Головна
 

Посилання

Сайт Президента України
Верховна Рада України
Урядовий портал
Офіційний веб-сайт Нацдержслужби України
Київська обласна державна адміністрація
Укрінформ
Листопад 2019
П В С Ч П С Н
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  
листопада 2019


Друк

Шляхи збалансованого розвитку «чистої» енергетики із врахуванням потреб споживачів та ринку обговорили учасники X Міжнародного інвестиційного форуму з відновлюваної енергетики, що відбувся 28 листопада ц.р. в КВЦ «Парковий» за ініціативи Держенергоефективності під егідою Мінекоенерго за участю IRENA.

 

На Форумі виступив генеральний директор Міжнародного агентства з відновлюваних джерел енергії IRENAФранческо Ла Камера, який вперше за всю історію агентства завітав до України.

 

 

«Я хочу запевнити, що IRENA була, є і завжди буде готовою співпрацювати із Україною. Ми бачимо значний прогрес країни у розбудові «чистої» енергетики. У ц.р. в Україні встановлено понад 2 ГВт нових «зелених» проектів. Цілком реально йти шляхом сталого енергетичного розвитку. Ми підтримуємо Вас у цьому», - повідомив генеральний директорIRENA та додав, що експерти IRENA брали активну участь у підготовці українського законодавства щодо переходу на аукціони.

 

ТакожФранческо Ла Камера наголосив на поступовому здешевленні «чистої» енергетики у світі, ефективності аукціонів та соціально-економічних перевагах «зелених» проектів для громад.

 

У свою чергу, заступник міністра енергетики та захисту довкілля з питань європейської інтеграції Костянтин Чижик окреслив стан розвитку «чистої» енергетики та представив нову законодавчу ініціативу щодо подальшого регулювання цієї сфери.

 

 

«Тільки за три квартали ц.р. у відновлюваній енергетиці введено більше об’єктів відновлюваної електроенергетики, ніж за всі попередні 10 років разом узяті. Потрібні зміни, щоб захистити як споживача, так і інвестора, щоб населення менше сплачувало, але частка «зеленої» енергії збільшувалася», - повідомив К. Чижик.

 

За словами К. Чижика, ідея нового законопроекту полягає у добровільній реструктуризації – зменшенні  «зеленого» тарифу із одночасним продовженням строку його дії. Це дозволить збалансувати дефіцит Гарантованого покупця і зробити тарифи достатніми для подальшої ефективної розвитку цієї сфери.

 

Водночас компанії зможуть взяти участь в аукціонах, перший з яких планується впровадити у квітні 2020 року.

«Сьогодні важливо зберегти інвестиційну привабливість «чистої» енергетики, яка за останні 5 років залучила  понад 4 млрд євро в Україну.  Левову частку таких інвестицій, а саме – більше 3,3 млрд євро, акумульовано на встановлення майже 4 ГВт нових потужностей відновлюваної електроенергетики. Ще понад 520 млн євро інвестовано у 2300 МВт нових потужностей, що генерують тепло з альтернативних джерелах енергії», - повідомив під час виступу Юрій Шафаренко, директор Департаменту відновлюваних джерел енергії Держенергоефективності.

Загалом, під час заходу понад 800 учасників – представники влади, бізнесу, міжнародних організацій, експерти - обговорили подальшу стратегію розвитку «зеленої» енергетики на конкурентних засадах.

Довідково:

 

X Міжнародний інвестиційний форум з відновлюваної енергетики ініційовано Держенергоефективності під егідою Мінекоенерго за участю Міжнародного агентства з відновлюваних джерел енергії IRENA 28 листопада ц.р. в Києві.

Управління комунікації та зв’язків з громадськістю Держенергоефективності

Переглядів: 7
 Друк

В залі засідань РДА відбулася звітно-виборча конференція Сквирської районної організації ветеранів війни, праці та ЗС, на якій головував її керівник – М.І.Шевчук. У роботі конференції брали участь виконуюча обов’язки голови райдержадміністрації О.В.Славінська, заступник голови районної ради О.Г.Грищенко, секретар міської ради В.О.Бондар, голова районної організації спілки ветеранів Афганістану (воїнів – інтернаціоналістів) В.А.Годованюк, голова профспілки працівників споживкооперації Г.І. Дерев`янко та представники ЗМІ.

