Головна
 

Посилання

Сайт Президента України
Верховна Рада України
Урядовий портал
Офіційний веб-сайт Нацдержслужби України
Київська обласна державна адміністрація
Укрінформ
Вересень 2019
П В С Ч П С Н
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
24 25 26 27 28 29
30            
Понеділок, 23 вересня 2019


Друк

23 вересня працівниками Сквирського РС було проведено перевірку стану готовності до виконання за призначенням протирадіаційного укриття на ТОВ «Сквиратекс».

Також в ході перевірки з персоналом проведено додатковий протипожежний інструктаж, перевірено дії в разі виникнення пожежі та вміння користуватися первинними засобами пожежогасіння.

Переглядів: 23
 Друк

Головне управління ДПС у Київській області інформує, що платник податків має право реалізовувати через електронний кабінет права та обов’язки, передбачені Податковим Кодексом, які можуть бути реалізовані в електронній формі засобами електронного зв’язку.

З метою реалізації платниками податків та державними, у тому числі контролюючими, органами своїх прав та обов’язків, визначених Податковим Кодексом та іншими законодавчими та нормативно- правовими актами, наказом Міністерства фінансів України від 14.07.2017 № 637 затверджено Порядок функціонування Електронного кабінету.

Вхід до системи «Електронний кабінет» здійснюється за адресою: http://cabinet.tax.gov.ua, а також через офіційний вебпортал ДПС.

У приватній частині Електронного кабінету в меню «Система електронного адміністрування ПДВ» платник має доступ до інформації з системи електронного адміністрування ПДВ, а саме: реєстру операцій, реєстру транзакцій, інформації про суму перевищення.

За допомогою опції «Реєстр транзакцій» користувачі Електронного кабінету отримують перелік всіх операцій, пов’язаних з електронним рахунком у системі електронного адміністрування ПДВ (далі - електронний рахунок), в тому числі інформацію про тип транзакції (зарахування коштів, списання коштів тощо), загальну суму поповнення електронного рахунку, списання коштів з електронного рахунку, суму всіх кредитовихоборотів по електронному рахунку, заборгованість, актуальний залишок коштів на електронному рахунку.

Також на запит платника податку йому шляхом надсилання електронного повідомлення надається інформація про рух коштів на його рахунках у системі електронного адміністрування податку.

Інформацію щодо залишку коштів на електронному рахунку платник ПДВ може отримати через Електронний кабінет/меню «Система електронного адміністрування ПДВ»/опція «Реєстр транзакцій», а також шляхом подання, за допомогою програмного забезпечення для подання податкової звітності в електронній формі засобами телекомунікаційного зв’язку, сервісного запиту J1302301/F1302301 «Запит щодо отримання реквізитів електронного рахунку та інформації щодо залишку коштів на такому рахунку» та отримати у відповідь витяг J1402301/F402301 «Витяг про реквізити електронного рахунку та інформації щодо залишку коштів на такому рахунку».

ГУ ДПС у Київській області

 

Орендна плата за земельні ділянки державної та комунальної власності сплачується орендарем з дня виникнення права користування ділянкою

Головне управління ДПС у Київській області нагадує, що орендарі земельних ділянок є платниками орендної плати, а об’єктом оподаткування є земельна ділянка, надана в оренду. Підставою для нарахування орендної плати за земельну ділянку є договір оренди такої земельної ділянки.

Законом України від 16.10.1998 №161-XIV «Про оренду землі» встановлено, що договір оренди землі – це договір, за яким орендодавець зобов’язаний за плату передати орендареві земельну ділянку у володіння і користування на певний строк, а орендар зобов’язаний використовувати земельну ділянку відповідно до умов договору та вимогземельного законодавства.

У договорі зазначається розмір орендної плати,  її індексація, спосіб та умови розрахунків, строки, порядок внесення і перегляду та відповідальності за її несплату.

Розмір та умови внесення орендної плати встановлюються у договорі оренди між орендодавцем (власником) і орендарем (п. 288.4 ст. 288 ПКУ).

Відповідно до ст. 116 Земельного кодексу України (далі -  ЗКУ), громадяни та юридичні особи набувають права власності та права користування земельними ділянками із земель державної або комунальної власності за рішенням органів виконавчої влади або органів місцевого самоврядування в межах їх повноважень, визначених ЗКУ, або за результатами аукціону.

Право власності на земельну ділянку, а також право постійного користування та право оренди земельної ділянки виникають з моменту державної реєстрації цих прав - ст. 125 ЗКУ.

