Головна
 

Посилання

Сайт Президента України
Верховна Рада України
Урядовий портал
Офіційний веб-сайт Нацдержслужби України
Київська обласна державна адміністрація
Укрінформ
Вересень 2019
П В С Ч П С Н
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            
Середа, 18 вересня 2019


Друк

Під головуванням виконуючої обов`язки голови райдержадміністрації О.В.Славінської відбулося засідання комісії з питань призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, житлових субсидій населенню, пільг особам, які мають на це право, та призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам.

За результатами розгляду прийнято рішення про призначення допомоги для покриття витрат на проживання, втому числі на оплату житлово-комунальних послуг - 15 внутрішньо переміщеним особам, субсидій на житлово-комунальні послуги та тверде паливо - 211 особам, державну соціальну допомогу 4 малозабезпеченим сім»ям, 4 внутрішньо переміщеним особам – пенсій та 4 особам- пільг за фактичним місцем проживання.

Переглядів: 37
 Друк

Під головуванням начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації Н.А. Рогози відбулося засідання координаційної ради з організації виконання районної цільової програми «Турбота».

Прийнято рішення про надання матеріальної допомоги на лікування 8 мешканцям району на загальну суму 52 тис. грн. та виділено 7 тис. грн. на поховання учасника бойових дій у Республіці Афганістан.

Переглядів: 31
 Друк

15 вересня 2019 року о 17год.37 хв. на пульт зв’язку 7-ДПРЧ м. Сквира надійшло повідомлення про загоряння трав’яного настилу в яру поблизу с. Кривошиїнці. Під час слідування до місця виклику було встановлено, що вогонь перейшов на сусіднє поле з соєю. Пожежу було локалізовано та ліквідовано о 19.год. 10 хв. Вогнем було знищено 1,5 га трав’яного настилу та пошкоджено посіви сої на площі понад 25 га.

Зважаючи на значну площу загорання, працівниками РС ГУ ДСНС України в Київській області пожежу було визнано як надзвичайну ситуацію.

На засіданні постійної комісії райдержадміністрації з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, яку негайно провела в.о. голови Сквирської райдержадміністрації Оксана Славінська, було прийнято рішення:створити робочу групу  по обстеженню наслідків пожежі на полі з посівом сої, управлінню агропромислового розвитку райдержадміністрації направити телефонограми керівникам сільгосподарських підприємств в зв'язку з пожежонебезпечним періодом рекомендувати  прискорити збір урожаю;  обкосити та оборати сільськогосподарські угіддя;  організувати цілодобову охорону угідь; головам міськсільвиконкомів продовжити роз'яснювальну роботу серед населення щодо заборони спалювання сухостою, сухої трави та сміття на присадибних ділянках, на території населених пунктів та за їх межами; рекомендувати Сквирському відділу поліції ГУ НП в Київській області посилити роботу щодо виявлення осіб, які вчиняють правопорушення (підпал)  і притягнення їх до адміністративної відповідальності, передбаченої нормами чинного законодавства, зокрема статтею 77-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

За результатом роботи робочої групи, яка виїхала невідкладно, встановлено, що внаслідок пожежі, яка виникла 15.09.2019 року, пошкоджено 30% посівів сої на зерно (поле №4), загальною площею 14,68 га, частково вогнем пошкоджено посіви пошкоджені на площі орендованих земель у власників ділянок соціальної сфери с. Кривошиїнці, договора з якими знаходяться в стадії розробки. Робочою групою рекомендовано: посіви сої залишити на дозрівання; власнику здійснити оборювання, обкошування, забезпечити цілодобове чергування працівників з метою збереження врожаю.

Шановні жителі Сквирщини!

З огляду на складну ситуацію з пожежами, яка склалася, з метою захисту людських життів, матеріальних цінностей, збереження врожаю, велике прохання дотримуватися правил пожежної безпеки, ПРИПИНИТИ СПАЛЮВАННЯ сухої трави, післяжнивних рештків у населених пунктах, по полях, у лісах. Переглядів: 42

  Read More...Друк

Виконуюча обов'язки голови  райдержадміністрації  Славінська О.В. провела засідання  постійної комісії райдержадміністрації з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Розглядались  питання:Про пожежу на полі біля села Кривошиїнці

Заслухавши інформацію начальника 7-ДПРЧ (м. Сквира Сквирського району) 1-ДПРЗ ГУ ДСНС України у Київській області (м. Біла Церква) майора служби ЦЗ Бойка Ігоря Леонідовича, начальника Сквирського РС ГУ ДСНС України в Київській області Шуляка Ігоря  Миколайовича, начальника відділу з питань цивільного захисту, ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи та житлово-комунального господарства райдержадміністрації Ворушила Миколи Степановича та  виступи присутніх, комісія вирішила:

 

1. Створити робочу групу по обстеженню наслідків пожежі на полі з посівом сої

2. Робочій групі провести обстеження місця події та скласти відповідний акт.