На початку конференції виконуюча обов’язки голови райдержадміністрації О.В.Славінська вручила Подяку РДА голові організації ветеранів війни, праці та ЗС М.І.Шевчуку. Оксана Вікторівна наголосила, що завдяки ефективній і наполегливій роботі Шевчука Миколи Івановича ветеранська організація чудова справляється з покладеними на неї обов’язками.

Делегати конференції заслухали звіт про роботу Сквирської районної організації ветеранів війни, праці та ЗС з яким виступив М.І.Шевчук. У обговоренні звіту керівника, окрім членів ветеранської організації, брали участь заступник голови районної ради О.Г.Грищенко і секретар міської ради В.О.Бондар. Після обговорення делегати одноголосно визнали роботу районної організації ветеранів війни, праці та ЗС – задовільною.

Другим питанням було висунення кандидата на посаду голови організації. Делегати висловили впевненість, що достойнішої кандидатури на цю посаду, ніж Микола Іванович Шевчук немає і одностайним голосуванням обрали його головою Сквирської районної організації ветеранів війни, праці та ЗС.

 

Переглядів: 37
 Друк

Голод...Ця страшна трагедія повертає нас у далекі 1932-1933 роки. Український народ у смутку і скорботі доземно схиляє голови, вшановуючи пам’ять мільйонів його жертв, засуджуючи творців цієї чорної сторінки в історії України. Головне у діяльності бібліотек району по відзначенню чергової річниці Голодомору і вшануванню пам’яті його жертв - донести правду сучасникам про це лихо. Тому у ці Дні пам’яті бібліотеки  Сквирщини провели цикл заходів: години скорботи «Пам’ятати - щоб не повторити, щоб не знати тих років жахіть»(22.11. Рудянська сільська бібліотека - філія), «Пам’ятаймо щоб не повторилося» (22.11. Горобіївська сільська бібліотека - філія), «Жертовність у наших серцях» (22.11. Шамраївська сільська бібліотека - філія», «Печаль душі і святість босоногого дитинства»(22.11. Рибчинецька сільська бібліотека - філія), «Пам’ять людська не забуде повік» (23.11. Слободянська сільська бібліотека - філія), години - реквієм «І поліг наш народ, наче скошене жито» (23.11. Каленнівська сільська бібліотека - філія), «Голодомор-чорна сповідь моєї Вітчизни» (23.11. Малолисовецька сільська бібліотека - філія), години пам’яті «Голодомор: великий злам» (23.11. Самгородоцька сільська бібліотека - філія), «Скорботна свічка пам’яті людської» (23.11. Великополовецька сільська бібліотека - філія).

Переглядів: 20
 Друк

21 листопада в Україні відзначали День Гідності та Свободи. Цей день - символ боротьби і перемоги, символ єднання та мужності учасників Помаранчевої революції та Революції Гідності, які сколихнули країну хвилею нечуваного патріотизму і показали важливість національної ідеї.

Бібліотеки Сквирської  ЦБС не залишилися осторонь цієї важливої події. В закладах було проведено цикл заходів: години мужності «Вони пройшли крізь вогонь і зброю» (15.11. Рудянська сільська бібліотека - філія), «Наш дух не зламати, свободу не вбити» (21.11. Великополовецька сільська бібліотека - філія), інформаційну годину «Майдан. Пробудження гідності нації» (17.11. Лавриківська сільська бібліотека - філія), патріотичні години «Україна - територія Гідності і Свободи» (21.11. Шамраївська сільська бібліотека - філія), «Очима болю і вустами гніву» (21.11. Тарасівська та Новопустоварівська сільські бібліотеки - філії), патріотично - інформаційну годину «За честь, за долю, за українську волю» (21.11. Сквирська центральна районна бібліотека), літературно-поетичну годину «Майдан – Революція духу» (21.11. Самгородоцька сільська бібліотека - філія), годину пам’яті «Заради честі України вшановуємо синів країни!» (21.11. Рогізнянська сільська бібліотека - філія).

