Головна
 

Посилання

Сайт Президента України
Верховна Рада України
Урядовий портал
Офіційний веб-сайт Нацдержслужби України
Київська обласна державна адміністрація
Укрінформ
Жовтень 2019
П В С Ч П С Н
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      
Середа, 16 жовтня 2019


Друк

Про утворення комісії для

проведення інвентаризації

майна Сквирської районної

державної адміністрації

Відповідно до законів України "Про місцеві державні адміністрації", "Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні", наказу Міністерства фінансів України від 02.09.2014 року № 879 "Про затвердження Положення про інвентаризацію активів та зобов’язань", зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 30 жовтня 2014 року за № 1365/26142:

 

1. Утворити комісію для проведення інвентаризації матеріальних цінностей, розрахунків, грошових коштів, цінностей і бланків суворої звітності в касі установи та інших статей балансу Сквирської районної державної адміністрації у складі, що додається.

 

2. Провести інвентаризацію матеріальних цінностей, розрахунків, грошових коштів, цінностей і бланків суворої звітності в касі установи та інших статей балансу Сквирської районної державної адміністрації станом   на 01 жовтня 2019 року.

 

Виконуюча обов`язки

голови адміністрації                                                          О. СЛАВІНСЬКА


Додаток

до розпорядження виконуючої обов’язки голови адміністрації

від 30.09.2019 № 234

 

 

Склад комісії

для проведення інвентаризації матеріальних цінностей,

розрахунків, грошових коштів, цінностей і бланків

суворої звітності в касі установи та інших статей балансу

Сквирської районної державної адміністрації

 

Петрусевич

Ірина Олександрівна

заступник голови Сквирської районної державної адміністрації, голова комісії;

Члени комісії:

Юрчук

Олена Аркадіївна

начальник відділу управління персоналом та організаційної роботи апарату Сквирської районної державної адміністрації;

 

Літвінко

Аліна Олексіївна

начальник – головний бухгалтер відділу фінансово-господарського забезпечення апарату Сквирської районної державної адміністрації;

 

Онищенко

Людмила Юріївна

головний спеціаліст відділу управління персоналом та організаційної роботи апарату Сквирської районної державної адміністрації;

 

Войнілович

Ірина Антонівна

начальник загального відділу апарату Сквирської районної державної адміністрації;

 

Буланова

Світлана Олександрівна

завідувач юридичного сектору апарату Сквирської районної державної адміністрації.

 

 

 

 

Начальник-головний бухгалтер

відділу фінансово-господарського

забезпечення апарату адміністрації                                       А. ЛІТВІНКО

 

Переглядів: 21
 Друк

Про складання проєкту районного

бюджету Сквирського району

на 2020 рік та прогнозу районного

бюджету на 2021-2022 роки

Відповідно до Закону України "Про місцеві державні адміністрації", статей 20, 21, 75 Бюджетного кодексу України, схваленого на засіданні Кабінету Міністрів України 15.09.2019 (реєстр. № 2000) "Про схвалення проекту Закону України "Про Державний бюджет України на 2020 рік", та з метою забезпечення послідовності бюджетного процесу при підготовці проєкту районного бюджету Сквирського району на 2020 рік:

 

1. Доручити управлінням, відділам, іншим структурним підрозділам райдержадміністрації, головним розпорядникам коштів районного бюджету та запропонувати міському і сільським  головам:

 

1.1. Покласти в основу формування проєкту районного та інших місцевих бюджетів району на 2020 рік Основні напрямки бюджетної політики, що охопили середньостроковий період 2020-2022 роки, схвалених на засіданні Кабінету Міністрів України 15.09.2019 (реєстр. № 2000) "Про схвалення проекту Закону України "Про Державний бюджет України на 2020 рік", прогнозні макропоказники соціального та економічного розвитку району та врахувати, що основними завданнями бюджетної політики є:

1.1.1. Забезпечення динамічного, стабільного та збалансованого соціально - економічного розвитку району;

1.1.2. Здійснення заходів щодо легалізації доходів та майна, одержаних з порушенням податкового законодавства, проведення інвентаризації та перегляд договорів оренди земельних ділянок комунальної власності відповідно до вимог чинного законодавства; збільшення надходжень до місцевих бюджетів шляхом встановлення контролю за питанням легалізації заробітної плати та додержання суб'єктами господарювання
мінімальних гарантій в оплаті праці;

1.1.3. Забезпечення ефективності та прозорості приватизації комунального майна, продажу земель державної та комунальної власності;

1.1.4. Залучення інвестицій у технічне переоснащення та модернізацію насамперед у пріоритетні галузі економіки;

1.1.5. Виконання програм енергозбереження;

1.1.6. Сприяння розвитку підприємницької діяльності;

1.1.7. Забезпечення реальної збалансованості місцевих бюджетів району;

1.1.8. Підвищення результативності, ефективності та прозорості використання бюджетних коштів;

1.1.9. Забезпечення реалізації соціальних гарантій та соціального захисту вразливих верств населення;

1.1.10. Підвищення відповідальності розпорядників бюджетних коштів за досягненням встановлених цілей, зокрема за:

поліпшенням якості надання соціальних послуг населенню;

забезпеченням доступної та якісної медичної допомоги населенню;              підвищенням якості надання освітніх послуг, розвитку фізичної культури та спорту, відродження культури та духовності.

 

2. Відділу економічного розвитку райдержадміністрації за участю інших структурних підрозділів райдержадміністрації:

розробити, основні прогнозні макропоказники економічного і соціального розвитку району на 2020 рік у розрізі основних галузей економіки з деталізацією показників і їх вплив на показники проекту районного бюджету та інших місцевих бюджетів району, визначити перелік інвестиційних програм району, надати розрахунки обсягу державних капітальних вкладень та бюджету розвитку районного бюджету, визначитись з переліком першочергових об'єктів, фінансування яких буде здійснюватися за рахунок субвенцій з державного бюджету, коштів бюджетних програм, районного бюджету і надати їх до 15 жовтня 2019 року  управлінню фінансів райдержадміністрації для включення в розрахункові показники місцевих бюджетів району.

для забезпечення формування загального фонду районного бюджету на 2020 рік здійснити прогнозні розрахунки обсягу надходжень до районного бюджету орендної плати за користування цілісними майновими комплексами та іншим майном, що знаходиться у комунальній власності, у розрізі орендарів, і надати їх управлінню фінансів райдержадміністрації                   до 15 жовтня 2019 року.

 

3.Запропонувати Сквирському ДПІ Білоцерківського управління ГУ ДПС в Київській області підготувати та надати  управлінню фінансів райдержадміністрації до 10 листопада 2019 року:

прогнозні розрахунки в розрізі сільських та міської рад щодо: нарахувань земельного податку, орендної плати з юридичних та фізичних осіб, з урахуванням кількості платників та площ земельних ділянок, що оподатковуються; очікувані надходження податку з доходів фізичних осіб за оренду земельних та майнових паїв, у тому числі кількість орендарів та площ земельних ділянок, що використовуються юридичними та фізичними особами; обраховані розміри можливих втрат місцевих бюджетів району 2019 року внаслідок надання податкових пільг з плати за землю;

обрахунки в розрізі сільських та міської рад щодо: кількості платників єдиного податку для суб'єктів малого підприємництва - фізичних осіб та фіксованого податку на доходи фізичних осіб, які здійснюють підприємницьку діяльність без створення юридичної особи; прогнозних надходжень 2019 року та очікуваних втрат та як наслідок припинення підприємницької діяльності;

розрахункові показники надходжень: збору за забруднення навколишнього природного середовища в розрізі місцевих бюджетів та платників податків.

 

4. Формування прогнозних показників видатків на 2020 рік в цілому по району та в розрізі місцевих бюджетів району проводити в тісному контакті з відповідними галузевими відділами, узгоджувати та захищати ці показники видатків.

 

5. При формуванні бюджету 2020 рік передбачити такі захищені статті видатків загального фонду: оплата праці працівників бюджетних установ, нарахування на заробітну плату, придбання медикаментів та перев'язувальних матеріалів, забезпечення продуктами харчування, оплата комунальних послуг та енергоносіїв, поточні трансферти населенню, поточні трансферти місцевим бюджетам.

 

6. Управлінню фінансів райдержадміністрації забезпечити дотримання порядку формування районного бюджету на 2020 рік згідно з нормами Бюджетного кодексу України, податкового законодавства та інших Нормативно-правових актів, які стосуються бюджету 2020 року, підготувати та подати на розгляд районної ради проект рішення районної ради "Про районний бюджет Сквирського району на 2020 рік".

 

7. Учасникам бюджетного процесу забезпечити виконання взятих бюджетних зобов'язань та проведення платежів з бюджету, визначених Бюджетним кодексом України та іншими нормативно - правовими актами.

Взяти до відома, що розроблення районних цільових програм може ініціюватися лише за умови наявності фінансового ресурсу для забезпечення їх виконання.

Планування видатків на бюджетні районні програми, не пов'язаних з утриманням бюджетних установ, здійснюється виключно за наявності затверджених районних цільових програм у відповідних галузях.

 

8. Міському, сільським головам затвердити відповідні заходи щодо формування та затвердження місцевих бюджетів на 2020 рік згідно із бюджетним законодавством за програмно-цільовим методом.

 

9. Затвердити бюджетний календар з підготовки проекту районного бюджету на 2020 рік (додається).

 

10. Контроль за виконанням  цього розпорядження залишаю за собою.

 

 

 

Виконуюча обов’язки

голови адміністрації                                                           О. СЛАВІНСЬКА

ЗАТВЕРДЖЕНО

розпорядження виконуючої обов’язки голови Сквирської районної державної адміністрації

від 30 вересня 2019 року № 233

 

Бюджетний план з підготовки

проєкту районного бюджету на 2020 рік

 

1. Управлінню фінансів райдержадміністрації забезпечити:

 

1.1. Удосконалення Інструкції з підготовки бюджетних запитів до проекту районного бюджету на 2020 рік та довести її до головних розпорядників коштів.

До 15 листопада 2019 року.

 

1.2. Складання попереднього прогнозу доходів і видатків районного бюджету на 2020 рік по загальному фонду бюджету та бюджету розвитку.

До 15 листопада 2019 року.

 

1.3. Проведення організаційної роботи щодо аналізу розрахункових показників обсягів доходів і видатків місцевих бюджетів району, визначених Міністерством фінансів України на 2020 рік.

До 05 листопада 2019 року.

 

1.4. Проведення семінару з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, головними розпорядниками коштів районного бюджету щодо розрахунків дохідної та видаткової частин місцевих бюджетів, додержання основних вимог при складанні бюджетного запиту головними розпорядниками коштів відповідного бюджету на 2020 рік.

До 05 листопада 2019 року.

 

1.5. Розроблення та доведення розрахункових обсягів видатків на 2020 рік, визначених Міністерством фінансів України, до головних розпорядників коштів районного бюджету, визначення пріоритетних напрямів та удосконалення структури бюджетних видатків на галузі: освіти, охорони здоров'я, соціального захисту та соціального забезпечення населення, культури та мистецтва, фізкультури і спорту тощо.

У двотижневий строк після отримання граничних обсягів від Міністерства фінансів України.

 

1.6. На підставі бюджетних запитів головних розпорядників коштів районного бюджету та пояснень до них, з урахуванням фінансового ресурсу районного бюджету, підготовку та узгодження пропозицій щодо проекту районного бюджету на 2020 рік.

До 10 грудня 2019 року.

 

1.7. Проведення формування плану надходжень до районного бюджету за джерелами та обсягами видатків у розрізі головних розпорядників коштів районного бюджету за кодами програмної та економічної класифікаціями.

До 10 грудня 2019 року.

 

1.8. Підготовку та подання на розгляд голові райдержадміністрації проєкту рішення районної ради про районний бюджет на 2020 рік, пояснювальної записки до проєкту рішення.

У тижневий строк після отримання показників, ухвале¬них проектом Закону України «Про Державний бюджет України на 2020 рік» у другому читанні.

