Головна
 

Посилання

Сайт Президента України
Верховна Рада України
Урядовий портал
Офіційний веб-сайт Нацдержслужби України
Київська обласна державна адміністрація
Укрінформ
Листопад 2019
П В С Ч П С Н
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 22 23 24
25 26 27 28 29 30  
Четвер, 21 листопада 2019


Друк

На виконання  Кодексу цивільного захисту фахівцями Сквирського РС ГУ ДСНС України у Київській області проведено перевірку  об’єктів Сквирського районного споживчого товариства щодо додержання та виконання вимог законодавства у сферах пожежної та техногенної безпеки, цивільного захисту суб’єктом господарювання з високим ступенем ризику. Під час перевірок персоналу об’єкту було наголошено про основні правила евакуації працюючих  з будівель об’єкту в умовах надзвичайної ситуації, а також проведено інструктаж  з персоналом  основних правил пожежної безпеки на об’єктах . Перевіркою встановлено, що на об’єкті  проводиться значна  робота по забезпеченню протипожежного захисту підприємств.

Марина Денисенко , провідний інспектор Сквирського РС ГУ ДСНС

Переглядів: 14
 Друк

Серед основних напрямків роботи Білоцерківського управління ГУ ДПС у Київській області є вжиття заходів по погашенню заборгованості з єдиного соціального внеску.

На сьогоднішній день є багато нарікань і скарг від платників податків щодо причин виникнення заборгованості з єдиного внеску. Тому, надаємо роз’яснення щодо нарахування та сплати ЄСВ суб’єктами підприємницької діяльності, в тому числі, які не здійснюють підприємницьку діяльність та знаходяться в стадії припинення.

Звертаємо увагу фізичних осіб, що державна реєстрація припинення підприємницької діяльності фізичної особи-підприємця проводиться державним реєстратором не пізніше наступного робочого дня з дати отримання від фізичної особи-підприємця реєстраційної картки на проведення державної реєстрації припинення підприємницької діяльності.

Відповідне повідомлення,цього ж дня, передається контролюючим органам.На цій підставі податкові органи здійснюють зняття з обліку фізичних осіб-підприємців. Важливо знати, що навіть після державної реєстрації припинення підприємницької діяльності фізична особа продовжує перебувати на обліку у стані припинення.При цьому підприємець має забезпечити остаточні розрахунки з податків від провадження підприємницької діяльності та в установлені строки подати відповідному контролюючому органу податкову декларацію за останній базовий податковий (звітний) період, у якому проведено державну реєстрацію припинення підприємницької діяльності фізичної особи-підприємця.

Проте, більшість підприємців минулих років не звернулись до державного реєстратора та не внесли запис про припинення підприємницької діяльності, відповідно залишились на податковому обліку як платники загальної системи оподаткування.

Тому, з 01 січня 2017 року,після змін до Закону України №2464 «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування»ФОП, які перебували на загальній системі оподаткування та не отримували дохід (прибуток) у звітному році або окремому місяці звітного року, зобов’язані були самостійно визначити базу нарахування та нарахувати єдиний внесок.

Тобто, такі підприємці обов’язково мали сплачувати ЄСВ у розмірі не менше розміру мінімального страхового внеску, незалежно від того чи здійснювали  підприємницьку діяльністю чи ні, отримували дохід чи ні.

Білоцерківське управління ГУ ДПС у Київській області просить підприємців минулих років невідкладно вжити заходів по перевірці стану підприємницької діяльності та в разі необхідності подати до державного реєстратора реєстраційної картку на проведення державної реєстрації припинення підприємницької діяльності.

Перевірку можна здійснити за допомогою електронного сервісу ДПС України «Дізнайся більше про свого бізнес-партнера», якийрозміщено на офіційному вебсайті за посиланням https://tax.gov.ua.