3. Управлінню агропромислового розвитку райдержадміністрації направити телефонограми керівникам сільгосподарських підприємств в зв'язку з пожежонебезпечним періодом:

3.1. прискорити збір урожаю;

3.2. обкосити та оборати сільськогосподарські угіддя;

3.3. цілодобово організувати охорону своїх угідь.

4. Головам міськсільвиконкомів разом з дільничими продовжити проводити роз'яснювальну роботу серед населення щодо заборони спалювання сухостою, сухої трави та сміття на присадибних ділянках, на території населених пунктів та за їх межами;

5. Рекомендувати Сквирському відділу поліції ГУ НП в Київській області посилити роботу щодо виявлення осіб, які вчиняють правопорушення (підпал)  і притягнення їх до адміністративної відповідальності, передбаченої нормами чинного законодавства, зокрема статтею 77-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

6. Огранам місцевого самоврядування створити матеріальний резерв паливно-мастильних матеріалів на випадок винекнення надзвичайної ситуації.

Переглядів: 24
 Друк

Під керівництвом виконуючої обов’язки голови РДА О.В.Славінської відбулося засідання робочої групи з питань розробки Програми розвитку архівної справи у Сквирському районі.

Обговорювались основні напрямки Програми та було внесено ряд змін, мета яких поліпшення розвитку архівної справи Сквирщини.

 

Переглядів: 27
 Друк

17 вересня о 12:12 до пункту зв’язку частини 7-ДПРЧ м. Сквира надійшло повідомлення про загорання трав’яного настилу с Селезенівка вул. Польова.

На подію виїхав черговий караул 7-ї Державної пожежно-рятувальної частини

м. Сквира.

По прибуттю рятувальників на місце розвідкою встановлено, що горить трав’яний настил на площі 0.06 га.

О 12:44 пожежу було локалізовано та повністю ліквідовано о 13:56.

На місце виклику прибуло 4 чоловік особового складу та 1 одиниця техніки.

Загальна площа горіння 0,06га. Ймовірна причина встановлюється.

 

Переглядів: 22
 Друк

Про засідання районної робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення і тимчасової комісії з питань погашення  заборгованості  із заробітної плати (грошового забезпечення), податків, зборів, пенсій, стипендій та інших соціальних виплат.

Під головуванням виконуючої обов’язки голови Сквирської райдержадміністрації  О.В.Славінської було проведено спільне засідання районної робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення і тимчасової комісії з питань погашення  заборгованості  із заробітної плати (грошового забезпечення), податків, зборів, пенсій, стипендій та інших соціальних виплат. На засіданні були розглянуті такі питання:

 1. 1. Про порядок проведення перевірок спеціалістами Головного управління Держпраці в Київській області.
 2. 2. Про стан заборгованості із виплати заробітної плати, сплати страхових внесків та з відшкодування фактичних витрат на виплату та доставку пільгових пенсій в районі.
 1. 3. Про стан  погашення боргу зі сплати  єдиного соціального внеску суб’єктами господарювання  та фізичними особами-підприємцями  району.

Кучер Інна Дмитрівна, начальник відділу з питань праці управління соціального захисту населення райдержадміністрації повідомила, що є новий Порядок здійснення державного контролю за додержанням законодавства про працю, затверджений постановою КМУ від 21.08.2019  № 823 та коротко  ознайомила з його нововведеннями Переглядів: 55

  Read More...Друк

Головне управління ДПС у Київській області інформує, що

Пʼятниця, 20 вересня 2019 року

Останній день подання

 

 • податкової декларації з ПДВ за серпень платниками, у яких базовий податковий (звітний) період дорівнює календарному місяцю
 • декларації акцизного податку за серпень*
 • звіту про суми нарахованої заробітної плати (доходу, грошового забезпечення, допомоги, надбавки, компенсації) застрахованих осіб та суми нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (форма № Д4 (місячна)) роботодавцями за серпень
 • заяви про відмову від спрощеної системи оподаткування з ІV кварталу
 • податкової декларації з рентної плати за серпень з розрахунком:

рентної плати за користування надрами при видобуванні вуглеводневої сировини;

рентної плати за користування радіочастотним ресурсом України;

рентної плати за транспортування нафти і нафтопродуктів магістральними нафтопроводами та нафтопродуктопроводами;

рентної плати за транзитне транспортування трубопроводами аміаку територією України

 • податкової декларації з плати за землю (земельний податок та/або орендна плата за земельні ділянки державної або комунальної власності) (крім громадян) за серпень у разі неподання податкової декларації на 2019 р.

