Головна
 

Посилання

Сайт Президента України
Верховна Рада України
Урядовий портал
Офіційний веб-сайт Нацдержслужби України
Київська обласна державна адміністрація
Укрінформ
Листопад 2019
П В С Ч П С Н
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  
П'ятниця, 15 листопада 2019


Друк

Сільськогосподарська галузь для української держави завжди була однією їх пріоритетних сфер розвитку як зовнішньої, так і внутрішньої економіки країни. Господь наділив українську державу багатими на чорнозем, родючими землями, крім того, аграрний сектор отримав нове дихання, доступ до найбільш ефективних закордонних технологій і методів обробки землі. Це дозволило організувати агропромислову галузь, як одну з найбільш важливих стратегічних напрямів не тільки в економічному відношенні, але і активною політичною та геополітичною складовою життєдіяльності українського суспільства. Професійне свято працівників сільськогосподарського та агропромислового комплексу, організацій і підприємств по переробці сільгоспсировини, обслуговуючих та заготівельних підприємств зберіг цю славну традицію і відзначається у третю неділю листопада.

На урочистості у районному Будинку культури зібралися працівники цієї галузі з усієї Сквирщини.

З нагоди свята лунали найщиріші вітання від виконуючої обов’язки голови Сквирської райдержадміністрації О.В.Славінської. Оксана Вікторівна зазначила: «Відзначення Дня працівників сільського господарства - це визнання державою звитяжної хліборобської праці на благо України, це хвала мозолястим рукам селян, які знають справжню ціну хлібу!

Аграрний сектор економіки тому й іменується базовим, що разом з іншими складає основу життя держави та добробуту її громадян. Переглядів: 62

  Read More...Друк

Сьогодні в селі Мовчанівка Сквирського району відбулася урочиста церемонія, присвячена газифікації села. У заході взяли участь виконуюча обов’язки голови райдержадміністрації Оксана Славінська,  голова районної ради Василь Гриша, начальник Білоцерківського відділення АТ «Київоблгаз» Ігор Савєльєв, директор ТОВ «Гея» Володимир Лікарчук, приватний підприємець Федір Герасюк, директор проектної організації, яка розробляла документацію Клим Кульчицький, старший інженер Білоцерківського відділення АТ «Київоблгаз» Олексій Болтівець, Каленнівський сільський голова Володимир Гуменюк, Оріховецький сільський голова Сергій Навроцький, інші офіційні особи.

Хлібом і сіллю привітав гостей сільський голова Роман Левадній і відзначив, що сьогодні в селі Мовчанівка відбулася історична подія, адже селяни давно мріяли про цей день.

«Дуже приємно, що ця подія відбувається в переддень свята Дня працівників сільського господарства. Я пам'ятаю час, коли ми говорили, що в селі Мовчанівка буде газ. Ми пройшли тернистий шлях до сьогоднішнього дня. Я хочу подякувати всім вам, що ви в нас повірили. Бажаю всім здоров'я і нехай буде завжди тепло у ваших домівках», - сказала Оксана Славінська.

Гостей і селян запросили до домівки ветерана Другої світової війни Н.Ф.Левчука для пуску газу в його оселю.

Переглядів: 38
 Друк

Під головуванням заступника голови райдержадміністрації Ірини Петрусевич відбулося засідання комісії з питань призначення державних соціальних допомог,надання населенню пільг, житлових субсидійта соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам, на якому було прийнято рішення щодо призначення:

1)    щомісячної адресної допомоги 13 внутрішньо переміщеним особам для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг;

2)    державної соціальної допомоги 1 внутрішньо переміщеній особі;

3)    відновлення 1 особі виплати пенсії (щомісячного довічного грошового утримання) Фондом соціального страхування;

4)    субсидії на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива239 домогосподарствам;

5)    державної соціальної допомоги 2 малозабезпеченим сім‘ям;

6)    пільг за фактичним місцем проживання 2 особам.

Переглядів: 35
 


Українські новини

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Joomla Templates by Joomlashack