Головна
 

Посилання

Сайт Президента України
Верховна Рада України
Урядовий портал
Офіційний веб-сайт Нацдержслужби України
Київська обласна державна адміністрація
Укрінформ
Жовтень 2019
П В С Ч П С Н
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      
П'ятниця, 18 жовтня 2019


Друк

Два дні поспіль, студенти Технолого-економічного коледжу Білоцерківського національного аграрного університету знайомилися з основними напрямами роботи Білоцерківського управління ГУ ДПС у Київській області.

Цього разу,начальник Білоцерківського управління ГУ ДФС у Київській області Павло Козирєв та начальник Білоцерківської ДПІ Білоцерківського управління ГУ ДПС у Київській області Наталія Коновал гостинно зустрічали студентів першого курсу освітньо-професійної програми «Економіка» та студентівтретього курсупрограми «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» у супроводі керівника Вікторії Кокоші.

На початку зустрічі, Павло Козирєв наголосив, що одним із основних напрямів роботи податківців - є проведення заходів по підвищенню податкової культури серед молоді, вивчення ними своїх прав і обов’язків у процесі сплати податків та усвідомлення всієї важливості для держави сплати податків.

Продовженням знайомства з роботою податківців, стала змістовна та цікава екскурсія по центру обслуговування платників, яку провела Наталія Коновал. Студенти ознайомилися із переліком адміністративних та консультативних послуг, які надаються юридичним та фізичним особам, основними функціями і завданнями податкової служби.По закінченню екскурсіїотримали фахові відповіді на порушені ними  питання.

 

Білоцерківське управління

ГУ ДПС у Київській області

Переглядів: 29
 Друк

Інструктор з фізкультури Поліщук Н.В. та музичний керівник Мельникова Л.П. провели спортивну розвагу«Козацькі клейноди знайдемо і їх на віки збережемо» із дітьми середньої групи «Метелики» Сквирського ЗДО №6 «Ромашка».

«Козачата» пройшли ряд випробувань, щоб знайти козацький скарб: виконували вправи зі списами, перестрибували вогнище, переходили через річку, їздили на «конях», «варили» куліш. Скориставшись картою і виконавши усі завдання, діти віднайшли клейноди: булаву і козацький стяг. Усі дошкільнята отримали позитивні емоції.

(Джерело: Сайт відділу освіти РДА)

Переглядів: 53
 Друк

Голова Держенергоефективності Сергій Савчук та Посол Швейцарії в Україні Клод Вільд обговорили можливості для поглиблення співпраці двох країн у сфері енергоефективності, «чистої» енергетики та енергетичної утилізації сміття.

 

Серед пріоритетів партнерства - скорочення та заміщення споживання газу.

 

Зокрема, С.Савчук поінформував Посла про діючі програми щодо стимулювання населення та бюджетних установ до впровадження енергоефективних заходів, у т.ч. через механізм співфінансування «теплих кредитів», ЕСКО, енергоменеджмент. Це «win-win policy», від якої виграють усі: держава, споживачі, бізнес.

 

Крім цього, в українських містах реалізуються спільні із Швейцарією біоенергетичні проекти.

 

Наприклад, у 2016 р. у Вінниці за підтримки Державного секретаріату з економічних питань Швейцарії (SECO) модернізовано котельню потужністю 23,2 МВт, де встановлено два твердопаливні котли потужністю 2,6 МВт кожний на трісці. Котельня забезпечує теплом і гарячою водою цілий мікрорайон міста. Потенціал заміщення газу завдяки котельні та іншим впровадженим енергоефективним заходам – близько 5,2 млн м3 у рік.

 

За підтримки SECO у Житомирі впроваджується ще один проект щодо встановлення когенераційної установки на трісці потужністю 1,2 МВт електричної енергії та
7,1 МВт теплової енергії.

 

Окрім цього, сторони обговорили напрацьовані Агентством із партнерами законодавчі ініціативи щодо:

 

- розвитку ринку рідких біопалив в Україні;

 

- запровадження електронної системи торгівлі твердим біопаливом;

 

- стимулювання підвищення енергоефективності у промисловості;

 

- енергетичної утилізації сміття.

 

За підсумками зустрічі сторони домовилися детально опрацювати потенційні шляхи партнерства, у т.ч.:

 

- можливості залучення технічної допомоги для розробки якісних техніко-економічних обгрунтувань для проектів щодо заміщення газу;

 

- використання швейцарського досвіду, технологій та інвестицій у проектах «чистої» енергетики, енергоефективності та «waste-to-energy» в Україні;

 

- розвиток державно-приватного партнерства у вищезазначених сферах;

 

- підвищення енергоефективності системи централізованого теплопостачання в українських містах;

 

- розробка спільних фінансових інструментів для підготовки «bankable» проектів у вищезгаданих напрямах.

 

Управління комунікації та зв’язків з громадськістю

Переглядів: 19
 Друк

Голова Держенергоефективності Сергій Савчук провів зустріч із представниками катарської компанії «Nebras Power» (https://nebras-power.com), з якими обговорив інвестиційний потенціал «чистої» енергетики, енергоефективності та енергетичної утилізації сміття в Україні.

 

Як відомо, Катар має потужну газову та нафтову промисловість. Водночас, відповідно до «Qatar National Vision 2030» ця країна тримає курс на диверсифікацію економіки та сталий розвиток.

 

За словами представників компанії, «Nebras Power» спеціалізується на проектах виробництва енергії, у т.ч. із відновлюваних джерел, по всьому світу. Так, за останні 5 років компанія запровадила енергетичні проекти загальною потужністю близько 4,8 ГВт у таких країнах, як Нідерланди, Йорданія, Індонезія та інші.

