Головна
 

Посилання

Сайт Президента України
Верховна Рада України
Урядовий портал
Офіційний веб-сайт Нацдержслужби України
Київська обласна державна адміністрація
Укрінформ
Травень 2019
П В С Ч П С Н
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    
П'ятниця, 10 травня 2019


Друк

СКВИРСЬКЕ БЮРО ПРАВОВОЇ ДОПОМОГИ МЕШКАНЦІВ СКВИРСЬКОГО РАЙОНУ ІНФОРМУЄ:

 

ПОНОВЛЕННЯ НА РОБОТІ ПРИ НЕЗАКОННОМУ ЗВІЛЬНЕННІ”

 

 

Якщо Ви вважаєте, що Ваше звільнення з роботи є незаконним, то Ви можете звернутися із позовною заявою про вирішення трудового спору до суду.

Працівник може звернутися з позовною заявою про поновлення на роботі й оплату за час вимушеного прогулу до районного, районного у місті, міського чи міськрайонного суду за місцезнаходженням підприємства (установи, організації) або за зареєстрованим місцем проживання/перебування позивача відповідно до порядку, передбаченого законодавством, в місячний строк з дня вручення копії наказу про звільнення або з дня видачі трудової книжки .У разі пропуску з поважних причин місячного строку, встановленого для подання позовної заяви про поновлення на роботі, районний, районний у місті, міський чи міськрайонний суд може поновити цей строк.

Позивачі за подання до суду позовної заяви про поновлення на роботі звільняються від сплати судового збору під час розгляду справи в усіх судових інстанціях(пункт 1 частини першої статті 5 Закону України «Про судовий збір»). Одночасно з прийняттям рішення про поновлення на роботі суд приймає рішення про виплату працівникові середнього заробітку за час вимушеного прогулу, але не більш як за один рік. Якщо заява про поновлення на роботі розглядається більше одного року, не з вини працівника, суд виносить рішення про виплату середнього заробітку за весь час вимушеного прогулу.

Hезаконно звільнений працівник у судовому порядку може вимагати відшкодування власником або уповноваженим ним органом моральної шкоди у разі, якщо порушення його законних прав призвели до моральних страждань, втрати нормальних життєвих зв’язків і вимагають від нього додаткових зусиль для організації свого життя.

Рішення суду про поновлення на роботі незаконно звільненого працівника виконується невідкладно

Поновлення працівника на роботі відбувається з дати звільнення працівника на підставі рішення суду, яким визнано таке звільнення незаконним, а не з дати винесення судом відповідного рішення.

Рішення суду про поновлення працівника на роботі вважається виконаним з дня видання власником або уповноваженим ним органом про це наказу та внесення відповідного запису до трудової книжки працівника

Після видання власником або уповноваженим ним органом наказу про поновлення на роботі вносяться зміни до трудової книжки працівника, зокрема визнається недійсним запис про звільнення і робиться запис про поновлення на попередній роботі. Наприклад, пишеться: «Запис за № таким–то є недійсним, поновлений на попередній роботі». У графі 4 в такому разі робиться посилання на наказ про поновлення на роботі. При наявності в трудовій книжці запису про звільнення або переведення на іншу роботу, надалі визнаного недійсним, на прохання працівника видається «Дублікат» трудової книжки без внесення до неї запису, визнаного недійсним

У випадку, коли працівника звільнено без законних підстав або з порушенням встановленого порядку, але поновити його на роботі неможливо внаслідок ліквідації підприємства, установи, організації, суд визнає звільнення неправильним і зобов’язує ліквідаційну комісію або власника (орган, уповноважений управляти майном ліквідованого підприємства, установи, організації, а у відповідних випадках - правонаступника) виплатити цьому працівникові заробітну плату за час вимушеного прогулу. Одночасно суд визначає працівника звільненим за пунктом 1 статті 40 КЗпП України у зв'язку з ліквідацією підприємства, установи, організації (стаття 240¹ КЗпП України, абзац третій пункту 18 постанови Пленуму Верховного Суду України «Про практику розгляду судами трудових спорів» від 06 листопада 1992 року № 9).
Якщо ж на день прийняття судом рішення про поновлення на роботі незаконно звільненого працівника процедуру ліквідації підприємства, установи, організації розпочато, але ще не завершено, на вказане підприємство, установу, організацію покладається обов’язок поновлення на роботі такого працівника та здійснення на його користь визначених законодавством виплат.

 

Начальник відділу Сквирського бюро правової допомоги Л.Б.Мельник

Переглядів: 30
 



Друк

10 травня особовим складом чергового караулу 7-ї Державної пожежно-рятувальної частини м. Сквира на території частини відпрацьовано норматив зі спеціальної фізичної підготовки № 3.2 : «Закріплення рятувальної мотузки пожежним рятувальником підключеним до апарату захисту органів дихання»

Метою проведення даного заняття є удосконалення особовим складом практичних навичок та вмінь для використання в подальшому при виконанні робіт за призначенням.

Переглядів: 30
 



Друк

6-8 червня 2019 року відбудеться триденний семінар з питань молодіжної роботи «Громадянська освіта для молодіжних працівників».

Курс складається з трьох навчальних триденних модулів протягом 2019 року (квітень, травень, серпень). Між заходами учасникам та учасницям буде запропоновано виконати завдання, спрямовані на вироблення практичних навиків за темами курсу. Програма розвитку ООН надасть відібраним випускникам фінансову підтримку на реалізацію ініціатив громадської активності молоді, шляхом міні-грантів від 30 до 50 тис. грн. Переглядів: 52

  Read More...



Друк

Відповідно до розпорядження голови Сквирської райдержадміністрації від 21.02.2019 №50 «Про утворення районного штабу з організації і проведення у Сквирському районі у 2018/2019 навчальному році Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»), на площі Героїв Небесної Сотні, що у місті Сквира, відбулося урочисте відкриття 1-го (районного) етапу змагань військово-патріотичної гри «Джура».

16 команд із закладів загальної середньої освіти Сквирського району з початком змагань гри «Джура» привітали і побажали перемог голова райдержадміністрації В.В.Галюк, голова райради В.В.Гриша, Сквирський міський голова В.А.Скочко, начальник відділу освіти РДА О.В.Заболотний.

Учасники гри вшанували пам`ять Героїв Небесної Сотні і загиблих бійців АТО Хвилиною Мовчання і покладання корзин квітів до монументів, встановлених на їх честь.

Представник райвійськкомату О.В.Баран вручив Почесну Грамоту Киїського обласного військкомату учителю з військової підготовки ЗОШ I-III ст. №2 О.М.Щуревському.

Гру заплановано провести 10-11 травня.

Про перебіг змагань та переможців  буде проінформовано після закінчення гри.

