Головна
 

Посилання

Сайт Президента України
Верховна Рада України
Урядовий портал
Офіційний веб-сайт Нацдержслужби України
Київська обласна державна адміністрація
Укрінформ
Вересень 2019
П В С Ч П С Н
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            
вересня 2019


Друк

Білоцерківське управління ГУ ДПС у Київській області звертає увагу громадян, що для реалізації права на податкову знижку по минулорічних витратах, платнику необхідно подати декларацію про майновий стан і доходи до закінчення  2019 року.

Нагадаємо, що податкова знижка для фізичних осіб, які не є суб'єктами господарювання, - це документально підтверджена сума (вартість) витрат платника податку - резидента у зв'язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів - фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками такого звітного року у вигляді заробітної плати, у випадках, визначених Податковим кодексом України .

При цьому загальна сума податкової знижки, нарахована платнику в звітному податковому році, не може перевищувати суму річного загального оподатковуваного доходу платника податку, нарахованого у вигляді заробітної плати.

До податкової знижки дозволено включати наступні витрати:

  1. частина суми процентів за іпотечним кредитом;
  2. сума коштів у вигляді орендної плати за договором оренди житла, фактично сплачених платником податку, який має статус внутрішньо переміщеної особи;
  3. пожертвування або благодійні внески неприбутковим організаціям;
  4. компенсація вартості навчання;
  5. страхові платежі (внески, премії) за договорами довгострокового страхування життя та пенсійні внески в рамках недержавного пенсійного забезпечення;
  6. суми витрат із оплати допоміжних репродуктивних технологій;
  7. суми витрат на оплату вартості державних послуг, пов'язаних з усиновленням дитини, включаючи сплату державного мита;
  8. суми коштів, сплачених у зв'язку із переобладнанням транспортного засобу;
  9. суми витрат на сплату видатків на будівництво (придбання) доступного житла у т. ч. на погашення пільгового іпотечного житлового кредиту, наданого на такі цілі, та процентів за ним.

Податкова декларація про майновий стан і доходи подається платниками податківза місцем своєї податкової адреси особисто або уповноваженою на це особою, надсилається поштою або засобами електронного зв’язку в електронній формі з дотриманням вимог законів щодо електронного документообігу.

Білоцерківське  управління

ГУ ДПС у Київській області

Переглядів: 23
 Друк

В цілому, за січень-серпень поточного року місцеві бюджети території обслуговування Білоцерківського управління ГУ ДПС у Київській області отримали 1,4 млрд. гривень.

Одним із важливих джерел наповнення - є своєчасна сплата громадянами майнових податків. Розділом ХІІ Податкового кодексу України визначено, що до складу майнових податків входять:

- податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки;

- транспортний податок;

- плата за землю.

В результаті плідної співпраці  податківців з органами місцевого самоврядування, нарахування фізичним особам сум майнових податків та надсилання (вручення) податкових повідомлень-рішень про сплату податку за місцем реєстрації платника, була проведена своєчасно та в повному обсязі.

На сьогодні, мешканцями регіону вже сплачено податку на нерухоме майно 10,5 млн. гривень, це на 3,5 млн. гривень більше минулорічного показника.

Крім того, власники земельних ділянок, земельних часток (паїв) та землекористувачі за вісім місяців сплатили 38,6 млн. гривень , що перевищило  показник 2018 року на 3,3 млн.гривень.

Звертаємо увагу громадян, що за несплату або несвоєчасну сплату податків платник притягується до відповідальності у вигляді штрафу.

Крім того, після спливу 90 календарних днів, наступних за останнім днем граничного строку сплати податкового зобов’язання, нараховується пеня.

 

Білоцерківське управління

Переглядів: 27
 Друк

По Київській області витрати по вагітності та пологах станом на 1 вересня 2019 року склали понад 108,61 млн. гривень.

У порівнянні з аналогічним періодом 2018 року витрати збільшились на 3,27 млн. грн. або на 3,11 %. Збільшення відбулося за рахунок зростання середньоденної допомоги на 50,62 грн. (з 195,97 грн. до 246,59 грн.).

Нагадаємо, для отримання допомоги по вагітності та пологах за рахунок коштів Фонду соціального страхування України, отриманий листок непрацездатності необхідно передати роботодавцю не пізніше 12 календарних місяців з дня закінчення відпустки у зв’язку із вагітністю та пологами

 

Переглядів: 26
 Друк

За оперативними даними, витрати на всі види допомоги (тимчасова непрацездатність, вагітність та пологи, поховання) по Київській області з початку 2019 року склали 368,68 млн. грн., що на 39,47 млн. грн. або на 12,0 % більше за аналогічний період 2018 року. Про це інформує управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Київській області.

А саме:

- витрати по тимчасовій непрацездатності склали 258,93 млн. грн. (70,24% до всіх видів допомог). Кількість робочих днів втрачених через тимчасову непрацездатність складає 932,23 тис. днів;

- по вагітності та пологах – 108,61 млн. грн. (29,46 % до всіх видів допомог);

- на поховання – 1,13 млн. грн.(0,3 % до всіх видів допомог). Розмір допомоги на поховання у 2019 році залишився без змін і складає — 4100 гривень.

