Головна
 

Посилання

Сайт Президента України
Верховна Рада України
Урядовий портал
Офіційний веб-сайт Нацдержслужби України
Київська обласна державна адміністрація
Укрінформ
Вересень 2019
П В С Ч П С Н
            1
2 3 4 5 6 7 8
10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            
Понеділок, 09 вересня 2019


Друк

Головне управління ДПС у Київській області нагадує, що  платниками податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки є  фізичні та юридичні особи, в тому числі нерезиденти, які є власниками об'єктів житлової та/або нежитлової нерухомості.

Обчислення суми податку з об'єкта/об'єктів житлової нерухомості, які перебувають у власності фізичних осіб, здійснюють органи податкової служби за місцем податкової адреси (місцем реєстрації) власника такої нерухомості.

Податок обчислюється, виходячи з бази оподаткування (загальної площі об’єкта житлової нерухомості, або його часток), зменшеної на пільгову площу, розмір якої визначений п.п.266.4.1 п.266.4 ст.266 Податкового Кодексу:

а)  для квартири/квартир незалежно від їх кількості - на 60 кв. метрів;

б) для житлового будинку/будинків незалежно від їх кількості - на 120 кв. метрів;

в) для різних типів об'єктів житлової нерухомості, в тому числі їх часток (у разі одночасного перебування у власності платника податку квартири/квартир та житлового будинку/будинків, у тому числі їх часток), - на 180 кв. метрів.

Вищезазначені пільги, передбачені для фізичних осіб, не застосовуються до:

- об'єкта/об'єктів, площа яких перевищує п'ятикратний розмір неоподатковуваної площі, встановленої п.п.266.4.1 п.266.4 ст.266 ПКУ;

- об'єкта/об'єктів оподаткування, що використовуються їх власниками з метою одержання доходів (здаються в оренду, лізинг, позичку, використовуються у підприємницькій діяльності)  - п.п.266.4.3 п.266.4 ст.266 ПКУ.

Головне управління ДПС у Київській області нагадує, що  п.п. ґ) 266.7.1 п.266.7 ст.267 ПКУ встановлено,  що  за наявності у власності платника податку об'єкта (об'єктів) житлової нерухомості, у тому числі його частки, що перебуває у власності фізичної чи юридичної особи - платника податку, загальна площа якого перевищує 300 квадратних метрів (для квартири) та/або 500 квадратних метрів (для будинку), сума податку, розрахована за загальними правилами (згідно з п.п. "а" - "г" 266.7.1 п.266.7 ст.267 ПКУ) збільшується на 25000 гривень на рік за кожен такий об'єкт житлової нерухомості (його частку).

ГУ ДФС у Київській області

Переглядів: 29
 Друк

Головне управління ДПС у Київській області з метою  недопущення виникнення податкового боргу запрошує платників податків перевірити стан розрахунків з бюджетом.

Зробити це можна через «Електронний кабінет», вхід до якого здійснюється за посиланням https://cabinet.sfs.gov.ua/, або звернувшись до ЦОП за місцем реєстрації (податкової адреси) платника податків.

ГУ ДФС у Київській області

 

Переглядів: 25
 Друк

Головне управління ДПС у Київській області інформує, що у разі добровільної реєстрації особи як платника ПДВ або особи, яка відповідає вимогам, визначеним п.п. 6 п. 180.1 ст. 180 Податкового Кодексу, реєстраційна заява подається не пізніше ніж за 20 календарних днів до початку податкового періоду, з якого такі особи вважатимуться платниками податку та матимуть право на податковий кредит і складання податкових накладних - п. 183.3 ст.183 ПКУ.

При переході осіб із спрощеної системи оподаткування, яка не передбачала сплату податку на додану вартість, на сплату інших податків і зборів, встановлених ПКУ, за умови, що такі особи відповідають вимогам, визначеним п. 182.1 ст. 182 ПКУ, реєстраційна заява також подається не пізніше ніж за 20 календарних днів до початку податкового періоду, з якого такі особи вважатимуться платниками податку та матимуть право на податковий кредит і складання податкових накладних.

Згідно з п. 183.5. ст. 183 ПКУ особи, зазначені у п. 183.3 ст. 183 ПКУ, можуть навести у заяві бажаний (запланований) день реєстрації як платника податку, що відповідає даті початку податкового періоду (календарний місяць), з якого такі особи вважатимуться платниками податку та матимуть право на складання податкових накладних.

При зміні ставки єдиного податку відповідно до підпункту "б" п.п.293.8.4 п.293.8 ст. 293 ПКУ, реєстраційна заява подається не пізніше ніж за 15 календарних днів до початку календарного кварталу, в якому буде застосовуватися ставка єдиного податку, що передбачає сплату податку на додану вартість. Реєстрація таких осіб діє з першого числа календарного кварталу, в якому буде застосовуватися ставка єдиного податку, що передбачає сплату податку на додану вартість.

