

Рішення передбачає здійснення відшкодування витрат на поховання померлих учасників бойових дій, постраждалих учасників Революції Гідності та осіб з інвалідністю внаслідок війни особі, яка здійснила поховання, шляхом надання відповідного пакету документів.

Акт доводиться до відома суб'єктів відносин через засоби масової інформації.

 

 1. 5. Можливість досягнення визначених цілей у разі прийняття регуляторного акта.

Прийняття розпорядження «Про затвердження середньої ціни на ритуальні послуги для забезпечення безоплатного поховання учасників бойових дій, постраждалих учасників Революції Гідності та осіб з інвалідністю внаслідок війни, які проживали на території Сквирського району Київської області» дасть змогу затвердитти середню ціну на ритуальні послуги для забезпечення безоплатного поховання померлих учасників бойових дій, постраждалих учасників Революції Гідності та осіб з інвалідністю внаслідок війни.

З прийняттям проєкту розпорядження вартість ритуальних послуг, визначених для забезпечення безоплатного поховання учасників бойових дій, постраждалих учасників Революції Гідності та осіб з інвалідністю внаслідок війни, не перевищуватиме середню ціну на відповідні ритуальні послуги, що склалася в районі, тим самим буде досягнуто ефективне використання коштів обласного бюджету, прозорість та дотримання принципу соціальної справедливості.

Головним зовнішнім фактором, що може негативно вплинути на дію регуляторного акта, є посилення інфляційних процесів у державі, що може привести до росту цін на ритуальні послуги.

 

 1. 6. Очікувані результати від прийняття регуляторного акту. Аналіз вигод та витрат.

Дане розпорядження буде сприяти ефективному використанню коштів обласного бюджету на безоплатне поховання померлих учасників бойових дій, постраждалих учасників Революції Гідності та осіб з інвалідністю внаслідок війни,реалізації гарантій та прав громадян на соціальний захист згідно з чинним законодавством, шляхом отримання громадянином безоплатних ритуальних послуг. Визначення очікуваних результатів прийняття цього регуляторного акта проводиться із застосуванням методу аналізу вигод та витрат:

 

Витрати

Вигоди

Сфера інтересів держави

Витрати на відшкодування поховання померлих учасників бойових дій і осіб з інвалідністю внаслідок війни

Реалізація державної політики у сфері соціального захисту учасників бойових дій, постраждалих учасників Революції Гідності та осіб з інвалідністю внаслідок війни

Суб’єкти господарювання

Не очікуються

Збільшення надходження коштів, зайнятість працівників організацій

Сфера інтересів громадян

Моральні та деякі матеріальні витрати під час ритуалу поховання

Економія власних коштів при проведенні поховання померлих учасників бойових дій, постраждалих учасників Революції Гідності та осіб з інвалідністю внаслідок війни

 

Таким чином, при незначних затратах вигоду має населення, витрати несе тільки держава.

 

 1. 7. Обґрунтування строку дії регуляторного акта.

Термін дії регуляторного акту – безстрокове. При потребі будуть внесені зміни у разі змін у чинному законодавстві України та середньої вартості, що склалася на ритуальні послуги.

 

 1. 8. Показники результативності акта.

Основний показник результативності дії регуляторного акта - вартість ритуальних послуг, визначених для забезпечення безоплатного поховання учасників бойових дій, постраждалих учасників Революції Гідності та осіб з інвалідністю внаслідок війни.

Показниками результативності дії регуляторного акту є:

кількість учасників бойових дій, постраждалих учасників Революції Гідності та осіб з інвалідністю внаслідок війни;

рівень поінформованості суб’єктів господарювання та фізичних осіб з основних положень акта;

кількість звернень щодо безоплатного поховання.

 

9.      Визначення заходів, за допомогою яких буде здійснюється відстеження результативності акта.

Основними заходами, за допомогою яких буде здійснюватись відстеження результативності регуляторного акта є - проведення моніторингу надання ритуальних послуг для забезпечення безоплатного поховання або відшкодування витрат на здійснене поховання учасників бойових дій, постраждалих учасників Революції Гідності та осіб з інвалідністю внаслідок війни за рахунок обласного бюджету та аналіз розрахунків, які постійно будуть надаватися надавачами ритуальних послуг.

Відстеження результативності дії регуляторного акта буде здійснюватися відповідно до вимог чинного законодавства на підставі статистичних даних шляхом підрахунку кількості громадян, які отримали зазначену пільгу. Відстеження результативності регуляторного акта буде здійснюватися протягом усього терміну його дії шляхом розгляду пропозицій та зауважень, які будуть надходити до управління соціального захисту населення Сквирської районної державної адміністрації Київської області

 

Виконуюча обов’язки начальника

управління соціального захисту

населення Сквирської районної

державної адміністрації                                           Наталя КАПІТАНЮК

Переглядів: 27
 


Українські новини

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Joomla Templates by Joomlashack