Переглядів: 8
 Друк

Під керівництвом виконуючої обов’язки голови РДА Оксани Віктоівни Славінської відбулося засідання колегії  Сквирської районної державної адміністрації

Колегія розглянула і обговорила наступні питання:

1. Про проект районного бюджету на 2020 рік

Доповідач: Ульянова Марія Василівна, начальник управління фінансів  Сквирської районної державної адміністрації;

2. Звіт про виконання делегованих повноважень органів виконавчої влади  виконавчими комітетами   Шапіївської сільської, Сквирської міської рад.

Доповідачі: Іванець Тамара Олександрівна, Шапіївський сільський голова, Скочко Валерій Анатолійович, Сквирський міський голова.

3. Про виконання планового завдання щодо  залучення громадіян до укладення контракту та призову на строкову військову службу у Збройні Сили України  в 4 кварталі  2019 року та заходи, які вживаються для його виконання.

Доповідач: Баран Олександр Володимирович -  начальник відділення забезпечення  Сквирського районного військового комісаріату.

За підсумками обговорення виступів, члени колегії внесли ряд пропозицій по кожному з розглянутих питань.

Переглядів: 39
 Друк

На виконання Програми національно-патріотичного виховання в Київській області на 2017-2020 роки, управлінням молодіжної політики та національно-патріотичного виховання Київської обласної державної адміністрації спільно з Комунальним закладом Київської обласної ради «Київський обласний молодіжний центр»спільно з ГС «Всеукраїнське об’єднання військово-патріотичних організацій» з 29 листопада по 1 грудня 2019 рокуз метою вдосконалення системи патріотичного виховання дітей та молоді, узагальнення та популяризації кращого досвіду, ознайомлення керівників організацій з новітніми методиками та системами роботи з молоддю планує проведення інструкторсько-методичного семінару, спрямованого на підвищення компетентностей керівників військово-патріотичних клубів «Кузня захисників України – 9. Тактика» на базі ВПК «Боривітер» (м. Бориспіль, Київська обл.).

До участі у заході запрошуються старші вихованці (віком від 16 років), керівники військово-патріотичних клубів, гуртків, громадських організацій, воїни АТО, які працюють у галузі національно-патріотичного виховання молоді. Необхідно по 28 листопада 2019 року надіслати заявку (Додаток 1) на адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду з поміткою в темі «Кузня захисників України».

Додаткова інформація за телефонами:  (098) 968 36 30 – Наталія Топчій.

Переглядів: 37
 Друк

Головне управління ДПС у Київській області повідомляє суб’єктів господарювання, що для обрання або переходу на спрощену систему оподаткування вони мають подати до контролюючого органу заяву про застосування спрощеної системи оподаткування (далі – Заява) до податкового органу.

Форму Заяви затверджено наказом Міністерства фінансів України від 16.07.2019 №308, і в ній зазначаються обов’язкові відомості, зокрема, місце провадження господарської діяльності (п.298.3 ст.298 Податкового Кодексу України (далі - ПКУ)).

У разі зміни місця провадження господарської діяльності відповідно до п. 298.5 ст. 298 ПКУ Заява подається платниками єдиного податку першої і другої груп не пізніше 20 числа місяця, наступного за місяцем, у якому відбулися такі зміни.

У разі зміни податкової адреси суб’єкта господарювання, місця провадження господарської діяльності заява подається платниками єдиного податку третьої групи разом з податковою декларацією за податковий (звітний) період, у якому відбулися такі зміни (п. 298.6 ст. 298 ПКУ).

Реєстрація СГ як платника єдиного податку здійснюється шляхом внесення відповідних записів до реєстру платників єдиного податку.