Переглядів: 63
 



Друк

Переглядів: 30
 



Друк

Про затвердження плану роботи

Сквирської районної державної

адміністрації на травень 2019 року

Відповідно до Закону України "Про місцеві державні адміністрації", на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 31 жовтня 2007 року      № 1270 "Про внесення змін до Типового регламенту місцевої державної адміністрації", на підставі Регламенту Сквирської районної державної адміністрації, затвердженого розпорядженням голови адміністрації                       від 28 березня 2018 року № 161 "Про затвердження Регламенту             Сквирської районної державної адміністрації":

 

1. Затвердити План роботи Сквирської районної державної адміністрації на травень 2019 року, що додається.

 

2. Керівникам структурних підрозділів райдержадміністрації забезпечити безумовне виконання Плану роботи.

 

3. Звіти про виконання Плану роботи надсилати на електронну адресу відділу управління персоналом та організаційної роботи апарату райдержадміністрації ( Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду ) до 15 червня 2019 року.

 

4. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

Голова адміністрації                                                                    В. ГАЛЮК


ЗАТВЕРДЖЕНО

розпорядження голови

Сквирської районної

державної адміністрації

від 26 квітня 2019 року № 111

План роботи

Сквирської районної державної адміністрації на травень 2019 року

 

Зміст заходу

Термін виконання

Відповідальні виконавці

1

2

3

1. Питання для винесення на розгляд сесії районної ради

Звіт про виконання районного бюджету за I квартал 2019 року

 

травень

М. Ульянова

Про внесення змін до рішення Сквирської районної ради „Про районний бюджет Сквирського району на 2019 рік”

травень

М. Ульянова

Про звіт Сквирської райдержадміністрації про виконання делегованих Сквирською районною радою повноважень

травень

В. Галюк

Про стан виконання Програми зайнятості населення Сквирського району на 2018-2021 роки

травень

Н. Рогоза

С. Кривуша

Про стан виконання Програми забезпечення населення Сквирського району якісною питною водою в достатній кількості на 2011-2020 роки

травень

М. Ворушило

2. Питання для винесення на розгляд колегії райдержадміністрації

 

Звіт про виконання районного бюджету за I квартал 2019 року

 

травень

М. Ульянова

Про внесення змін до рішення Сквирської районної ради „Про районний бюджет Сквирського району на 2019 рік”

травень

М. Ульянова

Про звіт Сквирської райдержадміністрації про виконання делегованих Сквирською районною радою повноважень

травень

В. Галюк

Про стан виконання Програми зайнятості населення Сквирського району на 2018-2021 роки

травень

Н. Рогоза

С. Кривуша

Про стан виконання Програми забезпечення населення Сквирського району якісною питною водою в достатній кількості на 2011-2020 роки

травень

М. Ворушило

3. Питання для винесення на розгляд нарад у голови, заступників голови райдержадміністрації

Про стан виконавської дисципліни

травень

О. Шеремет

Про умови проживання дітей, які перебувають під опікою/піклуванням, дитячих будинках сімейного типу, прийомних сім¢ях

постійно

О. Вигівська

Про хід виконання місцевих бюджетів у травні 2019 року

травень

М. Ульянова

Моніторинг питання подачі  Сквирській РДА  на затвердження проектних матеріалів Детального плану території земельної ділянки площею 10,0230 га в адміністративних межах Сквирської міської ради за межами населених пунктів для відведення її в постійне користування КП «Сквирське комунальне господарство» під розміщення існуючого полігону твердих побутових відходів» полігону ТПВ- та про проведення його реконструкції»   з протоколом обласної архітектурно-містобудівної ради

протягом місяця

О. Гаврилюк

Моніторинг питання будівництва амбулаторій в селах Пустоварівка та Шамраївка.

протягом місяця

О. Гаврилюк

4. Організація виконання актів законодавства

4.1. Законів України

«Про охорону дитинства»

постійно

О. Вигівська

« Про оздоровлення та відпочинок дітей»

постійно

О. Вигівська

«Про органи і служби у справах дітей та спеціальні установи для дітей»

постійно

О. Вигівська

«Про протидію торгівлі людьми»

постійно

О. Вигівська

Про запобігання та протидію домашньому насильству»

постійно

О. Вигівська

«Про державну допомогу сім'ям з дітьми»

протягом місяця

Н. Рогоза

«Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім'ям»

протягом місяця

Н. Рогоза

«Про державну соціальну допомогу особам, які не мають права на пенсію та інвалідам»

протягом місяця

Н. Рогоза

«Про державну соціальну допомогу інвалідам з дитинства та дітям-інвалідам»

протягом місяця

Н. Рогоза

«Про оплату праці»

протягом місяця

Н. Рогоза

« Про охорону праці»

протягом місяця

Н. Рогоза

«Про колективні договори та угоди»

протягом місяця

Н. Рогоза

«Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту»

протягом місяця

Н. Рогоза

«Про пенсійне забезпечення»

протягом місяця

Н. Рогоза

«Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи»

протягом місяця

Н. Рогоза

«Про адміністративні послуги»

постійно

С. Рибак

«Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень»

постійно

Л. Ліснічук

«Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань».

 

Л. Ліснічук

4.2. Указів, Розпоряджень Президента України

 

 

Про невідкладні заходи щодо реформування аграрного сектора економіки

постійно

М. Сиворакша

Про заходи щодо забезпечення захисту майнових прав селян у процесі реформування аграрного сектора економіки

постійно

М. Сиворакша

4.3. Постанов, розпоряджень, доручень Кабінету Міністрів України

№ 106 від 07.02.2018 «Порядок використання коштів передбачених в державному бюджеті для надання фінансової підтримки розвитку фермерських господарств»

щомісяця

М. Сиворакша

№ 107 від 07.02.2018 «Порядок використання коштів передбачених в державному бюджеті для підтримки галузі тваринництва» із наступними змінами від 30.01.2019 р. постанова КМУ №110

щомісяця

М. Сиворакша

№866 від 24.09.2008 «Питання діяльності органів опіки та піклування, пов’язаної із захистом прав дитини»

постійно

О. Вигівська

№148 від 16.03.2017 «Деякі питання здійснення патронату над дитиною»

постійно

О. Вигівська

№ 1192 від 2 серпня 2000 року Порядок надання щомісячної грошової допомоги малозабезпеченій особі, яка проживає разом з інвалідом I чи II групи внаслідок психічного розладу, який за висновком лікарської комісії медичного закладу потребує постійного стороннього догляду, на догляд за ним, затверджений постановою Кабінету Міністрів України

протягом місяця

Н. Рогоза

№189 від 22.02.2006 року «Про затвердження Порядку призначення та виплати тимчасової державної допомоги дітям, батьки яких ухиляються від сплати аліментів, не мають можливості утримувати дитину або місце проживання їх невідоме»

протягом місяця

Н. Рогоза

№ 81 від 31.1.2007 «Про затвердження Порядку призначення і виплати державної соціальної допомоги на дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, грошового забезпечення батькам-вихователям і прийомним батькам за надання соціальних послуг у дитячих будинках сімейного типу та прийомних сім’ях за принципом «гроші ходять за дитиною»

