Головна
 

Посилання

Сайт Президента України
Верховна Рада України
Урядовий портал
Офіційний веб-сайт Нацдержслужби України
Київська обласна державна адміністрація
Укрінформ
Вересень 2019
П В С Ч П С Н
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            
вересня 2019


Друк

За оперативними даними семи місяців 2019 року Фонд соціального страхування України профінансував надання допомоги по тимчасовій втраті працездатності для майже 1,6 млн застрахованих осіб. Загалом допомогу по тимчасовій втраті працездатності було призначено та надано на підставі 2,4 млн лікарняних листків.Про це повідомила пресслужбавиконавчоїдирекціїФондусоціальногострахуванняУкраїни.

Сума коштів, направлена на зазначену статтю видатків, у січні–липні склала 5,8 млрд гривень, що на 23% більше, ніж за той же період минулого року.

Середньоденний розмір допомоги по тимчасовій непрацездатності зріс на 28,2% та склав 271,34 грн.

Нагадаємо, розмір допомоги з тимчасової втрати працездатності залежить від тривалості страхового стажу та складає 50% середньої заробітної плати (якщо стаж не перевищує 3 років), 60% (при стажі від 3 до 5 років), 70% (від 5 до 8 років) і 100% (якщо стаж – понад 8 років, або за наявності пільг відповідно до законодавства).

Право на матеріальне забезпечення від Фонду соціального страхування України мають усі застраховані особи – громадяни України, іноземці, особи без громадянства та члени їх сімей, які проживають в Україні. Це право виникає з настанням страхового випадку в період роботи, здійснення підприємницької та іншої діяльності.

 

Переглядів: 19
 Друк

З 18 по 20 вересня пройшов фінал сьомої Всеукраїнської спартакіади «Сила духу», яка щороку організовується Фондом соціального страхування України. У фінальних змаганнях взяли участь 272 спортсмени-аматори, які отримали травми внаслідок нещасних випадків під час виконання службових обов’язків. Про цеповідомилапресслужбавиконавчоїдирекціїФондусоціальногострахуванняУкраїни.

У відбірковому етапі, що тривав декілька місяців, за право представляти свої регіони у фіналі змагався 2 071 потерпілий на виробництві, відбіркові турніри пройшли в усіх областях та місті Києві.

Під час фіналу VII Всеукраїнської спартакіади учасники виборювали перемогу у шести видах спорту: армспорті, бомбаскеті, гирьовому спорті, дартсі, настільному тенісі і шахах. За результатами триденних змагань в особистій першості перемогу здобув 51 учасник у 17 номінаціях, головні кубки спартакіади отримали збірні команди Дніпропетровської, Одеської та Донецької областей, які вибороли відповідно перше, друге та третє місця в загальнокомандній першості.

Змагання та церемонія нагородження відбулись в ужгородському спортивному комплексі «Юність», призери були нагороджені медалями, кубками та цінними подарунками.

Програма Всеукраїнської спартакіади також включала просвітницькі заходи, зокрема, концерти місцевих майстрів мистецтв та художніх колективів, знайомство учасників та гостей спартакіади з культурними здобутками та особливостями різних етногеографічних частин країни.

Зазначимо, Всеукраїнська спартакіада «Сила духу» була започаткована у 2013 році й проходить щорічно серед потерпілих внаслідок нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань, у тому числі осіб з інвалідністю внаслідок трудового каліцтва.

За час існування кількість учасників заходу зросла в 1,5 рази – з 1478 осіб у 2013 році до 2071 у 2019-му.

Головною метою Всеукраїнської спартакіади залишається соціальна реабілітація і створення умов для повернення осіб з інвалідністю до активного життя, залучення органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, громадськості до проблем потерпілих на виробництві.

Переглядів: 18
 Друк

Упродовж січня–серпня Фонд соціального страхування України щомісяця фінансував надання страхових виплат для понад 205 тисяч потерпілих на виробництві та членів їх родин. За оперативними даними загальна сума коштів, направлена на ці цілі, склала майже 5,5 млрд гривень, що на 10,1% або 502 млн гривень більше, ніж за той же період минулого року. Про це  повідомила пресслужба виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України.

