Головна
 

Посилання

Сайт Президента України
Верховна Рада України
Урядовий портал
Офіційний веб-сайт Нацдержслужби України
Київська обласна державна адміністрація
Укрінформ
Жовтень 2019
П В С Ч П С Н
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      
Субота, 12 жовтня 2019


Друк

 

 

9 жовтня згідно план-графіка пожежно-профілактичних  відпрацювань рятувальники Сквирського району провели профілактичне відпрацювання Чубинецької сільської ради та провели роз’яснювальну роботу серед  населення щодо дотримання правил пожежної безпеки громадян в побуті, екосистемах та при виявленні вибухонебезпечних чи інших підозрілих предметів.

Під час обходу домоволодінь особливу увагу рятувальники нагадали правила пожежної безпеки під час експлуатації побутових приладів та інші причини, які можуть спровокувати пожежу.

Переглядів: 18
 Друк

9 жовтня рятувальники Сквирського району провели профілактичний рейдовий захід у приватному житловому секторі з питань попередження пожеж у побуті. Відпрацьовано село Буки. Під час проведення подворових обходів використовували наочну агітацію щодо правил пожежної безпеки у побуті. Особливу увагу населення звертали на правила безпечної експлуатації засобів опалення та електроустаткування, необхідність постійного нагляду за дітьми, та розповіли про причини, які можуть спровокувати пожежу.

Переглядів: 18
 Друк

9 жовтня  інспекторським складом Сквирського районного сектору проведено планову перевірку Сквирської районної державної лікарні ветеринарної медицини

В ході проведення перевірки особливу увагу приділено утриманню в працездатному стані систем протипожежного захисту, утримання в належному стані евакуаційних шляхів, виходів, утримання та проведення технічного обслуговування первинних засобів пожежогасіння.

Також в ході перевірки з персоналом проведено додатковий протипожежний інструктаж, перевірено дії в разі виникнення пожежі та вміння користуватися первинними засобами пожежогасіння.

Переглядів: 18
 Друк

Головне управління ДПС у Київській області нагадує, що  Податковим кодексом України передбачено подання звітності в електронному вигляді і є можливим за умови отримання електронного цифрового підпису в акредитованих центрах сертифікації ключів та укладення договору з органом державної податкової служби за місцем реєстрації договору про визнання електронних документів.

Беззаперечними перевагами подання платниками податків звітності в електронному вигляді є вибір зручного для платника часу здачі звітності та економія часу на її подання, постійна актуалізація (оновлення) програмного забезпечення відповідно до останніх змін у податковому законодавстві, автоматичне створення архіву електронних копій звітів, квитанцій та інших документів.

Подана в електронному вигляді звітність  надійно зашифрована, вона захищена від несанкціонованих переглядів та втручань,  програмне забезпечення здійснює арифметичний контроль за показниками декларації та оперативне відстеження змін до її форм. При використанні електронного способу подання звітності використовується безпаперова технологія.

Платник податків самостійно обирає - подавати звітність в електронному вигляді в режимі он-лайн, або віднести її самостійно до територіального органу ДПС, проте для цього потрібно витратити додатковий час на відвідини податкової, можливо, постояти в черзі, а на подання звітності засобами програмного забезпечення в електронному вигляді витрачаються лічені хвилини часу, адже звітність можна подати не виходячи з офісу.

Для зручності платників на офіційному вебпорталі ДПС України функціонує безкоштовний електронний сервіс «Електронний кабінет платника», використовувати який можна цілодобово.

Зазначений сервіс надає змогу створити та надіслати до ДПС  електронні документи: податкову звітність, запити на отримання інформації, заяви для реєстрацію платниками окремих податків, тощо. Крім того, платникам податків надано можливість отримати доступ до приватної частини електронного кабінету, де у режимі реального часу можна сформувати та надіслати до органів ДПС електронні документи, у тому числі податкову звітність, запити на отримання інформації, заяви для реєстрації платниками окремих податків. Тут платник у режимі реального часу може отримати доступ до особистої інформації, тобто, отримати відомості про суми отриманих доходів і утриманих податків, стан поданої звітності, стан розрахунків з бюджетом. Фізичні особи за допомогою сервісу «Стан розрахунків з бюджетом» в Електронному кабінеті можуть сплатити податки, збори, платежі та перевірити розрахунки сум податкових зобов’язань по таких податках.