 

1.9. Розгляд та схвалення проєкту рішення районної ради «Про районний бюджет Сквирського району на 2020 рік» на рівні райдержадміністрації з головними розпорядниками коштів районного бюджету.

До 15 грудня 2019 року.

 

1.10. Подання проєкту рішення «Про районний бюджет Сквирського району на 2020 рік» до районної ради.

До 20 грудня 2019 року.

 

1.11. Доведення обсягу бюджетних призначень, затверджених

районної радою до головних розпорядників коштів.

Упродовж тижня після затвердження районною радою рішення "Про районний бюджет Сквирського району на 2020 рік".

 

2. Відділу економічного розвитку райдержадміністрації забезпечити:

 

2.1. Узгодження з Департаментом економічного розвитку і торгівлі Київської ОДА щодо проведення розрахунків для розподілу інвестиційних субвенцій з державного бюджету та коштів бюджетних програм державного бюджету, подання переліку об'єктів на узгодження.

До 15 листопада 2019 року.

 

2.2. Підготовка та подання на розгляд районної ради проєкту рішення щодо соціально-економічного розвитку Сквирського району на 2020 рік.

У строки, встановлені для затвердження проєкту рішення "Про районний бюджет Сквирського району на 2020 рік».

 

3. Головним розпорядникам коштів районного бюджету забезпечити:

 

3.1. Надання управлінню фінансів райдержадміністрації розрахунків видатків споживання на утримання розпорядників коштів нижчого рівня, одержувачів коштів, що фінансуються з районного бюджету, проведення заходів, врахованих при розподілі обсягу міжбюджетних трансфертів між державним і районним бюджетами, та видатків розвитку.

До 15 листопада 2019 року.

 

3.2. Складення бюджетних запитів та подання управлінню фінансів райдержадміністрації обґрунтованих розрахунків обсягів видатків районного бюджету з урахуванням власних надходжень бюджетних установ (спеціальний фонд) та пояснювальної записки до них з чітким обґрунтуванням розподілу видатків у розрізі бюджетних установ, заходів та по суті видатків, у т.ч. капітальних видатків із визначенням робіт, товарів, обладнання на 2020 рік.

У двотижневий термін після отримання граничних обсягів

від управління фінансів райдержадміністрації.

 

3.3. Разом із бюджетними запитами подання управлінню фінансів райдержадміністрації:

пропозицій про внесення змін до актів, якими передбачено виділення коштів з місцевих бюджетів і не забезпечено фінансовим ресурсом на 2020 рік, виходячи з граничних обсягів видатків;

переліку державних і районних програм з урахуванням проведення оптимізації їх кількості, зокрема шляхом концентрації видатків, закріплених головними розпорядниками бюджетних коштів, які є провідними у відповідній галузі, та забезпечення їх фінансовими ресурсами в межах граничних обсягів, доведених фінансовим управлінням райдержадміністрації;

даних про ліміти споживання енергоносіїв у вартісних та фізичних обсягах у розрізі підвідомчих установ, організацій;

пояснювальної записки.

 

Начальник управління фінансів адміністрації М. УЛЬЯНОВА

Переглядів: 59
 Друк

Про внесення змін до розпорядження

голови адміністрації від 16.01.2018 № 24 «Про

погодження проекту землеустрою щодо

встановлення (зміни)  меж населеного пункту

села Великі Єрчики на території Великоєрчиківської

сільської ради Сквирського району Київської області»

 

Розглянувши клопотання Великоєрчиківської сільської ради                      від 20 липня 2019 року № 52 з доданими документальними матеріалами, відповідно до статті 173 Земельного кодексу України, статей 13, 25, 30, 46 Закону України «Про землеустрій», статті 17 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», статей 6, 21 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», враховуючи рішення Великоєрчиківської  сільської ради від 31.05.2019 року № 09-25-07 про внесення  змін до  генерального плану села Великі Єрчики щодо зменшення площі населеного пункту з 405,7 га до 394,01 га, з метою встановлення і зміни меж села Великі Єрчики для створення сприятливих умов територіального розвитку села, поповнення місцевого бюджету  та забезпечення ефективного використання його потенціалу:

 

1. Внести до розпорядження голови Сквирської районної державної адміністрації від 16 січня 2018 року № 24  «Про погодження проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж населеного пункту села Великі Єрчики на території  Великоєрчиківської  сільської ради Сквирського району Київської області» зміни, а саме: в пункті 1  цифри та слова «405,7 га» замінити на цифри та слова «394,01га».

 

2. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації згідно з розподілом обов’язків.

Виконуюча обов’язки

голови  адміністрації                                                              О. СЛАВІНСЬКА

Переглядів: 34
 Друк

Про затвердження плану

роботи Сквирської районної

державної адміністрації

на жовтень та на ІV квартал 2019 року

Відповідно до Закону України "Про місцеві державні адміністрації", на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 31 жовтня 2007 року        № 1270 "Про внесення змін до Типового регламенту місцевої державної адміністрації", на підставі Регламенту Сквирської районної державної адміністрації, затвердженого розпорядженням голови адміністрації               від 28 березня 2018 року № 161 "Про затвердження Регламенту Сквирської районної державної адміністрації":

 

1. Затвердити План роботи Сквирської районної державної адміністрації на жовтень 2019 року та на ІV квартал 2019 року (далі - План роботи), що додається.

 

2. Керівникам структурних підрозділів райдержадміністрації забезпечити безумовне виконання Плану роботи.

 

3. Звіт про виконання Плану роботи надсилати на електронну адресу відділу управління персоналом та організаційної роботи апарату райдержадміністрації ( Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду ) до 15 листопада 2019 року.

 

4. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

 

 

 

Виконуюча обов`язки

голови адміністрації                                                          О. СЛАВІНСЬКА


ЗАТВЕРДЖЕНО

розпорядження виконуючої обов’язки голови Сквирської районної

державної адміністрації

від 30 вересня 2019 року № 235

План роботи

Сквирської райдержадміністрації на жовтень 2019 року

 

Зміст заходу

Термін виконання

Відповідальні виконавці

1

2

3

1. Питання для винесення на розгляд сесії районної ради

Про внесення змін до рішення районної ради від 20.12.2018 № 03-29-07 „Про районний бюджет Сквирського району на 2019 рік”.

 

жовтень

М. Ульянова

 

Про стан фінансування районних програм.

жовтень

М. Ульянова

 

Про стан виконання районної цільової програми захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на 2018-2022 роки.

жовтень

М. Ворушило

Про хід виконання рішення сесії Сквирської районної ради від 14.03.2019             №05-32-07 «Про стан роботи з розвитку туризму в  Сквирському районі та заходи щодо її поліпшення»

жовтень

О. Центило-Гіптенко

Про стан виконання Програми розвитку інклюзивної освіти у Сквирському районі на 2018-2020 роки.

жовтень

О. Заболотний

Про внесення змін до Програми впорядкування безоплатного та пільгового відпуску лікарських засобів за рецептами лікарів у разі амбулаторного лікування окремих груп населення та за певними категоріями захворювань Сквирського району на 2019-2021 роки.

жовтень

Н. Рогоза

2. Питання для винесення на розгляд колегії райдержадміністрації

 

Про внесення змін до рішення районної ради від 20.12.2018 № 03-29-07 „Про районний бюджет Сквирського району на 2019 рік”.

 

жовтень

М. Ульянова

 

Про стан фінансування районних програм.

жовтень

М. Ульянова

 

Про стан виконання районної цільової програми захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на 2018-2022 роки.

жовтень

М. Ворушило

Про хід виконання рішення сесії Сквирської районної ради від 14.03.2019             №05-32-07 «Про стан роботи з розвитку туризму в  Сквирському районі та заходи щодо її поліпшення»

жовтень

О. Центило-Гіптенко

Про стан виконання Програми розвитку інклюзивної освіти у Сквирському районі на 2018-2020 роки.

жовтень

О. Заболотний

3. Питання для винесення на розгляд нарад у голови,

заступників голови райдержадміністрації

Про виконання програми соціально-економічного розвитку АПК з 9 місяців 2019р. та хід проведення комплексу осінньо-польових робіт

жовтень

М. Сиворакша

Про заходи щодо організованого проведення зимівлі худоби та птиці в осінньо-зимовий період 2019-2020 рр. в сільськогосподарських підприємствах району

листопад

М. Сиворакша

Про стан виконавської дисципліни

жовтень

О. Шеремет

Про хід виконання місцевих бюджетів у жовтні 2019 року

жовтень

М. Ульянова

 

Про умови проживання дітей, які перебувають під опікою/піклуванням, дитячих будинках сімейного типу, прийомних сім¢ях

постійно

О. Вигівська

4. Організація виконання актів законодавства

4.1. Законів України

«Про захист персональних даних»

жовтень

Л. Лозинський

«Про інформацію»

жовтень

Л. Лозинський

«Про громадські об`єднання»

жовтень

Л. Лозинський

«Про доступ до публічної інформації»

жовтень

Л. Лозинський

«Про місцеве самоврядування в Україні»

жовтень

Л. Лозинський

«Про державну допомогу сім'ям з дітьми»

 

протягом місяця

Н. Рогоза

«Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім'ям»

 

протягом місяця

Н. Рогоза

«Про державну соціальну допомогу особам, які не мають права на пенсію та особам з інвалідністю»

 

протягом місяця

Н. Рогоза

«Про державну соціальну допомогу особам з інвалідністю з дитинства та дітям з інвалідністю»

 

протягом місяця

Н. Рогоза

«Про оплату праці»

 

протягом місяця

Н. Рогоза

«Про охорону праці»

 

протягом місяця

Н. Рогоза

«Про колективні договори та угоди»

протягом місяця

Н. Рогоза

«Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту»

протягом місяця

Н. Рогоза

«Про пенсійне забезпечення»

протягом місяця

Н. Рогоза

«Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи»

протягом місяця

Н. Рогоза

«Про адміністративні послуги»

постійно

С. Рибак

«Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень»

постійно

Л. Ліснічук,

М. Харченко

«Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань»

постійно

Л. Ліснічук,

М. Харченко

Про місцеві державні адміністрації

постійно

С. Буланова

Про державну службу

постійно

С. Буланова

Про внесення змін до деяких законів  України щодо окремих питань проходження державної служби

постійно

С. Буланова

Про внесення змін до деяких законів  України щодо вирішення питання колективної власності на землю, удосконалення правил землекористування у масивах земель сільськогосподарського призначення, запобігання рейдерству та стимулювання зрошення в Україні

постійно

С. Буланова

Про забезпечення функціонування української мови як державної

постійно

С. Буланова

Про Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини

 

постійно

С. Буланова

4.2. Указів, Розпоряджень Президента України

«Про охорону дитинства»

постійно

О. Вигівська

«Про оздоровлення та відпочинок дітей»

постійно

О. Вигівська

«Про органи і служби у справах дітей та спеціальні установи для дітей»

постійно

О. Вигівська

«Про протидію торгівлі людьми»

постійно

О. Вигівська

«Про запобігання та протидію домашньому насильству»

постійно

О. Вигівська

4.3. Постанов, розпоряджень, доручень КМ України

«Про надання щомісячної грошової допомоги особі, яка проживає разом з особою з інвалідністю I чи II групи внаслідок психічного розладу, яка за висновком лікарської комісії медичного закладу потребує постійного стороннього догляду, на догляд за нею»

протягом місяця

Н. Рогоза

«Про затвердження Порядку призначення та виплати тимчасової державної допомоги дітям, батьки яких ухиляються від сплати аліментів, не мають можливості утримувати дитину або місце проживання їх невідоме»

протягом місяця

Н. Рогоза

«Деякі питання виплати державної соціальної допомоги на дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, грошового забезпечення батькам-вихователям і прийомним батькам за надання соціальних послуг у дитячих будинках сімейного типу та прийомних сім’ях за принципом “гроші ходять за дитиною”, оплати послуг із здійснення патронату над дитиною та виплати соціальної допомоги на утримання дитини в сім’ї патронатного вихователя, підтримки малих групових будинків»

