Головна
 

Посилання

Сайт Президента України
Верховна Рада України
Урядовий портал
Офіційний веб-сайт Нацдержслужби України
Київська обласна державна адміністрація
Укрінформ
Вересень 2019
П В С Ч П С Н
           
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            
Неділя, 01 вересня 2019


Друк

«Творче спрямування інноваційної діяльності педагога на формування людини майбутнього» – під таким девізом відбулася серпнева (не)конференція для керівників та педагогічних працівників закладів освіти Сквирського району – ключова подія для вчительства на початку нового 2019/2020 навчального року.

28 та 29 серпня 2019 року – два дні активного навчання та творчості, права вибору цікавих тем, вміщених у психолого-педагогічну, методичну та управлінську паралель (не)конференції.

Цього року серпневий захід пройшов у сучасному форматі: вільне спілкування, конструктивні діалоги, тематичні локації у формі тренінгів, квестів, майстер-класів тощо.

В інтерактивній формі з аудиторією працювали: начальник відділу освіти Сквирської РДА Олександр Заболотний, завідувач районним методичним кабінетом відділу освіти Людмила Корбут, методисти РМК, практичні психологи, досвідчені вчителі та вихователі ЗДО

Щодня на завершення відбувалася рефлексія «Вчителюю, тому що…» Відповіді освітян, написані на листочках калини, яблуні, груші та їх плодах, завершили «пейзаж». Цей образотворчий твір розповідає, що найвагоміше для педагога: «Люблю дітей», «Здійснилася моя мрія», «Я цим живу».

Кожен учасник заходу отримав позитивний заряд, значний багаж інформації щодо інноваційної діяльності педагога в умовах Нової української школи.

Естетичного задоволення додали учасникам заходу вихованці районного центру дитячої творчості – пісні у їхньому виконанні налаштовували всіх на яскраві зустрічі у День знань.

Джерело: Сайт відділу освіти РДА

Переглядів: 59
 Друк

Шановні учні, педагоги, батьки!

Від усього серця вітаю вас із Днем знань!

Це всенародне свято приходить до нас разом із початком нового навчального року, коли перед дітьми знову гостинно відчиняються двері навчальних закладів. Перед вами, молодими, відкрито всі дороги. Бажаю вам досягти своєї мети у житті, здобути багато славних перемог, досягти вершин професійного успіху.

Окреме, велике спасибі вам, вельмишановні педагоги, за тепло сердець, бездоганне виконання такої відповідальної місії, як виховання підростаючого покоління в дусі любові до рідного краю, до України. Тож зичу вам натхнення, творчої наснаги та нових здобутків на педагогічній ниві.

Найщиріші вітання і вам, шановні батьки учнів. Збувається мрія ваших родин - діти згодом своєю працею прославлятимуть родовід, віддаючи сили, знання, отримані практичним досвідом вміння на справу розбудови держави, зміцнення її економічної могутності.

Тож нехай цей навчальний рік відкриє перед молоддю нові горизонти пізнання себе і світу, вчителів надихне успіхами вихованців, батьків – гордістю за своїх дітей.

 

Виконуюча обов’язки голови

районної державної адміністрації                                            О.В.Славінська


Переглядів: 40
 Друк

Шановні підприємці!

У День підприємця, прийміть найщиріші вітання та побажання успіхів у Вашому бізнесі!

З кожним роком підприємництво все більш активно проявляє себе в самих різних сферах нашого життя, залучаючи все більше енергійних, ініціативних людей.

Бути підприємцем — це особливий труд, де успіх залежить від власних сил, розуму.

Сьогодні за підприємництвом – майбутнє. Не секрет, що підприємці є головною рушійною силою будь-якої економіки.

Створення нових робочих місць, забезпечення населення необхідними товарами й послугами, благодійна діяльність - все це складові Вашої участі в розвитку нашої держави та, зокрема, Київської області.

Щиро бажаю успіху Вашому бізнесу, реалізації Ваших ідей і проектів, нескінченої ділової енергії, впевненості у власних силах, надійних партнерів, невичерпного потоку клієнтів і подальшого процвітання!

Упевнена, що такі працездатні й наполегливі люди, як Ви, зможуть зробити процвітаючою й успішною нашу країну!

Дякую Вам за високий професіоналізм і сумлінну працю!

Бажаю здоров'я, щастя, благополуччя Вам і Вашим близьким, нехай Ваша плідна праця завжди буде запорукою добробуту!

 

Виконуюча обов’язки голови

районної державної адміністрації                                                     О.В. Славінська

Переглядів: 36
 


Українські новини

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Joomla Templates by Joomlashack