 

 

Переглядів: 32
 Друк

Збірна команда Київської області традиційно вирушає на Закарпаття для участі у фінальних змаганнях VІІ Всеукраїнської спартакіади серед потерпілих внаслідок нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань, у тому числі осіб з інвалідністю внаслідок трудового каліцтва «Сила духу».

Упродовж найближчих трьох днів нагороди у 6 видах спорту (армспорт, бомбаскет, гирьовий спорт, дартс, теніс настільний, шахи) виборюватимуть команди з 25 регіонів України. Команди змагатимуться за звання найсильніших, найвлучніших, найвитриваліших спортсменів. Переможців визначатимуть в особистій, командній по видах спорту та загальнокомандній першостях.

Нагадаємо, що спартакіада «Сила духу» була започаткована у 2013 році й проходить щорічно. Це відкритий спортивний захід, який проводиться з метою залучення потерпілих на виробництві, інвалідів праці до активного громадського життя, надання їм допомоги у психологічній, фізичній та соціальній реабілітації.

Змагання проводитимуться з 18 по 20 вересня 2019 у м. Ужгород на базі спортивного комплексу «Юність».

Минулого року команда Київської області досягла певних успіхів у змаганнях, тож бажаємо учасникам змагань здоров’я, наснаги, оптимізму та нових яскравих ПЕРЕМОГ!

 

 

Переглядів: 26
 Друк

За 8 місяців 2019 року до управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Київській області надійшло 142 повідомлення про нещасні випадки на виробництві, в т.ч. 36 смертельних (проти 157 повідомлень, з яких 31 смертельне – за аналогічний період попереднього року). Про це повідомив начальник відділу профілактики страхових випадків Олексій Савченко.

З початку року по Київській області зареєстровано 117 страхових нещасних випадків, в яких постраждало 125 працівників, з яких 20 - із смертельним наслідком.

За його словами, має місце зростання кількості смертельно травмованих осіб в звітному періоді у суб’єктів господарювання: м. Бровари (4 проти 0), м. Біла Церква (3 проти 1) та м. Бориспіль (3 проти 2). Також зареєстровано 4 групових нещасних випадки, в яких постраждало 12 осіб, в тому числі 3 особи із смертельним наслідком на ПП «Автомагістраль» та ПрАТ «Київобленерго».

Олексій Савченко додав, що найбільше травмовано працівників таких професій в порівнянні з аналогічним періодом минулого року:

- водії автомобіля та автотранспортних засобів (18 проти 5);

- вантажник (6 проти 6);

- дорожній робітник (3 проти 0);

- укладальник-пакувальник (3 проти 1).

За даними професіями травмовано близько 25 % від загальної кількості усіх постраждалих.

Основні причини, за яких сталися страхові нещасні випадки:

- невиконання вимог інструкцій з охорони праці (33 проти 39);

- порушення правил безпеки руху (16 проти 4);

- невиконання посадових обов’язків (7 проти 14);

- порушення вимог безпеки під час експлуатації обладнання, устаткування, машин, механізмів (6 проти 5).

За цих причин із смертельним наслідком травмовано 7 осіб.

Страхові нещасні випадки сталися в основному за таких видів подій:

- дія руxомих і таких, що обертаються, деталей обладнання, машин і механізмів (21проти 23);

- падіння потерпілого під час пересування (16 проти 17);

- дорожньо-транспортна пригода на дорогах (шляхах) загального користування (14 проти 3);

- падіння устаткування (обладнання) або їх конструктивних елементів (11 проти 4).

За такими видами подій із смертельним наслідком травмовано 5 осіб.

Найбільше травмовано у страхових випадках в таких галузях економіки:

- сільське та лісове господарства (19 проти 14);

- оптова та роздрібна торгівля (14 проти 10);

- виробництво харчових продуктів (13 проти 13)

- виробництво гумових і пластмасових виробів (12 проти 10);

- транспорт (10 проти 10);

- охорона здоров’я (10 проти 9).

У цих галузях економіки із смертельним наслідком травмовано 8 осіб.

Службою страхових експертів з охорони праці Київщини з початку року здійснено 129 планових перевірок підприємств щодо створення безпечних умов праці на робочих місцях у страхувальників Київщини.

Збільшено на 96% кількість позапланових перевірок, які проводяться у разі настання нещасного випадку або з метою перевірки виконання виданого подання роботодавцю. Взято участь у 193 засіданнях комісій з перевірки знань з охорони праці у працівників підприємств Київської області.

З метою привернення уваги суспільства, формування свідомо-активної позиції молоді щодо значення і місця здорових і безпечних умов праці у різних аспектах духовного, соціально-економічного, політичного та культурного життя суспільства, виховання культури безпеки праці на виробництвах Київської області у підростаючого покоління, як майбутніх роботодавців та працівників, проведено обласний конкурс дитячого малюнку «Охорона праці очима дітей - 2019». Взято участь в заходах з ушанування пам’яті загиблих на виробництві. Напередодні Дня охорони праці в Україні проведено зустріч з дітьми, які отримують страхові виплати по втраті годувальника внаслідок нещасного випадку на виробництві.

