Головна
 

Посилання

Сайт Президента України
Верховна Рада України
Урядовий портал
Офіційний веб-сайт Нацдержслужби України
Київська обласна державна адміністрація
Укрінформ
Липень 2019
П В С Ч П С Н
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 27 28
29 30 31        
П'ятниця, 26 липня 2019


Друк

В липні 2019 року в приміщенні Сквирської районної філії Київського обласного центру зайнятості в рамках круглого столу на тему: «Дієві форми співпраці служби зайнятості та роботодавців», відбулось відкриття та презентація Офісу роботодавця. На захід були запрошені роботодавці району та соціальні партнери, представники місцевих органів влади.

Відкрила захід директор Сквирської районної філії КОЦЗ Світлана Кривуша. Інформуючи присутніх про стан ринку праці району, та послуги, які надає служба зайнятості, принципи роботи електронних кабінетів роботодавця, директор Сквирської районної філії КОЦЗ підкреслила важливість та актуальність відкриття Офісу роботодавця, який створений з метою сприяння підвищення якості сервісного обслуговування клієнтів служби зайнятості. Завдяки відкриттю Офісу роботодавця, кожен роботодавець, від фізичної особи-підприємця, до представників великих підприємств, зможе проводити за окремо визначеним графіком:

Переглядів: 58
  Read More...Друк

Робочий візит Сквирщиною здійснив сьогодні начальник управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації Сергій Тимофєєв для інспекції спортивної інфрастрктури: Шамраївка, Сквира, Пустоварівка.

Метою стали зустрічі з представниками місцевої влади, під час яких обговорено питання щодо будівництва мультифункціональних спортивних майданчиків у Шамраївці та Сквирі.

У с.Пустоварівка було перевірено, наскільки успішно функціонує побудоване й офіційно відкрите минулого місяця міні-футбольне поле.

Всі об'єкти зводяться за державною та обласною програмою "Київщина спортивна".

Подробиці інспекції  на сайті sport-koda.org

Переглядів: 50
 Друк

26 липня за участю Сквирського РС та 7-ДПРЧ м. Сквира на ТОВ «Сквирський комбінат хлібопродуктів» відбулися пожежно-тактичні навчання з організації та проведення пожежно-рятувальних робіт на об’єктах підвищеної небезпеки. Метою проведення таких занять стало відпрацювання вмінь та навичок з проведення пошуково-рятувальних та аварійно-рятувальних робіт на подібних об’єктах, а також налагодження співпраці з ДПД комбінату хлібопродуктів.

В рамках проведення навчань пожежно-рятувальним підрозділом 7-ДПРЧ м.Сквира проведено умовне гасіння пожежі в складі готової продукції №1. Підрозділом проводилися роботи з пошуку постраждалих внаслідок надзвичайної ситуації працівників підприємства, а також їх евакуація із зони надзвичайної ситуації та передача потерпілих бригадам медичних працівників.

Підбиваючи підсумки навчань керівництвом було позитивно оцінено правильність дій учасників навчань.

Позитивним аспектом проведення подібних навчань для рятувальників є те, що вони мають змогу удосконалювати свої навички з ліквідації надзвичайних ситуацій, що, своєю чергою, допомагає їм краще виконувати завдання за призначенням у реальних умовах.

Переглядів: 19
 


Українські новини

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Joomla Templates by Joomlashack