протягом місяця

Н. Рогоза

«Про затвердження Порядку оформлення, видачі, обліку та зберігання посвідчень для осіб, які одержують державну соціальну допомогу відповідно до Законів України «Про державну соціальну допомогу особам з інвалідністю з дитинства та дітям з інвалідністю» та «Про державну соціальну допомогу особам, які не мають права на пенсію, та особам з інвалідністю»

протягом місяця

Н. Рогоза

«Про затвердження Порядку призначення і виплати компенсації фізичним особам, які надають соціальні послуги»

протягом місяця

Н. Рогоза

«Про спрощення порядку надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива»

протягом місяця

Н. Рогоза

«Про надання щомісячної адресної допомоги особам, які переміщуються з тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерористичної операції, для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг»

протягом місяця

Н. Рогоза

«Деякі питання реалізації пілотного проекту із надання при народженні дитини одноразової натуральної допомоги “пакунок малюка”»

протягом місяця

Н. Рогоза

«Деякі питання соціальної підтримки багатодітним сім`ям»

протягом місяця

Н. Рогоза

«Про Єдиний Державний автоматизований реєстр осіб, які мають право на пільги»

постійно

Н. Рогоза

«Про порядок повідомної реєстрації галузевих (міжгалузевих) і територіальних угод, колективних договорів»

постійно

Н. Рогоза

«Про затвердження Порядку забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації осіб з інвалідністю, дітей з інвалідністю та інших окремих категорій населення і виплати грошової компенсації вартості за самостійно придбані технічні та інші засоби реабілітації, переліків таких засобів»

протягом місяця

Н. Рогоза

«Про затвердження Порядку  забезпечення санаторно-курортними путівками деяких категорій громадян структурними підрозділами з питань соціального захисту населення»

протягом місяця

Н. Рогоза

«Деякі питання використання коштів державного бюджету для виконання заходів із соціального захисту дітей, сімей, жінок та інших найбільш вразливих категорій населення»

протягом місяця

Н. Рогоза

«Про затвердження Порядку забезпечення осіб з інвалідністю автомобілями»

протягом місяця

Н. Рогоза

«Про порядок виплати та розміри грошових компенсацій на бензин, ремонт і технічне обслуговування автомобілів та на транспортне обслуговування»

протягом місяця

Н. Рогоза

«Про затвердження Порядку проведення безоплатного капітального ремонту власних житлових будинків і квартир осіб, що мають право на таку пільгу, а також першочерговий поточний ремонт житлових будинків і квартир осіб, які мають право на це право»

протягом місяця

Н. Рогоза

«Деякі питання діяльності територіальних центрів соціального обслуговування (надання соціальних послуг)»

протягом місяця

Н. Рогоза

«Про облік осіб, які переміщуються з тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерористичної операції»

протягом місяця

Н. Рогоза

«Про затвердження Порядку використання коштів передбачених у державному бюджеті для здійснення заходів із соціальної та професійної адаптації учасників антитерористичної операції (крім військовослужбовців, звільнених у запас або відставку)

протягом місяця

Н. Рогоза

«Про особливості формування бюджетів у 2020році»

жовтень

М. Ульянова

 

«Про встановлення державних соціальних нормативів у сфері транспортного обслуговування»

протягом місяця

С. Буланова

«Деякі питання надання пільг у готівковій формі з оплати проїзду усіма видами транспорту загального користування на міських, приміських та міжміських маршрутах»

протягом місяця

С. Буланова

«Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України»

протягом місяця

С. Буланова

«Про визнання такими, що втратили чинність, деяких указів Президента України»

протягом місяця

С. Буланова

№ 866 від 24.09.2008 року «Питання діяльності органів опіки та піклування, пов’язаної із захистом прав дитини»

постійно

О. Вигівська

№ 148 від 16.03.2017 року «Деякі питання здійснення патронату над дитиною»

постійно

О. Вигівська

№ 800 від 03.10.2018 року «Деякі питання соціального захисту дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах, у тому числі таких, що можуть загрожувати їх життю та здоров’ю»

постійно

О. Вигівська

4.4. Розпоряджень  голови обласної державної адміністрації

Від 13.09.2019 № 527 «Про затвердження обласного плану заходів з участі у проведенні у 2019 році Всеукраїнського тижня права»

жовтень

С. Буланова

від 24 травня 2017 року № 281 «Про внесення змін до розпорядження голови Київської обласної державної адміністрації

протягом місяця

С. Буланова

від 16 серпня 2018 року № 455 «Про упорядкування надання земельних ділянок на конкурентних засадах»

до 05 числа щомісяця

С. Буланова

№ 16 від 19.01.2012 року «Про забезпечення реалізації прав дітей в Київській області»

постійно

О. Вигівська

№ 138 від 19.01.2012 року  «Про затвердження Порядку направлення дітей Київської області на оздоровлення та відпочинок за рахунок коштів обласного бюджету»

постійно

О. Вигівська

№ 651 від 07.12.2018 року «Про оголошення 2019 року Роком дитини в Київській області»

постійно

О. Вигівська

4.5. Доручень голови, заступників голови обласної державної адміністрації

від 03.09.2019 № 60 Протокол Робочої поїздки голови Київської обласної державної адміністрації до Обухівського району

до 30.10.2019

М. Ворушило

від 18.08.2016 №70-1 щодо удосконалення інформаційно – роз’яснювальної роботи з пріоритетних питань державної політики

жовтень

В. Лозинський

від 30.09.2014 №11-14-7565 до листа Державної служби з питань інвалідів та ветеранів України, про чисельність інвалідів війни, учасників бойових дій та учасників війни, які перебувають на квартирному обліку

протягом місяця

Н. Рогоза

від 09.08.2016 №65-1 Щодо висвітлення діяльності Київської облдержадміністрації

до 10 жовтня

О. Пилюта

4.6. Розпоряджень  голови районної державної адміністрації

№ 508 від 18.12.2015 «Програма соціального захисту громадян Сквирського району, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, на 2016-2020 роки»

постійно

Н. Рогоза

№ 509 від 18.12.2015 «Районна комплексна програма "Турбота" на 2016-2020 роки»

постійно

Н. Рогоза

№ 29.10.2018  від 29.10.2018 «Програма поліпшення стану безпеки, гігієни праці та виробничого середовища в Сквирському районі на 2019-2021 роки»

постійно

Н. Рогоза

№ 441 від 19.11.2018 «Районна комплексна програма для соціальної підтримки військовослужбовців, учасників АТО та членів їх сімей, на 2019-2022 роки»

постійно

Н. Рогоза

№ 565 від 20.09.2017 «Про схвалення Районної програми з відшкодування пільг за послуги зв’язку  (встановлення телефонів та знижки на абонплату за користування телефоном) окремим категоріям громадян Сквирського району на 2017-2019 роки»

постійно (за наявності фінансування)

Н. Рогоза

№ 705 від 30.11.2017 року «Про схвалення Районної програми інтеграції, соціальної адаптації та захисту внутрішньо переміщених осіб на 2018-2019 роки»

постійно

Н. Рогоза

№ 43 від 29.01.2018 «Про схвалення районної комплексної Програми фінансового забезпечення компенсації пільгового проїзду окремих пільгових категорій громадян та інших пільг, передбачених законодавством, у Сквирському районі на 2018-2019 роки»

постійно                  (за наявності фінансування)

Н. Рогоза

№ 44 від 29.01.2018 «Програма зайнятості населення Сквирського району на  2018-2021 роки»

Постійно

Н. Рогоза

 

 

 

4.7. Доручень голови районної державної адміністрації

від 23.09.2016 № 48-1 щодо стану роботи у відповідній сфері діяльності

жовтень

В. Лозинський

4.8.  Наказів керівника апарату районної державної адміністрації

-

-

-

5. Питання для вивчення в оперативному порядку

Про стан розрахунків за оренду земельних та майнових часток (паїв) за 2019 рік

до 05.10.2019

М. Сиворакша

Про стан прогнозованих обсягів посіву озимих культур в АПК району.

 

до 10.10.2019

М. Сиворакша

Про стан польових робіт по збиранню цукрового буряка, оранка зябу

до 31.10.2019

М. Сиворакша

Про стан закупівлі та внесення мінеральних добрив під урожай  2020 р

до 31.10.2019

М. Сиворакша

Про стан виплати  заробітної плати та погашення її заборгованості

до 15.10.2019

М. Сиворакша

Про моніторинг середніх роздрібних цін на продовольчих ринках

щотижнево

М. Сиворакша

Про обсяги виробництва валової продукції сільського господарства

до 12.10.2019

М. Сиворакша

Про аналіз середньої заробітної плати працівників с/г  підприємств району

до 20.10.2019

М. Сиворакша

Про стан ведення галузі тваринництва

до 05.10.2019

М. Сиворакша

Про стан забезпечення тваринництва  кормами на зимово-стійливий період  2019-2020р.

до 05.10.2019

М. Сиворакша

Про стан залучення кредитних коштів підприємствами АПК

до 07.10.2019

М. Сиворакша

Про моніторинг витрат джерел фінансування с/г підприємствами при здійсненні комплексу осінньо-польових робіт у 2019 році

до 25.10.2019

М. Сиворакша

Про придбання сільгосппідприємствами району  с/г техніки

до 30.10.2019

М. Сиворакша

Про наявність дизпалива і авто бензину на с/г підприємствах

до 30.10.2019

М. Сиворакша

Оперативна інформація середньозважених закупівельних цін на зернові культури

Щотижнево

М. Сиворакша

Про виконання основних показників соціально-економічного розвитку району за 9 місяців

до 04.10.2019

М. Сиворакша

Про посилення протипожежного захисту об»єктів різних форм власності у осінньо-зимовий період 2019-2020 роки

до 05.10.2019

М. Сиворакша

Провести перевірку наявності стану та руху документів по фонду № 134 КСП « Зоря» с. Токарівка

за 1944-2000 роки

 

жовтень

О. Гетманчук

Експертиза цінності та науково-технічного опрацювання документів  Шамраївської сільської ради  складання описів № 1 , № 2-Ос, №3 та акта про виділення документів до знищення

 

 

жовтень

О. Гетманчук

Внесення до електронного каталогу описів справ постійного терміну зберігання Красноліської сільської ради за 1944-2015роки

жовтень

О. Гетманчук

Про розробку схеми оптимізації роботи систем водопостачання населених пунктів району

до 01.10.2019

М. Ворушило

Про ринок управителів

до 01.10.2019

М. Ворушило

Про моніторинг цін на послугу з утримання багатоквартирним будинком

до 01.10.2019

М. Ворушило

Про кількість гуртожитків, які прийняті у власність територіальних громад

до 01.10.2019

М. Ворушило

Про моніторинг рівня чинних тарифів на житлово-комунальні послуги

до 01.10.2019

М. Ворушило

Щодо Планів заходів по скороченню та заміщенню споживання природного газу

До 01.10

М. Ворушило

Про надання інформації щодо кількості встановлених вузлів обліку теплової енергії

до 01.10.2019

М. Ворушило

Щодо проведення заходів присвячених роз’ясненню населенню дій Уряду з надання державної фінансової підтримки для здійснення заходів з підвищення енергоефективності житлових будинків

до 03.10.2019

М. Ворушило

Щодо підготовки та прийняття місцевих програм відшкодування відсотків за кредитами залученими фіз.особами, ОСББ, ЖБК на ЕЕ заходи

до 03.10.2019

М. Ворушило

Про стан оснащеності будівель вузлами комерційного обліку комунальних послуг (в розрізі суб’єктів господарювання)

до 05.10.2019

М. Ворушило

Щодо переліку прийнятих актів (юстиція)

до 05.10.2019

М. Ворушило

Про обладнання підприємств водопровідно-каналізаційного господарства технологічними засобами обліку води та стоків