Середній розмір щомісячної страхової виплати порівняно з 8 місяцями 2018 року збільшився на 9,3% та склав 3 350,58 грн. Збільшення сум виплат пов’язано, зокрема, із проведенням з 01.03.2019 перерахунку, відповідно до якого щомісячні страхові виплати потерпілим і членам їх сімей зросли на 5%.

Щомісячна страхова виплата встановлюється потерпілому у разі часткової або повної втрати професійної працездатності внаслідок нещасного випадку на виробництві або професійного захворювання. Допомога компенсує втрачений заробіток або його частину відповідно до ступеня втрати працездатності. Також зазначена допомога призначається  особам, які мають на це право, у разі смерті потерпілого.

Загалом у разі настання страхового випадку ФССУ здійснює такі виплати:

1) допомогу у зв’язку з тимчасовою непрацездатністю до відновлення працездатності або встановлення інвалідності;

2) одноразову допомогу в разі стійкої втрати професійної працездатності або смерті потерпілого;

3) щомісячну страхову виплату в разі часткової чи повної втрати працездатності, що компенсує відповідну частину втраченого заробітку потерпілого;

4) страхову виплату потерпілому у розмірі його середньомісячного заробітку при тимчасовому переведенні його на легшу нижчеоплачувану роботу;

5) щомісячну страхову виплату особам, які мають на неї право в разі смерті потерпілого;

6) відшкодування вартості ритуальних послуг, пов’язаних з похованням померлого.

 

Переглядів: 298
 Друк

27 вересня о 19:00 в 1 корпусі у великій фізичній аудиторії Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» (м. Київ, проспект Победы, 37) відбудеться прем’єрний показ фільму "Незламні".

«НЕЗЛАМНІ» - короткометражний художній iсторико-документальний фільм, знятий на основі реальних подій, що розгортаються у місті Городку на Львівщині у 1932 році.

Вхід на показ безкоштовний. Посилання на подію: https://www.facebook.com/events/467673717423409/

 

Переглядів: 46
 Друк

26 вересня 2019 року о 10:00 на базі Горобіївського сільського Будинку культури, для працівників сільських клубних установ району, відбувся семінар-практикум на тему: «Діяльність закладів культури з морально-етичного виховання молоді та дітей: година відвертої розмови «За здоровий спосіб життя».

На початку заходу директор районного Будинку культури Керекеша Людмила повідомила присутнім порядок денний. Завідувач методичним відділом по клубній роботі районного Будинку культури Столярчук Лілія коротко ознайомила учасників семінару-практикуму з роботою Горобіївського сільського Будинку культури.

Директор Горобіїського сільського Будинку культури Мацюк Олександр проінформував про заходи, які проводяться в закладі пов'язані з профілактикою та попередженням шкідливих звичок: вживання алкоголю, наркотичних засобів, тютюнопаління. Розповідь на тему «Шкідливі звички – шлях у безодню» супроводжувався показом слайдів на екрані.

Керівник художній клубної установи Стоцька Тамара, при обговоренні теми семінару, залучала до діалогу присутніх в залі колег, активізуючи їх до рольових дій.

На завершення семінару-практикуму Мацюк Олександр виконав сольно дві пісні «Музика рідного дому», яку супроводжував танцювальний колектив сільського Будинку культури та пісню «Ти будеш жити, УкраЇно». Місцевий хореографічний колектив подарував присутнім сучасний танець.

Переглядів: 60
 Друк

26 серпня в залі засідань Сквирської райдержадміністрації відбулась колегія з керівниками органів виконавчої влади та місцевого самоврядування,  представниками різних державних організацій.

На заході одним з основних питань було розглянуто питання Про ліквідацію пожеж в екосистемах.

Так, начальник Сквирського РС ГУ ДСНС України Шуляк Ігор Миколайович доповів, про стан пожежної небезпеки в районі з початку місяця, та в порівнянні з аналогічним періодом минулого року. Не оминули і розгляд пожежі на міському сміттєзвалищі яка тривала півтори доби. Тому було прийнято рішення розробити та забезпечити реалізацію програм у сфері цивільного захисту спрямованих на захист населення від НС та запобігання їх виникнення.