протягом місяця

Н. Рогоза

№ 612 від 16.11.2007 року «Про затвердження Порядку обліку, зберігання, оформлення та видачі посвідчень особам, які одержують державну соціальну допомогу відповідно до Закону України «Про державну соціальну допомогу інвалідам з дитинства та дітям-інвалідам»

протягом місяця

Н. Рогоза

№558 від 29.04.2004 року «Про затвердження Порядку призначення і виплати компенсації фізичним особам, які надають соціальні послуги»

протягом місяця

Н. Рогоза

№ 848 від 21.10.1995 «Про спрощення порядку надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива»

протягом місяця

Н. Рогоза

№505 від 01.10.2014 «Про надання щомісячної адресної допомоги особам, які переміщуються з тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерористичної операції, для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг»

протягом місяця

Н. Рогоза

№ 512 від 20.06.2018 «Деякі питання реалізації пілотного проекту із надання при народженні дитини одноразової натуральної допомоги “пакунок малюка”»

протягом місяця

Н. Рогоза

№117 від 29.01.2003 «Про Єдиний Державний автоматизований реєстр осіб, які мають право на пільги»

постійно

Н. Рогоза

№115 від 13.02.2013 «Про порядок повідомної реєстрації галузевих (міжгалузевих) і територіальних угод, колективних договорів

постійно

Н. Рогоза

№ 321 від 5 квітня 2012 року «Про Порядок забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації інвалідів та іншими засобами реабілітації інвалідів, дітей-інвалідів та інших окремих категорій населення»

протягом місяця

Н. Рогоза

№ 187 від 22.02.2006 року «Про затвердження Порядку  забезпечення санаторно-курортними путівками деяких категорій громадян структурними підрозділами з питань соціального захисту населення»

протягом місяця

Н. Рогоза

№158 від  28.02.2011р. «Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для надання одноразової матеріальної допомоги інвалідам та непрацюючим малозабезпеченим особам»

протягом місяця

Н. Рогоза

№ 999 від 19.07.2006 року «Про затвердження Порядку забезпечення інвалідів автомобілями»

протягом місяця

Н. Рогоза

№ 228 від 14.02.2007 «Про порядок виплати та розміри грошових компенсацій на бензин, ремонт і технічне обслуговування автомобілів та на транспортне обслуговування»

протягом місяця

Н. Рогоза

№565 від 20.05.2009 року «Про затвердження Порядку проведення безоплатного капітального ремонту власних житлових будинків і квартир осіб, що мають право на таку пільгу, а також першочерговий поточний ремонт житлових будинків і квартир осіб, які мають право на це право»

протягом місяця

Н. Рогоза

№1417 від 29.12.2009 року «Деякі питання діяльності територіальних центрів соціального обслуговування (надання соціальних послуг)»

протягом місяця

Н. Рогоза

№509 від 01.10.2014 «Про облік осіб, які переміщуються з тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерористичної операції»

протягом місяця

Н. Рогоза

№ 179 від 31.03.2015 «Про затвердження Порядку використання коштів передбачених у державному бюджеті для здійснення заходів із соціальної та професійної адаптації учасників антитерористичної операції (крім військовослужбовців, звільнених у запас або відставку)

протягом місяця

Н. Рогоза

4.4. Розпоряджень  голови обласної державної адміністрації

№ 131 від 11.03.2019 «Про організацію у 2019 році безоплатного відпуску лікарських засобів за рецептами лікарів у разі амбулаторного лікування населення Київської області, постраждалого внаслідок Чорнобильської катастрофи»

до 20.05.2019

Н.Колесник-Гавронська

№ 195 від 28.03.2019 року «Про захист водних біоресурсів в нерестовий період»

травень

М.Сиворакша

№ 217 від 11.04.2019 року «Про розподіл та перерозподіл обсягів субвенцій з державного бюджету між місцевими бюджетами на 2019 рік»

протягом 2019 року

М.Ульянова

№16 від 19.01.2012 «Про забезпечення реалізації прав дітей в Київській області»

постійно

О. Вигівська

№ 138 від 19.01.2012 року  «Про затвердження Порядку направлення дітей Київської області на оздоровлення та відпочинок за рахунок коштів обласного бюджету»

постійно

О. Вигівська

№651 від 07.12.2018 року «Про оголошення 2019 року Роком дитини в Київській області»

постійно

О. Вигівська

№142 від 15.03.2019 року « Про організацію і проведення оздоровлення та відпочинку дітей у 2019 році»

постійно

до 25 числа щомісяця

О. Вигівська

4.5. Доручень голови, заступників голови обласної державної адміністрації

№19-1 від 21.02.2012 п.12.2 Щомісячний моніторинг регулювання прогнозних балансів.

щомісяця

М. Сиворакша

№5 від 24.05.2012  „Щодо організації ярмарків з метою реалізації продукції сільськогосподарськими та переробними підприємствами району за цінами виробника”

щомісяця

М. Сиворакша

№83-1 від 16.07.2012 „Щодо створення мережі сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів, зокрема для заготівлі плодоовочевої продукції і молока від населення

щомісяця

М. Сиворакша

№ 18 он-лайн наради у голови Київської обласної державної адміністрації від 11.03.2019 п.5 Про стан виконаних робіт з проведення ліквідації ямковості доріг

постійно

М.Ворушило

№ 24-1 п.2,3 від 16.04.2019 року про підготовку та проведення заходів у Київській області пов’язаних із 33 роковинами чорнобильської катастрофи

травень

К.Бондарчук

Т.Рогач  В.Лозинський

№ 18 он-лайн наради у голови Київської обласної державної адміністрації від 11.03.2019 п.5 Про стан виконаних робіт з проведення ліквідації ямковості доріг

постійно

М.Ворушило

№70-1 від 18.08.2016 щодо удосконалення інформаційно – роз’яснювальної роботи з пріоритетних питань державної політики

травень

В. Лозинський

№11-14-7565 від 30.09.2014 до листа Державної служби з питань інвалідів та ветеранів України, про чисельність інвалідів війни, учасників бойових дій та учасників війни, які перебувають на квартирному обліку

протягом місяця

Н. Рогоза

№1  від 16.01.2018р.засідання Київської обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

постійно

О. Гаврилюк

№15 від 30.11.2015року наради у голови КОДА про хід проведення об’єднання територіальних громад у Сквирському районі.

