Головна
 

Посилання

Сайт Президента України
Верховна Рада України
Урядовий портал
Офіційний веб-сайт Нацдержслужби України
Київська обласна державна адміністрація
Укрінформ
Серпень 2019
П В С Ч П С Н
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  
Неділя, 18 серпня 2019


Друк

Виконуюча обов’язки голови райдержадміністрації О.В.Славінська разом з секретарем Сквирської міської ради В.О.Бондар, начальником відділу соціальної та психологічної підтримки учасників АТО та їх сімей Бай І.П. та головою «Спілки учасників АТО Сквирщини» О.О.Редюк відвідала родини загиблих і померлих учасників антитерористичної операції.

Керівники району і міста сердечно привітали сім’ї з Днем незалежності України.

Переглядів: 31
 Друк

Зі слів начальника Білоцерківського управління ГУ ДФС у Київській області Павла Козирєва надходження податку зросли на 25% або 7,5 млн. гривень у порівнянні з січнем – липнем 2018 року.

Основну частину надходжень, а це 64,9 відсоткиабо 24,4 млн. гривень, сплатили фізичні особи – підприємці. Порівняно з аналогічним періодом минулого року надходження збільшилися на 6,1 млн.гривень.Більше 25% або 9,7 млн. гривень склали надходження від сільськогосподарських товаровиробників. (+702 тис.гривень до минулого року).Від діяльності спрощенців - юридичних осіб до бюджету надійшло3,4 млн.гривень, що на 668 тис.гривеньперевищило минулорічний показник.

Нагадаємо, що відповідно до вимог статті 296 Податкового кодексу України платники єдиного податку першої і другої груп та платники єдиного податку третьої групи (фізичні особи-підприємці), які не є платниками податку на додану вартість, ведуть Книгу обліку доходів шляхом щоденного, за підсумками робочого дня, відображення отриманих доходів.

Платники єдиного податкутретьої групи (фізичні особи-підприємці), які є платниками податку на додану вартість, ведуть облік доходів та витрат та використовують дані спрощеного бухгалтерського обліку.

Порушення зазначеної вимоги вважається неоприбуткуванням (неповним та/або несвоєчасним) оприбуткуванням готівки.

Білоцерківське управління

ГУ ДФС у Київській області

 

Переглядів: 21
 Друк

Виконуюча обов’язки голови райдержадміністрації О.В.Славінська у супроводі начальника відділу освіти РДА О.В.Заболотного, з робочим візитом відвідала Оріховецький НВК, з метою перевірки підготовки до нового 2019-2020 навчального року та опалювального сезону.

За результатами поїздки Оксаною Вікторівною дано ряд доручень, а саме:

1. Визначити, згідно з договорами оренди сільської ради з відділом освіти Сквирської районної державної адміністрації, відділом культури, релігій, туризму, молоді та спорту Сквирської РДА територію у с. Оріховець Сквирського району Київської області, вулиця Центральна,11, яка перебуває в оренді, закріпити відповідальних за благоустрій вказаних територій.

2. Закріпити відповідальних за благоустрій вказаних територій.

3. Здійснити прибирання території, закріпленої за Оріховецькою сільською радою за адресою: вулиця Центральна, 11, с. Оріховець Сквирського району Київської області.

4. Здійснити благоустрій території (пофарбувати споруди, здійснити обкіс трави на території).

5. У прибудові, яка прилягає до приміщення по вулиці Центральна,11, негайно демонтувати розбиті шибки, які є загрозою для життя дітей та молоді, прибрати сміття, яке накопичилося всередині прибудови до сільського клубу.

6. Обстежити криницю, розміщену на території приміщення по вулиці Центральна,11, в разі необхідності провести очищення колодязю.

7. Терміново виконати роботи по відновленню освітлення приміщення І поверху, в якому розташовано опалювальний котел Оріховецького НВК, балансоутримувачем якого є Оріховецька сільська рада.

8. Замінити вхідні двері у приміщенні І поверху, де розташовано опалювальний котел. Переглядів: 69

  Read More...


Українські новини

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Joomla Templates by Joomlashack