 

У свою чергу, С.Савчук представив здобутки та законодавчу базу України у «чистій» енергетиці та енергоефективності.

 

Особливу увагу сторони звернули на перспективи розвитку сфери виробництва рідкого біопалива, біогазу, а також енергії із сміття.

 

Також С.Савчук ознайомив представників компанії із Інвестиційною інтерактивною картою України «UAMAP» (https://uamap.org.ua).

 

За підсумками зустрічі сторони домовилися опрацювати пріоритетні напрями співпраці двох країн, а також потенційні проекти у зазначених сферах.

 

Управління комунікації та зв’язків з громадськістю

Переглядів: 37
 Друк

Вже більше 680 будівель в Україні отримали сертифікати енергоефективності, зокрема:

-       187 житлових будинків;

-       185 громадських будівель;

-       150 навчальних закладів;

-       113 лікарень;

-       42 дитячих садочки;

-       5 підприємств торгівлі;

-       3 готелі.

Як пояснив Голова Держенергоефективності Сергій Савчук, користь сертифікації полягає у можливості чітко визначити клас енергоефективності будівлі та отримати інформацію щодо:

-       обсягу енергоспоживання;

-       необхідності впровадження енергоефективних заходів.

Нагадуємо, що Держенергоефективності веде та оприлюднює на своєму сайті:

-       перелік атестованих енергоаудиторів: http://saee.gov.ua/uk/content/energy-auditors-attestation;

-       базу даних сертифікатів: http://saee.gov.ua/uk/content/energy-certificate.

Усі зацікавлені можуть знаходити енергоаудиторів на сайті Агентства, проводити сертифікацію та підвищувати енергоефективність будівель.

Управління комунікації та зв’язків з громадськістю

Переглядів: 20
 Друк

На 11-му Форумі сталої енергетики Центральної та Східної Європи «SEF 2019 KYIV» Голова Держенергоефективності Сергій Савчук окреслив бачення подальшого розвитку «чистої» енергетики та енергоефективності України.

 

«4 млрд євро «зелених» інвестицій за 5 років свідчать про те, наскільки затребуваними та успішними є проекти у цих сферах в країні. Також це значний поштовх для активізації економічних процесів. І цей тренд має тривати й надалі», - повідомив С. Савчук.

 

Так, за оцінками експертів, у світі вже активно відбувається енергетична трансформація. Технології у відновлюваній енергетиці, електротранспорті  швидко дешевшають. Все більше країн ставлять нові амбітні цілі у цих напрямах.

 

Враховуючи інновації та зменшення вартості обладнання, «чиста» енергетика має продовжувати розвиватися.

 

Крім цього, нещодавно Урядом прийнято рішення підпорядкувати  Держенергоефективності новому об’єднаному Міністерству енергетики і захисту довкілля України.

 

«Спільно із Олексієм Оржелем ми продовжимо реалізовувати виважену державну політику в сфері «чистої» енергетики, енергоефективності та енергетичної утилізації сміття», - наголосив С. Савчук.

 

Голова також додав, що вже є ціла низка розроблених законопроектів щодо:

-       розвитку ринку рідких біопалив;

-       створення прозорого та конкурентного ринку торгівлі твердим біопаливом;

-       впровадження високоефективної когенерації;

-       стимулювання промислових підприємств до енергоефективності та «чистої» енергетики;

-       залучення інвестицій в енергетичну утилізацію сміття.

Управління комунікації та зв’язків з громадськістю

Переглядів: 23
 Друк

За результатами проведеного Держенергоефективності моніторингу комерційного обліку тепла і води, у 24 регіонах та м. Києві вже оснащено лічильниками:

 

- тепла – 79,3% житлових та 78,2% нежитлових будівель;

 

- холодної води – 72,3% житлових та 94,5% нежитлових будівель;

 

- гарячої води – 16,4% житлових та 52,5% нежитлових будівель.

 

Цікаво, що лідерами із обладнання житлових будівель лічильниками є:

 

- тепла – Черкаська, Миколаївська, Хмельницька, Вінницька;

 

- холодної води – Миколаївська, Івано-Франківська, Закарпатська;

 

- гарячої води – Миколаївська, Київська області.

 

Водночас у вересні ц.р. Агентством виявлено понад 640 порушень вимог законодавства щодо строків встановлення лічильників гарячої та холодної води у житлових будинках. Відповідні повідомлення надіслано до Держпродспоживслужби.

 

Загалом, із моменту старту моніторингу у серпні 2018 р. і по сьогодні Агентством направлено до Держпродспоживслужби майже 1500 повідомлень щодо недотримання вимог Закону України «Про комерційний облік комунальних послуг».

 

Нагадую, що відповідно до зазначеного Закону оператори зовнішніх інженерних мереж зобов'язані забезпечити 100% облік:

 

- до 02.08.2018 - теплової енергії;

 

- до 02.08.2018 - гарячої та питної води для нежитлових будівель;

 

- до 02.08.2019 - гарячої та питної води для житлових будівель.

 

Завдяки обліку споживачі зможуть платити лише за використані ресурси. Крім цього, це ще один стимул для аналізу енергоспоживання та впровадження енергоефективних заходів.

 

Також закликаю мерів міст, голів обласних та районних державних адміністрацій приймати місцеві програми фінансування або співфінансування встановлення лічильників теплової енергії та водопостачання у бюджетній сфері та житловому секторі.

 

Детальніше про результати моніторингу дізнавайтеся на сайті Агентства: http://saee.gov.ua/uk/content/commercial-accounting

 

Переглядів: 23
 


Українські новини

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Joomla Templates by Joomlashack