Використовуйте можливість подання податкової звітності в електронному вигляді  і ви переконаєтесь у безлічі переваг,  а повну інформацію щодо порядку подання звітності в електронному вигляді можна отримати на офіційному вебпорталі ДПС України на головній сторінці у розділі «Електронна звітність» (Електронні сервіси) за електронною адресою: https://tax.gov.ua/elektronna-zvitnist/.

Переглядів: 19
 Друк

ДПС України надано роз’яснення щодо запровадження нової форми податкової декларації з туристичного збору. Законом України від 23.11.2018 №2628 «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів України щодо покращення адміністрування та перегляду ставок окремих податків і зборів» внесено зміни, зокрема до ст.268 Податкового кодексу України, якою визначено порядок справляння.

Внесеними змінами з 01 січня 2019 року:

- змінено базу справляння туристичного збору, а саме: вартість проживання (ночівлі) замінено на кількість діб тимчасового розміщення у місцях проживання (ночівлі), визначених п.п.268.5.1 п.268.5 ст.268 Податкового кодексу України (далі - ПКУ);

- змінено порядок встановлення ставки туристичного збору, а саме: ставка збору  встановлюється за рішенням відповідної сільської, селищної, міської ради або ради об'єднаної територіальної громади, що створена згідно із законом та перспективним планом формування територій громад, за кожну добу тимчасового розміщення особи у місцях проживання  (ночівлі),  не до вартості проживання, а до  розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня звітного (податкового) року, для однієї особи за одну добу тимчасового розміщення.

-  визначено поняття внутрішнього та в’їзного туризму, для яких передбачені різні граничні межі ставок туристичного збору:

  • внутрішній туризм - переміщення в межах території України громадян України та/або осіб, які постійно проживають на території України, в пізнавальних, професійно-ділових чи інших цілях.
  • в'їзний туризм  -  прибуття на територію України та/або переміщення в межах території України осіб, які постійно не проживають на території України, в пізнавальних, професійно-ділових чи інших цілях.

- запроваджено норму, відповідно до якої туристичного збору може сплачуватися авансовими внесками на підставі рішення відповідної сільської, селищної, міської ради або ради об’єднаної територіальної громади, що створена згідно із законом та перспективним планом формування територій громад.

Постановою КМУ від 31.10.2018 № 891 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2010 р. №1233» внесено зміни до Порядку обліку сум податків і зборів, не сплачених суб’єктом господарювання до бюджету у зв’язку з отриманням податкових пільг, затвердженого постановою КМУ від 27.12.2010 №1233 (далі - Порядок), згідно з якими суб’єкти господарювання, що не сплачують податки і збори у зв’язку з отриманням податкових пільг, повинні вести облік сум таких пільг та з 01 січня 2020 року повинні відображати у податковій звітності.

З метою забезпечення виконання положень ПКУ та Порядку, приведення нормативно-правового акта Міністерства фінансів України у відповідність із чинним законодавством України наказом Міністерства фінансів України від 08.05.2019 №186 «Про внесення змін до форми Податкової декларації з туристичного збору», зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 19.07.2019 за №795/33766, оприлюдненим в Офіційному віснику України від 13.08.2019 №61, затверджено нову форму Податкової декларації з туристичного збору (далі - Декларація).

Враховуючи необхідність забезпечення платниками туристичного збору норм ПКУ при визначенні податкових зобов’язань з туристичного збору, Декларація запроваджується для подання за III квартал 2019 року.

ГУ ДПС у Київській області

 

Переглядів: 38
 Друк

Завдяки ефективно вжитим заходам та налагодженій взаємодії підрозділів погашення боргу з іншими структурними підрозділами ГУ ДПС у Київській області, загальна сума податкового боргу по Київській області протягом вересня 2019 року зменшилася на 14,7 млн.грн. і станом на 01 жовтня 2019 року вона становить 5816,3 млн.грн.

У результаті тісної співпраці та взаємодії ГУ ДПС у Київській області, ГУ Пенсійного фонду України у Київській області та Головного територіального управління юстиції у Київській області та спільно вжитих заходів заборгованість з єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування зменшилась у вересні поточного року на 4,8 млн.грн. і станом на 01 жовтня 2019 року складає 583,7млн.гривень.