до 05.10.2019

М. Ворушило

Щодо створення об’єднань співвласників багатоквартирних будинків

до 10.10.2019

М. Ворушило

Інформація для розрахунку частки сумарної потужності котелень на альтернативних видах паливах

до 10.10.2019

М. Ворушило

Про надання інформації щодо ліфтового господарства житлового фонду

до 10.10.2029

М. Ворушило

Щодо здійснення моніторингу оснащення по будинковими приладами енергії та холодної води багатоквартирних будинках об’єднань співвласників багатоквартирного будинку

до 15.10.2019

30.10.2019

М. Ворушило

Про фінансування робіт з капітального ремонту житлового фонду

до 15.10.2019

М. Ворушило

Щодо надання інформації про обсяги теплової енергії, виробленої на  теплогенеруючих установах

до 20.10.2019

М. Ворушило

Про стан розрахунків за спожиті енергоносії та житлово-комунальні послуги

до 20.10.2019

М. Ворушило

Про наявність та потреби у житловому фонді засобів обліку та регулюваню споживання води і теплової енергії (будинковий облік)

до 25.10.2019

 

М. Ворушило

Про стан повірки квартирних приладів обліку споживання холодної води

до 26.10.2019

М. Ворушило

Про фінансово – економічні показники діяльності підприємств ЖКГ

до 30.10.2019

М. Ворушило

Про роздрібні ціни на основні продовольчі товари на підприємствах торгівлі та на продовольчому ринку району

01 жовтня та щосереди

О. Пилюта

Щодо виконання заходів з відстеження результативності прийнятих регуляторних актів

01 жовтня

О. Пилюта

Щодо об’єктів інфраструктури підтримки підприємництва

до 05 жовтня

О. Пилюта

Щодо об’єктів державного нерухомого майна, яке тимчасово не використовується та може бути надано в оренду

до 05 жовтня

О. Пилюта

Щодо показників діяльності малого і середнього підприємництва

до 10 жовтня

О. Пилюта

Щодо надання інформацію про здійснення зовнішньоекономічної діяльності

до 15 жовтня

О. Пилюта

Моніторинг виконання заходів обласних Програм

постійно

О. Пилюта

Інформація щодо використання розпорядниками та отримувачами бюджетних коштів Сквирського району електронної системи державних закупівель "Prozorro".

01 та 15 числа

О. Пилюта

Про умови проживання дітей, які перебувають під опікою/піклуванням

постійно

О. Вигівська

Про проведення оперативно-профілактичного рейду «Вулиця»  в районі та місці, де зростають показники дитячої та підліткової злочинності  та рейду «Канікули», «Діти вулиці», «Вокзал» з метою своєчасного виявлення бездоглядних та безпритульних дітей

постійно

О. Вигівська

Про забезпечення послугами оздоровлення та відпочинку дітей Сквирського району, які потребують особливої уваги та підтримки

постійно

О. Вигівська

6. Питання для вивчення в порядку контролю за виконанням актів законодавства

 

6.1.Законів України

«Про звернення громадян»

жовтень

О. Шеремет

«Про Державний бюджет України на 2020 рік»

жовтень

М. Ульянова

 

«Про забезпечення організаційно – правових умов соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування»

постійно

О. Вигівська

«Про органи та служби у справах дітей та спеціальні установи для дітей»

постійно

О. Вигівська

«Про охорону дитинства»

постійно

О. Вигівська

6.2. Указів, Розпоряджень Президента України

«Про невідкладні заходи щодо реформування аграрного сектора економіки»

постійно

М. Сиворакша

«Про заходи щодо забезпечення захисту майнових прав селян у процесі реформування аграрного сектора економіки»

постійно

М. Сиворакша

«Про першочергові заходи щодо захисту прав дітей»

постійно

О. Вигівська

«Про питання щодо забезпечення реалізації прав дітей в Україні»

постійно

О. Вигівська

«Про Національну стратегію профілактики соціального сирітства на період до 2020 року»

постійно

О. Вигівська

6.3.Постанов, Розпоряджень, Доручень КМ України

№ 106 від 07.02.2018 «Порядок використання коштів передбачених в державному бюджеті для надання фінансової підтримки розвитку фермерських господарств»

щомісяця

М. Сиворакша

№ 107 від 07.02.2018 «Порядок використання коштів передбачених в державному бюджеті для підтримки галузі тваринництва» із наступними змінами від 30.01.2019 р. постанова КМУ №110

щомісяця

М. Сиворакша

6.4. Розпоряджень голови обласної державної адміністрації

Від 17.05.2017 № 263 Про схвалення проекту Програми енергозбереження (підвищення енергоефективності) Київської області на 2017 - 2020 роки

щокварталу до 15 числа

М.Ворушило

Від 17.05.2017 № 262 Про схвалення проекту Програми „Питна вода Київщини на 2017-2020 роки”

щокварталу до 15 числа

 

М.Ворушило

Від 26.06.19 № 393 «Про затвердження плану заходів на 2019 рік з реалізації у Київській області Стратегії комунікації у сфері європейської інтеграції на 2018-2021 роки»

щокварталу до 20 числа

В. Лозинський

Від 02.08.2013 № 131Про схвалення проекту Обласної цільової  програми розвитку водного господарства та екологічного оздоровлення басейну  річки Дніпро  на період до 2021 року (Втрата чинності п.3.2, 3.3, 3.4 розпорядженням КОДА №63 від 23.02.2017)

щокварталу до 15 числа місяця

М. Сиворакша

Від 04.04.2018 № 219 Про реалізацію у Київській області Концепції вдосконалення інформування громадськості з питань євроатлантичної інтеграції України на 2018 рік

до 20.10.2019

В. Лозинський

Від 23.09.09 № 832 «Про утворення обласної робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення»

до 05.10.2019

Н. Рогоза

Від 10.03.10 №  191 Про затвердження Порядку фінансування витрат на поховання або відшкодування витрат на здійснене поховання учасників бойових дій і інвалідів війни, які проживали в Київській області

до 05.10.2019

Н. Рогоза

Від 17.07.2015 № 248 Про затвердження плану заходів  з  проведення в Київській області  інформаційної кампанії щодо посилення військової дисципліни

до 01.10.2019

І. Носанчук

Від 21.04.2017 № 205 Про схвалення проекту змін до комплексної програми підтримки та розвитку молоді Київської області на 2015-2020 роки „Молодь Київщини”

до 10.10.2019

І. Голуб

Від 21.04.2017 № 204 Про схвалення проекту Програми національно-патріотичного виховання в Київській області на 2017-2020 роки

до 10.10.2019

І. Голуб

Від 19.03.2015 № 75  Про схвалення проекту комплексної програми підтримки та розвитку молоді Київської області на 2015-2020 роки „Молодь Київщини”

до 10.10.2019

І. Голуб

Від 07.04.2017 № 182 Про схвалення проекту Програми створення страхового фонду документації Київської області на 2017-2021 роки

до 20.10.2019

Ворушило М.С., Ульянова М.В.

Від 11.03.2019 № 131 Про організацію у 2019 році безоплатного відпуску лікарських засобів за рецептами лікарів у разі амбулаторного лікування населення Київської області, постраждалого внаслідок Чорнобильської катастрофи

до 20.10.2019

Колесник-Гавронська Н.В.

Від 30.01.2019 № 40 про затвердження Порядку розподілу субвенції на надання державної підтримки особам з особливими освітніми потребами між місцевими бюджетами Київської області

щомісяця до 5 числа

Заболотний О.В.

Від 17.05.2017 № 263 Про схвалення проекту Програми енергозбереження (підвищення енергоефективності) Київської області на 2017 - 2020 роки

щокварталу до 15 числа

Ворушило М.С.

Протокол наради з питань оборонної роботи від 18.08.2019року

жовтень

М. Ульянова

 

№ 240 від 16.03.2011 « Про проект Програми забезпечення населення Київської області якісною питною водою в достатній кількості на 2011-2020 роки »

до 15.10.2019

М. Ворушило

№ 274  від 19.05.2017 « Про проект  Програми поводження

з  твердими побутовими відходами в Київській області  на 2017-2020 роки»

до 10.10.2019

М. Ворушило

№ 923-48-VI від 30.04.2015» Проект програми енергозбереження (підвищення енергоефективності ) Київської області на 2017-2020 роки

до 15.10.2019

М. Ворушило

№140 від 14.03.2018 „Про схвалення проекту обласної цільової програми захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на 2018-2022 роки”

до 05.10.2019

М. Ворушило

№ 182 від 10.04.2017 «Програма створення страхового фонду документації Київської області на 2017-2021

до 10.10

М. Ворушило

Про підготовку господарського комплексу та об’єктів соціально-культурного призначення Київсбкої області до роботи в осінньо-зимовий період 2019/2020року

до 13.10

28.10

М. Ворушило

№ 835 від 02.08.2010 року « Про поліпшення стану соціально-правового захисту дітей у Київській області»

 

постійно

О. Вигівська

№ 142 від 15.03.2019 року « Про організацію і проведення оздоровлення та відпочинку дітей у 2019 році»

постійно

до 25 числа щомісяця

 

О. Вигівська

6.5. Доручень голови, заступників голови обласної державної адміністрації

24.07.2015 № 49-1 3. Заслухати на засіданнях комісій з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат керівників підприємств, які є найбільшими боржниками зі сплати внесків до Пенсійного фонду України, щодо конкретних заходів та погашення ними боргів.

15.10.2019

Поступаленко Ю.О.

23.05.2016 протокол № 18 п. 7.6. Забезпечити направлення інформації про основні районні, місцеві заходи на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду , п. 7.7. Забезпечити розміщення на офіційних веб-сайтах райдержадміністрацій, міськвиконкомів матеріалів щодо районних, міських  та обласних заходів.

до 28.10.2019

Лозинський В.Л.

24.07.2018 № 33-1 Доручення щодо недопущення виникнення заборгованості із виплати заробітної плати, відпускних та матеріальної допомоги на оздоровлення

щомісяця

Ульянова М.В.

Протокол розширеної наради у голови Київської обласної державної адміністрації від 25.07.2018 п.1 З метою недопущення виникнення заборгованості з виплати заробітної плати, відпускних та матеріальної допомоги на оздоровлення, взяти під особистий контроль та забезпечити  виплату заробітної плати працівникам бюджетної сфери, не допускати заборгованості, переглянути видаткову частину місцевих бюджетів, виключивши не першочергові та непріоритетні видатки. Інформувати департамент фінансів облдержадміністрації про стан виконання доручення на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду .

щомісяця

Ульянова М.В.

від 14.12.2018 № 57-1Доручення щодо забезпечення виконання доведеного завдання по надходженню єдиного соціального внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування на грудень 2018 року, погашення заборгованості та легалізації трудових відносин п 3. Інформувати Головне управління Держпраці у Київської області про суб’єктів господарювання, які використовують працю працівників без оформлення трудових відносин.

постійно

Рогоза Н.А.

21.02.2018 Протокол розширеної наради у голови Київської обласної державної адміністрації від 21.02.2018 п. 15 З метою контролю за виконанням постанови Кабінету Міністрів України від 17.03.2017 року № 152 «Про забезпечення доступності лікарських засобів» щотижня інформувати департамент охорони здоров’я облдержадміністрації про стан реалізації урядової програми.

до 10.04.2019

Колесник-Гавронська Н.В.

№33-1 від 24.7 2018року.

жовтень

М. Ульянова

№75-1 від 15.10.2013. п.11. Проаналізувати стан погашення заборгованості населення за житлово-комунальні послуги та визначити причини, що обумовлюють наявність цієї заборгованості. Про вжиті заходи щодо ліквідації заборгованості проінформувати департамент житлово-комунального господарства і паливно-енергетичного комплексу облдержадміністрації.

до 20.10.2019

М. Ворушило

№75-1 від 15.10.2013 п.12. Продовжити проведення моніторингу динаміки заборгованості за спожиті електроенергію та природний газ у розрізі груп споживачів. Про результати моніторингу та вжиті заходи щодо зниження цієї заборгованості проінформувати департамент житлово-комунального господарства і паливно-енергетичного комплексу облдержадміністрації.

