Головна
 

Посилання

Сайт Президента України
Верховна Рада України
Урядовий портал
Офіційний веб-сайт Нацдержслужби України
Київська обласна державна адміністрація
Укрінформ
Вересень 2019
П В С Ч П С Н
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            
П'ятниця, 20 вересня 2019


Друк

Можливості для реалізації спільних проектів, у т.ч. у відновлюваній енергетиці та енергоефективності, обговорили мер італійського міста ТарантоРіналдоМелуччі та представник Держенергоефективності КостянтинГура.

 

Зустріч відбулася у рамках візиту української делегації до Італії, організованому за ініціативи Посольства України в Італії та Торгово-промислової палати Україна-Італія.

 

Зокрема, на двосторонньому круглому столі у м. Барі та міждержавному семінарі у м. Таранто розглядалися питання поглиблення інвестиційної співпраці країн, а також сталого розвитку громад, впровадження інновацій, налагодження партнерства між українськими та італійськими містами.

 

Також в рамках семінару Україна-Італія було проведено зустріч із Президентом провінції ТарантоЖованніГугліотті.

 

«Італія є одним із найбільших економічних партнерів України. Крім цього, Італія має розвинуту «чисту» енергетику: країна вже досягла своєї національної мети до 2020 р. і у 2017 р. частка «зеленої» енергетики перевищувала 18%. Тому ми зацікавлені в італійських інвестиціях, технологіях та досвіді», - повідомив К. Гура.

 

За даними REN21, у 2018 р. Італія входила у ТОП-10 країн світу за нововведеними потужностями сонячної та вітрової енергетики (https://www.ren21.net/wp-content/uploads/2019/05/gsr_2019_full_report_en.pdf).

 

Україна, у свою чергу, готова запропонувати іноземним інвесторам сприятливі законодавчі умови та значний ресурсний потенціал для ведення «зеленого» бізнесу.

 

«Вітчизняний ринок «зелених» проектів активно розвивається. Лише за I півріччя ц.р. встановлено понад 1600 МВт нових потужностей «зеленої» електроенергетики. Це майже у 2 рази більше, ніж за весь 2018 рік», - наголосив К. Гура та презентував Інвестиційну карту UAMAP (https://uamap.org.ua).

 

Також актуальними є спільні проекти із вирощування біомаси та виробництва енергії «не з газу».

 

«Переконаний, що розвиток співпраці має призвести до збільшення інвестицій в Україну та підвищення обсягів товарообігу між країнами», - підсумував К. Гура.

 

Загалом, сторони домовилися опрацювати шляхи подальшого партнерства у «чистій» енергетиці, а також у сфері енергоефективності та енергетичній утилізації сміття.

 

Управління комунікації та зв’язків з громадськістю Держенергоефективності

 

Переглядів: 27
 Друк

Попит ОСББ на державну програму з енергоефективності триває. За останні 2 тижні ще 180 ОСББ залучили майже 60 млн грн «теплих кредитів» на енергоефективні заходи у багатоповерхівках.

 

ОСББ мають ще чимало можливостей скористатися програмою у ц. р. та підготуватися до опалювального сезону.

 

Крім цього, у проекті Держбюджету-2020 вже передбачено 400 млн грн на фінансування програми «теплих кредитів» у наступному році. Відповідний законопроект від 15.09.2019 № 2000 зареєстровано у Парламенті (http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/zweb2/webproc4_1?pf3511=66853).

 

За попередніми розрахунками, у 2020 р. програмою зможуть скористатися до 200 тис. родин та залучити до 1,2 млрд грн «теплих кредитів» на комплексне утеплення будівель.

 

«Дякую усім, хто підтримує прозорий, дієвий та економічно вигідний механізм співфінансування «теплих кредитів», - прокоментував Голова Держенергоефективності Сергій Савчук.

 

Саме завдяки цій програмі «теплих кредитів»:

 

- родини заощаджують до 70% витрат на комунальні послуги;

 

- утеплені квартири зростають у ціні в середньому на 30%;

 

- активізується бізнес, у т.ч. в суміжних галузях економіки;

 

- розвивається економіка: 1 грн державного співфінансування залучає до 3 грн інвестицій;

 

- державний та місцеві бюджети отримують повернення вкладених у програму коштів у вигляді податків;

 

- у суспільстві формується нова культура ефективного енергоспоживання.

 

Управління комунікації та зв’язків з громадськістюДерженергоефективності

 

Переглядів: 13
 Друк

Майже 90 млн грн відшкодовано населенню та ОСББ у рамках програми «теплих кредитів» у вересні цього року, зокрема:

 

- понад 50 млн грн – на утеплення індивідуального житла;

 

- більше 37 млн грн – для ОСББ;

 

- майже 2 млн грн – на твердопаливні котли.

 

Всього у ц.р. учасники програми отримали вже близько 290 млн грн компенсацій із держбюджету.

 

За весь час дії програми із жовтня 2014 р. і по сьогодні Уряд надав понад 2,6 млрд грн співфінансування за «теплими кредитами».

 

Нагадуємо, що у ц.р. ОСББ ще мають можливості скористатися програмою через Ощадбанк, ПриватБанк, Укргазбанк та провести комплексну термомодернізацію.

 

«Тож, давайте разом долучатися до утеплення наших осель для зменшення рахунків за комунальні послуги», - прокоментував Голова Держенергоефективності Сергій Савчук.

 

Управління комунікації та зв’язків з громадськістю

 

Переглядів: 17
 Друк

Під час інтерв’ю телеканалу «ICTV»Голова Держенергоефективності Сергій Савчук представив переваги комплексної термомодернізації будинків у рамках програми «теплих кредитів».