Білоцерківське управління

ГУ ДПС у Київській області

Переглядів: 20
 Друк

За січень-жовтень 2019 року до місцевих бюджетів території обслуговування Білоцерківського управління ГУ ДПС у Київській області надійшло 1,8 млрд. гривень, що на 13,8 % або 249,4 млн.гривень перевищило минулорічний показник.

Традиційно, у доходах місцевих бюджетів найбільшу питому вагу, а це 67,7% займають надходження від сплати податку на доходи фізичних осіб. Хоча, у порівнянні із попереднім місяцем, відбулося зниження питомої ваги на 1,1% за рахунок росту надходжень єдиного податку.

На соціальні потреби регіону,за 10 місяців поточного року,бюджети громад отримали 1,2 млрд. гривень ПДФО, це на 214,8 млн. гривень перевищило показник 2018 року.

«Статистика підтверджує, що основними джерелами доходу території є ПДФО та єдиний податок. Вони демонструють рівень розвитку економіки краю та є пріоритетами спільної співпраці з органами виконавчої влади та місцевого самоврядування»,- наголосив Павло Козирєв

 

Білоцерківське управління

ГУ ДПС у Київській області

Переглядів: 19
 Друк

Зі слів начальника Білоцерківського управління ГУ ДПС у Київській області Павла Козирєва, представники малого та середнього бізнесу, які обрали спрощену систему оподаткування, перерахували до місцевих бюджетів регіону 332,2 млн. гривень єдиного податку. У порівнянніз січнем -жовтнем 2018 року, надходження зросли на 49,6 млн. гривень, або на 14,9%.

Зокрема, у звітному періоді, від фізичних осіб - підприємців надійшло 209,1 млн. гривень, що на 22,7% (або на 47 млн.грн.) більше від минулорічних надходжень. Показник приросту сплати податку юридичними особамисклав 7,0%,або 2,2 млн.гривень. Сільськогосподарські товаровиробники сплатили 91,6 млн. гривень єдиного податку, це на 0,4 млн. гривень більше ніж за 10 місяців минулого року.

Білоцерківське управління ГУ ДПС у Київській області додатково повідомляє, що відповідно до статті 298 Податкового кодексу України, суб'єкт господарювання, який є платником інших податків і зборів відповідно до норм цього Кодексу, може прийняти рішення про перехід на спрощену систему оподаткування шляхом подання заяви до контролюючого органу не пізніше ніж за 15 календарних днів до початку наступного календарного кварталу.

Заява подається за вибором платника податків, якщо інше не передбачено цим Кодексом, в один з таких способів:

1) особисто платником податків або уповноваженою на це особою;

2) надсилається поштою з повідомленням про вручення та з описом вкладення;

3) засобами електронного зв'язку в електронній формі з дотриманням умови щодо реєстрації кваліфікованого електронного підпису підзвітних осіб у порядку, визначеному законодавством.

Білоцерківське управління

ГУ ДПС у Київській області

Переглядів: 19
 Друк

В залі районного Центру дитячо-юнацької творчості відбулася демонстрація документальної стрічки «Невідомий батальйон», з нагоди Дня гідності та свободи.

У заході брала участь виконуюча обов’язки голови Сквирської райдержадміністрації Оксана Славінська.

Фільм присвячений участі українських жінок у збройному конфлікті у Донецькій і Луганській областях України. Йдеться прожінку - парамедика, жінку-снайпера, жінку-зв’язківця  тощо.

Після перегляду фільму «Невідомий батальйон» відбулося жваве обговорення стрічки з автором твору.

Переглядів: 39
 Друк

Заява про призупинення виплат лікарняних та у зв'язку з вагітністю — неправда

Сьогодні в медіа поширили інформацію про призупинення фінансування виплат, зокрема лікарняних, а також у зв’язку з вагітністю та пологами і т.д.

Мінсоцполітики ПОВІДОМЛЯЄ, що це не відповідає дійсності. Станом на сьогодні залишки на рахунку Фонду становлять 429.4 млн грн, що є достатнім для здійснення НЕОБХІДНИХ поточних виплат.