до 20.10.2019

М. Ворушило

17-1 від 23.03.2016 Щодо забезпечення ефективного використання інвестиційного та експортного потенціалу області, на виконання Стратегії розвитку Київської області на період до 2020 року, затвердженої рішенням Київської обласної ради від 04.12.2014 № 856-44-VI.

до 10-20 жовтня

О. Пилюта

17-1 від 23.03.2016 п.1.1 перелік інвестиційних проектів, що були впроваджені протягом року, що передує звітному

до 10 жовтня

О. Пилюта

17-1 від 23.03.2016 п.1.2 перелік інвестиційних проектів, що впроваджуються

до 10 жовтня

О. Пилюта

17-1 від 23.03.2016 п.1.3 перелік інвестиційних пропозицій

до 10 жовтня

О. Пилюта

17-1 від 23.03.2016 п.1.3 перелік інвестиційних проектів, що знаходяться на стадії переговорів

до 10 жовтня

О. Пилюта

17-1 від 23.03.2016 п.1.5 перелік потенційних експортерів, які шукають альтернативні ринки збуту виробленої продукції

до 20 жовтня

О. Пилюта

17-1 від 23.03.2016 п.1.6 перелік підприємств або інших об’єктів, що потребують перепрофілювання для відновлення виробничої діяльності

до 20 жовтня

О. Пилюта

Щодо подання показників для проведення оцінки результативності реалізації державної політики райдержадміністраціями

щокварталу до 29 числа

О. Пилюта

Інформація щодо індустріальних парків, які створені та функціонують

до 05 жовтня

О. Пилюта

№ 646 від 29.12.2017 року «Про затвердження Регіонального плану розвитку системи надання соціальних послуг для дітей і сімей з дітьми та реформування закладів інституційного догляду у Київській області на 2017-2026 роки»

 

до 05 числа щомісяця

О. Вигівська

№ 32 від 04.12.2018 року «Про організацію постійного соціального супроводження дітей-сиріт з числа членів сімей загиблих (померлих) учасників антитерористичної операції, дітей, батьки яких загинули (померли) в зоні проведення антитерористичної операції»

постійно

до 05 числа щомісяця

О. Вигівська

№ 28 від 09.04.2019 року «Про посилення контролю за своєчасністю (з 16-ти років) взяття дітей - сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, а також осіб з їх числа на квартирний та соціальнийоблік, вчасністю забезпечення (протягом місяця після досягнення 18-ти років) дітей соціальним житлом та надання їм в подальшому жилого приміщення для постійного проживання

 

 

постійно

О. Вигівська

6.6. Доручень голови районної державної адміністрації

Від 02.09.2019 року № 74-1 На виконання рішення засідання колегії Сквирської районної державної адміністрації від 30 серпня 2019 року колегії протокол № 3

до початку опалювального сезону

 

Головам міськсіль-виконкомів

Ворушило М.С.

Заболотний О.В.,

6.7. Розпоряджень голови районної державної адміністрації

Про державну надзвичайну протиепізоотичну комісію  при Сквирській районній адміністрації (№392 від 04.09.2014р.)

постійно

М. Довгаль

Від 13.05.2019 року № 122 «Про підготовку господарського комплексу та об’єктів соціально-культурного призначення Сквирського району до роботи в осінньо-зимовий період 2019-2020 роки»

протягом 2019-2020 років

Ворушило М.С.

Від 14.06.2019 № 142 «Про заходи щодо підготовки та організованого початку 2019/2020 навчального року в Сквирському районі»

липень-листопад

Заболотний О.В.

Від 05.09.2019 № 204 «Про затвердження Положення про комісію для надання адресної матеріальної допомоги військовослужбовцям, учасникам АТО, операції ОС та членам їх сімей»

жовтень

Рогоза Н.А.

Від 06.09.2019 № 208 «Про утворення комітету забезпечення доступності осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення до об’єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури»

жовтень

Рогоза Н.А.

Від 10.09.2019 № 212 «Про затвердження Інструкції з організації роботи щодо розгляду звернень громадян у апараті, відділах, управліннях та інших структурних підрозділах Сквирської районної державної адміністрації»

постійно

Шеремет О.Б.

Від 16.09.2019 № 218 «Про затвердження Положення про службові посвідчення посадових осіб, державних службовців працівників апарату та структурних підрозділів без статусу юридичної особи публічного права РДА»

жовтень

Юрчук О.А.

Від 17.09.2019 № 220 «Про проведення районного конкурсу на переведення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування, віднесених до компетенції Сквирської РДА»

жовтень

Пилюта О.П.

№ 97 від 09.04.2019 року «Про організацію і проведення оздоровлення та відпочинку дітей Сквирського району у 2019 році»

постійно

О. Вигівська

7. Надання методичної і практичної допомоги

 

Юридичних консультацій організаціям, сільським радам, громадянам

постійно

Н. Рогоза

Сільським радам з питань внесення змін до бюджетів сільських рад

 

жовтень

М. Ульянова

Суб’єктам звернень з питань адміністративних послуг

постійно

С. Рибак

Сільським, міській та районній радам, управлінням, відділам райдержадміністрації щодо використання електронної системи державних закупівель "Prozorro".

постійно

О. Пилюта

Сім’ям, які опинилися у складних життєвих обставинах

постійно

О. Вигівська

Опіка та піклування, дитячим будинкам сімейного типу, прийомним сім¢ї і патронатній  сім¢ї

постійно

О. Вигівська

8. Організаційно-масові заходи, засідання консультативних, дорадчих  та інших допоміжних органів, наради

8.1. Засідання

 

Комісії з питань призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, житлових субсидій населенню, пільг особам, які мають на це право, та призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам

10.10.2019

(за потреби щоп`ятниці)

І. Петрусевич,

Приймаченко І.С.

Комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), податків, зборів, пенсій, стипендій та інших соціальних виплат

16.10.2019

О. Славінська

І. Петрусевич,

Кучер І.Д.

Районної робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення

16.10.2019

О. Славінська

І. Петрусевич,

Кучер І.Д.

Спостережної комісії з питань здійснення громадського контролю за особами умовно достроково звільненими від відбування покарання

29.10.2019

І. Петрусевич,

Кучер І.Д.

Районної ради з питань безпечної життєдіяльності населення

22.10.2019

Луцька О.В.

Координаційної ради з організації виконання районної  цільової програми «Турботи»

17.10.2019

І. Петрусевич,

Поліщук С.В.

Комісія з розгляду питань забезпечення житлом сімей загиблих деяких категорій осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України, а також членів їх сімей

за окремим графіком

І. Петрусевич,

Перебейніс Н.В.

Комісія з питань альтернативної (невійськової) служби

за окремим графіком

І. Петрусевич,

Кучер І.Д.

Комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

жовтень

О. Славінська,

М. Ворушило

Конкурсного  комітету з перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування

22 жовтня

О. Пилюта

Комісійний розгляд проєктів районних цільових Програм

постійно

О. Пилюта

Комісії з питань захисту прав дитини

за окремим графіком

І. Петрусевич,           О. Вигівська

8.2. Наради

Зі спеціалістами державної інспекції нагляду з питань охорони праці щодо дотримання вимог нормативно-правових актів з охорони праці

за окремим графіком

Н. Рогоза

8.3. Організаційно-масові заходи

Про додержання законодавства про звернення громадян  виконкомами сільських рад, структурними підрозділами  райдержадміністрації

за окремим графіком

Шеремет О.Б.

Організаційне забезпечення особистих та особистих виїзних прийомів громадян головою, першим заступником та заступником райдержадміністрації

за окремим графіком

Шеремет О.Б., Буланова С.О.

Планова перевірка Сквирського дитячого будинку «Надія» та КЗ КОР «Великополовецька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІ ступенів»

протягом місяця

О. Вигівська

8.3.1. Культурно-масові заходи

До Дня людей похилого віку

святковий концерт для підопічних територіальних центрів Горобіївка, Самгородок  «Ми вітаємо Вас мудрі люди»

01.10.2019

О. Центило-Гіптенко

День села Кам`яна Гребля

05.10.2019

Т. Лось

День села Оріховець

09.10.2019

С. Навроцький

Святковий концерт до Дня захисника Вітчизни «України мужні сини»

11.10.2019

О. Центило-Гіптенко

День села Шамраївка

11.10.2019

В. Левіцька

День села Шапіївка

12.10.2019

Т. Іванець

День села Пустоварівка

12.10.2019

М. Скочинський

День села Рогізна

12.10.2019

К. Верещінська

День села Антонів

13.10.2019

В. Денисюк

День села Великополовецьке

14.10.2019

Г. Марченко

До Дня вчителя

03.10.2019

О. Заболотний

До Дня Українського козацтва та Дня захисника України (за окремим планом)

10-12 жовтня

О. Заболотний

8.3.2. Спортивно-масові заходи

Чемпіонат Київської області з футболу сезону 2018 - 2019 років  серед юнаків 2007-2008 рр. н. та 2009-2010 р. н

05-26.10.2019

І. Голуб

Чемпіонат Київської області з футболу серед ветеранів

05.10.2019

І. Голуб

Першість Київської області з футболу сезону 2019 року

06 -27.10.2019

І. Голуб

Першість міста  з легкоатлетичного кросу  з нагоди Дня захисника Вітчизни

13.10.2019

І. Голуб

Першість району з шахів серед збірних команд  загальноосвітніх навчальних закладів

29.10.2019

І. Голуб

Першість міста з гандболу серед юнаків та дівчат 5 класів

30.10.2019

І. Голуб

8.3.3.Оперативно-профілактичні заходи

Оперативно-профілактичний рейд по Сквирському районі з метою запобігання дитячої бездоглядності та профілактики негативних проявів серед дітей

За окремим графіком

О. Вигівська

Виконуюча обов`язки

керівника апарату адміністрації                                                                           О. ЮРЧУК

ЗАТВЕРДЖЕНО

розпорядження виконуючої обов’язки голови Сквирської районної

державної адміністрації

від 30 вересня 2019 року № 235

План роботи

Сквирської райдержадміністрації на ІV квартал 2019 року

 

Зміст заходу

Термін виконання

Відповідальні виконавці

1

2

3

1. Питання для винесення на розгляд сесії районної ради

Про схвалення Районної програми інтеграції, соціальної адаптації та захисту внутрішньо переміщених осіб на 2020-2021 роки

грудень

Н. Рогоза

Про виконання районного бюджету за січень - вересень 2019 року

листопад

М. Ульянова

Про внесення змін до рішення районної ради від 20.12.2018 № 03-29-07 „Про районний бюджет Сквирського району на 2019 рік”.

 

жовтень

М. Ульянова

 

Про стан фінансування районних програм.

жовтень

М. Ульянова

 

Про стан виконання районної цільової програми захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на 2018-2022 роки.

жовтень

М. Ворушило

Про хід виконання рішення сесії Сквирської районної ради від 14.03.2019             №05-32-07 «Про стан роботи з розвитку туризму в  Сквирському районі та заходи щодо її поліпшення»

жовтень

О. Центило-Гіптенко

2. Питання для винесення на розгляд колегії райдержадміністрації

 

Про підсумки соціально-економічного розвитку Сквирського району за 9 місяців 2018 року

листопад

О. Пилюта

Про роботу із зверненнями громадян,

що надійшли на розгляд до Сквирської районної державної адміністрації та про виконання вимог Указу Президента України від 07 лютого 2008 року № 109/2008”

щокварталу

В. Салтанюк,

О.Шеремет

Про стан виконавської дисципліни, організації виконання завдань,визначених актами законодавства, розпорядженнями і дорученнями Президента України, Кабінету Міністрів України, розпорядженнями та дорученнями голів обласної та районної державних адміністрацій

щокварталу

В. Салтанюк,

О.Шеремет

Про стан нарахування (перерахунку) житлових субсидій на опалювальний період 2019/2020 рр.