Переглядів: 18
 Друк

Під керівництвом виконуючої  обов’язки голови Сквирської РДА О.В.Славінської проведено  засідання колегії  Сквирської районної державної адміністрації

Розглянуто наступні питання:

1. Про утворення Сквирської об’єднаної територіальної громади

Доповідач: Славінська Оксана Вікторівна, виконуюча обов’язки голови Сквирської районної державної адміністрації;

2. Про стан виконання доручення виконуючої обов’язки голови Сквирської районної державної адміністрації від 02 вересня 2019 року № 74-1 на виконання рішення засідання колегії Сквирської районної державноїадміністрації від 30 серпня 2019 року (протокол № 3) за підсумками розгляду питання «Про підготовку об’єктів соціально-культурного призначення Сквирського району до роботи в осінньо-зимових умовах 2019/2020 року»

Доповідач: Ворушило Микола Степанович, начальник відділу з питань цивільного захисту,  ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи та житлово-комунального господарства райдержадміністрації;

Співдоповідач: Скочко Валерій Анатолійович, Сквирський міський голова;

Переглядів: 70
  Read More...Друк

Про затвердження Положення

про сектор взаємодії з громадськістю

та інформатизації апарату

Сквирської районної

державної адміністрації

Відповідно до законів України "Про місцеві державні адміністрації", "Про державну службу", постанови Кабінету Міністрів України                            від 26 вересня 2012 року "Про затвердження Типового положення про структурний підрозділ місцевої державної адміністрації", Положення про апарат Сквирської районної державної адміністрації, затвердженого розпорядженням голови Сквирської районної державної адміністрації                  від 20 лютого 2018 року № 93 (із змінами):

 

1. Затвердити Положення про сектор взаємодії з громадськістю та інформатизації апарату Сквирської районної державної адміністрації, що додається.

 

2. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови Сквирської районної державної адміністрації від 07 березня 2018 року № 107.

 

Виконуюча обов’язки

голови адміністрації                                                           О. СЛАВІНСЬКА

ЗАТВЕРДЖЕНО

розпорядження виконуючої обов’язки голови Сквирської районної державної адміністрації

від 20 вересня 2019 року № 224

ПОЛОЖЕННЯ

про сектор взаємодії з громадськістю та інформатизації

апарату Сквирської районної державної адміністрації

І. Загальні положення

 

1. Сектор взаємодії з громадськістю та інформатизації (далі – сектор) є структурним підрозділом апарату Сквирської районної державної адміністрації.

2. Сектор утворюється головою Сквирської районної державної адміністрації.

3. Сектор у своїй діяльності керується Конституцією України, Законами України, постановами Верховної Ради України, актами Президента України, Кабінету Міністрів України, іншими нормативно-правовими актами України, розпорядженнями голів Київської обласної державної адміністрації та Сквирської районної державної адміністрації, цим Положенням та іншими діючими нормативними актами.

4. Структура, чисельність працівників і штатний розпис сектору встановлюється головою районної державної адміністрації за поданням керівника апарату районної державної адміністрації.

5. Сектор підпорядковується керівникові апарату районної державної адміністрації.

6. Положення про сектор затверджується головою Сквирської районної державної адміністрації за поданням керівника апарату Сквирської районної державної адміністрації.

 

ІІ. Основні завдання сектору

Сектор утворюється для забезпечення діяльності Сквирської районної державної адміністрації та її апарату з таких основних напрямів:

1. Забезпечення виконання Конституції і законів України, актів Президента України, Кабінету Міністрів України, розпоряджень голови Київської обласної та Сквирської районної державних адміністрацій у сфері інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю, здійснення контролю за їх реалізацією.

2. Забезпечення реалізації державної політики у галузі інформатизації.

3. Організація роботи з питань доступу до публічної інформації у Сквирській райдержадміністрації.

4. Забезпечення взаємодії Сквирської районної державної адміністрації з інститутами громадянського суспільства з питань, що належать до його компетенції.

5. Інформаційно-аналітичне забезпечення здійснення внутрішньої політики держави в районі.

6. Здійснення програмно-технічного забезпечення структурних підрозділів Сквирської районної державної адміністрації.

7. Забезпечення доступу до публічної інформації, що була отримана в процесі виконання Сквирською районною державною адміністрацією своїх обов’язків, передбачених чинним законодавством, або яка знаходиться у володінні Сквирської районної державної адміністрації, крім публічної інформації з обмеженим доступом.