 

«Так, в залежності від складності утеплення економія енергоспоживання для мешканців багатоповерхівок сягає від 30% до 70%», - наголосив С.Савчук.

 

Як тільки ОСББ переконалися удієвості та швидкості механізму відшкодування, ще й з кількох джерел (державного та місцевих бюджетів), то почали залучати «теплі кредити» на 2-3 і більше млн грн і проводити повне утеплення багатоповерхівок.

 

Саме за ініціативи Держенергоефективності налагоджено співпрацю із органами місцевого самоврядування та запроваджено понад 170 місцевих програм співфінансування «теплих кредитів».

 

Загалом із 2015 р. і по сьогодні понад 4500 ОСББ залучили більше 1,2 млрд грн «теплих кредитів».

 

Детальніше дивіться у сюжеті програми «Факти тижня» на телеканалі «ICTV»:http://saee.gov.ua/uk/news/3132.

 

Управління комунікації та зв’язків з громадськістю Держенергоефективності

 

Переглядів: 21
 Друк

На виконання Комплексної програми підтримки та розвитку молоді Київської області на 2015 – 2020 роки «Молодь Київщини» та з метою розвитку неформальної освіти на Київщині і активації молодіжного руху 20 вересня 2019 року о 10:00 годині в приміщенні Сквирської дитячої школи мистецтв Київським обласним молодіжним центром був проведений обласний локальний тренінг за Програмою Британської Ради «Активні громадяни» для молоді м. Сквира та Сквирського району.

Програма тренінгу була орієнтована на формування лідерського потенціалу в соціальній сфері, формування навичок міжкультурного діалогу, соціальної відповідальності та розвитку. А також передбачала проведення майстер-класу із проектного менеджменту.

В роботі обласного тренінгу взяли участь: активна молодь району, представники органів місцевого самоврядування, працівники сфери культури, освіти та спорту, які працюють в молодіжному середовищі.

Переглядів: 55
 Друк

У читальному залі Центральної районної бібліотеки відбулося чергове засідання літературного об’єднання «Сузір’я», присвячене історії рідного краю.

Заслужений вчитель України, кандидат педагогічних наук В.І.Цимбалюк розповів про свої історичні дослідження і дослідження вчених щодо минулого Сквирщини. Хоча документальна згадка про Сквиру зустрічається в грамоті литовського князя Володимира Ольгердовича в 1390 році, місто є одним з найдавніших міст України, початки якого губляться у глибині сторіч.

Потім члени об’єднання власні твори присвячені рідному краю та різної тематики.

 

Переглядів: 38
 Друк

На Меморіалі Слави у м. Сквира відбувся мітинг з нагоди Дня партизанської слави, в якому брали участь виконуюча обов’язки голови райдержадміністрації О.В.Славінська, голова районної ради В.В.Гриша, секретар міської ради В.О.Бондар, голова районної ради ветеранів війни, праці та ЗС М.І.Шевчук, члени районної організації ветеранів і представники ЗМІ.

До присутніх звернувся голова районної організації ветеранів війни праці та ЗС М.І.Шевчук. Микола Іванович зазначив: «988 трагічних днів і ночей фашистської окупації пережили сквиряни і мешканці району. Та народ не скорився лютому ворогу.

В знак шани, вдячні нащадки передають з покоління до покоління інформацію про страшні події далеких 1941 – 1942 років. Пам'ять народу не убієнна. Вічна слава і шана героям – землякам.»

До підніжжя Меморіалу були покладені траурний вінок і квіти. Хвилиною Мовчання присутні вшанували пам'ять героїв.

Учасники зібрання відвідали Алею Героїв, де Хвилиною Мовчання і квітами вшанували пам'ять визволителів району і України від фашистського нашестя.

Переглядів: 32
 Друк

20 вересня згідно план-графіка пожежно-профілактичних відпрацювань рятувальники Сквирського району провели профілактичне відпрацювання Дулицької сільської ради та провели роз’яснювальну роботу серед населення щодо дотримання правил пожежної безпеки громадян в побуті, екосистемах та правила поведінки на воді та при виявленні вибухонебезпечних чи інших підозрілих предметів.

Під час обходу домоволодінь особливу увагу рятувальники нагадали правила пожежної безпеки під час експлуатації побутових приладів та інші причини, які можуть спровокувати пожежу.

 

 

Переглядів: 26
 Друк

19 вересня інспекторським складом Сквирського РС ГУ ДСНС України у Київській області проведено позапланову перевірку «Сквирської ЗОШ I-III ст №1 ім. М. Ольшевського».

В ході проведення перевірки особливу увагу приділено утримання в належному стані евакуаційних шляхів, виходів, стану електрогосподарства будівлі, утримання та проведення технічного обслуговування первинних засобів пожежогасіння.

Також в ході перевірки з персоналом проведено додатковий протипожежний інструктаж, перевірено дії в разі виникнення пожежі та вміння користуватися первинними засобами пожежогасіння.

 

Переглядів: 22
 Друк

19 вересня в рамках «Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності» працівники Сквирського РС ГУ ДСНС України у Київській області завітали в загальноосвітню школу №1 в місті Сквира.

Рятувальники провели для малечі досить цікаві та повчальні бесіди на протипожежну тематику.

Дітям розповіли як себе поводити в різноманітних екстремальних ситуаціях: під час виникнення пожежі або при виявленні вибухонебезпечних предметів.

Надзвичайники наголосили на тому наскільки небезпечно спалювати суху рослинність або недотримуватися елементарних правил безпеки на воді. Також вручили учасникам бесід листівки на протипожежну тематику.

Переглядів: 28
 


Сторінка 1 з 2
<< Початок < Попередня 1 2 Наступна > Кінець >>

Українські новини

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Joomla Templates by Joomlashack