Головна
 

Посилання

Сайт Президента України
Верховна Рада України
Урядовий портал
Офіційний веб-сайт Нацдержслужби України
Київська обласна державна адміністрація
Укрінформ
Листопад 2019
П В С Ч П С Н
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 22 23 24
25 26 27 28 29 30  
листопада 2019


Друк

Заява про призупинення виплат лікарняних та у зв'язку з вагітністю — неправда

Сьогодні в медіа поширили інформацію про призупинення фінансування виплат, зокрема лікарняних, а також у зв’язку з вагітністю та пологами і т.д.

Мінсоцполітики ПОВІДОМЛЯЄ, що це не відповідає дійсності. Станом на сьогодні залишки на рахунку Фонду становлять 429.4 млн грн, що є достатнім для здійснення НЕОБХІДНИХ поточних виплат.

Більше того, надходження до Фонду соціального страхування України формуються ЩОДНЯ із сплати єдиного соціального внеску роботодавцями.

Проте минулого тижня Печерський суд міста Києва поновив на посаді колишнього керівника Фонду Євгена Баженкова.

І в четвер, зареєстрований державним реєстратором навіть без повного тексту рішення, в той самий день призупинив виплати.

Міністерство соціальної політики вважає цю ситуацію НЕПРИЙНЯТНОЮ.

18 листопада Міністерство соціальної політики уже звернулося до Міністерства юстиції із проханням скасувати дії державного реєстратора щодо запису в ЄДРПОУ Баженкова Є.В. як директора Виконавчої дирекції Фонду.

Міністерство соціальної політики розраховує на об’єктивне та справедливе рішення відповідних органів, які повинні встановити правомірність поновлення Євгена Баженкова.

Мінсоцполітики докладе усіх зусиль для якомога швидшого вирішення ситуації та ГАРАНТУЄ поновлення виплат.

Для цього ще Урядом було затверджено склад урядової сторони правління Фонду, щоб перевести його роботу в правове поле і уникнути подібних маніпуляцій.

 

Переглядів: 5
 Друк

21 листопада, Україна відзначає День Гідності та Свободи - відзначення на честь початку цього дня двох революцій: Помаранчевої революції (2004 року) та Революції Гідності (2013-2014 років). Свято встановлене Указом Президента України від 13 листопада 2014 року: "з метою утвердження в Україні ідеалів свободи і демократії, збереження та донесення до сучасного і майбутніх поколінь об'єктивної інформації про доленосні події в Україні початку XXI століття, а також віддання належної шани патріотизму й мужності громадянам, які восени 2004 року та у листопаді 2013 року — лютому 2014 року постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору…" - зазначено в Указі.

Біля Пам’ятника Героям Небесної Сотні і усім борцям за Незалежність України, що споруджений у місті Сквира на площі Героїв Небесної Сотні, зібралися учасники Помаранчевої революції, Революції Гідності, учасники антитерористичної операції, волонтери, представники молодіжних і громадських організацій Сквирщини та жителі міста.

Мітинг, присвячений Дню Гідності та Свободи, розпочався виконанням Державного Гімну України.

Хвилиною Мовчання учасники мітингу вшанували пам'ять Героїв Небесної Сотні і бійців, що віддали життя за соборність і незалежність України на Сході нашої держави.

Квіти лягли до підніжжя монументу від керівництва району, міста, громадськості  і небайдужих сквирян.

До учасників мітингу звернулась виконуюча обов’язки  голови Сквирської райдержадміністрації Оксана Вікторівна Славінська: «21 листопада ми відзначаємо День Гідності та Свободи на честь вшанування громадянської мужності учасників Помаранчевої революції та Революції Гідності у відстоюванні прав людини та європейського майбутнього України, їх відданості ідеалам свободи, справедливості, утвердження демократичних цінностей.

Цей День є символом двох революцій, які змінили Україну і стали беззаперечним доказом відродження держави та нації, утвердження того, що події на Майдані змінили нас, об’єднавши в єдиній, соборній та незалежній Україні. Переглядів: 16

  Read More...Друк

20 листопада з метою попередження пожеж та загибелі на них людей, а також на виконання розпорядження Голови Сквирської районної державної адміністрації від 02.02.2018р. за № 61 «Про заходи щодо попередження пожеж, загибелі та травмування людей на них в Сквирському районі у 2018-2019 роках» рятувальники Сквирського району провели інформаційно-профілактичні заходи серед мешканців Шаліївської сільської ради. Працівники ДСНС відвідали оселі тих громадян, що належать до так званої „групи ризику” – одиноких пристарілих громадян, багатодітні сім’ї та неблагополучні родини. Нагадали селянам про необхідність дотримання правил пожежної безпеки у побуті. Довели статистику пожеж та основні причини їх виникнення. Громадянам пояснили, що з настанням холодів та перших заморозків почастішали випадки виникнення пожеж у житловому секторі. Люди, намагаючись зігрітися, використовують електрообігрівачі, саморобні нагрівальні прилади, а також звертаються до пічного опалення. Як наслідок – масштабні пожежі будинків, господарчих будівель, лазень та, навіть, загиблі та травмовані.

