Головна
 

Посилання

Сайт Президента України
Верховна Рада України
Урядовий портал
Офіційний веб-сайт Нацдержслужби України
Київська обласна державна адміністрація
Укрінформ
Листопад 2019
П В С Ч П С Н
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 30  
П'ятниця, 29 листопада 2019


Друк

Шляхи збалансованого розвитку «чистої» енергетики із врахуванням потреб споживачів та ринку обговорили учасники X Міжнародного інвестиційного форуму з відновлюваної енергетики, що відбувся 28 листопада ц.р. в КВЦ «Парковий» за ініціативи Держенергоефективності під егідою Мінекоенерго за участю IRENA.

 

На Форумі виступив генеральний директор Міжнародного агентства з відновлюваних джерел енергії IRENAФранческо Ла Камера, який вперше за всю історію агентства завітав до України.

 

 

«Я хочу запевнити, що IRENA була, є і завжди буде готовою співпрацювати із Україною. Ми бачимо значний прогрес країни у розбудові «чистої» енергетики. У ц.р. в Україні встановлено понад 2 ГВт нових «зелених» проектів. Цілком реально йти шляхом сталого енергетичного розвитку. Ми підтримуємо Вас у цьому», - повідомив генеральний директорIRENA та додав, що експерти IRENA брали активну участь у підготовці українського законодавства щодо переходу на аукціони.

 

ТакожФранческо Ла Камера наголосив на поступовому здешевленні «чистої» енергетики у світі, ефективності аукціонів та соціально-економічних перевагах «зелених» проектів для громад.

 

У свою чергу, заступник міністра енергетики та захисту довкілля з питань європейської інтеграції Костянтин Чижик окреслив стан розвитку «чистої» енергетики та представив нову законодавчу ініціативу щодо подальшого регулювання цієї сфери.

 

 

«Тільки за три квартали ц.р. у відновлюваній енергетиці введено більше об’єктів відновлюваної електроенергетики, ніж за всі попередні 10 років разом узяті. Потрібні зміни, щоб захистити як споживача, так і інвестора, щоб населення менше сплачувало, але частка «зеленої» енергії збільшувалася», - повідомив К. Чижик.

 

За словами К. Чижика, ідея нового законопроекту полягає у добровільній реструктуризації – зменшенні  «зеленого» тарифу із одночасним продовженням строку його дії. Це дозволить збалансувати дефіцит Гарантованого покупця і зробити тарифи достатніми для подальшої ефективної розвитку цієї сфери.

 

Водночас компанії зможуть взяти участь в аукціонах, перший з яких планується впровадити у квітні 2020 року.

«Сьогодні важливо зберегти інвестиційну привабливість «чистої» енергетики, яка за останні 5 років залучила  понад 4 млрд євро в Україну.  Левову частку таких інвестицій, а саме – більше 3,3 млрд євро, акумульовано на встановлення майже 4 ГВт нових потужностей відновлюваної електроенергетики. Ще понад 520 млн євро інвестовано у 2300 МВт нових потужностей, що генерують тепло з альтернативних джерелах енергії», - повідомив під час виступу Юрій Шафаренко, директор Департаменту відновлюваних джерел енергії Держенергоефективності.

Загалом, під час заходу понад 800 учасників – представники влади, бізнесу, міжнародних організацій, експерти - обговорили подальшу стратегію розвитку «зеленої» енергетики на конкурентних засадах.

Довідково:

 

X Міжнародний інвестиційний форум з відновлюваної енергетики ініційовано Держенергоефективності під егідою Мінекоенерго за участю Міжнародного агентства з відновлюваних джерел енергії IRENA 28 листопада ц.р. в Києві.

Управління комунікації та зв’язків з громадськістю Держенергоефективності

Переглядів: 18
 Друк

В залі засідань РДА відбулася звітно-виборча конференція Сквирської районної організації ветеранів війни, праці та ЗС, на якій головував її керівник – М.І.Шевчук. У роботі конференції брали участь виконуюча обов’язки голови райдержадміністрації О.В.Славінська, заступник голови районної ради О.Г.Грищенко, секретар міської ради В.О.Бондар, голова районної організації спілки ветеранів Афганістану (воїнів – інтернаціоналістів) В.А.Годованюк, голова профспілки працівників споживкооперації Г.І. Дерев`янко та представники ЗМІ.

На початку конференції виконуюча обов’язки голови райдержадміністрації О.В.Славінська вручила Подяку РДА голові організації ветеранів війни, праці та ЗС М.І.Шевчуку. Оксана Вікторівна наголосила, що завдяки ефективній і наполегливій роботі Шевчука Миколи Івановича ветеранська організація чудова справляється з покладеними на неї обов’язками.

Делегати конференції заслухали звіт про роботу Сквирської районної організації ветеранів війни, праці та ЗС з яким виступив М.І.Шевчук. У обговоренні звіту керівника, окрім членів ветеранської організації, брали участь заступник голови районної ради О.Г.Грищенко і секретар міської ради В.О.Бондар. Після обговорення делегати одноголосно визнали роботу районної організації ветеранів війни, праці та ЗС – задовільною.

Другим питанням було висунення кандидата на посаду голови організації. Делегати висловили впевненість, що достойнішої кандидатури на цю посаду, ніж Микола Іванович Шевчук немає і одностайним голосуванням обрали його головою Сквирської районної організації ветеранів війни, праці та ЗС.

 

Переглядів: 51
 


Українські новини

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Joomla Templates by Joomlashack