листопад

Н. Рогоза

Про соціальний захист осіб з інвалідністю в Сквирському районі

листопад

Н. Рогоза

Про внесення змін до рішення районної ради від 20.12.2018 № 03-29-07 „Про районний бюджет Сквирського району на 2019 рік”

жовтень

М. Ульянова

 

Про стан фінансування районних програм.

жовтень

М. Ульянова

 

Про стан виконання районної цільової програми захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на 2018-2022 роки.

жовтень

М. Ворушило

Про хід виконання рішення сесії Сквирської районної ради від 14.03.2019 №05-32-07 «Про стан роботи з розвитку туризму в  Сквирському районі та заходи щодо її поліпшення»

жовтень

О. Центило-Гіптенко

Про стан виконання Програми розвитку інклюзивної освіти у Сквирському районі на 2018-2020 роки.

жовтень

О. Заболотний

Про внесення змін до Програми впорядкування безоплатного та пільгового відпуску лікарських засобів за рецептами лікарів у разі амбулаторного лікування окремих груп населення та за певними категоріями захворювань Сквирського району на 2019-2021 роки.

жовтень

Н. Рогоза

3. Питання для винесення на розгляд нарад у голови,

заступників голови райдержадміністрації

 

Про підсумки виконання зведеного та районного бюджетів помісячно протягом кварталу

протягом кварталу

М. Ульянова

Про виконання районного бюджету за січень - вересень 2019 року

листопад

М. Ульянова

Про внесення змін до рішення Сквирської районної ради „Про районний бюджет Сквирського району на 2019 рік

жовтень

М. Ульянова

Про заходи щодо організованого проведення зимівлі худоби та птиці в осінньо-зимовий період 2019-2020 рр. в сільськогосподарських підприємствах району

листопад

М. Сиворакша

Про умови проживання дітей, які перебувають під опікою/піклуванням, дитячих будинках сімейного типу, прийомних сім¢ях

жовтень, листопад, грудень

О. Вигівська

4. Питання для вивчення в оперативному порядку

Експертиза цінності та науково-технічного опрацювання документів Шамраївської сільської ради,  складання описів № 1 , № 2-Ос та акта про виділення документів до знищення

жовтень

О. Гетманчук

Провести перевірку наявності стану та руху документів

по фонду № 134 КСП « Зоря » с. Токарівка 1944-2000 роки

жовтень

О. Гетманчук

Внесення до електронного каталогу описів справ постійного терміну зберігання  Красноліської  сільської ради за 1944-2014 роки

жовтень

О. Гетманчук

Провести перевірку наявності стану та руху документів

по фонду № 132  КСП « Самгородоцьке»

с. Самгородок за  1945-2000 роки

листопад

О. Гетманчук

Внесення до електронного каталогу описів справ постійного терміну зберігання  Мовчанівської сільської ради за 1944-2014 роки

листопад

О. Гетманчук

Провести перевірку наявності стану та руху документів

по фонду № 128 КСП « Колос » с. Пустоварівка 1944-2000 роки

грудень

О. Гетманчук

Внесення до електронного каталогу описів справ постійного терміну зберігання  Малоєрчиківської сільської ради за 1944-2014 роки

грудень

О. Гетманчук

Про розробку схеми оптимізації роботи систем водопостачання населених пунктів району;

жовтень

М. Ворушило

Ринок управителів

жовтень

М. Ворушило

Про моніторинг цін на послугу з утримання багатоквартирним будинком

щомісяця

М. Ворушило

про кількість гуртожитків, які прийняті у власність територіальних громад;

жовтень

М. Ворушило

Про моніторинг рівня чинних тарифів на житлово-комунальні послуги

щомісяця

М. Ворушило

Щодо планів заходів по скороченню та заміщенню споживання природного газу

щомісяця

М. Ворушило

Про надання інформації щодо кількості встановлених вузлів обліку  теплової енергії

щомісяця

М. Ворушило

Щодо проведення заходів присвячених роз’ясненню населенню дій Уряду з надання державної фінансової підтримки для здійснення заходів з підвищення енергоефективності житлових будинків

щомісяця

М. Ворушило

Щодо підготовки та прийняття місцевих програм відшкодування відсотків за кредитами залученими, із особами, ОСББ, ЖБК на ЕЕ заходи

щомісяця

М. Ворушило

Щодо переліку прийнятих актів (юстиція)

щомісяця

М. Ворушило

Щодо здійснення моніторингу оснащення по будинковими приладами енергії та холодної води багатоквартирних будинках об’єднань співвласників багатоквартирного будинку

щомісяця

М. Ворушило

Про обладнання підприємств водопровідно-каналізаційного господарства технологічними засобами обліку води та стоків

жовтень

М. Ворушило

Про стан розрахунків за спожиті енергоносії та житлово-комунальні послуги

щомісяця

М. Ворушило

Щодо надання інформації про обсяги теплової енергії, виробленої на  теплогенеруючих установах

жовтень

М. Ворушило

Інформація для розрахунку часки сумарної потужності котелень на альтернативних видах паливах

жовтень

М. Ворушило

Щодо створення об’єднань співвласників багатоквартирних будинків

щомісяця

М. Ворушило

Про надання інформації щодо ліфтового господарства житлового фонду

жовтень

М. Ворушило

Про фінансування робіт з капітального ремонту житлового фонду

жовтень

М. Ворушило

Про наявність та потреби у житловому фонді засобів обліку та регулюваню споживання води і теплової енергії (будинковий облік)

жовтень

М. Ворушило

Про стан повірки квартирних приладів обліку споживання холодної води

жовтень

М. Ворушило

Про фінансово – економічні показники діяльності підприємств ЖКГ

жовтень

М. Ворушило

№ 240 від 16.03.2011 « Про проект Програми забезпечення населення Київської області якісною питною водою в достатній кількості на 2011-2020 роки»

жовтень

М. Ворушило

№ 274 від 19.05.2017 « Про проект  Програми поводження з  твердими побутовими відходами в Київській області  на 2017-2020 роки»

жовтень

М. Ворушило

№ 923-48-VI від 30.04.2015» Проект програми енергозбереження (підвищення енергоефективності) Київської області на 2017-2020 роки

жовтень

М. Ворушило

№ 140 від 14.03.2018 «Про схвалення проекту обласної цільової програми захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру  на 2018-2022 роки”

жовтень

М. Ворушило

№ 182 від 07.04.2017 «Програма створення страхового фонду документації Київської області на 2017-2021роки»

жовтень

М. Ворушило

Про підготовку господарського комплексу та об’єктів соціально-культурного призначення Київської області до роботи в осінньо-зимовий період

щомісяця

М. Ворушило

Виконання делегованих повноважень територіальних громад району

протягом кварталу

М. Ульянова

Проведення щоденного моніторингу стану фінансування заробітної плати в розрізі сіл, міста, району

протягом кварталу

М. Ульянова

Перевірка на відповідність чинному законодавству рішень виконавчого комітету Шапіївської сільської ради

жовтень

С. Буланова

 

Перевірка на відповідність чинному законодавству рішень виконавчого комітету Сквирської міської ради

листопад

С. Буланова

 

Перевірка на відповідність чинному законодавству наказів начальника Сквирського районного центру соціальних служб, для сім’ї, дітей та молоді

жовтень

С. Буланова

 

Проведення опитування громадської думки щодо роботи системи безоплатної правової допомоги в Україні (анкетування)

жовтень, листопад, грудень

С. Буланова

 

Про стан розрахунків за оренду земельних та майнових часток (паїв) за 2019 рік

до 05.11.2019

М. Сиворакша

Про стан завершення комплексу осінньо-польових робіт

до 25.11.2019

М. Сиворакша

Про стан забезпечення сільськогосподарських підприємств району мінеральними добривами

до 31.11.2019

М. Сиворакша

Про стан виплати  заробітної плати та погашення її заборгованості

до 15.11.2019

М. Сиворакша

Про моніторинг середніх роздрібних цін на продовольчих ринках

Щотижнево

М. Сиворакша

Про обсяги виробництва валової продукції сільського господарства

до 12.11.2019

М. Сиворакша

Про стан ведення галузі тваринництва

до 05.11.2019

М. Сиворакша

Про виробничу програму по тваринництву на період зимівлі худоби 2019-2020р..

до 07.11.2019

М. Сиворакша

Про стан залучення кредитних коштів підприємствами АПК

до 07.11.2019

М. Сиворакша

Про моніторинг витрат джерел фінансування с/г підприємствами при здійсненні комплексу осіньо-польових робіт у 2019 році

до 25.11.2019

М. Сиворакша

Про придбання сільгосппідприємствами району  с/г техніки

до 30.11.2019

М. Сиворакша

Про наявність дизпалива і авто бензину на с/г підприємствах

до 30.11.2019

М. Сиворакша

Оперативна інформація середньозважених закупівельних цін на зернові культури

Щотижнево

М. Сиворакша

Про стан розрахунків за оренду земельних та майнових часток (паїв) за 2019 рік

до 04.12.2019

 

М. Сиворакша

Про заключний збір урожаю сільськогосподарських культур  за 2019 рік згідно статистичної звітності форми 29 с-г

до 30.12.2019

М. Сиворакша

Про стан забезпечення сільськогосподарських підприємств району мінеральними добривами

до 31.12.2019

М. Сиворакша

Про стан виплати  заробітної плати та погашення її заборгованості

до 15.12.2019

М. Сиворакша

Про моніторинг середніх роздрібних цін на продовольчих ринках

Щотижнево

М. Сиворакша

Про обсяги виробництва валової продукції сільського господарства

до 12.12.2019

М. Сиворакша

Про стан ведення галузі тваринництва

до 05.12.2019

М. Сиворакша

Про стан залучення кредитних коштів підприємствами АПК

до 07.12.2019

М. Сиворакша

Про придбання сільгосппідприємствами району  с/г техніки

до 30.12.2019

М. Сиворакша

Про наявність дизпалива і авто бензину на с/г підприємствах

до 30.12.2019

М. Сиворакша

Оперативна інформація середньозважених закупівельних цін на зернові культури

Щотижнево

М. Сиворакша

Про умови проживання дітей, які перебувають під опікою/піклуванням

Жовтень, листопад, грудень

О. Вигівська

Про проведення оперативно-профілактичного рейду «Вулиця»  в районі та місці де зростають показники дитячої та підліткової злочинності  та рейду «Канікули», «Діти вулиці», «Вокзал» з метою своєчасного виявлення бездоглядних та безпритульних дітей

Жовтень, листопад, грудень

О. Вигівська

Про забезпечення послугами оздоровлення та відпочинку дітей Сквирського району, які потребують особливої уваги та підтримки

Жовтень, листопад, грудень

О. Вигівська

5. Питання для вивчення в порядку контролю за виконанням актів законодавства

 

5.1. Законів України

«Про звернення громадян»

постійно

В. Салтанюк

О. Шеремет

«Про державну допомогу сім'ям з дітьми»

щомісяця

Н. Рогоза

«Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім'ям»

щомісяця

Н. Рогоза

«Про державну соціальну допомогу особам, які не мають права на пенсію та особам з інвалідністю»

щомісяця

Н. Рогоза

«Про державну соціальну допомогу особам з інвалідністю з дитинства та дітям з інвалідністю»

щомісяця

Н. Рогоза

«Про оплату праці»

щомісяця

Н. Рогоза

«Про охорону праці»

щомісяця

Н. Рогоза

«Про колективні договори та угоди»

щомісяця

Н. Рогоза

«Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту»

щомісяця

Н. Рогоза

«Про пенсійне забезпечення»

щомісяця

Н. Рогоза

«Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи»

щомісяця

Н. Рогоза

«Про місцеві державні адміністрації»

постійно

С. Буланова

«Про державну службу»

постійно

С. Буланова

«Про внесення змін до деяких законів  України щодо окремих питань проходження державної служби»

постійно

С. Буланова

«Про внесення змін до розділу Х «Перехідні положення «Земельного кодексу України щодо продовження заборони відчуження сільськогосподарських земель»

