Головна
 

Посилання

Сайт Президента України
Верховна Рада України
Урядовий портал
Офіційний веб-сайт Нацдержслужби України
Київська обласна державна адміністрація
Укрінформ
Грудень 2019
П В С Ч П С Н
            1
3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          
Понеділок, 02 грудня 2019


Друк

«За останні 5 років у «зелену енергетику» інвестовано 4,8 млрд доларів.
Це найбільший показник за всі роки незалежності нашої держави», - повідомив Олексій Гончарук в ході зустрічі з генеральним директором Міжнародного агентства з відновлюваних джерел енергії (IRENA) Франческо Ла Камера.

Зустріч відбулася за підсумками XМіжнародного інвестиційного форуму з відновлюваної енергетики, на відкритті якого виступив Франческо Ла Камера на запрошення Держенергоефективності.

Під час перемовин Прем’єр-міністр України наголосив: «Нашою метою є збільшення частки відновлюваної енергетики. Наразі ми розробляємо стратегію переходу на відновлювану енергетику до 2050 року. Ми би високо оцінили співпрацю з IRENA у цьому напрямку».

Пан Франческо Ла Камера висловив підтримку діям українського Уряду: «Україна йде в правильному напрямку. Ви можете розраховувати на нас у питаннях розвитку системи відновлюваної енергетики в вашій країні».

Крім цього, на зустрічі обговорювали впровадження аукціонної системи закупівлі «чистої» електроенергії для стимулювання розвитку відновлюваної енергетики. Перший аукціон має відбутися вже в квітні 2020 року.

Нагадуємо, що Україна стала повноправним членом IRENA у 2018 році.

Україну було обрано до складу Програмно-стратегічного комітету IRENA на 2019 – 2021 роки 26 червня ц.р. під час сімнадцятого засідання Ради IRENA. Також домовлено про включення України до складу комітету з повноважень десятого засідання Асамблеї IRENA.

Джерело: https://www.kmu.gov.ua/news/v-zelenu-energetiku-investovano-48-milyardiv-dolariv-za-ostannih-5-rokiv-oleksij-goncharuk

Управління комунікації та звязків з громадськістю

Переглядів: 15
 Друк

Перед кожним із нас у важливі життєві моменти стоїть питання вибору, яке і визначає, чого вартий наступний наш крок. У 2014 році, коли почалася війна на Сході України, стояло воно і перед тими, хто пішов захищати незалежність держави. І вони, не задумуючись, зробили свій  вибір, ціною власного життя  відстояли наше мирне  сьогодення.

Як  вишиванка стелиться дорога.

Червона нитка чорну  потягла.

І біль розлук, і сльози, і тривоги–

Усе вам доля це в житті дала.

І линуть дні. Чим далі, тим частіше

Із болем в серці згадуємо вас.

«Їх обрала доля. Випалені війною серця врівноважать і зітруть павутину  буденності. Прийдешні покоління віддаватимуть належне їх мужності, стійкості і  жертовності» – так написав у зверненні «До читача» головний редактор книги пам’яті «Герої тримають небо» А.І. Гальчинський.  Її презентація відбулася 29 листопада ц.р. в районному Будинку культури.

Захід зібрав у залі і тих,  хто працював над виданням, і родини тих, кому судилося безсмертя.

Переглядів: 142
  Read More...


Українські новини

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Joomla Templates by Joomlashack