До реєстру платників єдиного податку вноситься, зокрема, місце провадження господарської діяльності (п. 299.7 ст. 299 ПКУ).

Формою Заяви передбачено поле 6 «Місце провадження господарської діяльності», в якому зазначається наступне:

- код за КОАТУУ заповнюється відповідно до Класифікатора об’єктів адміністративно-територіального устрою України, затвердженого наказом Державної служби статистики України від 31.10.1997 № 659, розміщений на офіційному вебсайті Державної служби статистики України;

-область, район, населений пункт;

-  вулиця, номер будинку / офісу / квартири;

-  індекс.

ФОП, яка виявила бажання здійснювати діяльність на спрощеній системі оподаткування, повинна дотримуватись вимог ст. 298 ПКУ та зазначати в заяві про застосування спрощеної системи оподаткування обов’язкові відомості, у тому числі «Місце провадження господарської діяльності».

Якщо ФОП – платник єдиного податку планує здійснювати діяльність у заздалегідь не визначених місцях (надання послуг, торгівля на виставках, ринках), то у графі «Область, район, населений пункт» поля 6 «Місце провадження господарської діяльності» Заяви зазначається: «Надання послуг на території України» та/або «Торгівля на території України». При цьому інші графи поля 6 Заяви не заповнюються.

ГУ ДПС у Київській області

Переглядів: 13
 Друк

Головне управління ДПС у Київській області інформує, що стаття 1 Закону України від 19.12.1995 №481/95 «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв, тютюнових виробів та пального» надає визначення поняття ліцензія (спеціальний дозвіл) – документ державного зразка, який засвідчує право суб’єкта господарювання на провадження одного із зазначених у Законі № 481 видів діяльності протягом визначеного строку.

Статтею 15 Закону № 481 встановлено, що оптова торгівля на території України алкогольними напоями та тютюновими виробами здійснюється за наявності у СГ всіх форм власності ліцензії на оптову торгівлю алкогольними напоями та тютюновими виробами. Ліцензії на право оптової торгівлі видаються терміном на п’ять років уповноваженими Кабінетом Міністрів України органами виконавчої влади, зокрема, в областях, місті Києві.

Ліцензія або рішення про відмову в її видачі видається заявнику не пізніше 10 календарних днів з дня одержання зазначених у Законі № 481 документів. У рішенні про відмову у видачі ліцензії повинна бути вказана підстава для відмови.

У разі зміни відомостей, зазначених у виданій суб’єкту господарювання ліцензії (за винятком змін, пов’язаних з реорганізацією суб’єкта господарювання та/або зміною типу акціонерного товариства), орган, який видав ліцензію, на підставі заяви суб’єкта господарювання протягом трьох робочих днів видає суб’єкту господарювання ліцензію, оформлену на новому бланку з урахуванням змін.

У разі втрати або пошкодження ліцензії орган, який видав ліцензію, на підставі заяви суб’єкта господарювання протягом трьох робочих днів видає суб’єкту господарювання дублікат ліцензії. Строк дії дубліката ліцензії не може перевищувати строку дії, зазначеного у втраченій або пошкодженій ліцензії.

ГУ ДПС у Київській області

Переглядів: 11
 Друк

Головне управління ДПС у Київській області нагадує, що об’єктом оподаткування для платників єдиного податку ІУ-ї групи є площа сільськогосподарських угідь (ріллі, сіножатей, пасовищ і багаторічних насаджень) та/або земель водного фонду (внутрішніх водойм, озер, ставків, водосховищ), що перебуває у власності сільськогосподарського товаровиробника або надана йому у користування, у тому числі на умовах оренди (п. 292 прим.1.1 ст. 292 прим. 1 Податкового кодексу України (далі – ПКУ).