постійно

С. Буланова

«Про забезпечення функціонування української мови як державної»

постійно

С. Буланова

«Про Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини»

постійно

С. Буланова

«Про забезпечення організаційно – правових умов соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування»

жовтень, листопад, грудень

О. Вигівська

«Про органи та служби у справах дітей та спеціальні установи для дітей»

жовтень, листопад, грудень

О. Вигівська

«Про охорону дитинства»

жовтень, листопад, грудень

О. Вигівська

5.2. Указів, розпоряджень Президента України

«Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного   права на звернення до органів державної   влади та органів місцевого самоврядування»

постійно

В. Салтанюк

О.Шеремет

«Про невідкладні заходи щодо реформування аграрного сектора економіки»

постійно

М. Сиворакша

«Про заходи щодо забезпечення захисту майнових прав селян у процесі реформування аграрного сектора економіки»

постійно

М. Сиворакша

5.3. Постанов, розпоряджень, доручень Кабінету Міністрів  України

«Про надання щомісячної грошової допомоги особі, яка проживає разом з особою з інвалідністю I чи II групи внаслідок психічного розладу, яка за висновком лікарської комісії медичного закладу потребує постійного стороннього догляду, на догляд за нею»

щомісяця

Н. Рогоза

«Про затвердження Порядку призначення та виплати тимчасової державної допомоги дітям, батьки яких ухиляються від сплати аліментів, не мають можливості утримувати дитину або місце проживання їх невідоме»

щомісяця

Н. Рогоза

«Деякі питання виплати державної соціальної допомоги на дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, грошового забезпечення батькам-вихователям і прийомним батькам за надання соціальних послуг у дитячих будинках сімейного типу та прийомних сім’ях за принципом “гроші ходять за дитиною”, оплати послуг із здійснення патронату над дитиною та виплати соціальної допомоги на утримання дитини в сім’ї патронатного вихователя, підтримки малих групових будинків»

щомісяця

Н. Рогоза

«Про затвердження Порядку оформлення, видачі, обліку та зберігання посвідчень для осіб, які одержують державну соціальну допомогу відповідно до Законів України «Про державну соціальну допомогу особам з інвалідністю з дитинства та дітям з інвалідністю» та «Про державну соціальну допомогу особам, які не мають права на пенсію, та особам з інвалідністю»

щомісяця

Н. Рогоза

«Про затвердження Порядку призначення і виплати компенсації фізичним особам, які надають соціальні послуги»

щомісяця

Н. Рогоза

«Про спрощення порядку надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива»

щомісяця

Н. Рогоза

«Про надання щомісячної адресної допомоги особам, які переміщуються з тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерористичної операції, для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг»

щомісяця

Н. Рогоза

«Деякі питання реалізації пілотного проекту із надання при народженні дитини одноразової натуральної допомоги “пакунок малюка”»

щомісяця

Н. Рогоза

«Деякі питання соціальної підтримки багатодітним сім`ям»

щомісяця

Н. Рогоза

«Про Єдиний Державний автоматизований реєстр осіб, які мають право на пільги»

щомісяця

Н. Рогоза

«Про порядок повідомної реєстрації галузевих (міжгалузевих) і територіальних угод, колективних договорів

щомісяця

Н. Рогоза

«Про затвердження Порядку забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації осіб з інвалідністю, дітей з інвалідністю та інших окремих категорій населення і виплати грошової компенсації вартості за самостійно придбані технічні та інші засоби реабілітації, переліків таких засобів»

щомісяця

Н. Рогоза

«Про затвердження Порядку  забезпечення санаторно-курортними путівками деяких категорій громадян структурними підрозділами з питань соціального захисту населення»

щомісяця

Н. Рогоза

«Деякі питання використання коштів державного бюджету для виконання заходів із соціального захисту дітей, сімей, жінок та інших найбільш вразливих категорій населення»

щомісяця

Н. Рогоза

«Про затвердження Порядку забезпечення осіб з інвалідністю автомобілями»

щомісяця

Н. Рогоза

«Про порядок виплати та розміри грошових компенсацій на бензин, ремонт і технічне обслуговування автомобілів та на транспортне обслуговування»

щомісяця

Н. Рогоза

«Про затвердження Порядку проведення безоплатного капітального ремонту власних житлових будинків і квартир осіб, що мають право на таку пільгу, а також першочерговий поточний ремонт житлових будинків і квартир осіб, які мають право на це право»

щомісяця

Н. Рогоза

«Деякі питання діяльності територіальних центрів соціального обслуговування (надання соціальних послуг)»

щомісяця

Н. Рогоза

«Про облік осіб, які переміщуються з тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерористичної операції»

щомісяця

Н. Рогоза

«Про затвердження Порядку використання коштів передбачених у державному бюджеті для здійснення заходів із соціальної та професійної адаптації учасників антитерористичної операції (крім військовослужбовців, звільнених у запас або відставку)

щомісяця

Н. Рогоза

«Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті на відшкодування вартості лікарських засобів для лікування окремих захворювань»

жовтень, листопад, грудень

С. Буланова

«Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 19 жовтня 2016 р. № 719»

жовтень, листопад, грудень

С. Буланова

«Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 28 березня 2018 р. № 214»

жовтень, листопад, грудень

С. Буланова

«Порядок використання коштів передбачених в державному бюджеті для надання фінансової підтримки розвитку фермерських господарств»

щомісяця

М. Сиворакша

«Порядок використання коштів передбачених в державному бюджеті для підтримки галузі тваринництва» із наступними змінами від 30.01.2019 р. постанова КМУ №110

щомісяця

М. Сиворакша

5.4. Розпоряджень голови  обласної державної адміністрації

Від 08.06.07 № 428 «Питання діяльності адміністративних комісій у Київській області»

 

щокварталу до 10 числа

 

С.Буланова

Від 21.04.2017 № 205 Про схвалення проекту комплексної програми підтримки та розвитку молоді Київської області на 2015-2020 роки „Молодь Київщини

щокварталу до 15 числа

І. Голуб

Від 17.05.2017 № 286 Про схвалення проекту Програми „Питна вода Київщини на 2017-2020 роки”

щокварталу до 15 числа

М. Ворушило

14.07.15 № 248

Про затвердження плану заходів  з  проведення в Київській області інформаційної кампанії щодо посилення військової дисципліни

щомісяця до 01 числа

І. Носанчук

23.09.09 № 832

Про утворення обласної робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення

щомісяця до 01 числа

Н. Рогоза

10.03.10 № 191 Про затвердження Порядку фінансування витрат на поховання або відшкодування витрат на здійснене поховання учасників бойових дій і інвалідів війни, які проживали в Київській області

щомісяця до 05 числа

Н. Рогоза

Від 28.09.2017 № 512 Про затвердження обласного плану заходів на 2017-2018 роки у зв’язку з 85-ми роковинами Голодомору  1932-1933 років в Україні

щокварталу

О. Центило-Гіптенко

Від 24.10.2018 року № 596 Про схвалення проекту програми розвитку скаутського руху в Київській області

щокварталу

О. Центило-Гіптенко,

І. Кононська, І. Голуб

Від 10.10.2018 року № 577 Про схвалення проекту програми охорони довкілля та раціонального використання природних ресурсів

щокварталу

М. Сиворакша

від 08 червня 2007 року № 428 «Питання діяльності адміністративних комісій у Київській області»

до 10 жовтня

 

С. Буланова

від 09 січня 2018 року № 4 «Про затвердження регіонального плану заходів із реалізації у Київській області правопросвітницького проекту „Я маю право!” у 2018 році»

до 05 жовтня

 

С. Буланова

від 16 серпня 2018 року № 455 «Про упорядкування надання земельних ділянок на конкурентних засадах»

до 05 числа щомісяця

 

С. Буланова

від 07 червня 2017 року № 312 «Про внесення змін до розпорядження голови Київської обласної державної адміністрації від 24 травня 2017 року № 281»

Постійно

 

С. Буланова

від 13 вересня 2019 року № 527 «Про затвердження обласного плану заходів з участі у проведенні у 2019 році Всеукраїнського тижня права»

до 20 грудня 2019 року

С. Буланова

№ 835 від 02.08.2010 року « Про поліпшення стану соціально-правового захисту дітей у Київській області»

жовтень, листопад, грудень

О. Вигівська

№ 142 від 15.03.2019 року « Про організацію і проведення оздоровлення та відпочинку дітей у 2019 році»

до 25 числа щомісяця

 

О. Вигівська

№ 646 від 29.12.2017 року «Про затвердження Регіонального плану розвитку системи надання соціальних послуг для дітей і сімей з дітьми та реформування закладів інституційного догляду у Київській області на 2017-2026 роки»

до 05 числа щомісяця

О. Вигівська

5.5. Доручень голови, заступників голови обласної державної адміністрації

Протокол № 6 від 10.07.2012

3. Забезпечити 100% розрахунки за спожиті комунальні послуги установ і організацій, що фінансуються з місцевих бюджетів.

щомісяця

 

М. Ульянова

Від 10.01.2014 № 2-1 п.5 Вжити заходів щодо посилення виховної роботи серед молоді стосовно формування громадянської культури, підвищення рівня толерантності та запобігання проявам насильства у спорті

щокварталу до 25 числа

І. Голуб

Протокол б/н від 18.06.2014

5.2.1. забезпечити щомісячне поглиблене вивчення стану виконання окремих завдань, визначених розпорядженнями голови Київської обласної державної адміністрації, та інформування керівництва облдержадміністрації про хід їх виконання

щокварталу до 15 числа

О. Шеремет

Протокол № 5 від 24.05.2012

5. Забезпечити проведення в населених пунктах області ярмаркових заходів щодо реалізації продукції сільськогосподарського виробництва з метою забезпечення населення області продовольчими товарами. Доповідати.

постійно

М. Сиворакша

 

Від 19.01.2017 № 8-1 «Про основні заходи із залучення

громадян на військову службу за контрактом»

постійно

І. Носанчук

від 06.03.2017 протокол наради голови КОДА від 06.03.2017 «Про введення в експлуатацію житла на території районів та міст обласного значення Київської області, в тому числі проблемних об'єктів незавершеного будівництва.»

щокварталу

О. Пилюта

16.02.2018 № 6-1 Доручення щодо захисту прав дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб із їх числа у Київській області

щокварталу

І.Кононська

08.06.2018 б\н Протокол розширеної наради у голови Київської обласної державної адміністрації від 08.06.2018 п.6

щокварталу

М. Ворушило

Протокол № 6 від 10.07.2012

3. Забезпечити 100% розрахунки за спожиті комунальні послуги установ і організацій, що фінансуються з місцевих бюджетів.

щомісяця

 

М. Ульянова

№83-1 від 16.07.2012 „Щодо створення мережі сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів, зокрема для заготівлі плодоовочевої продукції і молока від населення

ІVквартал

М. Сиворакша

№70-1 від 18.08.2016 щодо удосконалення інформаційно – роз’яснювальної роботи з пріоритетних питань державної політики

ІV квартал

В. Лозинський

№6-1 від 16.02.2018 року « Щодо захисту прав дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування, та осіб із числа у Київській області»

до 05липня

О. Вигівська

№ 32 від 04.12.2018 року «Про організацію постійного соціального супроводження дітей-сиріт з числа членів сімей загиблих (померлих) учасників антитерористичної операції, дітей, батьки яких загинули (померли) в зоні проведення антитерористичної операції»

до 05 числа щомісяця

О. Вигівська

№ 28 від 09.04.2019 року «Про посилення контролю за своєчасністю (з 16-ти років) взяття дітей - сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, а також осіб з їх числа на квартирний та соціальний облік, вчасністю забезпечення (протягом місяця після досягнення 18-ти років) дітей соціальним житлом та надання їм в подальшому жилого приміщення для постійного проживання

постійно

О. Вигівська

5.6. Розпоряджень голови районної державної адміністрації

Від 14.03.2019 № 71» Про розподіл обов’язків між головою, першим заступником голови та заступником голови РДА»

протягом року

І. Петрусевич

№392 від 04.09.2014р. «Про державну надзвичайну протиепізоотичну комісію  при Сквирській районній адміністрації»

постійно

 

С. Романюк

№ 97 від 09.04.2019 року «Про організацію і проведення оздоровлення та відпочинку дітей Сквирського району у 2019 році»

жовтень, листопад, грудень

О. Вигівська

5.7.  Доручень голови районної державної адміністрації

від 23.09.2016 № 48-1 щодо стану роботи у відповідній сфері діяльності

ІV квартал

В. Лозинський

Виконуюча обов`язки

керівника апарату адміністрації                                                                            О. ЮРЧУК

Переглядів: 95
 Друк

10 жовтня інспекторським складом Сквирського районного сектору проведено планову перевірку «СКВИРСЬКОГО РАЙОННОГО ЦЕНТРУ ЗАЙНЯТОСТІ»

В ході проведення перевірки особливу увагу приділено утриманню в працездатному стані систем протипожежного захисту, утримання в належному стані евакуаційних шляхів, виходів, утримання та проведення технічного обслуговування первинних засобів пожежогасіння.