У разі якщо останній день строку подання заяви припадає на вихідний, святковий або неробочий день, останнім днем строку вважається наступний за вихідним, святковим або неробочим робочий день.

ГУ ДФС у Київській області

Переглядів: 25
 Друк

08 вересня в рамках акції "Запобігти! Врятувати! Допомогти!" до рятувальників 7-ДПРЧ м. Сквира, завітали учні 1-го класу Сквирської ЗОШ№4.

Під час знайомства, рятувальники розповіли школярам про основні небезпеки пов’язані із використанням вогню, можливими джерелами пожеж, нагадали правила безпеки, розповіли, як потрібно діяти у випадку виникнення надзвичайної ситуації, та, що робити для її запобігання. Особливу увагу рятувальники звернули на небезпеку знаходження невідомих предметів, пояснивши, що чіпати незнайомі предмети небезпечно, оскільки вони можуть містити вибухові речовини.

Проте, звісно, найбільшу цікавість молоді та викладачів, викликало пожежно-рятувальне обладнання, спорядження та техніка. Діти приміряли бойовий одяг та спорядження, яке використовують в повсякденному житті працівники аварійно-рятувального підрозділу.

Першокласники отримали масу задоволення від екскурсії до пожежної частини та мали змогу відчути себе справжніми рятувальниками.

Переглядів: 23
 Друк

7 вересня сквиряни і гості м. Сквира відзначали День міста.

Адже перша документальна згадка про Сквиру міститься в грамоті князя Володимира Ольгердовича від 1390 року.

З нагоди дня міста Сквира за підтримки ТОВ «Грона» було проведено турнір з футболу серед юнаків 2011-2012 р.н. (6+1) «Skvyra children cup-2019» на міському стадіоні «Колос».

Участь приймало 5 команд, які по круговій системі боролись за чемпіонство. В підсумку після низки хороших силових та еміційних матчів команди посіли такі місця:

V місце - ДЮСШ «Любомир» смт.Ставище;

IV місце - ФК «Оріон-2» м.Сквира;

III місце - ФК «Оріон-1» м.Сквира;

ІІ місце - ДЮСШ «Колос» м.Фастів

І місце - «Арсенал» м.Біла Церква

З вітальним словом до учасників звернувся міський голова міста Сквира Валерій Анатолійович Скочко і разом з представником ТОВ «Грона» Мишаковим Віталієм Сергійовичем кожному з учасників було вручено пам‘ятні медалі, а призерам - медалі відповідного ступеня та кубки.

Кращі гравці були нагородженні статуетками.

У відзначенні Дня міста взяв участь голова Київської обласної державної адміністрації М.К.Бно-Айріян.

Михайло Каренович Бно-Айріян, разом з виконуючою обов’язки голови райдержадміністрації О.В.Славінською та міським головою В.А.Скочком ознайомився з кулінарними витворами учнів ДНЗ «Сквирське ВПУ» та виставкою-дегустацією ТМ «Сквирянка».

Святкування розпочалося виступами фольклорних колективів міста і концертом юних талантів Сквирщини.

Потім відбувся гала-концерт переможців V Відкритого молодіжного фестивалю-конкурсу патріотичної пісні «Шамраївські зорі-2019» та церемонія нагородження. Голова журі, заслужена артистка України Астрая і очільник області М.К. Бно-Айріян вручили нагороди переможцям фестивалю-конкурсу «Шамраївські зорі-2019».

Хлібом і сіллю привітав голову Київської облдержадміністрації М.К. Бно-Айріяна Сквирський міський голова В.А.Скочко. Валерій Анатолійович, від усіх жителів міста вручив Михайлу Кареновичу сувенірний герб Сквири. В свою чергу М.К.Бно-Айріян поділився враженнями від нашого міста і пообіцяв пропонувати всім відвідати Сквиру з туристичною метою і для відпочинку.

Офіційна частина свята розпочалася виступом оркестру Головногоуправління Національної поліції України у Київській областй. Деригент - Заслужений діяч мистецтв України Віктор Губенко.

Переглядів: 253
  Read More...Друк

Під керівництвом виконуючої обов’язки голови РДА Оксани Вікторівни Славінської проведено нараду з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, районних служб, організацій   та установ

Розглядалися наступні питання:

1. Про підсумки роботи структурних підрозділів райдержадміністрації,   районних організацій та установ за минулий тиждень.

Доповідач:  Салтанюк Віктор Леонідович – керівник  апарату  Сквирської райдержадміністрації;

 

2.  Про стан оперативної обстановки на території  району.

Доповідач: Гіптенко Руслан Анатолійович  – заступник  начальника Сквирського відділу поліції ГУ НП у Київській області;

 

3. Про підсумки виконання місцевих бюджетів за доходами за 8 місяців  2019 року.

Доповідач: Ульянова Марія Василівна – начальниця  управління фінансів райдержадміністрації.

Переглядів: 101
  Read More...


Українські новини

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Joomla Templates by Joomlashack