Головна
 

Посилання

Сайт Президента України
Верховна Рада України
Урядовий портал
Офіційний веб-сайт Нацдержслужби України
Київська обласна державна адміністрація
Укрінформ
Червень 2019
П В С Ч П С Н
          1 2
3 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
Вівторок, 04 червня 2019


Друк

Ситуація в області з пожежами залишається складною. Так з початку 2019 року в області сталося 4515 пожеж. Виявлено 58 тіл загиблих. Травмування отримали 45 громадян, також рятувальниками врятовано 20 осіб.

В Сквирському району виникло 55 пожеж та загинула 1 особа.

Основними причинами пожеж залишаються порушення правил пожежної безпеки під час відпочинку у лісі, необережне поводження с побутовими приладами, безвідповідальне ставлення до розведення багаття, купання у непризначених для цього місцях та у нетверезому стані. Тому щоб уникнути трагедій у повсякденному житті та під час відпочинку слід дотримуватися таких правил:

- не вживайте спиртні напої перед купанням;

- не залишайте полум’я без нагляду;

- не слід сушити над запаленою газовою плитою ніякого одягу – він пересохне і спалахне;

Переглядів: 62
  Read More...Друк

04 травня в рамках акції "Запобігти! Врятувати! Допомогти!" до рятувальників 7-ДПРЧ м. Сквира, завітали учні сквирської загальноосвітньої школи №1.

Під час знайомства, рятувальники розповіли юнакам про основні небезпеки пов’язані із використанням вогню, можливими джерелами пожеж, нагадали правила безпеки, розповіли, як потрібно діяти у випадку виникнення надзвичайної ситуації, та, що робити для її запобігання. Особливу увагу рятувальники звернули на небезпеку знаходження невідомих предметів, пояснивши, що чіпати незнайомі предмети небезпечно, оскільки вони можуть містити вибухові речовини.

Проте, звісно, найбільшу цікавість молоді та викладачів, викликало пожежно-рятувальне обладнання, спорядження та техніка. Діти приміряли бойовий одяг та спорядження, яке використовують в повсякденному житті працівники аварійно-рятувального підрозділу.

Молодь отримали масу задоволення від екскурсії до пожежної частини та мали змогу відчути себе справжніми рятувальниками.

 

Переглядів: 23
 Друк

08.05.2019 року о 9-00 год. ранку біля Меморіальної дошки на Алеї Слави розпочалися урочистості та відкриття велопробігу з нагоди Дня пам'яті та примирення. Перед присутніми виступили керівники району:Галюк В.В. – голова райдержадміністрації;Гриша В.В. – голова районної ради; Скочко В.А. – міський голова та Шевчук М.І. – голова районної ради ветеранів. До підніжжя пам’ятного знаку загиблим воїнам АТО та пам'ятника загиблим воїнам афганцям покладено квіти та хвилиною мовчання вшановано їх пам'ять.

На території речового ринку де знаходиться братська могила воїнів 240 стрілецької Києво - Дніпровської дивізії, під командуванням героя Радянського Союзу Т.О. Уманського, які загинули в боях при визволенні міста Сквири в грудні 1943 році

проведено мітинг,на якому були присутні керівники району,ветерани,діти війни та жителі міста.До підніжжя пам'ятника покладено квіти та хвилиною мовчання вшановано

пам'ять загиблих.

О 13-00 в районному Будинку культури розпочався святковий концерт «Яблуневий цвіт Перемоги». Ведучі Сергій Щур та Вартуш Саградян відкривають святкову програму та запрошують хвилиною мовчання вшанувати тих хто поліг смертю хоробрих. Святкову програму розпочали з виступу народного аматорського хору районного Будинку культури,керівник Петро Дроздов,акомпаніатор Анатолій Рай,хор виконав пісню «Дума про землю»;пісню «Мальви» виконала Надія Безродних ;у виконанні Алвард Саградян прозвучала пісня «Ты же выжил солдат»;щиру,душевну пісню яку так любили солдати «В лесу прифронтовом» виконав Сергій Щербатюк; вихованці хореографічних коллективів «Оушен Денс»,керівник Анастасія Тищенко та «Веселий сонях»,керівник Алла Кіндзерська подарували присутнім танець «Березнянка» та

