Головна
 

Посилання

Сайт Президента України
Верховна Рада України
Урядовий портал
Офіційний веб-сайт Нацдержслужби України
Київська обласна державна адміністрація
Укрінформ
Вересень 2019
П В С Ч П С Н
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 27 28 29
30            
Четвер, 26 вересня 2019


Друк

26 вересня 2019 року о 10:00 на базі Горобіївського сільського Будинку культури, для працівників сільських клубних установ району, відбувся семінар-практикум на тему: «Діяльність закладів культури з морально-етичного виховання молоді та дітей: година відвертої розмови «За здоровий спосіб життя».

На початку заходу директор районного Будинку культури Керекеша Людмила повідомила присутнім порядок денний. Завідувач методичним відділом по клубній роботі районного Будинку культури Столярчук Лілія коротко ознайомила учасників семінару-практикуму з роботою Горобіївського сільського Будинку культури.

Директор Горобіїського сільського Будинку культури Мацюк Олександр проінформував про заходи, які проводяться в закладі пов'язані з профілактикою та попередженням шкідливих звичок: вживання алкоголю, наркотичних засобів, тютюнопаління. Розповідь на тему «Шкідливі звички – шлях у безодню» супроводжувався показом слайдів на екрані.

Керівник художній клубної установи Стоцька Тамара, при обговоренні теми семінару, залучала до діалогу присутніх в залі колег, активізуючи їх до рольових дій.

На завершення семінару-практикуму Мацюк Олександр виконав сольно дві пісні «Музика рідного дому», яку супроводжував танцювальний колектив сільського Будинку культури та пісню «Ти будеш жити, УкраЇно». Місцевий хореографічний колектив подарував присутнім сучасний танець.

Переглядів: 60
 Друк

26 серпня в залі засідань Сквирської райдержадміністрації відбулась колегія з керівниками органів виконавчої влади та місцевого самоврядування,  представниками різних державних організацій.

На заході одним з основних питань було розглянуто питання Про ліквідацію пожеж в екосистемах.

Так, начальник Сквирського РС ГУ ДСНС України Шуляк Ігор Миколайович доповів, про стан пожежної небезпеки в районі з початку місяця, та в порівнянні з аналогічним періодом минулого року. Не оминули і розгляд пожежі на міському сміттєзвалищі яка тривала півтори доби. Тому було прийнято рішення розробити та забезпечити реалізацію програм у сфері цивільного захисту спрямованих на захист населення від НС та запобігання їх виникнення.

Переглядів: 18
 Друк

Під керівництвом виконуючої  обов’язки голови Сквирської РДА О.В.Славінської проведено  засідання колегії  Сквирської районної державної адміністрації

Розглянуто наступні питання:

1. Про утворення Сквирської об’єднаної територіальної громади

Доповідач: Славінська Оксана Вікторівна, виконуюча обов’язки голови Сквирської районної державної адміністрації;

2. Про стан виконання доручення виконуючої обов’язки голови Сквирської районної державної адміністрації від 02 вересня 2019 року № 74-1 на виконання рішення засідання колегії Сквирської районної державноїадміністрації від 30 серпня 2019 року (протокол № 3) за підсумками розгляду питання «Про підготовку об’єктів соціально-культурного призначення Сквирського району до роботи в осінньо-зимових умовах 2019/2020 року»

Доповідач: Ворушило Микола Степанович, начальник відділу з питань цивільного захисту,  ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи та житлово-комунального господарства райдержадміністрації;

Співдоповідач: Скочко Валерій Анатолійович, Сквирський міський голова;

Переглядів: 70
  Read More...


Українські новини

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Joomla Templates by Joomlashack