Більше того, надходження до Фонду соціального страхування України формуються ЩОДНЯ із сплати єдиного соціального внеску роботодавцями.

Проте минулого тижня Печерський суд міста Києва поновив на посаді колишнього керівника Фонду Євгена Баженкова.

І в четвер, зареєстрований державним реєстратором навіть без повного тексту рішення, в той самий день призупинив виплати.

Міністерство соціальної політики вважає цю ситуацію НЕПРИЙНЯТНОЮ.

18 листопада Міністерство соціальної політики уже звернулося до Міністерства юстиції із проханням скасувати дії державного реєстратора щодо запису в ЄДРПОУ Баженкова Є.В. як директора Виконавчої дирекції Фонду.

Міністерство соціальної політики розраховує на об’єктивне та справедливе рішення відповідних органів, які повинні встановити правомірність поновлення Євгена Баженкова.

Мінсоцполітики докладе усіх зусиль для якомога швидшого вирішення ситуації та ГАРАНТУЄ поновлення виплат.

Для цього ще Урядом було затверджено склад урядової сторони правління Фонду, щоб перевести його роботу в правове поле і уникнути подібних маніпуляцій.

 

Переглядів: 38
 Друк

21 листопада, Україна відзначає День Гідності та Свободи - відзначення на честь початку цього дня двох революцій: Помаранчевої революції (2004 року) та Революції Гідності (2013-2014 років). Свято встановлене Указом Президента України від 13 листопада 2014 року: "з метою утвердження в Україні ідеалів свободи і демократії, збереження та донесення до сучасного і майбутніх поколінь об'єктивної інформації про доленосні події в Україні початку XXI століття, а також віддання належної шани патріотизму й мужності громадянам, які восени 2004 року та у листопаді 2013 року — лютому 2014 року постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору…" - зазначено в Указі.

Біля Пам’ятника Героям Небесної Сотні і усім борцям за Незалежність України, що споруджений у місті Сквира на площі Героїв Небесної Сотні, зібралися учасники Помаранчевої революції, Революції Гідності, учасники антитерористичної операції, волонтери, представники молодіжних і громадських організацій Сквирщини та жителі міста.

Мітинг, присвячений Дню Гідності та Свободи, розпочався виконанням Державного Гімну України.

Хвилиною Мовчання учасники мітингу вшанували пам'ять Героїв Небесної Сотні і бійців, що віддали життя за соборність і незалежність України на Сході нашої держави.

Квіти лягли до підніжжя монументу від керівництва району, міста, громадськості  і небайдужих сквирян.

До учасників мітингу звернулась виконуюча обов’язки  голови Сквирської райдержадміністрації Оксана Вікторівна Славінська: «21 листопада ми відзначаємо День Гідності та Свободи на честь вшанування громадянської мужності учасників Помаранчевої революції та Революції Гідності у відстоюванні прав людини та європейського майбутнього України, їх відданості ідеалам свободи, справедливості, утвердження демократичних цінностей.

Цей День є символом двох революцій, які змінили Україну і стали беззаперечним доказом відродження держави та нації, утвердження того, що події на Майдані змінили нас, об’єднавши в єдиній, соборній та незалежній Україні. Переглядів: 54

  Read More...Друк

20 листопада з метою попередження пожеж та загибелі на них людей, а також на виконання розпорядження Голови Сквирської районної державної адміністрації від 02.02.2018р. за № 61 «Про заходи щодо попередження пожеж, загибелі та травмування людей на них в Сквирському районі у 2018-2019 роках» рятувальники Сквирського району провели інформаційно-профілактичні заходи серед мешканців Шаліївської сільської ради. Працівники ДСНС відвідали оселі тих громадян, що належать до так званої „групи ризику” – одиноких пристарілих громадян, багатодітні сім’ї та неблагополучні родини. Нагадали селянам про необхідність дотримання правил пожежної безпеки у побуті. Довели статистику пожеж та основні причини їх виникнення. Громадянам пояснили, що з настанням холодів та перших заморозків почастішали випадки виникнення пожеж у житловому секторі. Люди, намагаючись зігрітися, використовують електрообігрівачі, саморобні нагрівальні прилади, а також звертаються до пічного опалення. Як наслідок – масштабні пожежі будинків, господарчих будівель, лазень та, навіть, загиблі та травмовані.

