Головна
 

Посилання

Сайт Президента України
Верховна Рада України
Урядовий портал
Офіційний веб-сайт Нацдержслужби України
Київська обласна державна адміністрація
Укрінформ
Вересень 2019
П В С Ч П С Н
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            
Вівторок, 17 вересня 2019


Друк

Повідомляємо, що з 9 по 19 вересня 2019 року в рамках проекту «Зміцнення спроможності Уряду України та організацій громадянського суспільства ефективно співпрацювати», що реалізується Координатором проектів ОБСЄ в Україні у партнерстві з Офісом Президента України та Міністерством молоді та спорту України, планується проведення низки регіональних круглих столів «Заходи зміцнення довіри між органами влади та організаціями громадянського суспільства».

Засідання проходитимуть:

19 вересня - ум. Києві, запрошуються представники Київської, Чернігівської, Черкаської, Донецької та Луганської областей.

Переглядів: 67
  Read More...Друк

З нагоди професійного свята –дня рятувальника у Сквирському РС відбулась святкова нарада, на яку були запрошені почесні гості, ветерани служби цивільного захисту та представники органів місцевого самоврядування.

Після того, як було відкрито захід, всі присутні виконали Гімн України.

З привітальним словом до рятувальників звернулись В.о. голови Сквирської РДА Славінська О.В., міський голова Скочко В.А., голова районної ради Гриша В.В., після чого рятувальники були нагороджені почесними грамотами та подарунками.

По закінченню заходів відбулось покладання квітів до меморіалу пам’яті Героїв Чорнобиля.

Переглядів: 28
 Друк

15 вересня 2019 року на міському стадіоні «Колос» відбувся V традиційний турнір з футболу пам’яті легенди спортивної Сквирщини Льва Харитоновича Шварцбурга. На відкритті змагань до футболістів звернулись ветеран спорту Писаренко Віталій Григорович та дружина Льва Харитоновича Інна Іванівна, які в своїх виступах нагадали численним глядачам, щосвою трудову діяльність він розпочав у 1952 році на посаді тренера Київської обласної ради добровільного спортивного товариства „Спартак”. Після проходження строкової служби в лавах Радянської Армії в 1958 році був призначений головою Сквирської районної ради ДСТ „Спартак”. На цій посаді проробив 23 роки. В зв’язку з реорганізацією товариства з 1981 року по 2004 рік працював в районній раді ДСТ „Колос” та міжгосподарському фізкультурно-оздоровчому клуб і „Старт” директором стадіону та заступник

ом голови клубу. З 2004 року і по червень 2014 року обіймав посаду тренера з футболу ДЮСШ при МФОК „Старт”. Загальний стаж роботи в галузі спорту 62 роки.

Вдало поєднуючи організаторські здібності та педагогічний хист, примножені самовідданістю, послідовністю та наполегливістю впродовж багатьох років утверджував серед працівників фізичної культури району та області високі стандарти професійної майстерності. Вніс вагомий внесок у розвиток фізичної культури і спорту, підготовку спортивного резерву області і району.

Лев Харитонович користувався заслуженим авторитетом і повагою територіальної громади та фізкультурно-спортивного активу міста. У 2004 році йому присвоєно звання „Почесний працівник фізичної культури та спорту України”.

Вшанувати пам'ять видатного ветерана зібрались футболісти різних поколінь міста Сквири. В турнірі взяли участь чотири команди: «Орбіта», «Грона», «Ветеран» та ДЮСШ при МФОК «Старт». За підсумками турніру переможний Кубок здобули футболісти «Грона», друге місце посіла команда «Ветеран», третє – «Орбіта». Нагородження переможців та призерів провів Почесний голова районної федерації футболу Янчук Вадим Іванович.

Переглядів: 76
 Друк

В залі Сквирського районного сектору ДСНС відбулися урочистості з нагоди Дня рятівника.

До присутніх рятівників Сквирщини звернулась виконуюча обов’язки голови райдержадміністрації О.В.Славінська. « Утверджуючи добро і милосердя, ви - справжні герої наших днів - з честю виконуєте покладені на вас завдання. Спасибі вам за вірність обов’язку, постійну бойову готовність до боротьби з незваним лихом. Переконана, що ви й надалі збагачуватимете кращі традиції своєї професії, віддано і сумлінно служитимете обраній справі.» - сказала Оксана Вікторівна. Очільниця району вручила нагороди кращим рятівникам Сквирщини.

Вітання з професійним святом, грамоти і подарунки рятівники

отримали від голови районної ради В.В.Гриші і міського голови В.А.Скочка.

В свою чергу завідувач районного сектору ДСНС І.М.Шуляк подякував керівникам району і міста за плідну співпрацю і суттєву допомогу у матеріально-технічному забезпеченні підрозділу.

Ветерани ДСНС разом з районним і міським керівництвом поклали корзину квітів до підніжжя Пам’ятного Знаку загиблим пожежникам при ліквідації аварії на ЧАЕС.

Переглядів: 27
 


Українські новини

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Joomla Templates by Joomlashack