ГУ ДПС у Київській області нагадує, що законодавством України передбачено відповідальність платників за несвоєчасну сплату податків, зборів, внесків до бюджетів та позабюджетних фондів, а відповідно до п.87.2 ст.87 Податкового кодексу України джерелами погашення податкового боргу платника податків є будь-яке майно такого платника податків з урахуванням обмежень, визначених ПКУ, а також іншими законодавчими актами.

ГУ ДПС у Київській області

 

Переглядів: 22
 Друк

Головне управління ДПС у Київській області нагадує,  що ст.166 Податкового кодексу України передбачено, що платники податку на доходи фізичних осіб мають право на податкову знижку за наслідками звітного податкового року, тобто, на повернення частини податку на доходи фізичних осіб, сплаченого із заробітної плати. Для реалізації права на податкову знижку потрібно заповнити та подати податкову декларацію про майновий стан і доходи  до 31 грудня року наступного за звітним.

Податкова знижка для фізичних осіб, які не є суб'єктами господарювання, - це документально підтверджена сума (вартість) витрат платника податку - резидента у зв'язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів - фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками такого звітного року у вигляді заробітної плати, у випадках, визначених ПКУ.

До податкової знижки включаються фактично здійснені протягом звітного податкового року платником податку витрати, підтверджені відповідними платіжними та розрахунковими документами, зокрема квитанціями, фіскальними або товарними чеками, прибутковими касовими ордерами, копіями договорів, що ідентифікують продавця товарів (робіт, послуг) і їх покупця (отримувача). У зазначених документах обов'язково повинно бути відображено вартість таких товарів (робіт, послуг) і строк їх продажу (виконання, надання).

Пунктом 166.3 ст.166 Податкового кодексу визначено перелік витрат, дозволених до включення до податкової знижки,, серед них: відшкодування частини суми процентів, сплачених таким платником податку за користування іпотечним житловим кредитом; суму коштів або вартість майна, перерахованих (переданих) платником податку у вигляді пожертвувань або благодійних внесків неприбутковим організаціям; суму коштів, сплачених платником податку за навчання на користь вітчизняних закладів освіти; суму витрат платника податку на сплату страхових платежів (страхових внесків, страхових премій) та пенсійних внесків; оплату допоміжних репродуктивних технологій згідно з умовами, встановленими законодавством, але не більше ніж сума, що дорівнює третині доходу у вигляді заробітної плати за звітний податковий рік;оплату вартості державних послуг, пов'язаних з усиновленням дитини, включаючи сплату державного мита;суму коштів, сплачених платником податку у зв'язку із переобладнанням транспортного засобу.

Якщо платник податку до кінця податкового року, наступного за звітним не скористався правом на нарахування податкової знижки за наслідками звітного податкового року, таке право на наступні податкові роки не переноситься.

ГУ ДПС у Київській області

 

Переглядів: 22
 Друк

Доходи

До загального фонду зведеного бюджету Сквирського району за 9 місяців 2019 року фактично надійшло 312380,4 тис. грн. , що складає 100,7% до планових призначень на відповідний період та на 7474,2 тис. грн. менше надходжень за січень-вересень 2018 року.

До зведеного бюджету Сквирського району надійшло (без урахування трансфертів) 127427,7 тис. грн., що становить 103,1% виконання до запланованого обсягу доходів, що на 18041,7 тис. грн. більше в порівнянні до відповідного періоду  2018 року. До початкового плану виконання становить 117,0%. Темп росту фактичних надходжень за  січень-вересень 2019 року до надходжень відповідного періоду 2018 року становить 116,5%.

 

Виконання дохідної частини  місцевих бюджетів Сквирського району за 9 місяців 2019 року

(тис. грн)

Початк план на січень-вересень 2019 року , тис. грн

Уточн план на січень-вересень 2019 року , тис. грн

Фактичні надходження за січень-вересень 2019 року тис. грн

% виконання до початк плану

% виконання до уточненого плану

Фактичні надходження за січень-вересень 2018 року тис. грн

Темп росту факт надх 2019 року до факт надх 2018 року

 

 

 

 

 

 

 

 

Районний бюджет

72416,5

82106,2

82275,8

113,6%

100,2%

68593,7

119,9%

м. Сквира

16044,1

19282,4

18610,2

116,0%

96,5%

17664,9

105,4%

Сільські бюджети

20456,2

22197,8

26541,7

129,7%

119,6%

23127,4

114,8%

 

 

 

 

Всього зведений бюджет (без трансфертів)

108916,8

123586,4

127427,7

117,0%

103,1%

109386,0

116,5%

У структурі надходжень  доходів загального фонду найбільшу питому вагу займає податок на доходи фізичних осіб – 64,1%  , плата за землю – 10,9%, єдиний податок – 18,0%. Інші види надходжень займають незначне місце і становлять 7,0%.