щоквартально до 5 числа

О. Гаврилюк

4.6 Розпоряджень голови районної державної адміністрації

№392 від 04.09.2014р.»Про державну надзвичайну протиепізоотичну комісію  при Сквирській районній адміністрації»

постійно

М. Сиворакша

№ 508 від 18.12.2015 «Програма соціального захисту громадян Сквирського району, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, на 2016-2020 роки»

постійно

Н. Рогоза

№ 509 від 18.12.2015 «Районна комплексна програма "Турбота" на 2016-2020 роки»

постійно

Н. Рогоза

№ 29.10.2018  від 29.10.2018 «Програма поліпшення стану безпеки, гігієни праці та виробничого середовища в Сквирському районі на 2019-2021 роки»

постійно

Н. Рогоза

№ 441 від 19.11.2018 «Районна комплексна програма для соціальної підтримки військовослужбовців, учасників АТО та членів їх сімей, на 2019-2022 роки»

постійно

Н. Рогоза

№ 565 від 20.09.2017 «Про схвалення Районної програми з відшкодування пільг за послуги зв’язку  (встановлення телефонів та знижки на абонплату за користування телефоном) окремим категоріям громадян Сквирського району на 2017-2019 роки»

постійно

(за наявності фінансування)

Н. Рогоза

№ 705 від 30.11.2017 року «Про схвалення Районної програми інтеграції, соціальної адаптації та захисту внутрішньо переміщених осіб на 2018-2019 роки»

постійно

Н. Рогоза

№ 43 від 29.01.2018  «Про схвалення районної комплексної Програми фінансового забезпечення компенсації пільгового проїзду окремих пільгових категорій громадян та інших пільг, передбачених законодавством, у Сквирському районі на 2018-2019 роки»

постійно                  (за наявності фінансування)

Н. Рогоза

№ 44 від 29.01.2018 «Програма зайнятості населення Сквирського району на  2018-2021 роки»

постійно

Н. Рогоза

4.7 Доручень голови районної державної адміністрації

від 23.09.2016 № 48-1 щодо стану роботи у відповідній сфері діяльності

травень

В. Лозинський

№65-1 від 09.08.2016 «Щодо висвітлення діяльності Київської облдержадміністрації»

до 10.05.2019

О. Пилюта

5. Питання для вивчення в оперативному порядку

Про завершення посіву пізніх ярих зернових культур

до 20.05.2019

М. Сиворакша

Про ціни на молоко , прийняте від особистих селянських господарств району переробними підприємствами

до 15.05.2019

М. Сиворакша

Про стан виплати  заробітної плати та погашення її заборгованості

до 15.05.2019

М. Сиворакша

Про моніторинг середніх роздрібних цін на продовольчих ринках

щотижнево

М. Сиворакша

Про обсяги виробництва валової продукції сільського господарства

до 12.05.2019

М. Сиворакша

Про стан ведення галузі тваринництва

до 07.05.2019

М. Сиворакша

Про стан залучення кредитних коштів підприємствами АПК

до 07.05.2019

М. Сиворакша

Про придбання сільгосппідприємствами району  с/г техніки

до 30.05.2019

М. Сиворакша

Про стан підготовки с/г техніки в розрізі модифікацій та марок

до 30.05.2019

М. Сиворакша

Про моніторинг витрат джерел фінансування с/г підприємствами при здійсненні комплексу весняно-польових робіт у 2019 році

до 25.05.2019

М. Сиворакша

Оперативна інформація середньозважених закупівельних цін на зернові культури

щотижнево

М. Сиворакша

Про моніторинг цін на послугу з утримання багатоквартирним будинком

до 01.05.2019

М. Ворушило

Про моніторинг рівня чинних тарифів на житлово-комунальні послуги

до 03.05.2019

М. Ворушило

Щодо проведення заходів присвячених роз’ясненню населенню дій Уряду з надання державної фінансової підтримки для здійснення заходів з підвищення енергоефективності житлових будинків

до 03.05.2019

М. Ворушило

Щодо підготовки та прийняття місцевих програм відшкодування відсотків за кредитами залученими фіз.особами, ОСББ, ЖБК на ЕЕ заходи

до 03.05.2019

М. Ворушило

Щодо Планів заходів щодо скорочення та заміщення споживання природного газу

до 03.05.2019

М. Ворушило

Щодо переліку прийнятих актів (юстиція)

до 05.05.2019

М. Ворушило

Щодо створення об’єднань співвласників багатоквартирних будинків

до 10.05.2019

М. Ворушило

Щодо здійснення моніторингу оснащення по будинковими приладами енергії та холодної води багатоквартирних будинках об’єднань співвласників багатоквартирного будинку

 

до 15.05.2019

до 30.052019

М. Ворушило

Про стан розрахунків за спожиті енергоносії та житлово-комунальні послуги

до 20.05.2019

М. Ворушило

Про умови проживання дітей, які перебувають під опікою/піклуванням

постійно

О. Вигівська

 

Про проведення оперативно-профілактичного рейду «Вулиця»  в районі та місці де зростають показники дитячої та підліткової злочинності  та рейду «Канікули», «Діти вулиці», «Вокзал» з метою своєчасного виявлення бездоглядних та безпритульних дітей

постійно

О. Вигівська

 

Про забезпечення послугами оздоровлення та відпочинку дітей Сквирського району, які потребують особливої уваги та підтримки

постійно

О. Вигівська

 

Провести перевірку наявності стану та руху документів по фонду № 128 КСП «Колос с. Пустоварівка  за 1944-2000 роки

 

травень

О. Гетманчук

Експертиза цінності та науково-технічного опрацювання документів РК працівників освіти     складання описів № 1 , № 2-Ос,  та акта про виділення документів до знищення

 

 

травень

О. Гетманчук

Внесення до електронного каталогу описів справ постійного терміну зберігання Великоєрчиківської сільської ради за 1944-2014 роки

травень

О. Гетманчук

Про надання будівельних паспортів, МУіО та висновків в розрізі населених пунктів (в їх межах та за межами).

протягом місяця

О. Гаврилюк

Про розроблення (оновлення), генеральних планів населених пунктів на території Сквирського району,  проведення  на місці  розгляду проектних матеріалів генпланів перед представленям їх на обл. архітектурно- містобудівну раду

протягом місяця

О. Гаврилюк

Про прийняті рішення органами місцевого самоврядування про утворення підрозділів з питань державного архітектурно-будівельного контролю в містах, селищах і селах району.

щоп’ятниці

О. Гаврилюк

Про роздрібні ціни на основні продовольчі товари на підприємствах торгівлі та на продовольчому ринку району

01 травня та щочетверга

О. Пилюта

Щодо організації проведення моніторингу та оцінки результативності реалізації державної регіональної політики райдержадміністраціями

Щокварталу до 29 числа другого місяця

О. Пилюта

Розроблення Програми розвитку малого та середнього підприємництва в Сквирському районі на 2019-2021 роки

травень

О. Пилюта

Розроблення Програми залучення інвестицій та поліпшення інвестиційного клімату в Сквирському районі на 2019-2020 роки

травень

О. Пилюта

6. Питання для вивчення в порядку контролю за виконанням актів законодавства

 

6.1.Законів України

№393/96-ВР від 02.10.1996 Закон України «Про звернення громадян»

травень

О. Шеремет

№2342-IV від 13.01.2005 «Про забезпечення організаційно – правових умов соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування»

постійно

О. Ви гівська

№20/95-ВР від 24.01.1995 «Про органи та служби у справах дітей та спеціальні установи для дітей»

постійно

О. Ви гівська

№ 2402-II від 26.04.2001 «Про охорону дитинства»

постійно

О. Ви гівська

№3038-17 від 17.02.2011 «Про регулювання містобудівної діяльності»  (про прийняті рішення органами місцевого самоврядування про пайову участь в розвиток інфраструктури населеного пункту відповідно до ст.40 цього Закону.)