 

Переглядів: 26
 Друк

Згідно з рекомендаціями Міністерства юстиції України інформуємо, що при проведенні навчання з працівниками підприємств, установ, організацій щодо реалізації та захисту прав людини необхідно донести в тому числі інформацію про необхідність дотримання принципу ґендерної рівності в їх діяльності, а при висвітленні інформації про роботу органу у відповідній сфері політики, зазначати інформацію про досягнення ґендерної рівності в забезпеченні роботи органу.

Варто зазначити, що у 2019 році святкується 30-та річниця прийняття Конвенції ООН про права дитини, у зв’язку з цим доцільно при підготовці планів заходів враховувати цю інформацію.

Щодо комунікації в рамках проведення Всеукраїнського тижня права 2019.

При підготовці матеріалів до проведення заходів та висвітленні подій, проведених під час Всеукраїнського тижня рекомендується використовувати матеріали, розміщені за посиланням: http://bit.do/e4ssD та інформувати населення про проведення заходів через засоби масової інформації та офіційний сайт органу, сторінки у соціальних мережах.

Крім цього, для зручності громадян напередодні початку проведення Всеукраїнського тижня права Міністерством юстиції України буде сформовано єдиний календар заходів та опубліковано його на своєму офіційному веб-сайті.

З метою забезпечення координації при проведенні заходів в регіонах надсилаємо контакти відповідальних осіб з числа працівників головних територіальних управлінь юстиції в областях та у м. Києві, які забезпечують проведення заходів та виконання Плану заходів від Міністерства юстиції України.

У разі виникнення додаткових питань просимо звертатись до Директорату з прав людини, доступу до правосуддя та правової обізнаності Міністерства юстиції України: е-шаіі – Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду , тел. +38-044-279-89-16 або відповідальних осіб в регіонах.

 

Переглядів: 140
 Друк

ГУ ДПС у Київській області інформує, що згідно з нормами ст.95 Цивільного кодексу України від 16.01.2003  №435-IV (зі змінами та доповненнями) відокремлений підрозділ – це підрозділ юридичної особи, що знаходиться поза її місцезнаходженням, здійснює всі або частину її функцій, виконує роботи або операції, надає послуги від імені юридичної особи, або здійснює представництво і захист інтересів юридичної особи.

Для цілей розд. IV ПКУ слід враховувати вимоги ст. 64 Господарського кодексу України від 16.01.2003  №436-IV зі змінами та доповненнями (далі – ГКУ), згідно з якою підприємство має право створювати філії, представництва, відділення та інші відокремлені підрозділи, погоджуючи питання про розміщення таких підрозділів підприємства з відповідними органами місцевого самоврядування в установленому законодавством порядку.

Відокремлені підрозділи не мають статусу юридичної особи, вони наділяються майном юридичних осіб, що їх створила і діють на підставі затвердженого ними положення.

Підприємства можуть відкривати рахунки в установах банків через свої відокремлені підрозділи відповідно до закону (п. 4 ст. 64 ГКУ).

Відомості про відокремлені підрозділи юридичних осіб містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань.

ГУ ДПС у Київській області

Переглядів: 24
 Друк

Головне управління ДПС у Київській області інформує, що відповідно до п.п.11 п.3 розд.I Положення про ведення касових операцій у національній валюті в Україні, затвердженого постановою Правління Національного банку України від 29.12.2017  №148 із змінами та доповненнями (далі – Положення № 148), касові документи – це документи (касові ордери та відомості на виплату готівки, розрахункові документи, квитанції програмно-технічних комплексів самообслуговування, відомості закупівлі сільськогосподарської продукції, інші прибуткові та видаткові касові документи), за допомогою яких відповідно до законодавства України оформляються касові операції, звіти про використання коштів, а також відповідні журнали встановленої форми для реєстрації цих документів та книги обліку.

Видача готівки з кас проводиться за видатковими касовими ордерами (додаток 3 до Положення №148) або видатковими відомостями (додаток 1 до Положення № 148). Документи на видачу готівки підписуються керівником і головним бухгалтером або особою, уповноваженою керівником.

До видаткових ордерів додаються заяви на видачу готівки, розрахунки.

Підприємства, що займаються закупівлею товарів сільськогосподарської продукції, проведення розрахунків за які не врегульовано законодавством України, видачу готівки здавальникам такої сільськогосподарської продукції здійснюють за відомостями, у яких зазначаються прізвища здавальників, їх адреси, обсяги зданої продукції і сума виплаченої готівки, що підписуються здавальником (п. 26 розд. ІІІ Положення № 148).

ГУ ДПС у Київській області

 

Переглядів: 20
 Друк

За січень-вересень 2019 року платниками Київщини сплачено до бюджетів усіх рівнів  145,1 млн.грн.  екологічного податку. Порівняно з відповідним періодом 2018 року надходження цього податку зросли на 47,9 млн. грн., або на 49,2 відсотка.

Із загальної суми до державного бюджету надійшло 78,2 млн.грн до спеціального фонду місцевих бюджетів – 66,9 млн.гривень.

Головне управління ДПС у Київській області нагадує, що  кошти екологічного податку направляються до спеціальних фондів державного та місцевих бюджетів і являються основним джерелом фінансування екологічних програм, спрямованих на захист довкілля від негативного впливу господарської діяльності та раціональне використання природних ресурсів.

Податковим кодексом України (далі – ПКУ) визначено, що екологічний податок – це загальнодержавний обов’язковий платіж, що справляється з фактичних обсягів викидів у атмосферне повітря, скидів у водні об’єкти забруднюючих речовин, розміщення відходів, фактичного обсягу радіоактивних відходів, що тимчасово зберігаються їх виробниками, фактичного обсягу утворених радіоактивних відходів та з фактичного обсягу радіоактивних відходів, накопичених до 01 квітня 2009 року (п.п.14.1.57 п.14.1 ст.14 ПКУ).

Платниками екологічного податку є СГ, юридичні особи, що не провадять господарську (підприємницьку) діяльність, бюджетні установи, громадські та інші підприємства, установи та організації, постійні представництва нерезидентів, включаючи тих, які виконують агентські (представницькі) функції стосовно таких нерезидентів або їх засновників, під час провадження діяльності яких на території України і в межах її континентального шельфу та виключної (морської) економічної зони здійснюються:

- викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами забруднення;

-  скиди забруднюючих речовин безпосередньо у водні об’єкти;

- розміщення відходів (крім розміщення окремих видів (класів) відходів як вторинної сировини, що розміщуються на власних територіях (об’єктах) суб’єктів господарювання);

-   утворення радіоактивних відходів (включаючи вже накопичені);

- тимчасове зберігання радіоактивних відходів їх виробниками понад установлений особливими умовами ліцензії строк.

Розміщення відходів – це постійне (остаточне) перебування або захоронення відходів у спеціально відведених для цього місцях чи об’єктах (місцях розміщення відходів, сховищах, полігонах, комплексах, спорудах, ділянках надр тощо), на використання яких отримано дозволи уповноважених органів - п.п. 14.1.223 п. 14.1 ст. 14 ПКУ.

Стаціонарне джерело забруднення – підприємство, цех, агрегат, установка або інший нерухомий об'єкт, що зберігає свої просторові координати протягом певного часу і здійснює викиди забруднюючих речовин в атмосферу та/або скиди забруднюючих речовин у водні об'єкти - п.п. 14.1.230 п. 14.1 ст. 14 ПКУ.

Базовий податковий (звітний) період дорівнює календарному кварталу (п. 250.1 ст. 250 ПКУ).

Платники екологічного податку складають податкові декларації за формою, встановленою у порядку, передбаченому ст.46 ПКУ, подають їх протягом 40 календарних днів, що настають за останнім календарним днем податкового (звітного) кварталу, до контролюючих органів та сплачують податок протягом 10 календарних днів, що настають за останнім днем граничного строку подання податкової декларації.

Подання декларації та сплата  екологічного податку здійснюється у наступному порядку:

- за викиди в атмосферне повітря забруднюючих речовин стаціонарними джерелами забруднення, скиди забруднюючих речовин у водні об’єкти, розміщення протягом звітного кварталу відходів у спеціально відведених для цього місцях чи на об’єктах – за місцем розміщення стаціонарних джерел, спеціально відведених для цього місць чи об'єктів - п.п. 250.2.1 п. 250.2 ст.250 ПКУ;

-  за утворення радіоактивних відходів та тимчасове зберігання радіоактивних відходів понад установлений особливими умовами ліцензії строк – за місцем перебування платника на податковому обліку у контролюючих органах - п.п. 250.2.3 п. 250.2 ст.250 ПКУ

ГУ ДПС у Київській області

 

Переглядів: 27
 Друк

Головне управління ДПС у Київській області інформує, що станом на 01 жовтня 2019 у судах всіх інстанцій знаходилось всього 7315 справ на загальну суму 24384,9 млн.грн., де стороною виступали органи ДПС.

Протягом січня-вересня 2019 на користь органів ДПС вирішено 275 справ на суму 4535,0 млн.грн., що складає 71,8% від суми розглянутих справ. На користь платників податків вирішено 306 справ на суму 1780,2 млн.грн., що складає 28,2% від суми розглянутих справ.

За зазначений період за позовами платників податків до органів ДПС на розгляді у судах всіх інстанцій знаходилось 6026 справ на суму 18043,9 млн.грн. З них у 2019 році на користь органів ДПС вирішено 191 судових справ на суму 2309,8 млн.грн., що складає 56,5% від суми розглянутих справ. На користь платників податків вирішено 303 справи на суму 1778,1 млн.грн., що складає 43,5% від суми розглянутих справ.

Протягом звітного періоду за позовами органів ДПС до платників податків судами розглядалось 1289 справ на суму 6340,9 млн.грн., з яких на користь органів ДПС вирішено 84 судові справи на суму 2225,3 млн.грн., що складає 91,2% від суми розглянутих справ даної категорії. На користь платників податків вирішено 3 справи на суму 2,1 млн.грн., що складає 8,8% від суми розглянутих справ.

Протягом січня-вересня 2019 від платників податків надійшло 181 скарга щодо оскарження 173 податкових повідомлень-рішень, вимог про сплату боргу (недоїмки) зі сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне страхування та рішень про застосування штрафних санкцій та нарахування пені по ЄСВ.

За 9-ть місяців 2019 на рівні ГУ ДПС області розглянуто 181 скарга на 173 рішення (вимоги) на загальну суму 903,3 млн.грн.

За результатами розгляду скарг на первинному рівні у вересні 2019 року скасованих повністю або частково податкових повідомлень-рішень не було.

ГУ ДПС у Київській області

 

Переглядів: 23
 


Сторінка 1 з 2
<< Початок < Попередня 1 2 Наступна > Кінець >>

Українські новини

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Joomla Templates by Joomlashack