 

Головним джерелом  надходжень до загального фонду є податок з доходів фізичних осіб. Фактичні надходження по цьому податку за січень- вересень  2019 року складають 81708,9 тис. грн. , що становить 100,1% до  плану на відповідний період ( до початкового плану виконання складає 113,3%) та на 13904,9 тис. грн. більше фактичних надходжень за відповідний період 2018 року. Темп росту фактичних надходжень за 9 місяців 2019 року  до фактичних надходжень за відповідний період у 2018 року становить  120,5 %.

Фактичні надходження по платі за землю за січень-вересень 2019 року склали 13871,5 тис. грн. , що становить 107,5% до планових показників ( до початкового плану виконання становить 111,9%) та на 804,0 тис. грн. більше фактичних надходжень за відповідний період 2018 року. Темп росту фактичних надходжень за 9 місяців 2019 року  до фактичних надходжень за відповідний період у 2018 року становить  106,2 %.

Фактичні надходження єдиного податку за січень-вересень 2019 року склали 22959,8  тис. грн. , що становить 107,0% до уточненого плану на січень-вересень 2019року ( до початкового плану виконання складає 126,4%) та на 3032,2 тис. грн. більше фактичних надходжень за відповідний період 2018 року. Темп росту фактичних надходжень за 9 місяців 2019 року  до фактичних надходжень відповідного періоду 2018 року становить 115,2%.

 

Начальник   управління

фінансів Сквирської РДА                                                       М УЛЬЯНОВА

Переглядів: 26
 Друк

В залі районного Будинку культури відбувся святковий концерт до Дня захисника Вітчизни «України мужні сини». На заході були присутні виконуюча обов’язки голови райдержадміністрації О.В.Славінська, народний депутат України В.Колюх, голова райради В.В.Гриша, помічники-косультанти депутатів Київської обласної ради В.І.Скрипи і Л.П.Глиняного – К.Ф.Бондарчук і Т.Г.Власюк, секретар міськради В.О.Бондар, воїни, учасники антитерористичної операції, представники громадських і молодіжних організацій та жителі району.

В холі Будинку культури була облаштована експозиція присвячена загиблим і померлим на Південному Сході захисникам Вітчизни.

Хвилиною Мовчання було вшановано пам'ять бійців, що віддали життя за незалежність нашої держави.

Вінки квітів були покладені на Алеї Героїв до стели Героїв Радянського Союзу що захищали Україну у роки II світової війни, до пам’ятника загиблим у Республіці Афганістан воїнам-інтернаціоналістам та до обеліску бійцям, що загинули під час антитерористичної операції на Сході України.

З вітальним словом до сквирян звернувся народний депутат України В.В.Колюх. Валерій Вікторович поздоровив зі святом ветеранів Великої Вітчизняної війни, учасників бойових дій в Афганістані, учасників антитерористичної операції в Донецькій і Луганській областях, колишніх і майбутніх захисників України. Народний обранець проінформував, що не планується відміни чи зменшення гарантій і пільг захисникам України – зміниться лише формат їх отримання.

До присутніх звернулась виконуюча обов’язки голови райдержадміністрації О.В.Славінська. У вітальному слові Оксана Вікторівна сказала: «14 жовтня на Покрову Пресвятої Богородиці , в день українського козацтва та створення Української Повстанської Армії, відзначатимемо ще й велике державне свято – День захисника України.

Поєднання цих святкувань - це символічний зв'язок поколінь від славетної козацької доби до сучасності. Відтак ми вшановуємо всіх захисників України, які боролись і боряться за право бути вільними людьми та господарями на своїй землі: українських козаків, вояків УПА, учасників Другої Світової Війни, учасників АТО та усіх тих, хто сьогодні працею, волонтерською роботою, професійною діяльністю забезпечує захист України.

Переглядів: 86
  Read More...


Українські новини

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Joomla Templates by Joomlashack