В ході відпрацювання проведено інформаційно-роз'яснювальну роботу серед населення з основ пожежної безпеки, попередження травмування та загибелі людей, розповсюджено 70 примірників листівок на протипожежну тематику та вручено 35 пропозицій про усунення порушень вимог пожежної безпеки. Люди запевняли рятувальників, що правил життєдіяльності у побуті дотримуються, адже розуміють, якого лиха може завдати неконтрольований вогонь.

Як показує практика такі комплексні відпрацювання, без сумніву, дають надзвичайно велику користь для громади села. Схожі заходи систематично проводяться і в інших населених пунктах району. Адже лише спільними зусиллями громадськості і влади можна мінімізувати кількість пожеж у житловому секторі та зробити життя людей по справжньому безпечним.

Переглядів: 4
 Друк

В рамках Тижня безпеки життєдіяльності рятувальники Сквирщини провели з учнями Горобіївського НВК провели бесіди по дотриманню пожежної безпеки осінньо-зимовий період, безпечної експлуатації електроприладів, в побуті, під час знаходження небезпечних знахідок, проведені заняття з вмінь застосовувати первинні засоби пожежогасіння, роз’яснено всю небезпеку гри із сірниками та використання електротехніки без нагляду батьків. Діти поділилися з знаннями правил пожежної безпеки які здобули в школі, та розповіли як батьки проводять з ними бесіду на протипожежну тематику, вивчили номери екстрених служб, порядок дій при пожежі та інших надзвичайних ситуаціях, вручено листівки на тему безпеки в осінньо-зимовий період та безпечної експлуатації електроприладів. Також з метою популяризації навчальних закладів ДСНС України та професії рятувальника випускникам школи була надана інформація про умови вступу до навчального закладу. Акцентувалася увага на наданні освіти європейського зразка, комфортних умовах проживання, якісному харчуванню, безкоштовному медичному обслуговуванню, а по закінченню ВНЗ обов’язкове працевлаштування.

 

Марина Денисенко, провідний інспектор Сквирського РС ГУ ДСНС

 

Переглядів: 5
 Друк

В рамках Тижня безпеки життєдіяльності рятувальники Сквирщини провели з учнями Чубинецького НВК провели бесіди по дотриманню пожежної безпеки осінньо-зимовий період,  безпечної експлуатації електроприладів,  в побуті, під час знаходження небезпечних знахідок, проведені заняття з вмінь застосовувати первинні засоби пожежогасіння, роз’яснено всю небезпеку гри із сірниками та використання електротехніки без нагляду батьків. Діти поділилися з знаннями правил пожежної безпеки які здобули в школі, та розповіли як батьки проводять з ними бесіду на протипожежну тематику, вивчили номери екстрених служб, порядок дій при пожежі та інших надзвичайних ситуаціях, вручено листівки на тему безпеки в осінньо-зимовий період та безпечної експлуатації електроприладів. Також з метою популяризації навчальних закладів ДСНС України та професії рятувальника випускникам школи була надана інформація про умови вступу до навчального закладу. Акцентувалася увага на наданні освіти європейського зразка, комфортних умовах проживання, якісному харчуванню, безкоштовному медичному обслуговуванню, а по закінченню ВНЗ обов’язкове працевлаштування

Переглядів: 6
 Друк

З метою надання комплексу соціальних послуг у розв’язанні проблеми зайнятості в зв’язку з запланованим масовим вивільненням працівників, спеціалісти Сквирської районної філії Київського ОЦЗ провели семінар в Сквирській РДА.

Важливість такого заходу полягає в запобіганні негативним наслідкам у трудовому колективі, знятті соціальної напруги та роз’ясненні правових питань вивільнення.
Директор Сквирської районної філії Світлана Кривуша проінформувала учасників семінару про послуги державної служби зайнятості, можливості одноразово отримати ваучер для підтримання конкурентоспроможності на ринку праці.

Спеціалісти сектору взаємодії з роботодавцями Сквирської районної філії Київського ОЦЗ провели інформаційно-роз’яснювальну роботу з вивільнюваними працівниками, ознайомивши їх зі станом ринку праці району.

Присутні цікавились наявними вакансіями, на які вони можуть претендувати, враховуючи кваліфікацію та досвід роботи, порядком реєстрації в службі зайнятості, умовами призначення матеріального забезпечення.

Семінар пройшов в дружній атмосфері діалогу. Спеціалісти служби зайнятості дали зрозуміти учасникам семінару, що вони не залишаться сам на сам зі своєю проблемою, та з допомогою служби зайнятості, активізуючи власні зусилля, зможуть реалізувати своє право на подальшу трудову діяльність.