Відповідно до ст. 25 Закону України від 06.10.1998  № 161-XIV «Про оренду землі», орендар земельної ділянки зобов’язаний, зокрема, приступати до використання земельної ділянки в строки, встановлені договором оренди землі, зареєстрованим в установленомузаконом порядку.

Отже, орендна плата за земельні ділянки державної та комунальної власності сплачується орендарем з дня виникнення права користування земельною ділянкою, а саме з дня реєстрації договору оренди земельної ділянки, якщо інше не встановлено умовами договору.

ГУ ДПС у Київській області

Переглядів: 32
 Друк

Головне управління ДПС у Київській області повідомляє, що пунктом 4 гл. 1 розд. ІІІ Порядку реєстрації та ведення розрахункових книжок, книг обліку розрахункових операцій, що затверджений наказом Мінфіну від 14.06.2016 № 547,  передбачено, що  реєстрація першої розрахункової книжки (далі – РК) в контролюючому органі відбувається одночасно з реєстрацією книги обліку розрахункових операцій (далі – КОРО) на окрему господарську одиницю (далі – ГО) або на РРО, другої та наступних – на підставі реєстраційної заяви. Датою реєстрації першої РК є дата реєстрації КОРО.

При реєстрації РК присвоюється номер, який складається з фіскального номера першої КОРО та проставленого через дріб порядкового номера такої РК і літери «к». При реєстрації РК, що складається зі спрощених розрахункових квитанцій, до номера РК додається літера «с» (п. 1 глави 1 розд. ІІІ Порядку).

Після реєстрації суб’єкт господарювання заповнює рядки реєстраційної сторінки РК (номер книжки, дата реєстрації, найменування контролюючого органу, серія та номер першого бланка, кількість бланків, номер установленого засобу контролю), після чого РК вважається зареєстрованою.

Скасування РК здійснюється одночасно зі скасуванням реєстрації КОРО на окрему ГО або на РРО.

Пунктом 6 глави 2 розд. ІІІ Порядку встановлено, що на кожному місці проведення розрахунків повинна використовуватися окрема РК з КОРО, на яку вона зареєстрована.

РК, зареєстровані на окрему КОРО, повинні використовуватися послідовно згідно з їх порядковими номерами та до повного вичерпання розрахункових квитанцій. Якщо в КОРО обліковуються розрахункові операції за декількома місцями проведення розрахунків, такої послідовності слід дотримуватися щодо кожного місця проведення розрахунків.

Після використання всіх розрахункових квитанцій на реєстраційній сторінці РК необхідно зазначити дату її закінчення та загальну суму розрахунків за всіма розрахунковими квитанціями, що є в РК.

У разі втрати РК суб’єкт господарювання зобов’язаний повідомити контролюючий орган за місцем реєстрації КОРО не пізніше двох робочих днів з дня втрати - п. 10 глави 2 розд. ІІІ Порядку.

Використані РК зберігаються суб’єктом господарювання протягом трьох років після їх закінчення.

Отже, реєстрація, облік, застосування РК згідно з вимогами Порядку ведеться у прив’язці до КОРО. Дані щодо фіскальних номерів КОРО, дати реєстрації/скасування реєстрації КОРО, номера останньої КОРО оприлюднюються ДПС відповідно до вимог п. 13 глави 1 розд. ІІ Порядку у відкритій частині Електронного кабінету за посиланням: http://cabinet.sfs.gov.ua/registers/koro.

ГУ ДПС у Київській області

Переглядів: 17
 Друк

23 вересня згідно план-графіка пожежно-профілактичних відпрацювань рятувальники Сквирського району провели профілактичне відпрацювання Кривошиїнської сільської ради та провели роз’яснювальну роботу серед населення щодо дотримання правил пожежної безпеки громадян в побуті, екосистемах та правила поведінки на воді та при виявленні вибухонебезпечних чи інших підозрілих предметів.

Під час обходу домоволодінь особливу увагу рятувальники нагадали правила пожежної безпеки під час експлуатації побутових приладів та інші причини, які можуть спровокувати пожежу.

 

Переглядів: 24
 Друк

В селі Пустоварівка місцевий «Колос», в зустрічі 19 туру першості Київської області з футболу сезону 2019 року,  приймав команду «Динамо» (Фастів).  В особливо важкій і напруженій боротьбі з обопільними шансами таки перемогли наші земляки. Юний Морозюк, який цього разу зіграв правого хавбека, забив з передачі Здебського, а досвідчений Бойко добив у сітку м’яча, що відскочив од воротаря гостей після атаки Юрковського. Ця важлива перемога вивела «Колос» на друге місце у турнірній таблиці першості.