«Худерлиця»;у виконанні жіночого ансамблю «Солошки» районного Будинку культури, керівник Анатолій Рай прозвучала пісня «Бо їх уже нема»; пісню «Снегери» подарував Володимир Мошківський,а пісня «Горе долом» прозвучала від Вартуш Саградян, та «Не твоя війна» - Олександри Щур; патріотичні пісні про Україну прозвучали у виконанні Юлії Хандожинської («Молитва за Україну») та Марії Поворознік (пісня Над Україною»);пісня «Перемога» виконала Олександра Криворучко;на завершення свята вихованці коллективу «Дзвіночки» дитячої школи мистецтв, керівник Олена

Журбенко виконали пісню «Ми за мир».

 

09.05.2019 року о 9-30 розпочався урочистий мітинг. Ведучий Володимир Мошківський відкриває урочистості,звучить Гімн України. Оголошується хвилина мовчання. До присутніх звертаються керівники району:Галюк В.В. – голова РДА;Гриша В.В. – голова районної ради; Скочко В.А. – міський голова; Шевчук М.І. – голова районної ради ветеранів;Волинець Ю.П. – військовий комісар. Під звуки пісні «Степом,степом» до підніжжя пам'ятника покладаються квіти від керівників району,учасників АТО та воїнів-афганців,жителів міста. На честь загиблих лунають залпи військового салюту. У виконанні вихованців дитячої школи мистецтв,керівник Олена Журбенко прозвучала пісня «Ми за мир»; пісню «Нашим героям» виконала Вартуш Саградян. Кульмінацією свята стала пісня «Перемога» у виконанні Володимира Мошківського.

 

09.05.2019 року урочистий мітинг,літературно-музична година «І живуть у пам'яті народу,його вірні дочки і сини» проведено в с.Чубинці. Урочистості розпочалося

святковою ходою від Будинку культури до пам'ятника на честь воїнів односельців,які

загинули в 1941-1945рр. Мітинг проведено за участю голови сільської ради,депутата районної ради Сергія Деркача,голови ради ветеранів Михайла Гудзя,підпріємців,учасників АТО,дітей війни,жителів села,вчителів та учнів школи. Музичні вітання лунали від учасників народного фольклорного ансамблю «Терниця»,учнів школи.

09.05.2019 року урочистий мітинг та святковий концерт «Ніколи знову» проведено в с.Буки біля Храмового комплексу. Перед присутніми виступила голова сільської ради. Хвилиною мовчання вшанували пам'ять загиблих,отець Артемій провів заупокійну панахиду. Квіти покладено до підніжжя пам'ятника. На кладовищі до братської могили та могил померлих воїнів АТО Павленка Сергія та Сушкова Сергія покладено квіти та хвилиною мовчання вшановано їх пам'ять. Святкову програму провели біля Будинку культури,пісні дарували учасники жіночого вокального ансамблю «Джерело»,патріотич-

ні вірші читали учні школи. На святі були присутні жителі та гості села,учні школи,воїни АТО,діти війни.

 

09.05.2019 року мітинг-реквієм «Святий день Перемоги» проведено в с.Горобіївка.

Урочистою ходою під звуки духового оркестру жителі та гості села,учні школи,воїни АТО,діти війни вирушили до Меморіалу Слави на честь загиблих воїнів-односельців

1941-1945 рр. До присутніх звернувся сільський голова Хвиль Ю.А.; учасники АТО

Подолян О.М.,Шпачук О.М.,Шолудько Ф.А.Ведучі зачитали списки загиблих воїнів-односельців. Оголошено хвилину мовчання. До підніжжя Меморіалу покладено квіти.

 

09.05.2019 року мітинг-реквієм «А травень знову й знову нагадає,як із життя ішли його сини» відбувся в с.Кривошиїнці біля сільського Будинку культури,на який були запрошені голова сільської ради,ветеран війни Гаврилюк Андрій Лукич; учасники АТО:

Гаврилюк Петро,Барвіць-кий Віктор,Мірошніченко Ігор,Ковальчук Віталій. До присутніх звернувся голова сільської ради,голова ради ветеранів війни Маційчук А.В.,директор школи,депутат районної ради Музика В.А.Заупокійну панахиду провів отець Андрій.

Музичні вітання лунали від фольклорного колективу «Калинка» та дитячого ансамблю

«Промінчики».

