Головна
 

Посилання

Сайт Президента України
Верховна Рада України
Урядовий портал
Офіційний веб-сайт Нацдержслужби України
Київська обласна державна адміністрація
Укрінформ
Листопад 2019
П В С Ч П С Н
        2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  
П'ятниця, 01 листопада 2019


Друк

Згідно з наказом МОЗ України від 16 вересня 2011 року №595, розроблений календар профілактичних щеплень для різних вікових груп населення. Станом на 25 жовтня 2019 року, щепленню у Сквирському районі підлягало 236 дітей до 1 року. У цей період дитину треба щепити проти: вірусного гепатиту В, поліомієліту, туберкульозу, кашлюку, дифтерії та правцю. Нині від цих хвороб щеплено 75% дітей, 25% не щеплених становлять відмовники, з них 5% мають медичний відвід (протипоказання), 5% батьків не бажають щеплювати дітей вакциною індійського виробника, 15% батьків не щеплюють дітей за релігійними переконаннями.

Діти забезпечуються вакцинами безкоштовно.

Починаючи з 2-річного віку, вакцинація продовжується від тих же хвороб до досягнення дитиною 16 років. Нині ця вікова категорія щеплена на 70%. Переглядів: 50

  Read More...Друк

Сьогодні десятки тисяч патріотів нашої держави знаходяться на Сході країни, на передовій, захищаючи свободу, незалежність та територіальну цілісність України.

З нагоди Дня захисника України 11 жовтня 2019 року в Сквирській центральній дитячій бібліотеці було організовано зустріч «Герої нашого часу» для читачів-учнів Сквирської ЗОШ І-ІІІст. №5 9 класу з класним керівником Валентиною Клюй. На захід запрошений учасник АТО Віталій Крученюк та волонтер, місцева поетеса Людмила Гриценко.

Він розповів дітям про те, як потрапив на війну, про с свою військову спеціальність і бойові будні, про щоденний побут, турботу волонтерів та про маленькі радощі, які отримував від дітвори у вигляді малюнків, оберегів, вітальних листівок. Людмила Гриценко переймається долею земляків, які пройшли і проходять шляхами війни і своєю творчістю намагається їх підтримати. Поетеса зачитувала власні вірші - посвяти учасникам АТО. Від учнівської молоді та бібліотечного колективу звучали слова шани і подяки та були вручені подарунки.

Захід провели заступник директора по роботі з дітьми Жанна Панченко та бібліотекар відділу обслуговування Любов Онопрієнко.

 

Переглядів: 30
 Друк

10 жовтня в Сквирській центральній районній бібліотеці до Дня художника України була проведена творча зустріч з художником Миколою Романовичем Петренком. На захід завітали читачі-учні 11 класу Сквирської ЗОШ № 1 із заступником директора з виховної роботи Лисак Тетяною Олексіївною.

Бібліотекар відділу обслуговування Олена Маличенко познайомила присутніх з життєвими стежинами митця, звернула увагу на багатогранну творчість талановитої особистості. Микола Романович майстерно володіє всіма жанрами, віддаючи особисту перевагу пейзажним полотнам. Картини - це його біографія, життєві і творчі сходинки. Також він володіє ще й поетичним талантом. Власні вірші Микола Романович зачитав на нашій зустрічі. На заході панувала тепла атмосфера, яка залишила позитивні враження у всіх учасників зустрічі.

 

Переглядів: 37
 Друк

У першу неділю листопада в Україні, згідно з Указом Президента України від 13.04.1999 № 374/99 відзначають День працівника соціальної сфери.

Це свято є свідченням високої оцінки державою ролі працівників, які щодня забезпечують реалізацію державної політики з питань соціального захисту, зайнятості, організації оплати і безпеки праці, трудових відносин.

З цієї нагоди у залі Сквирської РДА зібралися усі працівники соціальної сфери району, яких привітала з професійним святом начальник УСЗН Сквирської РДА Н.А.Рогоза. Надія Анатоліївна вручила Подяку Міністерства соціальної політики України Г.М.Пугач, Почесну грамоту Київської облради І.Ю.Черноморець і Грамоту Київської облради профспілки працівників соціальної сфериТ.В.Шпачук.

До присутніх звернулась виконуюча обов’язки голови райдержадміністрації О.В.Славінська, яка сказала: «Ваша праця наповнена гуманізмом, милосердям, душевним теплом. Усі Ви не байдужі до людських проблем, завжди відкриті для спілкування з тими, хто потребує допомоги.
Піклуючись про людину, її майбутнє, забезпечуючи надання соціальних гарантій і допомоги тим, хто потрапив у нелегкі життєві ситуації, Ви робите вагомий внесок у розбудову демократичного, громадянського суспільства.
Переконана, що Вам вистачить снаги, витримки та професіоналізму для подолання всіх труднощів у справі поліпшення добробуту населення нашого краю, соціального захисту тих, хто цього потребує.
Бажаю Вам творчого натхнення, здійснення всіх Ваших задумів і мрій, щоб Вас завжди супроводжували милосердя та доброта, бажання та спроможність бути корисними людям!». Оксана Вікторівна нагородила Подяками райдержадміністрації кращих працівників соціальної сфери.