8. Підготовка проектів розпоряджень і доручень голови Сквирської районної державної адміністрації, що належать до компетенції сектору, участь у погодженні проектів нормативно-правових актів, розроблених іншими органами виконавчої влади та іншими структурними підрозділами.

9. Опрацювання  та погодження матеріалів, наданих іншими структурними підрозділами Сквирської районної державної адміністрації, для розміщення їх на веб-сайті Сквирської районної державної адміністрації, у засобах масової інформації та мережі Інтернет.

10. Технічне супроводження системи електронного документообігу (далі - СЕД) та його програмно-апаратного забезпечення, відповідальність за збереженість документів та сформованих справ, а також формування структури електронних довідників у СЕД.

11. Забезпечення захисту інформації, що обробляється в СЕД.

12. Забезпечення доступності, цілісності та відтворюваності електронних документів і електронних справ, що зберігаються в СЕД.

ІІІ. Сектор відповідно до покладених на нього завдань

 

1. Аналізує та прогнозує розвиток соціально-політичних процесів на місцевому рівні.

2. Забезпечує функціонування системи постійного моніторингу громадсько-політичних настроїв населення та оцінки суспільно-політичної ситуації в районі.

3. Готує голові Сквирської районної державної адміністрації  інформаційно-аналітичні матеріали та вносить пропозиції щодо формування і реалізації внутрішньої політики.

4. Аналізує діяльність політичних партій та громадських організацій в районі.

5. Готує матеріали з питань внутрішньої політики до доповідей голови Сквирської районної державної адміністрації.

6. Забезпечує інформування Київської обласної державної адміністрації про головні події соціально-економічного та суспільно-політичного життя району, стан суспільно-політичної ситуації в районі.

7. Бере участь у організації просвітницької роботи з метою забезпечення конституційного права громадян та задоволення їх інформаційних потреб, сприяє проведенню соціологічних опитувань різних верств населення з питань оцінки діяльності органів державної влади, політичних партій, громадських організацій.

8. Надає організаційно-методичну, експертно-аналітичну та іншу допомогу структурним підрозділам Сквирської районної державної адміністрації у вирішенні питань, що стосуються формування і здійснення внутрішньої політики в районі.

9. Здійснює забезпечення діяльності громадської ради при Сквирській районній державній адміністрації.

10. Надає пропозицій щодо залучення інститутів громадянського суспільства до вирішення соціально-економічних проблем району, формування та реалізації державної та регіональної політики.

11. Вживає заходів для доведення до відома населення змісту законів України, актів Президента України, Кабінету Міністрів України з питань внутрішньої та зовнішньої політики, розпоряджень голів Київської обласної державної адміністрації та Сквирської районної державної адміністрації.

12. Забезпечує висвітлення офіційної точки зору вищих посадових осіб держави, позиції керівництва Київської обласної державної адміністрації та Сквирської районної державної адміністрації з найважливіших питань внутрішньої та зовнішньої політики.

13. Забезпечує прийом, реєстрацію та облік запитів громадян про доступ до публічної інформації.

14. Готує у межах повноважень проекти відповідей громадянам на запити про доступ до публічної інформації у терміни передбачені законодавством.

15. Забезпечує доступ до публічної інформації, розпорядником якої він є.

16. Розглядає в установленому законодавством порядку звернення громадян.

17. Опрацьовує запити і звернення народних депутатів України та депутатів відповідних місцевих рад.

18. Забезпечує у межах повноважень реалізацію державної політики стосовно захисту інформації з обмеженим доступом.

19. Бере участь у підготовці пропозицій до проектів програм соціально-економічного та культурного розвитку району.

20. Бере участь у підготовці матеріалів для засобів масової інформації щодо діяльності Сквирської районної державної адміністрації, а також сприяє їх поширенню.

21. Готує проекти розпоряджень, аналітичні, інформаційні та інші матеріали за дорученням керівництва Сквирської районної державної адміністрації з питань, віднесених до компетенції сектору.

22. Забезпечує захист персональних даних.

23. Забезпечує здійснення заходів щодо запобігання і протидії корупції.

24. Здійснює інші передбачені законом повноваження.