 

09.05.2019 року біля Меморіалу Слави в с.Оріховець на урочистий мітинг зібрались жи-

телі та гості села. Сільський голова привітав присутніх. Директор школи Лисюк Г.І. зачитала списки загиблих воїнів - односельців. Учні 5-9 класів читали та виконували пат-ріотичні твори.

 

09.05.2019 року біля братської могили на кладовищі в с.Домантівка проведена година пам'яті «Тих днів не змовкне слава», були присутні вдови ветеранів війни Матвієнко Т.А.

Сідлецька Н.І.Козиренко Н.Л.; дружина та діти воїна АТО Загороднюка Олександра.

До присутніх звернулась голова сільської ради. Хвилиною мовчання вшанували пам'ять загиблих. Від жителів села до підніжжя покладено квіти.Покладання квітів та хвилина мовчання проведена в с.Квітневе,с.Ями.

 

09.05.2019 року урочистий мітинг «Вклонімось величним тим рокам» проведено В с.Шамраївка біля пам'ятника на честь воїнів-односельців загиблих в1941-1945 рр. Жителі села,учні школи,діти війни та праці,воїни АТО Петро Чалий,Литвиненко Михайло;воїни афганці Зелененко Василь та Бучок Павло вшановували загиблих воїнів-односельців біля пам'ятника на честь загиблих в центрі села. До присутніх звернулась голова сільської ради. Оголошено хвилина мовчання,до підніжжя пам'ятника покладено квіти.

 

09.05.2019 року мітинг «Пам'ятаєш земле,45» проведено в с.Руда біля братської могила на честь загиблих воїнів,що загинули під час визволення села 1941-1945 рр. Жителів села,ветеранів,дітей війни привітала сільський голова; керівники ТОВ «Шамраївський

цукровий завод»; учні 8-9 класів. Оголошена хвилина мовчання. Заупокійну панахиду

провів отець Васілій. До підніжжя пам'ятника покладено квіти.

 

09.05.2019 року мітинг «Вірно йшли до Перемоги» в с.Рибчинці проведено біля пам'ятника на честь воїнів-односельців які загинули 1941-1945 рр. Мітинг відбувся за участю жителів села,учнів,голови сільської ради. Хвилиною мовчання вшанували пам'ять загиблих та поклали квіти до підніжжя пам'ятника.

 

09.05.2019 року в с.Самгородок біля Меморіального комплексу відбувся мітинг за участю жителів та гостей села,орендаторів,вчителів та учнів школи. До присутніх звернувся голова сільської ради. Хвилиною мовчання вшанували пам'ять загиблих та поклали квіти до підніжжя пам'ятника. Отець Олександр провів заупокійну панахиду за загиблими.

Жіночий гурт «Самгородяночка» виконали патріотичні пісні; діти читали вірші.

 

09.05.2019 року в селі Великополовецьке біля братської могили проведено годину-реквієм «Болючий щем про тих солдат, які навічно стали журавлями» .

В урочистостях взяли участь сільський голова Галина Марченко, ветерани Другої світової війни, діти війни, протоієрей Свято-Покровського храму отець Миколай, учнівська молодь, представники громадськості, жителі та гості села. Словами вдячності сільський голова відзначила неоціненний подвиг кожного захисника, учасника бойових дій, інваліда війни та учасника війни. Протоієрей Свято-Покровського храму отець Миколай відслужив панахиду за загиблими воїнами.Учасники урочистостей вшанували пам’ять загиблих хвилиною мовчання.З вдячністю за відвойоване мирне небо учасники мітингу поклали квіти та вінки до Вічного вогню та вручили ветеранам букети. Під час проведення заходу звучали вірші, пісні воєнної тематики у виконанні учасників художньої самодіяльності Великополовецького сільського Будинку культури Запорожець Діани, Потупо Сніжани, Стороженко Едвіни, Марченко Анастасії, Биковець Олександри, дитячого ансамблю Великополовецького НВК.