__________________
*Суми податку з урахуванням мінімального акцизного податкового зобов’язання зі сплати акцизного податку на тютюнові вироби та ставок податку, що діють відповідно до норм ПКУ, виробниками тютюнових виробів сплачуються до бюджету протягом 15 робочих днів після отримання марок акцизного податку з доплатою (у разі потреби) на день подання податкової декларації (пп. 222.1.2 ст. 222 ПКУ).

Останній день сплати

 • ЄСВ роботодавцями за серпень (крім гірничих підприємств)
 • авансового внеску з єдиного податку на вересень платниками першої та другої груп

ГУ ДПС у Київській області

Відкрито офіційну сторінку Головного управління ДПС у Київській області у мережі Facebook

Головне управління ДПС у Київській області офіційно розпочала свою роботу. У зв’язку з цим у мережі Facebook створено сторінку ГУ ДПС у Київській області.

Відтепер усі податкові новини, корисну інформацію та анонси подій читайте на нашій новій сторінці.

Запрошуємо вас приєднатися: https://www.facebook.com/tax.kyiv.oblast/

ГУ ДПС у Київській області

 

Інформування платника акцизного податку про реквізити його електронного рахунка

Порядок електронного адміністрування реалізації пального та спирту етилового, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 24.04. 2019 № 408 «Деякі питання електронного адміністрування реалізації пального та спирту етилового» (далі – Порядок № 408) встановлює механізм відкриття та закриття рахунків платників акцизного податку з реалізації пального та спирту етилового (далі – платники акцизного податку), зареєстрованих у системі електронного адміністрування реалізації пального та спирту етилового визначено.

Так, п. 17 Порядку № 408 передбачено, що рахунок платника акцизного податку, який зареєстрований у системі електронного адміністрування реалізації пального та спирту етилового (далі – електронний рахунок) відкривається Державною казначейською службою (далі – Казначейство) на безоплатній основі без укладення договору. На електронний рахунок платник акцизного податку зараховує необхідну суму коштів виключно з власного поточного рахунка.

Електронні рахунки відкриваються виключно на підставі відомостей, які ДПС після внесення осіб до реєстру платників акцизного податку з реалізації пального або спирту етилового протягом одного робочого дня надсилає Казначейству (п. 18 Порядку № 408).

У таких відомостях зазначаються найменування або прізвище, ім’я та по батькові (за наявності) платника акцизного податку, податковий номер або серія (за наявності) та номер паспорта (для фізичних осіб, які мають відмітку в паспорті про право здійснювати будь-які платежі за серією (за наявності) та номером паспорта), номер бюджетного рахунка, код згідно з ЄДРПОУ та МФО Казначейства.

Казначейство протягом операційного дня, в який надійшли такі відомості, відкриває електронні рахунки.

Повідомлення про відкриття електронного рахунка платника акцизного податку не пізніше операційного дня, що настає за днем відкриття такого рахунку казначейство надсилає ДПС. Після надходження зазначеного повідомлення ДПС інформує платника акцизного податку про реквізити його електронного рахунка (п. 19 Порядку № 408).

ГУ ДПС у Київській області

 

Подання до контролюючих органів документів, передбачених порядком обліку платників

Головне управління ДПС у Київській області повідомляє, що длявзяття на облік/зняття з обліку в контролюючих органах, а також внесення змін до облікових даних платників податків, для яких законом установлені особливості їх державної реєстрації та які не включаються до ЄДР, необхідно подати до контролюючих органів відповідні заяви та документи, визначені Порядком обліку платників податків і зборів, затвердженим наказом Міністерства фінансів України від 09.12.2011 № 1588 із змінами і доповненнями, (далі – Порядок № 1588).

Заява за формою № 1-ОПП (для юридичних осіб та відокремлених підрозділів) (далі – заява за ф. № 1-ОПП), заява про реєстрацію постійного представництва нерезидента в Україні як платника податку на прибуток за формою № 1-РПП (далі – заява за ф. № 1-РПП), заява (для осіб, які провадять незалежну професійну діяльність) за формою № 5-ОПП, заява про ліквідацію або реорганізацію платника податків за формою № 8-ОПП можуть бути направлені до контролюючих органів платниками податків, для яких законом установлені особливості їх державної реєстрації та які не включаються до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань, поштовим відправленням.

При цьому, копії документів, які подаються разом із такими заявами, повинні бути засвідчені нотаріально або державним органом, який видав (зареєстрував) документи, здійснив реєстрацію незалежної професійної діяльності чи акредитував (зареєстрував, легалізував) платника податків.

Заяви за ф. № 1-ОПП або за ф. № 1-РПП з позначкою «Відомості про особу, відповідальну за ведення бухгалтерського та/або податкового обліку», заява про взяття на облік за неосновним місцем обліку за формою № 17-ОПП та повідомлення про об’єкти оподаткування або об’єкти, пов’язані з оподаткуванням або через які провадиться діяльність за формою № 20-ОПП можуть бути подані до контролюючого органу як поштовим відправленням, так і засобами електронного зв’язку в електронній формі (платники податків, які уклали з відповідним контролюючим органом договір про визнання електронних документів).

