Головна
 

Посилання

Сайт Президента України
Верховна Рада України
Урядовий портал
Офіційний веб-сайт Нацдержслужби України
Київська обласна державна адміністрація
Укрінформ
Липень 2019
П В С Ч П С Н
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30        
Середа, 31 липня 2019


Друк

Під головуванням виконуючої обов`язки голови райдержадміністрації О.В.Славінської відбулося засідання Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Сквирській РДА в роботі якої, окрім членів комісії, брали участь голови сільських рад та міської ради, керівники свиногосподарств, головний спеціаліст Сквирського районного управління  Головного  управління Держпродспоживслужби в Київській   області, начальник житлово – комунального господарства Сквирської міської ради, начальник управління благоустрою та екології  Департаменту житлово – комунального господарства Білоцерківської міської ради, провідний лікар епізоотолог Білоцерківської міської державної лікарні ветеринарної медицини.

Тема засідання Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Сквирській РДА «Епізоотична ситуація щодо африканської чуми та сказу. Проблемні питання утримання домашніх тварин та регулювання чисельності безпритульних тварин гуманними методами»

Питання про епізоотичну ситуацію щодо африканської чуми свиней в області, стан виконання заходів щодо її профілактики доповідав: Довгаль Микола Петрович –  начальник  Сквирського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Київській області.

Доповідач зазначив, що в період з травня 2015 року по липень 2019 року на території Київської області зареєстровано 27 випадків захворювання свиней на африканську чуму. В рамках заходів з ліквідації осередків АЧС та недопущення її розповсюдження , за вказаний період було вилучено та знищено 75229 гол. свиней. В той же час, частина свинарських господарств області та району зокрема, не в повній мірі виконують заходи біобезпеки, що створює постійну загрозу занесення вірусу АЧС на територію таких господарств. Також, сприяє розповсюдженню вірусу АЧС стихійна торгівля продукцією тваринного походження, безвідповідальне ставлення власників свиней до утилізації трупів свиней у разі їх загибелі та інше.

Переглядів: 121
  Read More...Друк

30 липня 2019 року для клубних керівників району в приміщенні Токарівського сільського клубу відбулася школа клубної майстерні : активізація роботи з дітьми під час літніх канікул: дитячий ранок "Синє небо, жовте сонце заглядає в моє віконце".

Переглядів: 76
 Друк

Українські родини продовжують активно переходити на «чисту» електроенергію.

 

«Так, у II кварталі ц. р. ще понад 3 тис. домогосподарств встановили сонячні панелі загальною потужністю більше 85МВт. Це у понад 2 рази більше, ніж за I квартал цього року (1400 родин)», - повідомив Голова Держенергоефективності Сергій Савчук.

 

Загалом, станом на 01.07.2019 в Україні нараховується вжеблизько 12 тис. сімей, які використовують сонячні електростанції загальною потужністю близько 280 МВт. Для порівняння на кінець 3-го кварталу 2015 р. було лише 130 таких родин.

 

«Обсяг інвестицій домогосподарств у 280МВт СЕС сягнув понад 240 млн євро!», - наголосив С.Савчук.

 

ТОП-3 області, де встановлено найбільше СЕС у домогосподарствах:

 

- понад 1500 (≈ 40 МВ) - Дніпропетровська;

 

- більше 1200(≈33МВт) - Тернопільська;

 

- понад 1000(≈ 20МВт) - Київська (із м. Київ).

 

Таке стрімке зростання попиту на сонячні панелі спостерігається після розробки спільно із Держенергоефективності та прийняття Парламентом у 2015 р. Закону №514-VIII щодо запровадження «зеленого» тарифу для СЕСд потужністю до 30 кВт із прив’язкою до курсу євро.

 

Крім цього, законопроектом№ 10357, прийнятим Парламентом 11 липня ц.р., врегульовано питання розміщення СЕСд потужністю до 30 кВт на розсуд власника (на даху або на землі).

 

Враховуючи, що в Україні налічується 6,5 млн домогосподарств, потенціал для ринку використання сонячних панелей – значний.

 

Управління комунікації та зв’язківз громадськістю Держенергоефективності

Переглядів: 20
 Друк

Держенергоефективності здійснило чергову компенсацію за «теплими кредитами», а саме – виплатило майже 20 млн грн, зокрема:

 

- близько 17 млн грн – для ОСББ;

 

- 3 млн грн – для утеплення приватних будинків.

 

Кошти спрямовано на рахунки позичальників в Укргазбанку, Ощадбанку, ПриватБанку, Укрексімбанку.

 

Всього у ц. р.Урядом відшкодованоблизько 100 млн гривень.

Водночас, додаткову підтримку можна отримати у рамках понад 160 місцевих програм здешевлення «теплих кредитів», на які виділено понад 170 млн гривень (http://saee.gov.ua/uk/programs/map). У ц.р. із місцевих бюджетів вжевиплачено майже 50 млн грн учасникам таких програм.

 

Загалом, із початку дії програми у 2014 р. і по сьогодні із держбюджету компенсовано 2,5 млрд гривень.

Управління комунікації та зв’язків з громадськістю

Переглядів: 18
 


Українські новини

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Joomla Templates by Joomlashack