09.05.2019 року в селі Лаврики відбувся мітинг «Пам`ятаємо поки живем» за участі представників сільської ради, учасників АТО, воїнів – інтернаціоналістів та громадськості. Святкова хода до пам`ятника невідомим солдатам розпочалася в 11-ій ранку від центру села. Зі святом усіх привітав голова села Хвиль Юрій Антонович та директор ТОВ імені Шевченка Орлик Володимир Якович. Голова села побажав всім мирного неба та від імені президента України вручив нагороду учаснику АТО Босецькому Миколі Анатолійовичу. Отець Тарасій відслужив молебень за загиблими. Концертна програма в цей день складалась з музичних номерів,які представили учасники художньої самодіяльності сільського клубу. Пам`ять загиблих у найкривавіші війні людства вшанували хвилиною мовчання. Наприкінці мітингу діти, під урочисте виконання Гімну України, відпускали в небо повітряні кульки.

 

09.05.2019 року в селах району Нова Пустоварівка,Селезенівка,Цапіївка,Таборів відбулися мітинги біля пам'ятників загиблим воїнам - односельцям у Другій Світовій війні. Проведено заупокійні панахиди,покладання квітів до підніжжя пам'ятників. В клубних установах району організовано святкові концерти за участю аматорів села.

 

11.05. 2019 року відбувся обласний огляд-конкурс театральних колективів «Театральна палітра Київщини», головою журі в якому був заслужений діяч мистецтв України - Петро Іванович Ільченко. Учасники драматичного гуртка «Юність» Сквирського районного Будинку культури, керівник Жанна Костильова також взяли участь в огляді - конкурсі. Глядачам був представлений уривок із п’єси Марка Кропивницького «Доки сонце зійде, роса очі виїсть», в якому вдало виконали ролі Теклі і Гордія - Наталія Демиденко та Іван Гриб і в своїй номінації «Аматорський театр малих форм» зайняли 2 почесне місце. У спеціальних номінаціях Іван Іванович Гриб отримав «Приз глядацьких симпатій». Вітаємо гуртківців та бажаємо нових творчих перемог.

 

 

16.05. 2019 року на площі Героїв Небесної Сотні організована акція української вишиванки «Вишивана моя Україна». Захід проходив біля пам'ятника Т.Г.Шевченка,на якому були присутні керівники району,працівники державних установ міста,жителі та гості міста вдягнуті в вишиванки. Ведуча коротко ознайомила присутніх з невичерпною скарбницею нашого народу якою є – вишиванка,з якою пов'язана вся багатовікова історія українського народу, його творчі пошуки, радість і горе, його перемоги і поразки, сподівання на майбутнє. Вишиванка - це духовний символ українського народу, рідного краю, батьківської оселі, тепло материнських рук. Пісню «Вишиванка» виконав Артем Ульяніцький; у виконанні Ірини Кравченко вихованки РЦДЮТ прозвучала пісня «Очі України»; Алвард Саградян подарувала пісню «Україна – це ти» . В кінці акції ведуча запросила всіх присутніх на спільне фото.

 

 

 

 

16.05.2019 року в Шапіївському сільському Будинку культури відбувся виїзний практикум на тему: « Розвиток дитячої творчості на селі: дитячий ранок «Зробимо все на світі, щоб щасливі буди діти». З вступним словом до присутніх звернулася директор районного Будинку культури Людмила Керекеша. Вона ознайомила присутніх з планом роботи. Директор сільського закладу культури Віта Олександрівна Максименко ознайомила всіх з роботою установи, глибше розкрила питання форми і методи проведення дозвілля дітей у сільському клубному закладі. Учасники драматичного гуртка та гуртка художнього читання, які діють при Шапіївській установі культурі, а це учні Шапіївського навчально-виховного комплексу підготували для працівників централізованої клубної системи програму дитячого ранку «Зробимо все на світі, щоб щасливі були діти». Учасники декламували вірші, співали пісні, грали в різноманітні ігри та конкурси. Ведуча свята зазначила, що найщасливіша пора нашого життя – це дитинство, яке дорослі повинні зробити щасливим. Зі слова вдячності до учасників семінару звернулися: завідувач методичним відділом по клубній роботі районного Будинку культури Лілія Столярчук, директор Тхорівського СБК Володимир Юхименко, директор Кривошиїнського СБК Наталія Захарчук. Голова сільської ради Тамара Олександрівна Іванець подякувала клубним працівникам, що взяли участь в роботі виїзного практикуму. Учасники заходу отримала методичні рекомендації: «Особливості організації культурно-дозвіллєвої діяльності з дітьми та підлітками у літній період». Учасники практикуму здійснили екскурсію до Шапіївськогол НВК.