до 30.04.2019

О. Гаврилюк

6.2 . Указів, Розпоряджень Президента України

№1086/2005 від 11.07.2005 « Про першочергові заходи щодо захисту прав дітей»

постійно

О. Вигівська

№1163/2011 від 16.12.2011 «Про питання щодо забезпечення реалізації прав дітей в Україні»

 

постійно

О. Вигівська

№609/2012 від 22.10.2012 «Про Національну стратегію профілактики соціального сирітства на період до 2020 року»

постійно

О. Вигівська

6.3.Постанов, Розпоряджень, Доручень КМ України

№7/16-6851 від 05.07.2010 „Про моніторинг виконання судових рішень по стягненню заборгованості за житлово-комунальні послуги

до 10.05.2019

М. Ворушило

6.4. Розпоряджень голови обласної державної адміністрації

№120від 07.03.2019 « Про проведення в Київській області двомісячника благоустрою  населених пунктів»

до 18.05.2019

М. Ворушило

№ 26 від 26.01.2018 «Про розподіл субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на відшкодування вартості лікарських засобів для лікування окремих захворювань»

до 20.05.2019

Н.Колесник-Гавронська

№ 40 від 30.01.2019 «Про затвердження Порядку розподілу субвенції на надання державної підтримки особам з особливими освітніми потребами між місцевими бюджетами Київської області»

Щомісяця до 5 числа

О.Заболотний

№ 351 від 06.06.2018 «Про затвердження плану заходів на 2018 рік з реалізації  у Київській області  Стратегії комунікації у сфері європейської інтеграції на 2018-2021 роки»

до 20.05.2019

В.Лозинський

№ 219 від 04.04.2018 «Про реалізацію у Київській області Концепції вдосконалення інформування громадськості з питань євроатлантичної інтеграції України на 2018 рік»

до 20.05.2019

В.Лозинський

№ 832 від 23.09.09 «Про утворення обласної робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення»

05.05.2019

Н.Рогоза

№835 від 02.08.2010 року « Про поліпшення стану соціально-правового захисту дітей у Київській області»

 

постійно

О. Вигівська

№ 832 від 23.09.2009 Про утворення обласної робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення

до 05.01.2019

Н.Рогоза

№ 248 від 17.07.2015 Про затвердження плану заходів  з  проведення в Київській області  інформаційної кампанії щодо посилення військової дисципліни

до 01.01.2019

І.Носанчук

№ 646 від 29.12.2017 року «Про затвердження Регіонального плану розвитку системи надання соціальних послуг для дітей і сімей з дітьми та реформування закладів інституційного догляду у Київській області на 2017-2026 роки»

до 05 числа щомісяця

О. Вигівська

6.5. Доручень голови, заступників голови обласної державної адміністрації

№75-1 від 15.07.2013. п.11. Проаналізувати стан погашення заборгованості населення за житлово-комунальні послуги та визначити причини, що обумовлюють наявність цієї заборгованості. Про вжиті заходи щодо ліквідації заборгованості проінформувати департамент житлово-комунального господарства і паливно-енергетичного комплексу облдержадміністрації.

до 20.05.2019

М. Ворушило

№75-1 від 15.07.2013 п.12. Продовжити проведення моніторингу динаміки заборгованості за спожиті електроенергію та природний газ у розрізі груп споживачів. Про результати моніторингу та вжиті заходи щодо зниження цієї заборгованості проінформувати департамент житлово-комунального господарства і паливно-енергетичного комплексу облдержадміністрації.

до 20.05.2019

М. Ворушило

№ 49-1 3. 24.07.2015 Заслухати на засіданнях комісій з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат керівників підприємств, які є найбільшими боржниками зі сплати внесків до Пенсійного фонду України, щодо конкретних заходів та погашення ними боргів.

до 15.05.2019

Ю.Поступаленко

№ 1 від 31.01.2019 п.1.17 оптимізувати роботу з проведення земельних аукціонів

Щомісячно до 05 числа

О.Гаврилюк

№ 1 від 31.01.2019 п.1.7 надавати інформацію про кількість звернень про надання дозволів на розробку документації затвердження або погодження

Щомісяця до 05 числа

О.Гаврилюк

С.Буланова

№ 1 від 31.01.2019 п.1.9 надавати інформацію про кількість листів землекористувачам щодо оформлення земельних ділянок

Щомісяця до 05 числа

О.Гаврилюк

С.Буланова

№ 18 п. 7.6. 23.05.2016 Забезпечити направлення інформації про основні районні, місцеві заходи на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду , п. 7.7. Забезпечити розміщення на офіційних веб-сайтах райдержадміністрацій, міськвиконкомів матеріалів щодо районних, міських  та обласних заходів.

до 28.05.2019

В.Лозинський

№ 32 п. 6. 1. 04.12.2018 Протокол наради голови Київської обласної державної адміністрації з сім’ями військовослужбовців, які загинули в зоні проведення антитерористичної операції, учасниками антитерористичної операції, яким встановлено інвалідність, та громадськими організаціями учасників антитерористичної операції Організувати постійне соціальне супроводження дітей-сиріт з числа членів сімей загиблих (померлих) учасників антитерористичної операції, дітей, батьки яких загинули (померли) в зоні проведення антитерористичної операції

до 05.05.2019

О.Вигівська

24.07.2018 № 33-1 щодо недопущення виникнення заборгованості із виплати заробітної плати, відпускних та матеріальної допомоги на оздоровлення

щомісяця

М.Ульянова

Протокол розширеної наради у голови Київської обласної державної адміністрації від 25.07.2018 п.1 З метою недопущення виникнення заборгованості з виплати заробітної плати, відпускних та матеріальної допомоги на оздоровлення, взяти під особистий контроль та забезпечити  виплату заробітної плати працівникам бюджетної сфери, не допускати заборгованості, переглянути видаткову частину місцевих бюджетів, виключивши не першочергові та непріоритетні видатки. Інформувати департамент фінансів облдержадміністрації про стан виконання доручення на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду .

щомісяця

М.Ульянова

№ 57-1 від 14.12.2018 щодо забезпечення виконання доведеного завдання по надходженню єдиного соціального внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування на грудень 2018 року, погашення заборгованості та легалізації трудових відносин п 3. Інформувати Головне управління Держпраці у Київської області про суб’єктів господарювання, які використовують працю працівників без оформлення трудових відносин.