В ході відпрацювання проведено інформаційно-роз'яснювальну роботу серед населення з основ пожежної безпеки, попередження травмування та загибелі людей, розповсюджено 70 примірників листівок на протипожежну тематику та вручено 35 пропозицій про усунення порушень вимог пожежної безпеки. Люди запевняли рятувальників, що правил життєдіяльності у побуті дотримуються, адже розуміють, якого лиха може завдати неконтрольований вогонь.

Як показує практика такі комплексні відпрацювання, без сумніву, дають надзвичайно велику користь для громади села. Схожі заходи систематично проводяться і в інших населених пунктах району. Адже лише спільними зусиллями громадськості і влади можна мінімізувати кількість пожеж у житловому секторі та зробити життя людей по справжньому безпечним.

Переглядів: 14
 Друк

В рамках Тижня безпеки життєдіяльності рятувальники Сквирщини провели з учнями Горобіївського НВК провели бесіди по дотриманню пожежної безпеки осінньо-зимовий період, безпечної експлуатації електроприладів, в побуті, під час знаходження небезпечних знахідок, проведені заняття з вмінь застосовувати первинні засоби пожежогасіння, роз’яснено всю небезпеку гри із сірниками та використання електротехніки без нагляду батьків. Діти поділилися з знаннями правил пожежної безпеки які здобули в школі, та розповіли як батьки проводять з ними бесіду на протипожежну тематику, вивчили номери екстрених служб, порядок дій при пожежі та інших надзвичайних ситуаціях, вручено листівки на тему безпеки в осінньо-зимовий період та безпечної експлуатації електроприладів. Також з метою популяризації навчальних закладів ДСНС України та професії рятувальника випускникам школи була надана інформація про умови вступу до навчального закладу. Акцентувалася увага на наданні освіти європейського зразка, комфортних умовах проживання, якісному харчуванню, безкоштовному медичному обслуговуванню, а по закінченню ВНЗ обов’язкове працевлаштування.

 

Марина Денисенко, провідний інспектор Сквирського РС ГУ ДСНС

 

Переглядів: 69
 Друк

В рамках Тижня безпеки життєдіяльності рятувальники Сквирщини провели з учнями Чубинецького НВК провели бесіди по дотриманню пожежної безпеки осінньо-зимовий період,  безпечної експлуатації електроприладів,  в побуті, під час знаходження небезпечних знахідок, проведені заняття з вмінь застосовувати первинні засоби пожежогасіння, роз’яснено всю небезпеку гри із сірниками та використання електротехніки без нагляду батьків. Діти поділилися з знаннями правил пожежної безпеки які здобули в школі, та розповіли як батьки проводять з ними бесіду на протипожежну тематику, вивчили номери екстрених служб, порядок дій при пожежі та інших надзвичайних ситуаціях, вручено листівки на тему безпеки в осінньо-зимовий період та безпечної експлуатації електроприладів. Також з метою популяризації навчальних закладів ДСНС України та професії рятувальника випускникам школи була надана інформація про умови вступу до навчального закладу. Акцентувалася увага на наданні освіти європейського зразка, комфортних умовах проживання, якісному харчуванню, безкоштовному медичному обслуговуванню, а по закінченню ВНЗ обов’язкове працевлаштування

Переглядів: 17
 


Українські новини

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Joomla Templates by Joomlashack