Головна
 

Посилання

Сайт Президента України
Верховна Рада України
Урядовий портал
Офіційний веб-сайт Нацдержслужби України
Київська обласна державна адміністрація
Укрінформ
Листопад 2019
П В С Ч П С Н
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  
Середа, 20 листопада 2019


Друк

З метою надання комплексу соціальних послуг у розв’язанні проблеми зайнятості в зв’язку з запланованим масовим вивільненням працівників, спеціалісти Сквирської районної філії Київського ОЦЗ провели семінар в Сквирській РДА.

Важливість такого заходу полягає в запобіганні негативним наслідкам у трудовому колективі, знятті соціальної напруги та роз’ясненні правових питань вивільнення.
Директор Сквирської районної філії Світлана Кривуша проінформувала учасників семінару про послуги державної служби зайнятості, можливості одноразово отримати ваучер для підтримання конкурентоспроможності на ринку праці.

Спеціалісти сектору взаємодії з роботодавцями Сквирської районної філії Київського ОЦЗ провели інформаційно-роз’яснювальну роботу з вивільнюваними працівниками, ознайомивши їх зі станом ринку праці району.

Присутні цікавились наявними вакансіями, на які вони можуть претендувати, враховуючи кваліфікацію та досвід роботи, порядком реєстрації в службі зайнятості, умовами призначення матеріального забезпечення.

Семінар пройшов в дружній атмосфері діалогу. Спеціалісти служби зайнятості дали зрозуміти учасникам семінару, що вони не залишаться сам на сам зі своєю проблемою, та з допомогою служби зайнятості, активізуючи власні зусилля, зможуть реалізувати своє право на подальшу трудову діяльність.

 

Переглядів: 50
 Друк

Під керівництвом виконуючої обов’язки голови Сквирської райдержадміністрації О.В. Славінської та заступника голови Сквирської райдержадміністрації І.О. Петрусевич було проведено спільне засідання районної тимчасової комісії з питань погашення  заборгованості  із заробітної плати (грошового забезпечення), податків, зборів, пенсій, стипендій та інших соціальних виплат та районної робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення. На засіданні були розглянуті такі питання:

  1. 1. Про стан заборгованості із виплати заробітної плати, сплати страхових внесків та з відшкодування фактичних витрат на виплату та доставку пільгових пенсій в районі.
  2. 2. Про стан  погашення боргу зі сплати  єдиного соціального внеску суб’єктами господарювання  та фізичними особами-підприємцями  району.
  3. 3. Про дотримання законодавства з оплати праці на підприємствах, установах, організаціях району за інформацією Сквирської ДПІ Білоцерківського управління ГУ ДФС в Київській області, а саме щодо страхувальників, які нарахували зарплату найманим працівникам, нижче законодавчо встановленого рівня 4173 грн. за ІІ квартал 2019 року.

За підсумками засідання прийняті відповідні рішення.

 

Переглядів: 41
 Друк

19 листопада в Київській обласній бібліотеці для дітей відбувся семінар «Аналіз та стратегічне планування діяльності методичних служб бібліотек». В ході заходу були надані ґрунтовні консультації та змістовні інформації з відображення бібліотечної діяльності в звітних документах бібліотек за 2019 рік та з основних питань планування роботи бібліотек на 2020 рік.

В рамках семінару відбулося нагородження призами переможців обласного туру Всеукраїнського читацького конкурсу «Творчі канікули», серед яких є читачка Чубинецької бібліотеки - Діана Алієва, яка посіла І місце у номінації «Природа - джерело натхнення і краси»(вікова категорія 11-13 років).

Сквирську централізовану бібліотечну систему відзначено за активну участь у літературному флешмобі «Державний службовець і бібліотечна книга» та конкурсі «Кращий бібліографічний покажчик Київщини».

Семінар відвідали: завідувач методично - бібліографічним відділом Оксана Данілова та методист по роботі з дітьми ІІ категорії Олександра Криворучко.

Переглядів: 17
 Друк

Щорічно, 20 листопада, відзначається Всесвітній день дитини. Кожного року його відзначають у річницю прийняття Конвенції про права дитини.

У 1954 році Генеральна Асамблея ООН рекомендувала всім країнам заснувати Всесвітній день дитини, який слід відзначати як день світового братерства і розуміння між дітьми та сприяння благополуччю дітей усього світу. Урядам було запропоновано самостійно вибирати відповідну для цього дня дату. 20 листопада 1959 року Генасамблея ООН прийняла Декларацію прав дитини, а 20 листопада 1989-го - Конвенцію про права дитини.

Основна ідея Конвенції полягає в найкращому забезпеченні інтересів дитини. Положення Конвенції зводяться до чотирьох основних вимог, які мають забезпечити права дітей: виживання, розвиток, захист і забезпечення активної участі в житті суспільства. Переглядів: 57

  Read More...


Українські новини

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Joomla Templates by Joomlashack