 

Переглядів: 14
 Друк

Під керівництвом виконуючої обов’язки голови Сквирської райдержадміністрації О.В. Славінської та заступника голови Сквирської райдержадміністрації І.О. Петрусевич було проведено спільне засідання районної тимчасової комісії з питань погашення  заборгованості  із заробітної плати (грошового забезпечення), податків, зборів, пенсій, стипендій та інших соціальних виплат та районної робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення. На засіданні були розглянуті такі питання:

  1. 1. Про стан заборгованості із виплати заробітної плати, сплати страхових внесків та з відшкодування фактичних витрат на виплату та доставку пільгових пенсій в районі.
  2. 2. Про стан  погашення боргу зі сплати  єдиного соціального внеску суб’єктами господарювання  та фізичними особами-підприємцями  району.
  3. 3. Про дотримання законодавства з оплати праці на підприємствах, установах, організаціях району за інформацією Сквирської ДПІ Білоцерківського управління ГУ ДФС в Київській області, а саме щодо страхувальників, які нарахували зарплату найманим працівникам, нижче законодавчо встановленого рівня 4173 грн. за ІІ квартал 2019 року.

За підсумками засідання прийняті відповідні рішення.

 

Переглядів: 9
 Друк

19 листопада в Київській обласній бібліотеці для дітей відбувся семінар «Аналіз та стратегічне планування діяльності методичних служб бібліотек». В ході заходу були надані ґрунтовні консультації та змістовні інформації з відображення бібліотечної діяльності в звітних документах бібліотек за 2019 рік та з основних питань планування роботи бібліотек на 2020 рік.

В рамках семінару відбулося нагородження призами переможців обласного туру Всеукраїнського читацького конкурсу «Творчі канікули», серед яких є читачка Чубинецької бібліотеки - Діана Алієва, яка посіла І місце у номінації «Природа - джерело натхнення і краси»(вікова категорія 11-13 років).

Сквирську централізовану бібліотечну систему відзначено за активну участь у літературному флешмобі «Державний службовець і бібліотечна книга» та конкурсі «Кращий бібліографічний покажчик Київщини».

Семінар відвідали: завідувач методично - бібліографічним відділом Оксана Данілова та методист по роботі з дітьми ІІ категорії Олександра Криворучко.

Переглядів: 4
 Друк

Щорічно, 20 листопада, відзначається Всесвітній день дитини. Кожного року його відзначають у річницю прийняття Конвенції про права дитини.

У 1954 році Генеральна Асамблея ООН рекомендувала всім країнам заснувати Всесвітній день дитини, який слід відзначати як день світового братерства і розуміння між дітьми та сприяння благополуччю дітей усього світу. Урядам було запропоновано самостійно вибирати відповідну для цього дня дату. 20 листопада 1959 року Генасамблея ООН прийняла Декларацію прав дитини, а 20 листопада 1989-го - Конвенцію про права дитини.

Основна ідея Конвенції полягає в найкращому забезпеченні інтересів дитини. Положення Конвенції зводяться до чотирьох основних вимог, які мають забезпечити права дітей: виживання, розвиток, захист і забезпечення активної участі в житті суспільства. Переглядів: 12

  Read More...Друк

В наш час дуже важливо інформувати молоде покоління про те, як запобігти виникненню біди, як поводитись в екстремальних ситуаціях. В рамках Тижня безпеки життєдіяльності представники ДСНС Сквирського РС провели з учнями 4-го класу Сквирської школи № 5 бесіди по дотриманню пожежної безпеки осінньо-зимовий період,  безпечної експлуатації електроприладів,  в побуті, в лісі, під час знаходження небезпечних знахідок, проведені заняття з вмінь застосовувати первинні засоби пожежогасіння, роз’яснено всю небезпеку гри із сірниками та використання електротехніки без нагляду батьків.  Школярі уважно слухали, а по закінченню бесіди задавали питання   щодо дій в різних ситуаціях. Діти поділилися з знаннями правил пожежної безпеки які здобули в школі, та розповіли як батьки проводять з ними бесіду на протипожежну тематику, вивчили номери екстрених служб, порядок дій при пожежі та інших надзвичайних ситуаціях. Також проведено вікторину між двома командами, створеними у класі, де учні отримали завдання :

-         Вирізати та склеїти каски пожежників;

-         Склеїти частинки пожежного автомобіля та пожежного-рятувальника

-         вручено листівки з макетами паперових моделей пожежних автомобілів, які вони самостійно мали змогу вирізати, склеїти та залишити собі на згадку про візит рятувальників.

Марина  Денисенко, провідний інспектор Сквирського РС ГУ ДСНС

Переглядів: 7
 


Сторінка 1 з 11
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Українські новини

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Joomla Templates by Joomlashack