16.05.2019 року в Антонівській НВК спільно з працівниками сільського Будинку культури проведено диспут «Зупиніть СНІД поки він не зупинив нас». Перед учнями середніх та старших класів виступили директор Будинку культури Карпенко М.В.,художній керівник Лещенко В.Г.,фельдшер ФАПу Метелюк В.М. та медична сестра школи Кашак Л.С.

Діти переглянули документальний фільм про ВІА – інфекцію та СНІД. Піднімалось питання при обговоренні, якими шляхами передається ця смертельна хвороба.

 

17.05.2019 року біля районного Будинку культури відбулося дитяче свято «Хай сонечко сяє всім дітям Європи». Звучить Європейський гімн. Святкову програму продовжують вихованці вокальної студії «Сузір'я» районного центру дитячої та юнацької творчості, керівник Людмила Корзун: Анастасія Бойко, Аліна Сотнічен-ко, Софія Хижняк, Валерія Ковальчук, Ангеліна Шевчук, Денис Савіцький, Софія Конюх, Валерія Сандул, сестри Віра, Надія, Любов Фіялки. Діти взяли активну участь у літературному конкурсі та конкурсі на кращий малюнок на асфальті «Цей кольоровий світ дитинства». Свято провела Діана Маличенко. Помічник депутата Верховної Ради України Віталія Гудзенка Евгеній Вітальович Гудзенко привітав усіх зі святом та вручив кожному солодощі.

 

 

19.05.2019 року в приміщенні Селезенівського сільського Будинку культури відбувся майстер – клас української вишивки «Ниточка до ниточки»,яке провела для дітей майстриня села Пасічник Олена Леонідівна. Діти уважно слухали які кольори ниток підібрані при вишиванні і що вони означають та із задоволенням освоювали техніку вишивки.

 

22.05.2019 року в с.Терешки проведено день села «Мій рідний край,моя земля». На свято села прибули керівники району: Гриша В.В.- голова районної ради; заступник голови РДА

Петрусевич І.О.; помічник депутата Верховної Ради України Гудзенка В.І. та депутата обласної ради Глиняного Л.П.; помічник голови благодійного фонду «Фортеця»

Риченко С.П.; підприємці села;голова сільської ради,гості та жителі села. Проведена церемонія нагородження багатодітних сімей села; старожилів та новонародженних;

подружні пари,які прожили разом 25,30 та 50 років. Музичні вітання надсилали учасники вокального ансамблю «Зірниця» сільського клубу.

 

25.05.2019 року в с. Руда відбулося свято день села «В цім краю,де народились ми»,на яке були запрошені керівники району: Галюк В.В. – голова РДА; Гриша В.В.- голова районної ради; депутат Верховної Ради України Сольвар Р.М.; помічник депутата обласної ради Глиняного Л.П.; керівники ТОВ «Шамраївський цукор»; голови сільських рад району,підприємці,гості та жителі села. Слова вдячності та найкращі побажання прозвучали на адресу учасникам АТО,які народились та проживають в селі. Хвилиною мовчання вшанували пам'ять земляків,що загинули в Другій Світовій війні 1941-1945 рр.,на війнах в Афганістані та в зоні АТО. Проведено нагородження найстаршого жителя ,якому виповнилось 101 рік та почесних старожилів села;людей які прославились своєю працею; молоді родини,в яких в поточному році народились дітки;подружні пари,які прожили довге і щасливе життя; односельчан що святкують в день села своє день народження;майстринь образотворчого мистецтва,які представили свої вироби та продовжують традиції української культури. Музичні вітання лунали від аматорів сільського клубу: солістів Маргарити Степняк,Миколи Денисенко;

вихованців хореографічного колективу «Щасливе дитинство; вихованців дитячого садочку «Сонечко»; учасників вокального ансамблю «Калинонька». За сприянням депутата обласної ради Глиняного Л.Г. жителів села вітали артисти Національного університету культури ім..М.Поплавського,гурт «Адлібітун».

 

28.05. 2019 року буківчани святкували день села. Святкову літургію провів отець Артемій в храмі Святого Евгенія. Всіх присутніх було запрошено до глядацької зали сільського Будинку культури,де учасники вокального ансамблю «Джерело» вітали своїх односельців веселими піснями.