Базою оподаткування податком для платників єдиного податку ІУ-тої групи для сільськогосподарських товаровиробників є нормативна грошова оцінка одного гектара сільськогосподарських угідь (ріллі, сіножатей, пасовищ і багаторічних насаджень), з урахуванням коефіцієнта індексації, визначеного за станом на 01 січня базового податкового (звітного) року відповідно до порядку,встановленого ПКУ (п.292 прим.1.2 ст.292 прим. 1 ПКУ).

Базою оподаткування податком для платників єдиного податку ІУ-тої групи для земель водного фонду (внутрішніх водойм, озер, ставків, водосховищ) є нормативна грошова оцінка ріллі, зокрема, в області, з урахуванням коефіцієнта індексації, визначеного за станом на 01 січня базового податкового (звітного) року відповідно до порядку, встановленого ПКУ.

Пунктом 5 підрозд. 8 розд. XX «Перехідні положення» ПКУ визначено, що індекс споживчих цін за 2015 та 2017 – 2023 роки, що використовується для визначення величини коефіцієнта індексації нормативної грошової оцінки сільськогосподарських угідь (ріллі, сіножатей, пасовищ і багаторічних насаджень) та/або земель водного фонду (внутрішніх водойм, озер, ставків, водосховищ) для цілей оподаткування єдиним податком ІУ- тої групи, застосовується із значенням 100%.

На офіційному вебпорталі ДФС за посиланням http://sfs.gov.ua/media-tsentr/novini/364121.html розміщено повідомлення, що листом від 04.01.2019 № 22-28-0.22-125/2-19 Державною службою України з питань геодезії, картографії та кадастру надано інформацію про щорічну індексацію нормативної грошової оцінки земель та додатково поінформовано, що наказом Міністерства аграрної політики та продовольства України від 16.11.2018 №552 «Про затвердження технічної документації із загальнонаціональної (всеукраїнської) нормативної грошової оцінки земель сільськогосподарського призначення» затверджено відповідну технічну документацію. Наказ №552 набрав чинності з 01 січня 2019 року

Оскільки нормативна грошова оцінка земель є базою оподаткування для платників єдиного податку ІУ-тої групи, її зміна впливає на розрахунок суми податкових зобов’язань на поточний рік.

Переглядів: 11
 Друк

Головне управління ДПС у Київській області повідомляє що  пунктом 1 частини першої ст. 4 Закону України від 08.07. 2010 № 2464-VI «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» зі змінами та доповненнями (далі – Закон № 2464) платниками єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – ЄВ) є роботодавці – ЮО та ФОП, зокрема ті, які використовують працю інших осіб на умовах трудового договору (контракту) або на інших умовах, передбачених законодавством про працю, чи за цивільно-правовим договором (крім цивільно-правового договору, укладеного з ФОП, якщо виконувані роботи (надавані послуги) відповідають видам діяльності, відповідно до відомостей з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань).

Роботодавці, які використовують працю інших осіб на умовах трудового договору (контракту) чи за цивільно-правовим договором (крім цивільно-правового договору, укладеного з фізичною особою - підприємцем) сплачують ЄВ за найманих працівників із сум нарахованої кожній застрахованій особі заробітної плати за видами виплат, які включають основну та додаткову заробітну плату, інші заохочувальні та компенсаційні виплати, у тому числі в натуральній формі, що визначаються відповідно до Закону України «Про оплату праці», та сум винагороди фізичним особам за виконання робіт (надання послуг) за цивільно-правовими договорами (част.1 ст.7 Закону №2464).

Водночас, частиною першою ст. 10 Закону № 2464 визначено, що громадяни України, які працюють або постійно проживають за межами України, мають право на добровільну сплату ЄВ на загальнообов’язкове державне пенсійне страхування.

Таким чином дохід, отриманий фізичною особою за межами України, не є базою нарахування ЄВ. При цьому громадяни України, які працюють за її межами, мають право на добровільну сплату ЄВ, у разі заключення договору про добровільну участь у загальнообов’язковому державному пенсійному страхуванні.

ГУ ДПС у Київській області

Переглядів: 10
 


Сторінка 1 з 16
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Українські новини

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Joomla Templates by Joomlashack