ПЕРШІСТЬ КИЇВЩИНИ-2019. 19 ТУР. 22 вересня, неділя

КОЛОС (Пустоварівка) — ДИНАМО (Фастів) — 2:0 (Морозюк, 51, Бойко, 89). Переглядів: 58

  Read More...Друк

Під керівництвом заступника голови РДА І.О.Петрусевич відбулася нарада з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, районних служб, організацій   та установ

Розглядались наступні питання:

1. Про підсумки роботи структурних підрозділів райдержадміністрації,   районних організацій та установ за минулий тиждень.

Доповідач:  Юрчук Олена Аркадіївна – в.о.керівника  апарату  Сквирської райдержадміністрації;

 

2.  Про стан оперативної обстановки на території  району.

Доповідач: Шамрай Роман Михайлович  – начальник Сквирського відділу поліції ГУ НП у Київській області;

Переглядів: 54
  Read More...Друк

Вже стало гарною традицією відзначати День села. З 20 до 23 вересня таке свято відбувалося в селах Каленна, Кривошиїнці і Чубинці.

До цих сіл завітала виконуюча обов’язки голови райдержадміністрації О.В.Славінська.

Оксана Вікторівна щиро привітала жителів сільських територіальних громад зі святом, нагородила кращих трударів цих сіл і побажала подальшого розквіту населених пунктів Сквирського району.

Відбулися святкові концерти майстрів аматорського мистецтва Каленної, Кривошиїнців і Чубинців.

 

Переглядів: 59
 Друк

22 вересня 2019 року на міському стадіоні «Колос», пройшла зустріч чемпіонату Київської області з футболу серед ветеранів між командами Сквирського району та міста Білої Церкви. Нашіфутболісти забили два м’ячі без відповіді титулованим гостям. В обох випадках господарі покарали технічними голами голкіпера Руслана Поліщука за неправильно обрану позицію на останньому рубежі. Сергій Храмцов зробив це, опинившись сам на сам з воротарем, а Олександр Рижук — віртуозним ударом здалеку. Відтак у сквирських ветеранів дев’ять очок і домашній матч з васильківцями, який і визначить долю путівки до стикового раунду.

Переглядів: 49
 Друк

Про проведення районного конкурсу на перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування, віднесених до компетенції Сквирської районної державної адміністрац

Відповідно до законів України "Про автомобільний транспорт", "Про місцеві державні адміністрації", постанови Кабінету Міністрів України             від 03 грудня 2008 року № 1081 "Про затвердження Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування" та розпоряджень голови Сквирської районної державної адміністрації від 13 серпня 2013 року № 275 "Про затвердження умов конкурсу з перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі території Сквирського району", зареєстрованого в Сквирському районному управлінні юстиції у Київській області 14.08.2013 за № 2/159, та від 03 вересня 2014 року № 388, зареєстрованого в Сквирському районному управлінні юстиції у Київській області 05.09.2014 за № 4/163:

 

1. Провести 22.10.2019 року конкурс на перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування, віднесених до компетенції Сквирської районної державної адміністрації (далі – конкурс).

 

2. Затвердити перелік об’єктів конкурсу на перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування, віднесених до компетенції Сквирської районної державної адміністрації, згідно з додатком.

 

3. Відділу економічного розвитку Сквирської районної державної адміністрації:

 

3.1. Здійснити заходи щодо приймання документації на участь у конкурсі.

 

3.2. Здійснити заходи щодо організації та проведення конкурсу, які визначені Порядком проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03.12.2008 № 1081 "Про затвердження Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування", зокрема щодо публікації оголошення про проведення конкурсу, видачі бланків для участі в конкурсі, перевірки достовірності одержаної від перевізника-претендента інформації, аналізу та оцінки відповідності конкурсних пропозицій перевізника-претендента умовам конкурсу, підготовки матеріалів для проведення конкурсу, підготовки паспортів автобусних маршрутів, підготовки матеріалів для подальшого встановлення відносин між організатором та автомобільним перевізником-переможцем конкурсу, тощо.

 

3.3. Забезпечити під час проведення засідання конкурсного комітету з підготовки та проведення районних конкурсів на перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування, віднесених до компетенції Сквирської районної державної адміністрації, аудіозапис.