31.05.2019 року в с.Пустоварівка напередодні Міжнародного дня захисту дітей вже втретє відбувся Відкритий Всеукраїнський фестиваль «Ми, діти твої,Україно!». На свято прибули поважні гості: Кучер В.А. - заступник голови Київської облдержадміністрації, Тимофєєв С.О. - начальник управління фізичної культури і спорту Київської облдержадміністрації, Карловська Г.В. – помічник-консультант народного депутата України Віталія Гудзенка; Власюк Т.Г. – помічник-консультант депутата Київської облради Леоніда Глиняного, Бондарчук К.Ф. – помічник-консультант депутата Київської облради Василя Скрипи, голова Сквирської райдержадміністрації Галюк В.В., заступник голови районної ради Грищенко О.Г., сільський голова Скочинський М.О. та директор ТОВ «Агрофірма «Колос» Центило Л.В. Святкові заходи розпочалися на святому місці - Меморіалі Героїв Другої світової війни та Героїв антитерористичної операції, де хвилиною мовчання вшанували пам'ять загиблих та поклали квіти.Потім розпочалася урочиста святкова хода «Україна вишивана» від Меморіалу до Головної сцени, на чолі якої марширують юні барабанниці, а за ними учні Сквирського ВПУ несли 30-метрове полотнище Державного Прапору України. Далі крокують високі гості, керівництво району, учасники фестивалю з Донецької області, делегації шкіл з Вінниччини, Житомирщини, Київщини, учні шкіл Сквирщини, діти та сім’ї учасників АТО нашого краю, вихованці дитячих будинків сімейного типу, представники громадськості.Фестиваль продовжився урочистою подією в спортивному житті Сквирщини - відкриття спортивного майданчику зі штучним покриттям. Відкрили його начальник управління фізичної культури та спорту Київської обласної державної адміністрації Сергій Тимофєєв, голова Пустоварівської сільської ради Микола Скочинський , директор ТОВ «Агрофірма «Колос» Леонід Центило та капітани команд обласного турніру з міні-футболу серед юнаків 2011 року народження, який відбувся після відкриття майданчику. Хореографічний колектив «Асорті» (керівник С.Туберідзе та О. Шевчун) привітали усіх з спортивним танцем «Черлідинг». Урочисте відкриття фестивалю «Ми - діти твої, Україно!» розпочинається флеш-мобом «Діти України – за мир і дружбу!», відбувається акція «Голуб Миру» та «Вінок єднання». Вінок єднання і миру, жовто-блакитні стрічки якого об'єднують та символізують єдність та неподільність України. Оплесками на сцену запрошуються діти-конкурсанти з Донецької області та Київської області. З головної сцени фестивалю злітають Символ миру – білі голуби з рук дітей, яких передає учасник бойових дій в зоні АТО Олександр Гвоздіцький. З вітальним словом виступив заступник голови Київської обласної державної адміністрації – В'ячеслав Кучер. Незабутнє свято дитячої творчості дарували юні українці: діти з лінії розмежування Донецької області, Вінницької, Житомирської та Київської областей Учасники фестивалю демонстрували свої таланти у вокалі, хореографії, інструментальній музиці та в номінації «Художнє мистецтво». Відкрили програму свята представники Донецької області. Всього учасників з лінії розмежування було 47 ( Мар'їнський, Ясинуватський , Волноваський райони, м. Авдіївка, м. Світлодарськ, м. Красногрівка, м. Торецьк). Продовжили виступи господарі фестивалю, учасники зеленокудрої Сквирщини:, зразковий хореографічний колектив «Веселий сонях» , керівник Алла Кіндзерська (ДШМ), хореографічний колектив ««Ocean dance», керівник Анастасія Тищенко (ДШМ), дует родини Бондарів Вікторія та Аліна Сиволап, Іван Олех, хореографічний колектив родини Бондарів, керівник Світлана Акулич, зразковий хореографічний колектив «Сквиряночка», керівник Марина Сергійчук (РЦДЮТ), Іван Петрусевич (ДШМ), фольклорний ансамбль «Лілея», керівник Людмила Корзун (РЦДЮТ), вокалісти: Дарина Фальчук (РЦДЮТ), Аліна