25. Забезпечує функціонування локальної комп’ютерної мережі, офіційного веб-сайту Сквирської районної державної адміністрації, системи автоматизованого діловодства та інших інформаційних ресурсів апарату Сквирської районної державної адміністрації;

26. Забезпечує інформаційне наповнення офіційного веб-сайту Сквирської районної  державної адміністрації та оприлюднення в мережі Інтернет інформації про суспільно-політичний, соціально-економічний, культурний, науково-технічний розвиток району та держави в цілому;

27. Впроваджує, удосконалює та експлуатує в апараті Сквирської районної державної адміністрації системи технічного, програмного, інформаційного забезпечення користувачів;

28. Забезпечує технічне обслуговування та супровід комп’ютерної техніки в апараті Сквирської районної державної адміністрації.

29. Здійснює мультимедійне забезпечення заходів, що проводяться в апараті Сквирської районної державної адміністрації, здійснює технічне супроводження он-лайн нарад.

ІV. Права сектору

1. Вносити на розгляд керівника апарату Сквирської районної державної адміністрації проекти розпоряджень, доповідні записки, пропозиції з питань, що віднесені до компетенції сектору.

2. Одержувати в установленому законодавством порядку від інших структурних підрозділів Сквирської районної державної адміністрації, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності та їх посадових осіб інформацію, документи і матеріали, необхідні для виконання покладених на нього завдань.

3. За погодженням з керівником апарату Сквирської районної державної адміністрації залучати до виконання окремих робіт, участі у вивченні окремих питань спеціалістів, фахівців інших структурних підрозділів Сквирської  районної державної адміністрації, підприємств, установ та організацій (за погодженням з їх керівниками), представників громадських об’єднань (за згодою).

4. Вносити в установленому порядку пропозиції щодо удосконалення роботи Сквирської районної державної адміністрації у відповідній галузі.

5. Користуватись в установленому порядку інформаційними базами органів виконавчої влади, системами зв’язку і комунікацій, мережами спеціального зв’язку та іншими технічними засобами.

6. Скликати в установленому порядку наради, проводити семінари та конференції з питань, що належать до їх компетенції.

 

V. Організація роботи сектору

1. Сектор в установленому законодавством порядку та у межах повноважень взаємодіє з іншими структурними підрозділами Сквирської районної державної адміністрації, органами місцевого самоврядування, територіальними органами міністерств, інших центральних органів виконавчої влади, а також підприємствами, установами та організаціями з метою створення умов для провадження послідовної та узгодженої діяльності щодо строків, періодичності одержання і передачі інформації, необхідної для належного виконання покладених на нього завдань та здійснення запланованих заходів.

2. Структурний підрозділ очолює завідувач сектору, який призначається на посаду і звільняється з посади керівником апарату Сквирської районної державної адміністрації. У разі його відсутності обов’язки виконує головний спеціаліст сектору.

Працівники сектору призначаються на посади та звільняються з посад керівником апарату Сквирської районної державної адміністрації в установленому порядку.

3. Службові обов’язки працівників сектору визначаються посадовими інструкціями, які затверджуються керівником апарату Сквирської районної державної адміністрації.

 

VІ. Завідувач сектору

 

1. Здійснює керівництво сектором, несе персональну відповідальність за організацію та результати його діяльності, сприяє створенню належних умов праці у секторі.

2. Розробляє та подає на затвердження голові районної державної адміністрації Положення про сектор.

3. Розробляє та подає на затвердження керівнику апарату посадову інструкцію головного спеціаліста сектору.

4. Вносить на розгляд керівника апарату Сквирської районної державної адміністрації пропозиції щодо структури та штатів сектору.

5. В установленому порядку вносить подання про призначення, переміщення та звільнення працівників сектору, їх заохочення і накладання на них стягнень.

6. Планує роботу сектору, вносить пропозиції щодо формування планів роботи Сквирської районної державної адміністрації.

7. Вживає заходів до удосконалення організації та підвищення ефективності роботи сектору.

8. Звітує перед керівником апарату Сквирської районної державної адміністрації про виконання покладених на сектор завдань та затверджених планів роботи.

9. Організовує роботу з підвищення рівня професійної компетентності державних службовців сектору.

10. Проводить особистий прийом громадян з питань, що належать до повноважень сектору.

11. Забезпечує в межах своєї компетенції збереження у секторі інформації з обмеженим доступом.

12. Забезпечує функціонування локальної комп’ютерної мережі, офіційного веб-сайту Сквирської районної державної адміністрації, системи автоматизованого діловодства та інших інформаційних ресурсів апарату Сквирської районної державної адміністрації.