Теплі слова лунали від заступника голови районної ради О.Г.Грищенко, яка нагородила ряд соціальних працівників Подяками районної ради.

Працівників соціальної сфери привітав представник Благодійного фонду «Фортеця» О.Ференця Олександр Телятник. Працівники отримали цінні подарунки від фонду.

Відбувся невеликий концерт аматорських виконавців Сквирського району.

Переглядів: 45
 Друк

Про затвердження Положення                      Зареєстровано в Головному

про комісію з питань надання                       територіальному управлінні

адресної матеріальної                                     юстиції у Київській області

допомоги                                                          28 жовтня 2019 р. за № 90/1285

військовослужбовцям,

учасникам антитерористичної

операції, операції Об’єднаних

сил та членам їх сімей

Сквирської районної державної

адміністрації Київської області

Відповідно до законів України "Про місцеві державні адміністрації","Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей", "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту", з метою забезпечення надання адресної матеріальної допомоги учасникам антитерористичної операції, операції Об’єднаних сил та членам їх сімей, членам сімей загиблих (померлих) учасників антитерористичної операції, операції Об’єднаних сил, а також військовослужбовцям, які підписали контракт на проходження військової служби в зоні проведення операції Об’єднаних сил, ефективного використання бюджетних ресурсів Сквирського району Київської області

 

1. Затвердити Положення про комісію з питань надання адресної матеріальної допомоги військовослужбовцям, учасникам антитерористичної операції, операції Об’єднаних сил та членам їх сімей Сквирської районної державної адміністрації Київської області, що додається.

 

2. Юридичному сектору апарату Сквирської районної державної адміністрації Київської області забезпечити подання цього розпорядження на державну реєстрацію відповідно до Указу Президента України від 03 жовтня 1992 року № 493/92 "Про державну реєстрацію нормативно-правових актів міністерств та інших органів виконавчої влади" (із змінами).

 

3. Організацію виконання цього розпорядження покласти на управління соціального захисту населення Сквирської районної державної адміністрації Київської області.

 

4. Це розпорядження набуває чинності після його державної реєстрації, але не раніше дня офіційного опублікування.

 

5. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови Сквирської районної державної адміністрації Київської області згідно з функціональним розподілом обов’язків.

 

 

Виконуюча обов’язки

голови адміністрації                                                                   О. СЛАВІНСЬКА

ЗАТВЕРДЖЕНО

Розпорядження виконуючої обов’язки голови Сквирської районної державної адміністрації Київської області

05 вересня 2019 року № 204

Зареєстровано в Головному

територіальноу управлінні

юстиції у Київській області

28 жовтня 2019 р. за № 90/1285

ПОЛОЖЕННЯ

про комісію з питань надання адресної матеріальної допомоги військовослужбовцям, учасникам антитерористичної операції,

операції Об’єднаних сил та членам їх сімей

Сквирської районної державної адміністрації Київської області

 

І. Загальні положення

 

1.1. Комісія з питань надання адресної матеріальної допомоги військовослужбовцям, учасникам антитерористичної операції, операції Об’єднаних сил та членам їх сімей Сквирської районної державної адміністрації Київської області (далі – Комісія) – це постійно діючий колегіальний орган, утворений з метою забезпечення надання адресної матеріальної допомоги учасникам антитерористичної операції, операції Об’єднаних сил та членам їх сімей, членам сімей загиблих (померлих) учасників антитерористичної операції, операції Об’єднаних сил, а також військовослужбовцям, які підписали контракт на проходження служби в зоні проведення операції Об’єднаних сил, ефективного використання бюджетних ресурсів Сквирського району Київської області.

 

1.2. Адресна матеріальна допомога надається за рахунок коштів районного бюджету відповідно до Порядку використання коштів районного бюджету для надання адресної матеріальної допомоги військовослужбовцям, учасникам антитерористичної операції, операції Об’єднаних сил та членам їх сімей, затвердженого розпорядженням виконуючої обов’язки голови Сквирської районної державної адміністрації Київської області від 22 липня 2019 року      № 163, зареєстрованого в Головному територіальному управлінні юстиції у Київській області 09 серпня 2019 року за № 74/1269 (далі – Порядок).

 

1.3. Комісія у своїй діяльності керується Конституцією України, Бюджетним кодексом України, законами України "Про місцеві державні адміністрації", "Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей", "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту" та цим Положенням.

 

1.4. Сквирська районна державна адміністрація Київської області, при якій утворено Комісію, здійснює організаційне, інформаційне та матеріально-технічне забезпечення діяльності Комісії, забезпечує належні умови для її роботи.

 

ІІ. Склад та порядок створення Комісії

2.1. Склад Комісії визначається та затверджується розпорядженням голови Сквирської районної державної адміністрації Київської області.

