Головна
 

Посилання

Сайт Президента України
Верховна Рада України
Урядовий портал
Офіційний веб-сайт Нацдержслужби України
Київська обласна державна адміністрація
Укрінформ
Жовтень 2019
П В С Ч П С Н
  1 2 3 4 5 6
7 8 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      
Середа, 09 жовтня 2019


Друк

Переглядів: 38
 Друк

Реєстр рахунків для сплати єдиного внеску (з 01.10.2019)

З 01.10.2019 року вступають в дію нові небюджетні рахунки 3719, відкриті на імʼя територіальних органів Державної податкової служби України для сплати коштів єдиного внеску та фінансових санкцій за стандартом IBAN (29 літерно-цифрових символів)!!!

 

Переглядів: 77
  Read More...Друк

В інтерв’ю для видання «Обозреватель»,саме перед початком опалювального сезону, Голова Держенергоефективності Сергій Савчук представив дієві інструменти з енергоефективності для кожної громади, зокрема:

 

- саме комплексна термомодернізація будівлі, у т.ч. у рамках «теплих кредитів»,дає 40-50% і більше економії витрат на комунальних послугах;

 

- завдяки енергосервісу (ЕСКО) економія енергоспоживання у бюджетних закладах сягає до 70% без жодної бюджетної інвестиції;

 

- в Україні є реальні успішні приклади використання біомаси для генерації теплової та електричної енергії;

 

- європейський досвід доводить ефективність генерації енергії із сміття, який найближчим часом  має застосовуватись в різних містах України.

 

Детальніше читайте в інтерв’ю: https://www.obozrevatel.com/ukr/green/yak-zaoschaditi-na-komunalnih-poslugah-70-scho-treba-zrobiti.htm

Управління комунікації та зв’язків з громадськістю

Переглядів: 17
 Друк

Більше 2 млрд євро інвестовано у понад 2500 МВт нових потужностей відновлюваної електроенергетики, введених в Україні за 9 місяців цього року.

 

Зокрема, за цей період встановлено такі нові об’єкти:

 

- понад 2000 МВт – СЕС;

 

- майже 400 МВт – ВЕС;

 

- близько 120 МВт – СЕС домогосподарств (за 6 місяців ц.р.);

 

- 24 МВт – біогазові установки;

 

- 13 МВт – об’єкти малої гідроенергетики;

 

- 4 МВт – об’єкти на біомасі.

 

«Крім цього, завдяки цим новим об’єктам загальна потужність відновлюваної електроенергетики зросла у 2 рази лише за 9 місяців: із близько 2300 МВт станом на кінець 2018 р. до близько 5000 МВт станом на 01.10.2019», - прокоментував Голова Держенергоефективності Сергій Савчук.

 

Такі швидкі темпи введення об’єктів, які генерують «чисту» електроенергію, дозволять виконати міжнародні зобов’язання та досягти мети Національного плану дій із відновлюваної енергетики до 2020 р. у частині електроенергетики.

 

Управління комунікації та зв’язків з громадськістю

Переглядів: 17
 Друк

За даними Держенергоефективності, ОСББ «Доценка, 23» (м. Чернігів)залучало «теплі кредити»:

 

- у 2017 р. – для встановлення ІТП та заміни вікон;

 

- у 2018 р. – для утеплення фасаду та підвалу.

 

Загальна сума кредитів склала 1,4 млн грн, із яких:

 

- держава відшкодувала 700 тис. грн;

 

- місто – 500 тис. грн;

 

- а область – 10% річних щомісячно із 2018 року.

 

Після усіх компенсацій фактична вартість проекту для ОСББ – 200 тис грн, а для 1-ї родини – 170 грн/місяць.

 

Завдяки цілому комплексу енергоефективних заходів витрати на опалення  зменшилися майже на понад 50%: із 37 грн/м2 до 9-18 грн/м2 у різні місяці.

 

При цьому, вартість квартир підвищилася на 30 відсотків.

 

«Шановні голови ОСББ, переймайте такий досвід та поспішайте скористатися перевагами співфінансування «теплих кредитів» із різних джерел у поточному році!», - повідомив Голова Держенергоефективності Сергій Савчук.

 

Управління комунікації та зв’язків з громадськістю

 

Переглядів: 28
 Друк

Шановні субсидіанти!

На виконання постанови про спрощення порядку надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого побутового палива від 21 жовтня 1995 р. № 848, та для своєчасного призначення субсидії на опалювальний сезон,  просимо  власників домогосподарств звернутись до управління соціального захисту населення Сквирської РДА та до організацій – надавачів  послуг  для уточнення даних про борги та надміру перерахованих коштів.

Тел. управління 5-16-41, 5-34-70

Начальник  відділу допомог та компенсацій      І. ПРИЙМАЧЕНКО

Переглядів: 15
 Друк

8 жовтня рятувальники Сквирського району провели профілактичний рейдовий захід у приватному житловому секторі з питань попередження пожеж у побуті. Відпрацьовано мікрорайони Слобода та Раднянівка міста Сквири. Під час проведення подворових обходів використовували наочну агітацію щодо правил пожежної безпеки у побуті. Особливу увагу населення звертали на правила безпечної експлуатації засобів опалення та електроустаткування, необхідність постійного нагляду за дітьми, та розповіли про причини, які можуть спровокувати пожежу.

Переглядів: 18
 Друк

8 жовтня згідно план-графіка пожежно-профілактичних відпрацювань рятувальники Сквирського району провели профілактичне відпрацювання

Малолисовецької сільської ради та провели роз’яснювальну роботу серед населення щодо дотримання правил пожежної безпеки громадян в побуті, екосистемах та правила поведінки на воді та при виявленні вибухонебезпечних чи інших підозрілих предметів.

Під час обходу домоволодінь особливу увагу рятувальники нагадали правила пожежної безпеки під час експлуатації побутових приладів та інші причини, які можуть спровокувати пожежу.

 

Переглядів: 25
 


Українські новини

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Joomla Templates by Joomlashack