Головна
 

Посилання

Сайт Президента України
Верховна Рада України
Урядовий портал
Офіційний веб-сайт Нацдержслужби України
Київська обласна державна адміністрація
Укрінформ
Серпень 2019
П В С Ч П С Н
      1 2 3 4
5 6 7 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  
Четвер, 08 серпня 2019


Друк

З метою сприяння підвищення якості сервісного обслуговування клієнтів у Сквирській районній філії Київського обласного центру зайнятості активно функціонує постійно діючий Офіс роботодавця.

В Офісі роботодавця кожен роботодавець може проводити за окремо визначеним графіком ділові зустрічі, презентації підприємства, співбесіди з кандидатами на зайняття посад (як з безробітними особами так і з шукачами роботи) та розміщувати інформацію про підприємство.

08 серпня 2019 року в Офісі роботодавця, директор Сквирської філії Корпорації «Елтекс» Биков Яків Михайлович провів співбесіди з кандидатами із числа безробітних громадян на зайняття вакантних посад.

 

Переглядів: 58
 Друк

Під керівництвом виконуючої обов’язки голови районної державної адміністрації Славінській О.В. проведена нарада з сільськими головами с.Шамраївка, с. Великополовецьке, с.Буки та с.Дулицьке. В нараді брали участь начальник відділу з питань цивільного захисту,  ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи та житлово-комунального господарства Ворушило М.С. та начальник Сквирського районного сектору ГУ ДСНС України у Київській області Шуляк І.М.

Розглянуто і обговорено наступні питання:

1.Про удосконалення протипожежного захисту на місцевому рівні.

 

2.Про визначення стану готовності сільських рад у створенні власних місцевих пожежних команд.

3. Про узагальнення переліку фактично наявних земельних ділянок під будівництво місцевих пожежних команд/центрів безпеки, межі територій яких визначено та затверджено містобудівною документацією.

4. Про визначення переліку суміжних населених пунктів готових до співфінансування утворення та подальшого утримання спільних підрозділів місцевої пожежної охорони через реалізацію окремих програм, які фінансуються за рахунок міжбюджетних трансфертів. Переглядів: 49

  Read More...Друк

Виконуюча обов’язки голови райдержадміністрації О.В.Славінська брала участь у роботі чергової 35 сесії Сквирської районної ради 07 скликання.

Керував на сесії голова районної ради В.В.Гриша. Окрім депутатів на сесії були присутні помічники-консультанти депутатів Київоблради Л.П.Глиняного і В.І.Скрипи – Т.Г.Власюк та К.Ф.Бондарчук, секретар міської ради В.О.Бондарь, голови сільських рад, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, районних служб, організацій, установ та представники ЗМІ.

Депутати обговорили і прийняли відповідні рішення з ряду розглянутих питань, серед яких були наступні:

1. Про звіт Сквирської райдержадміністрації про роботу щодо поліпшення пасажирських перевезень в районі.

Доповідач: Пилюта О.П., начальник відділу економічного розвитку Сквирської райдержадміністрації;

2. Про затвердження Програми залучення інвестицій та поліпшення інвестиційного клімату в Сквирському районі на 2019-2021 роки.

Доповідач: Славінська О.В., виконуючий обов’язки голови Сквирської райдержадміністрації.

3. Про стан виконання Програми енергозбереження (підвищення енергоефективності) Сквирського району на 2018-2020 роки.

Доповідач: Ворушило М.С., начальник відділу з питань цивільного захисту, ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи та житлово-комунального господарства Сквирської райдержадміністрації.

4. Про стан виконання районної Програми розвитку фізичної культури та спорту «Сквирщина спортивна» на 2017-2021 роки.

Доповідач: Голуб І.В., завідувач сектору молоді і спорту відділу культури, релігій, туризму, молоді та спорту Сквирської райдержадміністрації.

Переглядів: 51
  Read More...


Українські новини

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Joomla Templates by Joomlashack