2.2. До складу Комісії входять:

голова Комісії – заступник голови Сквирської районної державної адміністрації Київської області;

заступник голови Комісії – начальник управління соціального захисту населення Сквирської районної державної адміністрації Київської області;

секретар Комісії – працівник управління соціального захисту населення Сквирської районної державної адміністрації Київської області;

представники структурних підрозділів Сквирської районної державної адміністрації Київської області;

представники Сквирської районної ради Київської області (за згодою);

представники громадських об’єднань ветеранів і учасників антитерористичної операції, організації Об’єднаних сил Сквирського району Київської області (за згодою).

 

ІІІ. Основні завдання Комісії

 

3.1. Сприяння реалізації конституційного права громадян на отримання адресної матеріальної допомоги.

 

3.2. Всебічне і об’єктивне вивчення документів, що надходять від заявників, з метою вирішення питань надання адресної матеріальної допомоги військовослужбовцям, учасникам антитерористичної операції, операції Об’єднаних сил та членам їх сімей.

 

3.3. Перевірка правильності поданих документів, відповідно до Порядку.

 

3.4. Комісія відповідно до покладених на неї завдань приймає рішення:

про надання адресної матеріальної допомоги військовослужбовцям, учасникам антитерористичної операції, операції Об’єднаних сил та членам їх сімей;

про відмову в наданні адресної матеріальної допомоги військовослужбовцям, учасникам антитерористичної операції, операції Об’єднаних сил та членам їх сімей.

 

IV. Права Комісії

 

4.1. Отримувати документи і матеріали, необхідні для роботи Комісії.

 

4.2. Звертатись до структурних підрозділів та апарату Сквирської районної державної адміністрації Київської області, виконавчих комітетів міської та сільських рад Сквирського району Київської області з метою отримання необхідної інформації для надання матеріальної допомоги військовослужбовцям, учасникам антитерористичної операції, операції Об’єднаних сил та членам їх сімей.

 

4.3. Запрошувати заявників на засідання Комісії.

 

V. Порядок роботи Комісії

 

5.1. Керує діяльністю Комісії і організовує її роботу голова Комісії, за його відсутності – заступник голови Комісії.

 

5.2. Формою роботи Комісії є засідання, які проводяться за потреби, але не рідше ніж один раз на квартал.

 

5.3. Підготовка матеріалів, які виносяться на розгляд Комісії, покладається на секретаря Комісії.

 

5.4. Засідання Комісії є правомочним, якщо на ньому присутня більшість її членів.

5.5. Рішення Комісії приймається відкритим голосуванням простою більшістю голосів її членів, присутніх на засіданні. У разі рівного розподілу голосів, вирішальним є голос головуючого на засіданні.

 

5.6. Член Комісії, який не підтримує рішення, може викласти у письмовій формі свою окрему думку, що додається до протоколу засідання.

 

5.7. Виплата матеріальної допомоги здійснюється на підставі протоколу засідання Комісії та проводиться фінансово-господарським відділом управління соціального захисту населення Сквирської районної державної адміністрації Київської області.

 

5.8. Засідання Комісії оформлюється протоколом і підписується головуючим на засіданні та секретарем Комісії у п’ятиденний строк.

Протоколи зберігаються в управлінні соціального захисту населення Сквирської районної державної адміністрації Київської області.

 

5.9. Рішення Комісії може бути оскаржено у порядку, встановленому чинним законодавством України.

 

 

 

Начальник управління

соціального захисту населення

Сквирської районної державної

адміністрації Київської області                                                       Н. РОГОЗА

Переглядів: 19
 Друк

Білоцерківське управління ГУ ДПС у Київській області повідомляє, що відповідно до ст.166 Податкового кодексу України платник податку має право включити до податкової знижки у зменшення оподатковуваного доходу платника податку за наслідками звітного податкового року, визначеного з урахуванням положень пункту 164.6 статті 164 цього Кодексу суму коштів, сплачених на користь вітчизняних закладів дошкільної, позашкільної, загальної середньої, професійної (професійно-технічної) та вищої освіти для компенсації вартості здобуття відповідної освіти такого платника податку та/або члена його сім’ї першого ступеня споріднення.

Відповідні зміни були внесені Законом України від 03 липня 2018 року N2477-VIII «Про внесення змін до Податкового кодексуУкраїни» та набрали законної сили 28 липня 2018 року.

Отже, з метою отримання податкової знижки на суму коштів, сплачених платником податку протягом звітногороку на користь вітчизняних закладів дошкільної, позашкільної, загальної середньої освіти, декларація промайновий стан і доходи подається до контролюючого органу, в якому перебуває на обліку платник податків до 31грудня 2019 року (включно) за звітний 2018 податковий рік.

Слід зазначити, якщо платник податку до кінця податкового року, наступного за звітним, не скористався правом на нарахування податкової знижки за наслідками звітного податкового року, таке право на наступні податкові рокине переноситься відповідно до п.п. 166.4.3 п.166.4 ст.166 ПКУ.

 

Білоцерківське управління

ГУ ДПС у Київській області

 

Переглядів: 15
 


Українські новини

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Joomla Templates by Joomlashack