Головна
 

Посилання

Сайт Президента України
Верховна Рада України
Урядовий портал
Офіційний веб-сайт Нацдержслужби України
Київська обласна державна адміністрація
Укрінформ
Грудень 2019
П В С Ч П С Н
            1
2 3 4 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          
Четвер, 05 грудня 2019


Друк

В залі засідань, під керівництвом голови райради В.В.Гриші, відбулася  39 сесія Сквирської районної ради 07 скликання.

В роботі сесії брала участь виконуюча обов’язки голови райдержадміністрації О.В.Славінська.

Голова райради В.В.Гриша та виконуюча обов’язки голови райдержадміністрації О.В.Славінська привітали присутніх з Днем місцевого самоврядування, який відзначається в Україні 7 грудня.

Голова райради В.В.Гриша урочисто вручив Почесну Грамоту Київської обласної ради депутату Музиці Валентині Андріївні та Грамоти районної ради найбільш активним депутатам.

 

 

 

В свою чергу, виконуюча обов’язки голови райдержадміністрації О.В.Славінська нагородила Подяками Сквирської райдержадміністрації кращих сільських голів району а також вручила грошові сертифікати переможцям щорічного районного конкурсу «Населений пункт найкращого благоустрою і підтримки громадського порядку» - Шамраївській сільській раді ( сільська голова – В.П.Левіцька),  Самгородоцькій сільській раді (сільський голова В.І.Титарчук) та  Мовчанівській сільській раді (сільський голова Р.О.Левадній).

Переглядів: 116
  Read More...Друк

Адміністрація KHП CPP «Сквирська ЦPЛ» звертається до жителів району з проханням посприяти з забезпеченням   донорами для заготівлі донорської крові. Мешканці Сквирського району мають  можливість отримувати безкоштовно препарати крові за умови, що район зможе надати достатню кількість донорів.

Нагадуємо, що бути донором це почесне звання та гарантована державою     грошова    винагорода  за   кожну   здачу   та   додатковий   вихідний   день   згідно законодавства України.

Наступний   «ДОНОРСЬКИЙ ДЕНЬ»  відбудеться  26.12.2019 в приміщенні хірургічного корпусу  лікарні на першому поверсі.

Заздалегідь вдячні за розуміння і допомогу.

Переглядів: 47
 Друк

Для цільового використання коштів з спеціального рахунку районного бюджету, які накопичилися в сумі 87186,43 грн., що за період з 2011 року надходили у порядку відшкодування втрат сільськогосподарського виробництва, а саме з метою визначення основних проблем та завдань для розроблення місцевої програми охорони земель ,  04.12.2019 року в малому залі Сквирської районної державної адміністрації під головуванням Сиворакші Миколи Васильовича відбулося  засідання робочої групи з питань розробки Програми використання та охорони земель в Сквирському районі  за участю спеціалістів райдержадміністрації, відділу у Сквирському районі Головного управління Держгеокадастру у Київській області,  голів сільських рад.

Довідково : Порядок використання  коштів з спеціального рахунку районного бюджету передбачений статтею 209 Земельного кодексу України, а саме на освоєння земель для сільськогосподарських і лісогосподарських потреб, поліпшення відповідних угідь, охорону земель відповідно до розроблених програм та проектів землеустрою, а також на проведення інвентаризації земель, проведення нормативної грошової оцінки землі.

На засіданні розглянуто пропозиції від 7-ми сільських рад та КП «Сквирське комунальне господарство» для внесення до Програми використання та охорони земель в Сквирському районі, а саме: Переглядів: 55

  Read More...


Українські новини

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Joomla Templates by Joomlashack