постійно

Н.Рогоза

№ 32 від 04.12.2018 року «Про організацію постійного соціального супроводження дітей-сиріт з числа членів сімей загиблих (померлих) учасників антитерористичної операції, дітей, батьки яких загинули (померли) в зоні проведення антитерористичної операції»

 

постійно

до 05 числа щомісяця

О. Вигівська

№ 28 від 09.94.2019 року «Про посилення контролю за своєчасністю (з 16-ти років) взяття дітей - сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, а також осіб з їх числа на квартирний та соціальний облік, вчасністю забезпечення (протягом місяця після досягнення 18-ти років) дітей соціальним житлом та надання їм в подальшому жилого приміщення для постійного проживання»

 

 

постійно

О. Вигівська

№ 33-1 від 24.07.18 щодо недопущення виникнення заборгованості із виплати заробітної плати, відпускних та матеріальної допомоги на оздоровлення

 

травень

М. Ульянова

від 25.07 2018р Протокол розширеної наради з оперативних питань у голови Київської ОДА

 

травень

М. Ульянова

№199-1 від 05.12.2011 року надання Департаменту містобудування інформації про   фінансування підготовчих робіт та розробку генеральних планів населених пунктів на території Сквирського району

до 05.05.2019

О. Гаврилюк

6.6 Розпоряджень голови районної державної адміністрації

№ 97 від 09.04.2019 року «Про організацію і проведення оздоровлення та відпочинку дітей Сквирського району у 2019 році»

постійно

О. Вигівська

6.7.  Доручень голови районної державної адміністрації

№18-1Про статегію розвитку земельних відносин у Київській області: проблемні питання та шляхи їх вирішення (п.2.,13.,15.,16)

Щомісяця до 01 числа наступного періоду

О. Гаврилюк

7. Надання методичної і практичної допомоги

 

Сім’ям, які опинилися у складних життєвих обставинах

постійно

О. Вигівська

Опікунам та піклувальникам, дитячим будинкам сімейного типу, прийомним сім¢ї і патронатній  сім¢ї

постійно

О. Вигівська

Суб’єктам звернень з питань адміністративних послуг

постійно

С. Рибак

Сільським радам з питань внесення змін до бюджетів сільських рад

 

травень

М. Ульянова

Громадянам та юридичним особам шляхом надання висновків про погодження та наявні обмеження на використання земельних ділянок, що надаються  їм у власність (користування) для містобудівних потреб.

протягом місяця

О. Гаврилюк

Громадянам, ФОП та юридичним особам по питаннях здійснення ними містобудівної діяльності на території Сквирського району (розгляд звернень)

протягом місяця

О. Гаврилюк

8. Організаційно-масові заходи, засідання консультативних, дорадчих  та інших допоміжних органів, наради

8.1. Засідання

Комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

травень

О.Славінська

М. Ворушило

Комісії з питань захисту прав дитини

За окремим графіком

І. Петрусевич

О. Вигівська

Міжвідомчого оперативного штабу із координації проведення оздоровлення та відпочинку дітей Сквирського району у 2019 році

За окремим графіком

О.Славінська

О. Вигівська

Комісії з питань призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, житлових субсидій населенню, пільг особам, які мають на це право, та призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам

за окремим графіком

І. Петрусевич

Н. Рогоза

Комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), податків, зборів, пенсій, стипендій та інших соціальних виплат

21.05.2019

Н. Рогоза

Районної робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення

21.05.2019

Н. Рогоза

Спостережної комісії з питань здійснення громадського контролю за особами умовно достроково звільненими від відбування покарання

29.05.2019

Н. Рогоза

Районної ради з питань безпечної життєдіяльності населення

24.05.2019

Н. Рогоза

Координаційної ради з організації виконання районної  цільової програми «Турботи»

14.05.2019

І. Петрусевич,

Н. Рогоза

Комісія з розгляду питань забезпечення житлом сімей загиблих деяких категорій осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України, а також членів їх сімей

за окремим графіком

Н. Рогоза

Архітектурно-містобудівної ради по розгляду ДПТ та проектів об`єктів будівництва

протягом місяця

О. Гаврилюк

8.2. Наради

з головними зоотехніками по підсумках роботи  в галузі тваринництва за 5-и місяців 2019р.

 

29.05.2019р.

М. Сиворакша

зі спеціалістами державної інспекції нагляду з питань охорони праці щодо дотримання вимог нормативно-правових актів з охорони праці

за окремим графіком

Н. Рогоза

із головами сільських рад по питанню дії будівельної амністії»

протягом місяця

О. Гаврилюк

8.3. Організаційно-масові заходи

Проведення ярмаркових заходів

травень

М. Сиворакша

Про додержання законодавства про звернення громадян  виконкомами сільських рад, структурними підрозділами  райдержадміністрації

За окремим графіком

О.Шеремет

Організаційне забезпечення особистих та особистих виїзних прийомів громадян головою, першим заступником та заступником райдержадміністрації

за окремим графіком

О.Шеремет,  С.Буланова

Святкування Дня захисту дітей

31.05.2019

О. Вигівська

 

Стан управлінського забезпечення організованого завершення навчального року та проведення державної підсумкової атестації

протягом місяця

О. Заболотний

Організація роботи пришкільних таборів

протягом місяця

О. Заболотний

Обстеження Чубинецького НВК для організації на базі школи  оздоровчого табору «Росич - 2019»

до 20.05.

О. Заболотний

І (районний) етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)

10-11 травня

О. Заболотний

8.3.1. Культурно-масові заходи

День пам'яті та примирення святковий концерт «Яблуневий цвіт Перемоги»

08.05.2019

О. Центило-Гіптенко

Мітинг – реквієм до Дня Перемоги над нацизмом у Європі «День Слави,пам'яті,скорботи»

09.05.2019

О. Центило-Гіптенко

Районний літературний конкурс «Сильні духом, вільні серцем працюють поруч»

17.05.2019

О. Центило-Гіптенко

Інформаційна година «Об’єднана Європа: єдність у розмаїтті»

18.05.2019

О. Центило-Гіптенко

Мітинг пам’яті Л.Кльоца

19.05.2018

О. Центило-Гіптенко

Ігрова карусель «Маленька країна – країна дитинства, де сонечко світить і казка живе»

31.05.2019

О. Центило-Гіптенко

8.3.2. Спортивно-масові заходи

Чемпіонат Київської області з велосипедного спорту на шосе.

02-06.05.2019

І. Голуб

 

Першість Київської області з футболу  серед юнаків2008-2009 р. н. та 2010 -2011 р. н.    сезону 2018- 2019 років. Друге коло.

04-25.05.2019

І. Голуб

 

Першість Київської області з футболу серед чоловіків сезону 2019 року

05-26.05.2019

І. Голуб

 

Міський велопробіг з нагоди Дня пам’яті та примирення

08.05.2019

І. Голуб

 

Кубок Київської області  з футболу серед чоловіків сезону 2019 року

09.05.2019

І. Голуб

 

Районний етап спортивної військово-патріотичної гри «Джура»

11.05.2019

І. Голуб

 

Участь в обласних зональних змаганнях з  шахів та волейболу  за програмою обласного фестивалю 2019 року «Рухова активність – здоровий спосіб життя – здорова нація».

