Головна
 

Посилання

Сайт Президента України
Верховна Рада України
Урядовий портал
Офіційний веб-сайт Нацдержслужби України
Київська обласна державна адміністрація
Укрінформ
Червень 2019
П В С Ч П С Н
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 28 29 30
Четвер, 27 червня 2019


Друк

З метою попередження пожеж та загибелі, травмування на них громадян працівниками Сквирського районного сектору 27.06.2019 року проведено комплексне пожежно-профілактичне відпрацювання та інформаційно-роз’яснювальну роботу серед населення Самгородецькоїсільської ради.

Працівники ДСНС завітали до помешкань громадян і внесли свої пропозиції щодо усунення недоліків, що стосуються пожежної безпеки, з метою збереження життя і здоров'я кожної людини у майбутньому. Рятувальники нагадали громадянам важливу інформацію, яка може врятувати їхнє життя, а також роздали пам'ятки, на яких відображені правила безпечної поведінки під час виникнення пожежі або її уникнення.

 

Переглядів: 28
 Друк

Переглядів: 53
 Друк

В залі районної державної адміністрації  відбулися урочистості з нагоди  Дня прийняття Верховною Радою Конституції України, як Основного Закону нашої держави.

Захід розпочався з виконання  присутніми Державного Гімну України.

Зібрання привітав народний депутат України В.І.Гудзенко.

Віталій Іванович вручив    директорам середніх навчальних закладів Волохович Л.П.- Почесною Грамотою  Верховної Ради України, та Малиновській В.С. і Вигівській А.Д. Грамотами Верховної Ради України.

В свою чергу керівник вокального колективу «Лілея» РЦДЮТ Людмила Корзун щиро подякувала народному обранцю за увагу і допомогу та побажала подальших успіхів на благо України.

До присутніх звернувся голова райдержадміністрації В.В.Галюк.

Василь Васильович Галюк у короткій промові розповів про тернистий шлях прийняття Верховною Радою Основного Закону у 1996 році.  «Державі потрібна була Конституція — основний закон її життєдіяльності. Саме Конституція призвана відігравати роль фундаменту, на якому можна побудувати поверхи будівель, які являються сукупністю правових норм. Таким чином, прийняття Конституції — це найвища форма закріплення державою і суспільством окремого соціально-економічного і політичного вибору.» - підкреслив Василь Васильович Галюк.

Громаду Сквирщини з Днем Конституції України   привітав голова районної ради В.В.Гриша.

Голова райдержадміністрації В.В.Галюк разом з головою райради В.В.Гришою відзначили кращих працівників району  Грамотами РДА і райради .

Хвилиною Мовчання присутні вшанували пам'ять усіх борців за свободу, цілісність і незалежність нашої держави в різні історичні періоди її розвитку.

Захід супроводжувався виступами місцевих аматорських виконавців, що співали патріотичні пісні.

Переглядів: 50
 Друк

На виконання вимог статті 20 Закону України «Про теплопостачання» Держенергоефективності оприлюднює розраховані середньозважені тарифи на теплову енергію, вироблену з використанням газу, для потреб населення та бюджетних установ, а також тарифи на транспортування та постачання теплової енергії.

 

На основі цих розрахунків органи місцевого самоврядування можуть встановлювати підприємствам тарифи на теплову енергію з альтернативних джерел на рівні 90% від оприлюднених середньозважених тарифів.

 

Нагадуємо, що Законом України від 21.03.2017 № 1959-19 щодо стимулювання виробництва тепла з альтернативних джерел запроваджено спрощену та прозору процедуру встановлення тарифів на тепло «не з газу».

 

«Маючи гарантований на законодавчому рівні тариф, інвестор може заздалегідь визначити рентабельність проекту і залучити необхідні кредитні та інвестиційні кошти», - пояснив Голова Держенергоефективності Сергій Савчук.

 

«Дякуюорганам місцевого самоврядування та НКРЕКП за вчасно надану інформацію для розрахунку середньозважених тарифів та сподіваюсь на подальшу співпрацю», - повідомив С.Савчук.

 

Середньозважені тарифи від 25.06.2019 можна завантажити за посиланням:http://saee.gov.ua/sites/default/files/Taryfy_25_06_2019.pdf

 

Управління комунікації та зв’язків з громадськістю Держенергоефективності

 

Переглядів: 36
 Друк

За останній тиждень українські сім’ї оформили ще близько 30 млн грн «теплих кредитів».

 

Загалом, у 2019 р. банками вже видано понад 900 млн грн «теплих кредитів», зокрема:

 

- 560 млн грн - на утеплення приватних будинків;

 

- майже 320 млн грн - для ОСББ;

 

- близько 25 млн грн - на твердопаливні котли.

 

Водночас Голова Держенергоефективності Сергій Савчук звертає увагу усіх ОСББ на додаткові можливості щодо участі у програмі.

 

Рішенням Уряду виділено додаткові 380 млн грн на співфінансування «теплих кредитів» для ОСББ у цьому році. Це майже у 2 рази більше, ніж обсяг коштів для утеплення ОСББ в рамках першого траншу фінансування у ц.р. - 190 млн гривень.

 

«Отже, закликаю ОСББ якомога швидше розробляти нові проекти утеплення для освоєння ще близько 760 млн грн «теплих кредитів» у ц. р. та завчасно підготуватися до наступного опалювального сезону!», - повідомив С.Савчук.

 

Управління комунікації та зв’язків з громадськістю Держенергоефективності

 

 

Переглядів: 33
 Друк

Про це повідомив  директор Київського обласного центру зайнятості Денис Дармостук. Він зазначив, що завдяки реалізації інституту кар’єрного радника цьогоріч працевлаштовано 10839 осіб - це на 1,6 тис. осіб більше, ніж у відповідному періоді минулого року. Зокрема, 40% клієнтів служби зайнятості працевлаштовані оперативно до набуття статусу безробітного.

Державна служба зайнятості започаткувала програму навчання для адаптації співробітників до нового порядку обслуговування клієнтів служби. Не оминула така участь й директорів базових центрів та філій.

«З 25 квітня 2019 року, за дорученням Київського обласного центру зайнятості, директори базових центрів та філій двічі на тиждень упродовж місяця виконували функцію кар’єрного радника», - розповідає Денис Дармостук. У результаті такої роботи працевлаштовано 30 осіб. Так, директор Вишгородської районної філії КОЦЗ Оксана Чуйко  працевлаштувала 13 чоловік, керівник Переяслав-Хмельницької міськрайонної філії КОЦЗ Любов Красова знайшла роботу для шести шукачів роботи, а від Ржищівської міської філії КОЦЗ були працевлаштовані четверо громадян.

Нагадаємо, що інститут кар’єрного радника впроваджено з 1 січня 2019 року. Це дозволяє забезпечити індивідуальний підхід до кожного клієнта служби зайнятості, якісне надання послуг з планування кар'єри, з урахуванням потреб роботодавців та можливостей шукачів роботи. Звернутись до кар'єрного радника можуть не лише безробітні, а й ті, хто не планує ставати на облік до центру зайнятості, а потребує лише підтримки в управлінні своєю кар'єрою чи у професійному розвитку.

 

За більш детальною інформацією звертайтесь до Київського обласного центру зайнятості за телефоном (044) 296-78-06

Переглядів: 34
 


Українські новини

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Joomla Templates by Joomlashack