На офіційному веб-сайті управління, сторінках управління та відділень у соціальній мережі Facebook розміщено інформаційні матеріали щодо профілактики виробничого травматизму.

 

 

Переглядів: 31
 Друк

Станом на 1 вересня цього року в управлінні виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Київській області на обліку перебуває 170,2 тис. страхувальників, в тому числі: 70,9 тис. (42%) - юридичних осіб, 16,0 тис. (9%) - фізичних осіб, які використовують найману працю та 83,3 тис. (49%) - фізичні особи, які не являються роботодавцями. Про це поінформував начальник відділу аналізу та контролю за використанням роботодавцями коштів Фонду Вадим Грищук.

За його словами, у порівнянні з аналогічним періодом минулого року загальна кількість страхувальників зменшилась на 6%, кількість роботодавців серед фізичних осіб на 4%, кількість ФОП без найманої праці на 18%. А кількість юридичних осіб збільшилась на 12%.

Значну суму недоїмки зі сплати страхових внесків до Фонду по управлінню виконавчої дирекції Фонду у Київській області станом на 1 вересня мають такі страхувальники: ВАТ «Білоцерківсільмаш», ДП «Підприємство Березанської виправної колонії управління Державного департаменту України з питань виконання покарань в місті Києві та Київській області (№95)», Триліський спиртовий завод, ВАТ «Згурівський бурякорадгосп» та ЗАТ «Переяслав-Хмельницький хлібозавод».

Вадим Грищук додав, що статус економічно-активного має з переліку одне підприємство - ДП «Підприємство Березанської виправної колонії №95», яке щомісячно частково сплачує борг за рішенням суду.

 

Переглядів: 33
 Друк

За оперативними даними перших семи місяців 2019 року Фонд соціального страхування України профінансував надання допомоги по вагітності та пологах для понад 93 тисяч працюючих жінок. На ці цілі Фонд направив 2,63 млрд гривень, що на 14,1% більше, ніж за той же період минулого року. Про це повідомляє прес-служба виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України.

Загалом у продовж зазначеного періоду Фондом було профінансовано 108,1 тис. листків непрацездатності у зв’язку з вагітністю та пологами. Нагадаємо, листок непрацездатності у зв’язку із вагітністю та пологами видається з 30 тижня вагітності на 126 календарних днів, однаку разі передчасних або багато плідних пологів, виникнення у складнень під час пологів або в післяпологовому періоді додатково до основного видається листок непрацездатності строком 14 календарних днів.

Допомога по вагітності та пологах надається за рахунок коштів Фонду соціального страхування України за весь період відпустки у розмірі 100% середньоїзаробітноїплатиінезалежитьвідстраховогостажу. Такожсумадопомогинеможебутименшоюзарозрахованузмінімальноїзаробітноїплати. Якщосереднійдохідзастрахованоїособименшийзамінімальнузарплату, встановленуначаснастаннястраховоговипадку, допомогарозраховується, виходячизмінімальноїзаробітноїплати. Водночас, особам, якіпротягом 12 місяцівпереднастаннямстраховоговипадкумаютьстажменше 6 місяців, розмірдопомогирозраховується, виходячизнарахованоїзаробітноїплати (доходу), зякоїсплачуютьсястраховівнески, аленебільшезарозмірдопомоги, обчисленийіздвократногорозмірумінімальноїзаробітноїплати.

ДляотриманнядопомогиповагітностітапологахзарахуноккоштівФондусоціальногострахуванняУкраїни, отриманийлистокнепрацездатностінеобхіднопередатироботодавцюнепізніше 12 календарнихмісяцівзднязакінченнявідпусткиузв’язкуізвагітністютапологами.

 

 

Переглядів: 28
 Друк

Сьогодні в День святих Віри, Надії, Любові і матері їх Софії і у День усиновлення - свій неповторний день народження святкує мама дитячого сімейного будинку Бондарів Зіна Дмитрівна!

Родину відвідала виконуюча обов’язки голови райдержадміністрації Оксана Вікторівна Славінська, яка привітала іменинницю і побажала їй щастя, радості, добра, Божого благословення і довгих років життя!

Переглядів: 40
 Друк

Під керівництвом виконуючої обов’язки голови РДА О.В.Славінської відбулася нарада з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, районних служб, організацій   та установ.

Розглядались наступні питання:

1. Про підсумки роботи структурних підрозділів райдержадміністрації,   районних організацій та установ за минулий тиждень.

Доповідач:  Юрчук Олена Аркадіївна – в.о.керівника  апарату  Сквирської райдержадміністрації;

 

2.  Про стан оперативної обстановки на території  району.

Доповідач: Шамрай Роман Михайлович  – начальник Сквирського відділу поліції ГУ НП у Київській області;

 

3. Особливості формування місцевих бюджетів 2020 року

Доповідач:Ульянова Марія Василівна, начальник управління фінансів райдержадміністрації Переглядів: 111

  Read More...


Сторінка 1 з 17
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Українські новини

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Joomla Templates by Joomlashack