 

4. Конкурсному комітету з підготовки та проведення районних конкурсів на перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування, віднесених до компетенції Сквирської районної державної адміністрації, подати в 5-денний термін після проведення конкурсу оформлений протокол засідання щодо визначення переможців конкурсу.

 

5. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

 

 

 

Виконуюча обов`язки

голови адміністрації                                                          О. СЛАВІНСЬКА


Додаток

до розпорядження виконуючої обов’язки голови адміністрації

від 17.09.2019 № 220

 

Перелік

об’єктів конкурсу з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування,

віднесених до компетенції Сквирської районної державної адміністрації

№ об’єкта

№ маршруту  або   №  рейсу

Назва маршруту

(найменування кінцевих зупинок)

Траса слідування (населені пункти)

Довжина маршруту, км

Кількість  оборотних  рейсів, од. у режимі руху

Режим перевезення

Порядок здійснен

ня переве

зень

Структура парку

Прямий

Зворотний

Звичайний

Маршрутного

таксі

Експресний

щоденний

факультативний

сезонний

Самостійно

Паритет

Категорія та клас автобусів за конструкцією

Мінімальна кількість одиниць

рухомого складу для

Мінімальна кількість  місць для сидіння в автобусі

Наявність резерву

(необхідна  кількість), од.

Наявність  рухомого  складу пристосованого для  перевезення осіб  з обмеженими  можливостями

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

1.

3

Сквира АС -         с. Пищики

Сквира АС –

с. Шамраївка – с. Руда –

с. В. Половецьке

– с. Пищики

47,0

47,0

3

-

-

+

-

-

+

-

М2,

М3, А,В,І,ІІ,ІІІ

1

22

1

1

2.

6

Сквира АП Червона Площа – с. Кам`яна Гребля, ч/з

с. Золотуху

Сквира АП Червона Площа – с. Золотуха –  с. Кам’яна Гребля

11,0

11,0

2

-

-

+

-

-

+

-

М2,

М3, А,В,І,ІІ.ІІІ

1

22

1

1

Продовження додатка

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

3.

16

Сквира АС – Домантівка ч/з с. Квітневе

Сквира АС–

с. Квітневе – Домантівка

21,9

21,9

2

-

-

+

-

-

+

-

М2,

М3, А,В,І,ІІ.ІІІ

1

22

1

1

4.

12

Сквира АС – Терешки ч/з Шаліївку

Сквира АС–  Шаліївку – Терешки

15,3

15,3

2

-

-

+

-

-

+

-

М2,

М3, А,В,І,ІІ.ІІІ

1

22

1

1

5.

10

Сквира АС –

с. Пустоварівка

Сквира АС –

с. Тхорівка –

с. Пустоварівка

23,0

23,0

5

-

-

+

-

-

+

-

М2,

М3, А,В,І,ІІ.ІІІ

1

22

1

1

Начальник відділу економічного

розвитку адміністрації                                                                                                                                          О. ПИЛЮТА

Переглядів: 30
 Друк

Про виділення бензину з

місцевого матеріального резерву

Відповідно до Кодексу цивільного захисту України, Закону України "Про місцеві державні адміністрації", постанови Кабінету Міністрів України від 30 вересня 2015 року № 175 "Про затвердження Порядку створення та використання матеріальних резервів для запобігання і ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій", розпорядження голови Сквирської районної державної адміністрації від 09 листопада 2017 року № 660 "Про місцевий матеріальний резерв Сквирського району", рішення постійної комісії райдержадміністрації з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій (протокол від 16.09.2019 р. № 12) та з метою запобігання та ліквідації надзвичайних ситуацій:

 

1. Виділити з місцевого матеріального резерву 200 л бензину А-92 для заправки пожежних автомобілів 7-ДПРЧ (м. Сквира) 1-ДПРЗ ГУ ДСНС України у Київській області.

 

2. Відділу фінансово-господарського забезпечення апарату Сквирської районної державної адміністрації передати бензин А-92 7-ДПРЧ (м. Сквира) 1-ДПРЗ ГУ ДСНС України у Київській області згідно з актом приймання-передачі.

 

3. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

Виконуюча обов`язки

голови адміністрації                                                          О. СЛАВІНСЬКА

Переглядів: 34
 


Сторінка 1 з 2
<< Початок < Попередня 1 2 Наступна > Кінець >>

Українські новини

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Joomla Templates by Joomlashack