25.05.2019

І. Голуб

 

Проведення спортивних локацій в рамках ІІІ Всеукраїнського фестивалю «Ми – діти твої, Україно!»

31.05.2019

І. Голуб

 

8.3.3.Оперативно-профілактичні заходи

Оперативно-профілактичний рейд по Сквирському районі з метою запобігання дитячої бездоглядності та профілактики негативних проявів серед дітей

За окремим графіком

О. Вигівська

Начальник управління персоналом

та організаційної  роботи

апарату райдержадміністрації                                                    О. ЮРЧУК

Переглядів: 119
 



Друк

Про схвалення проекту районної цільової

Програми "Призов на строкову військову

службу та приписка громадян до призовної

дільниці на 2019-2020 роки"

Відповідно до законів України "Про військовий обов’язок і військову службу", "Про оборону України", "Про місцеве самоврядування в Україні", статті 6, пункту 9 частини першої статті 13, статті 27, пункту 1 частини першої статті 39, частини першої статті 41 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", Бюджетного кодексу України, постанови Кабінету Міністрів України від 21 березня 2002 року № 352 "Про затвердження положення про підготовку та проведення призову громадян України на строкову військову службу та прийняття призовників на військову службу за контрактом", Указу Президента України від 25 жовтня 2002 року № 948/2002 "Про Концепцію допризовної підготовки і військово-патріотичного виховання молоді":

 

1. Схвалити проект районної цільової програми "Призов на строкову військову службу та приписка громадян до призовної дільниці на 2019-2020 роки" (далі – Програма), що додається.

 

2. Управлінню фінансів Сквирської районної державної адміністрації під час планування бюджету передбачити кошти на виконання заходів Програми, виходячи із реальних можливостей бюджету.

 

3. Райдержадміністрації у встановленому порядку організувати подання проекту Програми на розгляд сесії Сквирської районної ради.

 

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника голови районної державної адміністрації Славінську О.В.

 

Голова адміністрації                                                                                   В. ГАЛЮК


СХВАЛЕНО

розпорядження голови Сквирської

районної державної адміністрації

від 26 квітня 2019 року № 110

 

ПРОЕКТ

Районної цільової Програми

«Призов на строкову військову службу та приписка громадян

до призовної дільниці на 2019-2020 роки»

 

Паспорт програми

1.

Ініціатор розроблення Програми

Сквирська районна державна адміністрація

2.

Підстава

Конституція України, Закон України «Про місцеві державні адміністрації», Закон України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закон України «Про військовий обов’язок і військову службу», Закон України «Про оборону України», Указ Президента України від 25 жовтня 2002 року №948/2002 «Про Концепцію допризовної підготовки і військово-патріотичного виховання молоді»

3.

Дата, номер і назва розпорядчого документа органу виконавчої влади про розробку Програми

 

4.

Розробник Програми

Сквирський районний військовий комісаріат

5.

Відповідальний виконавець

Сквирський районний військовий комісаріат,

Київський обласний військовий комісаріат

6.

Учасники Програми

Сквирська райдержадміністрація, управління фінансів Сквирської райдержадміністрації, Сквирська районна рада, Київський обласний військовий комісаріат, Сквирський районний військовий комісаріат

7.

Термін реалізації Програми

2019-2020 роки

8.

Перелік бюджетів, які беруть участь у виконанні Програми

Районний бюджет

 

9.

Загальний обсяг фінансових ресурсів, необхідних для реалізації Програми

Всього: 80 000,00  грн.

2019 рік – 40 000,00 грн.

2020 рік – 40 000,00 грн.

10.

Головний розпорядник коштів

Управління фінансів Сквирської райдержадміністрації

І. Визначення проблеми,

на розв’язання якої спрямована Програма

Прогресивний розвиток України як суверенної демократичної держави залежить від виховання підростаючого покоління.

Підготовка молоді до військової служби та призов громадян на строкову військову службу з метою комплектування військ молодим поповненням завжди були важливим елементом будівництва Збройних Сил України та підтримки їх боєздатності.

Великого значення це питання набуває сьогодні, з початком реалізації Державної програми реформування та розвитку Збройних Сил України.

На місцеві органи виконавчої влади, органи місцевого самоврядування та військові комісаріати покладено обов’язки забезпечення всебічної підготовки молоді до захисту Батьківщини.

Згідно з частини 1 статті 43 Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу», фінансове забезпечення заходів, пов'язаних з організацією військової служби і виконанням військового обов'язку, здійснюється за рахунок і в межах коштів Державного бюджету України. Додаткове фінансування цих заходів може відбуватися за рахунок інших джерел, не заборонених законодавством.

Згідно з частини 2 статті 43 цього Закону, центральні органи виконавчої влади, Рада міністрів Автономної Республіки Крим, місцеві державні адміністрації та органи місцевого самоврядування для проведення медичного огляду громадян, призову їх на військову службу, відправлення призваних осіб до військових частин, прийняття на військову службу за контрактом зобов'язані забезпечувати районні (міські) військові комісаріати необхідною кількістю технічних працівників та обслуговуючого персоналу, обладнаними призовними (збірними) пунктами, медикаментами, інструментарієм, медичним і господарським майном, автомобільним транспортом, а також забезпечувати здійснення охорони громадського порядку на призовних пунктах.

Вирішити ці питання в сучасних економічних умовах, враховуючи, що через призовну дільницю району у рік проходить понад 500 допризовників і призовників, без фінансування з боку місцевого бюджету дуже складно.

З цією метою розробляється Районна цільова Програма  «Призов на строкову військову службу та приписку громадян до призовної дільниці на 2019-2020 роки» (далі – Програма).

ІІ. Мета Програми

Метою Програми є забезпечення спільної роботи районних органів влади та місцевого самоврядування, військового комісаріату, правоохоронних органів, органів освіти та охорони здоров’я, громадських організацій щодо підготовки і проведення призову громадян на строкову військову службу, відправка  призовників до військ, направлення громадян для проходження альтернативної (невійськової) служби; організація оборонно-масової та військово-патріотичної роботи серед призовників і допризовної молоді.

ІІІ. Шляхи і способи розв’язання проблеми

Захист суверенітету і територіальної цілісності України є найважливішими функціями держави, справою всього Українського народу.

Захист Вітчизни, незалежності та територіальної цілісності України є конституційним обов'язком громадян України.

Виконання ними військового обов’язку забезпечують державні органи, органи місцевого самоврядування, військові формування, підприємства, установи, організації та військові комісаріати.

Запорукою миру в країні є, насамперед, боєздатна армія. Тому одним із шляхів підготовки держави до оборони є забезпечення Збройних Сил України та інших військових формувань підготовленими кадрами.

Для повного і якісного виконання планів проведення призову громадян на строкову військову службу органи місцевого самоврядування організовують прибуття громадян, які залучаються до виконання військового обов’язку, від районних призовних дільниць до обласного збірного пункту для проведення контрольного медичного огляду і винесення остаточних висновків щодо придатності до військової служби.