Кислюченко (РБК), Анастасія Мельник (ДШМ), Алварт та Вартуш Саградяни (ДШМ), Марія Поворознік (РБК). Красиве й величне свято, котре об'єднало всіх нас в єдину українську родину, продовжили виступи конкурсантатів Київщини: Вікторія Дідковська, Святослав Кулаківський, Анна Яковишина з міста Тетієва; танцювальний колектив «Росинка» дитячої школи мистецтв філія село Матюші Білоцерківської районної ради (керівник Ольга Кушнір), Андрій Морєв (с. Фурси Білоцерківського району), сестрички Софія та Ангеліна Голуби (с. Острійки Білоцерківського району), Олена Солодова (с. Заріччя Ружинського району), Анна та Вікторія Яритик - вихованці центру творчості дітей та юнацтва «Соняшник , керівник Ольга Гаврилюк (м. Біла Церква).Виступи конкурсантів продовжили мистецькі самоцвіти Сквирщини: Софія Середа з піснею «Мамин оберіг», Тетянка Гетьман з піснею «Дощик», Ганна Борисевич - «Сказано-зроблено», Іван Валігура з піснею «Сам собі країна», Марія Птушкіна з піснею «Вихід є», Владислава Демиденко з піснею «Стиляга», дует Олександри Журбенко та Софії Ільченко, Неля Корзун з піснею «Ти намалюй». У цей святковий день віночок українських пісень дарували Олеся Центило-Гіптенко, вокальний ансамбль «Дзвіночки» та вихованці вокального відділу Сквирської дитячої школи мистецтв під керівництвом Олени Журбенко. Конкурсанти нагороджуються дипломами Сквирської райдержадміністрації, статуетками фестивалю та медалями. Піднесено вели концертні програми Олександр Висоцький, Алварт і Вартуш Саградяни та Микола Околіто, Надія Безродних та Сергій Щуревський. Упродовж фестивалю викладачі Сквирського РЦДЮТ давали майстер-класи, працювала алея атракціонів, яскраві фотозони, фестиваль національної кухні, виїзна торгівля, ярмарка-продаж сувенірів, виробів майстрів художньої творчості.На шкільному подвір’ї, обабіч футбольного поля розміщувались спортивні локації: діти мали змогу побігати, випробувати свої сили у влучності, пограти в футбол. Були проведені змагання з шахів, настільного тенісу, карате.Свято триває і його продовжили виступи кращих естрадних виконавців Сквирщини. Свою творчість дарували: Ірина Шиш, Діана Запорожець, Богдан Мошківський, Олександра Щур, Катерина Станіщук, Асія Стригун, Марія Поворознік, Аліна Кислюченко, Владислав Корж, Лілія Шпаковська, Анна Безродних, Алварт Саградян, Анна Майок, Вартуш Саградян, Руслана Лісовська, Віка Штундер, Даша Зубрій, Ліза Солодовчук, Ірина Кравченко, Денис Штундер, Олександра Криворучко, Сергій Щуревський, Олеся Центило-Гіптенко, Сергій Щербатюк, Володимир Мошківський. Свято танцю дарували: Олеся Глінка, Ліза Дубенська, Амалія Павленко та хореографічний колектив «Real Dance», керівник Лілія Левківська. Феєричним і незабутнім був виступ співачки Андріани. По завершенні концерту ще довго тривала дискотека, яку провів DJ ALEX BC резидент клубу «Шоколад». Пустоварівчан та гостей переповнювали позитивні емоції та яскраві враження.

 

Матеріал підготовила

Каміла Трофимчук

Переглядів: 112
 Друк

03 червня 2019 року у дитячому оздоровчому таборі «Росич», де відпочивають діти із зони розмежування Донецької області, відбулися майстер-класи керівників гуртків Сквирського районного центру дитячої та юнацької творчості.

Педагоги познайомили дітей із різними техніками декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва: різьблення по дереву (Парфенюк О.К.), вироби із фоамірану (Равва Н.І.), вироби із стрічки (Яцюк Н.В.), виготовлення листівки (Нешпор М.О.).

Мистецтву танцю та гри в шахи навчали Сергійчук М.А. та Дзярик А.Й, а літній настрій дарував бажаючим Ліньков С.М., прикрашаючи юні личка аквагримом.

Джерело: Сайт відділу освіти РДА

Переглядів: 149
 


Українські новини

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Joomla Templates by Joomlashack