ГУ ДПС у Київській області

 

Зміни до форми та Порядку складання Звіту про контрольовані операції

Головне управління ДПС у Київській області інформує, що відповідно до п.п. 39.4.2 п. 39.4 ст. 39 Податкового кодексу України  від 02.12.2010 №2755-УІ (далі – ПКУ), платники податків, які у звітному році здійснювали контрольовані операції, зобов’язані подавати звіт про контрольовані операції (далі – Звіт) центральному органу виконавчої влади, що реалізує державну податкову і митну політику, до 01 жовтня року, що настає за звітним, засобами електронного зв’язку в електронній формі з дотриманням вимог законів України від 22.05.2003 № 851-IV «Про електронні документи та електронний документообіг» зі змінами та доповненнями та від 05.10.2017  №2155-VIII «Про електронні довірчі послуги».

Оскільки 09.08.2019 набрав чинності наказ Міністерства фінансів України від 10.06.2019 № 242 «Про затвердження Змін до форми та Порядку складання Звіту про контрольовані операції» (далі – Наказ № 242), яким внесено зміни до форми та Порядку складання Звіту, затверджених наказом Міністерства фінансів України від 18.01.2016 № 8 зі змінами та доповненнями, то звіт за 2018 рік заповнюється та подається за оновленою формою та в порядку, затвердженими Наказом № 242.

При цьому Звіти за 2018 рік, які подані платниками до набрання чинності Наказом №242 та запровадження можливостей надання Звіту за оновленою формою, вважаються дійсними.

ГУ ДПС у Київській області

Переглядів: 40
 Друк

Головне управління ДПС у Київській області інформує, що відповідно до норм Закону України «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування» №2464 - УІ від 08.07.2010р., єдиний внесок (далі – ЄВ) підлягає сплаті незалежно від фінансового стану платника, а у  разі  наявності у платника ЄВ одночасно із зобов'язаннями із сплати ЄВ зобов'язань із сплати податків, інших обов'язкових платежів, передбачених законом, або зобов'язань перед іншими кредиторами зобов'язання із сплати ЄВ виконуються у першу чергу і мають пріоритет перед усіма іншими зобов'язаннями, крім зобов'язань з виплати заробітної плати (доходу).

Сума недоїмки з ЄВ не підлягає списанню, зокрема,у разі укладення з платником єдиного внеску мирової угоди відповідно, до вимог Закону України «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом», крім випадків повної ліквідації юридичної особи або смерті фізичної особи, визнання її безвісно відсутньою, недієздатною, оголошення померлою та відсутності осіб, які, відповідно до Закону України «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» несуть зобов’язання із сплати ЄВ.

Крім того, щодо нарахування, застосування та стягнення сум штрафів з ЄВ строк давності не застосовується – це передбачено  п. 13 розд. VІІ Інструкції про порядок нарахування і сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, затвердженої наказом Міністерства фінансів України від 20.04.2015 № 449.

Несплачений єдиний внесок призводить до втрати страхового стажу, необхідного для призначення пенсій у майбутньому, адже періоди роботи  зараховуються дострахового стажу лише за умови сплати страхових внесків у сумі не меншій, ніж мінімальний страховий внесок.

ГУ ДПС у Київській області

Переглядів: 17
 Друк

У Головному управлінні ДПС у Київській області нагадуютьплатникам податків, що використання неоформлених найманих працівників та виплата їм коштів без відповідної сплати податків та зборів є порушенням трудового та податкового законодавства.

За фактичний допуск неоформленого працівника до роботи без оформлення  трудового договору,  оформлення працівника на неповний робочий час  у разі фактичного виконання роботи повний робочий час, а також за виплату заробітної плати (винагороди) без нарахування та сплати єдиного внеску передбачена  штрафна санкціяу розмірі 30 мінімальних заробітних плат–у 2019 році це 125 190 гривень за кожного працівника, з яким не укладено трудової угоди та щодо якого не надіслано повідомлення до органу ДПС.

За недотримання мінімальних державних гарантій  в оплаті праці, наприклад, за неоплату роботи у нічний час, понадурочну роботу, роботу в вихідний день або святковий день та інші питання оплати праці, передбачена  штрафна санкціяу розмірі10 мінімальних заробітних плат – у 2019 році це 41730 гривень

Шановні роботодавці, потурбуйтесь про правильне оформлення трудових відносин з найманими працівниками, аби уникнути штрафів!

ГУ ДПС у Київській області

 

Переглядів: 17
 


Сторінка 1 з 2
<< Початок < Попередня 1 2 Наступна > Кінець >>

Українські новини

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Joomla Templates by Joomlashack