13. Впроваджує, удосконалює та експлуатує в   апараті Сквирської районної державної адміністрації системи технічного, програмного, інформаційного забезпечення користувачів.

14. Забезпечує технічне обслуговування та супровід комп’ютерної техніки в апараті Сквирської районної державної адміністрації.

15. Здійснює мультимедійне забезпечення заходів, що проводяться в апараті Сквирської районної державної адміністрації.

16. Може входити до складу колегії Сквирської районної державної адміністрації.

17. Вносить пропозиції щодо розгляду на засіданнях колегії питань, що належать до компетенції сектору та розробляє проекти відповідних рішень.

18. Може брати участь у засіданнях органів місцевого самоврядування.

19. Представляє інтереси сектору у взаємовідносинах з іншими структурними підрозділами Сквирської районної державної адміністрації, органами місцевого самоврядування, підприємствами, установами та організаціями.

20. Виконує інші обовязки з питань діяльності сектору згідно з чинним законодавством.

21. Повинен мати повну вищу освіту відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра та стаж роботи за фахом на посадах державної служби категорій «Б» чи «В» або досвід служби в органах місцевого самоврядування, або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше одного року, вільне володіння державною мовою.

Головний спеціаліст сектору взаємодії

з громадськістю та інформатизації

апарату адміністрації                                                                В. ЛОЗИНСЬКИЙ

Переглядів: 21
 Друк

Про виділення коштів з нагоди

Дня села Каленна, Кривошиїнці, Чубинці

Відповідно до Закону України "Про місцеві державні адміністрації", на виконання рішень сесій Сквирської районної ради від 03 березня 2016 року № 08-06-07 "Про програму відзначення державних та професійних свят, ювілейних дат, здійснення представницьких та інших заходів на 2016-2020 роки", від 20 грудня 2018 року № 03-29-07 "Про районний бюджет Сквирського району на 2019 рік":

 

1. Виділити кошти для придбання цінного подарунку з нагоди відзначення Дня села Каленна, Кривошиїнці, Чубинці.

 

2. Управлінню фінансів райдержадміністрації профінансувати Сквирську районну державну адміністрацію в сумі 1290,00 грн (одна тисяча двісті дев`яносто грн 00 коп.) за рахунок загальних асигнувань, передбачених у районному бюджеті на 2019 рік на виконання Програми відзначення державних та професійних свят, ювілейних дат, здійснення представницьких та інших заходів на 2016-2020 роки, згідно з кошторисом витрат, що додається.

 

3. Відділу фінансово-господарського забезпечення апарату Сквирської районної державної адміністрації провести оплату відповідно до кошторису витрат.

 

 

 

Виконуюча обов`язки

голови адміністрації                                                          О. СЛАВІНСЬКА


Додаток

до розпорядження виконуючої обов’язки голови адміністрації

від 19.09.2019 № 221

 

 

 

Кошторис витрат для

відзначення Дня села Каленна, Кривошиїнці, Чубинці

 

 

Перелік витрат

Кількість (шт.)

Сума витрат

(за одиницю грн)

Сума витрат

(грн)

Цінний подарунок (чайник)

3

430,00

1290,00

Загальна сума витрат

 

 

1290,00

 

 

 

Начальник-головний бухгалтер

відділу фінансово-господарського

забезпечення апарату адміністрації                                     А. ЛІТВІНКО

Переглядів: 38
 Друк

Запрошуємо Вас відвідати ДРУГИЙ ФОРУМ РЕГІОНІВ УКРАЇНИ ТА РЕСПУБЛІКИ БІЛОРУСЬ за участі Президентів обох країн, що відбудеться 3-4 жовтня 2019 р. у місті Житомир на майдані Соборному.

Програма заходу передбачає:

  • виставку великогабаритної техніки
  • виставку декоративно-прикладного мистецтва
  • ярмарок продукції

Відвідайте стенд нашої компанії, де буде представлено комунальну техніку українського виробництва від торгових марок "ВЛІВ" та "ВІВА".

Участь у зазначених заходах безкоштовна.

З повагою, керівництво ТОВ "Торговий дім "Комунальна техніка"

Переглядів: 29
 


Сторінка 3 з 17
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Українські новини

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Joomla Templates by Joomlashack