Головна
 

Посилання

Сайт Президента України
Верховна Рада України
Урядовий портал
Офіційний веб-сайт Нацдержслужби України
Київська обласна державна адміністрація
Укрінформ
Листопад 2019
П В С Ч П С Н
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 29 30  
Четвер, 28 листопада 2019


Друк

Голод...Ця страшна трагедія повертає нас у далекі 1932-1933 роки. Український народ у смутку і скорботі доземно схиляє голови, вшановуючи пам’ять мільйонів його жертв, засуджуючи творців цієї чорної сторінки в історії України. Головне у діяльності бібліотек району по відзначенню чергової річниці Голодомору і вшануванню пам’яті його жертв - донести правду сучасникам про це лихо. Тому у ці Дні пам’яті бібліотеки  Сквирщини провели цикл заходів: години скорботи «Пам’ятати - щоб не повторити, щоб не знати тих років жахіть»(22.11. Рудянська сільська бібліотека - філія), «Пам’ятаймо щоб не повторилося» (22.11. Горобіївська сільська бібліотека - філія), «Жертовність у наших серцях» (22.11. Шамраївська сільська бібліотека - філія», «Печаль душі і святість босоногого дитинства»(22.11. Рибчинецька сільська бібліотека - філія), «Пам’ять людська не забуде повік» (23.11. Слободянська сільська бібліотека - філія), години - реквієм «І поліг наш народ, наче скошене жито» (23.11. Каленнівська сільська бібліотека - філія), «Голодомор-чорна сповідь моєї Вітчизни» (23.11. Малолисовецька сільська бібліотека - філія), години пам’яті «Голодомор: великий злам» (23.11. Самгородоцька сільська бібліотека - філія), «Скорботна свічка пам’яті людської» (23.11. Великополовецька сільська бібліотека - філія).

Переглядів: 24
 Друк

21 листопада в Україні відзначали День Гідності та Свободи. Цей день - символ боротьби і перемоги, символ єднання та мужності учасників Помаранчевої революції та Революції Гідності, які сколихнули країну хвилею нечуваного патріотизму і показали важливість національної ідеї.

Бібліотеки Сквирської  ЦБС не залишилися осторонь цієї важливої події. В закладах було проведено цикл заходів: години мужності «Вони пройшли крізь вогонь і зброю» (15.11. Рудянська сільська бібліотека - філія), «Наш дух не зламати, свободу не вбити» (21.11. Великополовецька сільська бібліотека - філія), інформаційну годину «Майдан. Пробудження гідності нації» (17.11. Лавриківська сільська бібліотека - філія), патріотичні години «Україна - територія Гідності і Свободи» (21.11. Шамраївська сільська бібліотека - філія), «Очима болю і вустами гніву» (21.11. Тарасівська та Новопустоварівська сільські бібліотеки - філії), патріотично - інформаційну годину «За честь, за долю, за українську волю» (21.11. Сквирська центральна районна бібліотека), літературно-поетичну годину «Майдан – Революція духу» (21.11. Самгородоцька сільська бібліотека - філія), годину пам’яті «Заради честі України вшановуємо синів країни!» (21.11. Рогізнянська сільська бібліотека - філія).

Переглядів: 14
 Друк

Під керівництвом виконуючої обов’язки голови РДА Оксани Віктоівни Славінської відбулося засідання колегії  Сквирської районної державної адміністрації

Колегія розглянула і обговорила наступні питання:

1. Про проект районного бюджету на 2020 рік

Доповідач: Ульянова Марія Василівна, начальник управління фінансів  Сквирської районної державної адміністрації;

2. Звіт про виконання делегованих повноважень органів виконавчої влади  виконавчими комітетами   Шапіївської сільської, Сквирської міської рад.

Доповідачі: Іванець Тамара Олександрівна, Шапіївський сільський голова, Скочко Валерій Анатолійович, Сквирський міський голова.

3. Про виконання планового завдання щодо  залучення громадіян до укладення контракту та призову на строкову військову службу у Збройні Сили України  в 4 кварталі  2019 року та заходи, які вживаються для його виконання.

Доповідач: Баран Олександр Володимирович -  начальник відділення забезпечення  Сквирського районного військового комісаріату.

За підсумками обговорення виступів, члени колегії внесли ряд пропозицій по кожному з розглянутих питань.

Переглядів: 45
 Друк

На виконання Програми національно-патріотичного виховання в Київській області на 2017-2020 роки, управлінням молодіжної політики та національно-патріотичного виховання Київської обласної державної адміністрації спільно з Комунальним закладом Київської обласної ради «Київський обласний молодіжний центр»спільно з ГС «Всеукраїнське об’єднання військово-патріотичних організацій» з 29 листопада по 1 грудня 2019 рокуз метою вдосконалення системи патріотичного виховання дітей та молоді, узагальнення та популяризації кращого досвіду, ознайомлення керівників організацій з новітніми методиками та системами роботи з молоддю планує проведення інструкторсько-методичного семінару, спрямованого на підвищення компетентностей керівників військово-патріотичних клубів «Кузня захисників України – 9. Тактика» на базі ВПК «Боривітер» (м. Бориспіль, Київська обл.).

До участі у заході запрошуються старші вихованці (віком від 16 років), керівники військово-патріотичних клубів, гуртків, громадських організацій, воїни АТО, які працюють у галузі національно-патріотичного виховання молоді. Необхідно по 28 листопада 2019 року надіслати заявку (Додаток 1) на адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду з поміткою в темі «Кузня захисників України».

Додаткова інформація за телефонами:  (098) 968 36 30 – Наталія Топчій.

Переглядів: 45
 


Українські новини

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Joomla Templates by Joomlashack