 

IV. Обсяги та джерела фінансування

Фінансування витрат на виконання заходів програми здійснюється за рахунок коштів районного бюджету шляхом надання відповідної субвенції з районного бюджету державному бюджету на виконання Програми.

Вказані кошти будуть використані Сквирським районним військовим комісаріатом за цільовим призначенням.

Остаточний розмір фінансування програми визначається під час формування районного бюджету на відповідний рік та внесення змін до нього протягом бюджетного року.

Реалізація Програми відбуватиметься протягом 2019-2020 років.

 

 

V. Завдання і заходи

Основними завданнями реалізації зазначеної Програми є забезпечення оповіщення, перевезення призовників від районних призовних дільниць до обласного збірного пункту для проведення контрольного медичного огляду та винесення остаточних висновків щодо придатності до військової служби, створення необхідних умов для якісного проведення призову.

Вирішенню завдань Програми сприятимуть заходи на:

організацію транспортного забезпечення призовів;

якісне та вчасне проведення приписки і призову, організацію ведення якісного військового обліку та неухильного виконання законодавства про військовий обов'язок та військову службу в Україні;

вдосконалення патріотично-виховної роботи серед молоді, забезпечення її належної організації в навчальних закладах, на підприємствах, в організаціях та за місцем проживання.

 

VI. Результативні показники

Виконання заходів Програми дасть змогу вчасно і якісно виконувати Укази Президента та постанови Кабінету Міністрів України щодо забезпечення виконання заходів, пов'язаних із підготовкою та проведенням чергових призовів громадян України на строкову військову службу та забезпечити проведення заходів з оповіщення громадян призовного віку у Сквирському районі на належному рівні.

Прогнозовані показники призову на строкову військову службу у 2019 – 2020 роках:

з/п

Період призову та рік

Планується до призову

Підлягає проходженню контрольного медичного огляду на обласному збірному пункті

Примітка

1.

Весна 2019 року

27

150

 

2.

Осінь 2019 року

30

150

 

3.

Весна 2020 року

30

150

 

4.

Осінь 2020 року

30

150

 

 

VII. Механізм реалізації Програми

Реалізацію Програми забезпечити шляхом перерахування коштів районного бюджету на рахунок Київського обласного військового комісаріату, відкритий в Головному управлінні Державної казначейської служби України у Київській області.

Вказані кошти будуть використані Сквирським районним військовим комісаріатом за цільовим призначенням.

VIII. Основні організаційні заходи з реалізації призовної роботи

№ з/п

Заходи, що плануються

Необхідні кошти, тис. грн.

2019 р.

2020 р.

1.

Організація транспортного забезпечення призовників Сквирського району до обласного збірного пункту в м. Києві та в зворотному напрямку

весняний призов

20,000 – районний бюджет

 

осінній призов

20,000 – районний бюджет

весняний призов

20,000 – районний бюджет

 

осінній призов

20,000 – районний бюджет

IX. Координація та контроль за виконанням Програми

Організація виконання Програми, координація та контроль за ходом її виконання покладено на Сквирську районну державну адміністрацію (головного спеціаліста з питань мобілізаційної роботи апарату районної державної адміністрації), яка визначає першочерговість виконання заходів з урахуванням напрямків Програми та наявності фінансових та інших ресурсів.

Військовий комісар

Сквирського районного

військового комісаріату                                                           В. БАБЕНКО

Переглядів: 155
 



Друк

ЗАТВЕРДЖУЮ

Керівник апарату

Сквирської районної

державноїадміністрації

____________ В. САЛТАНЮК

«08» травня 2019 року

№ 351-4

ПОРЯДОК
стажування громадян з числа молоді, які не перебувають на посадах державної служби, в апараті Сквирської районної державної адміністрації

1. Цей Порядок визначає загальні положення щодо організації та проходження стажування громадян з числа молоді, які не перебувають на посадах державної служби, в апараті Сквирської районної державної адміністрації.

2. У цьому Порядку термін «молодь» означає громадян України віком до 35 років, які є студентами вищих навчальних закладів або отримали вищу освіту та не перебувають на посадах державної служби.

3. Основною метою стажування є залучення молодих та вмотивованих спеціалістів до роботи на державній службі, ознайомлення їх зі специфікою діяльності Сквирської районної державної адміністрації та набуття ними практичного досвіду роботи на державній службі.

4. Зарахування на стажування та визначення строку його проходження здійснюються на підставі заяви особи, яка має намір пройти стажування в апараті Сквирської районної державної адміністрації (далі - стажист), і згоди керівника відповідного структурного підрозділу апарату Сквирської районної державної адміністрації, що оформлюється наказом керівника апарату Сквирської районної державної адміністрації. До заяви стажист додає резюме у довільній формі.

5. Стажування молоді в апараті Сквирської районної державної адміністрації може здійснюватися з ініціативи керівника апарату Сквирської районної державної адміністрації, керівників навчальних закладів, молодіжних громадських формувань та осіб, які бажають пройти стажування.

6. Стажування молоді здійснюється строком до шести місяців у вільний від навчання (роботи) час в межах робочого часу працівників апарату Сквирської районної державної адміністрації, а саме:

повний робочий день - понеділок-четвер з 9:00 до 18:00 год, п’ятниця з 9:00 до 16:45 год, обідня перерва з 13:00 до 13:45 год;

неповний робочий день передбачає роботу стажиста не менше ніж 4 години у робочі дні.

7. На період стажування в апараті Сквирської районної державної адміністрації за стажистом закріплюється керівник стажування із числа керівників структурних підрозділів апарату Сквирської районної державної адміністрації.

8. Зміст стажування визначається індивідуальним планом стажування (додаток), який затверджує керівник стажування.

Індивідуальний план стажування має передбачати участь стажиста у вирішенні перспективних і поточних завдань, які ставить йому керівник стажування (вирішення організаційних питань, підготовка аналітичних, інформаційних довідок, проектів розпорядчих і нормативних документів).

Поставлені завдання мають бути чіткі та зрозумілі.

Терміни завдань і доручень повинні мати кінцеву дату.

9. Керівник стажування:

складає та затверджує індивідуальний план стажування;

забезпечує умови, необхідні для проходження стажування;

забезпечує стажисту можливість ознайомитися з організацією роботи структурного підрозділу;

залучає стажиста до діяльності структурного підрозділу, підготовки проектів службових документів (крім документів, які містять інформацію з обмеженим доступом).

10. Стажист:

зобов’язаний у повному обсязі та своєчасно виконувати завдання, передбачені індивідуальним планом стажування, вказівки та доручення керівника стажування;

зобов’язаний додержувати правил внутрішнього службового розпорядку Сквирської районної державної адміністрації, етики та культури поведінки;

може брати участь у роботі структурного підрозділу та бути присутнім на нарадах такого структурного підрозділу, готувати проекти документів;

має право отримувати інформацію для виконання покладених на нього завдань та індивідуального плану стажування.

11. Стажист після закінчення стажування повинен підготувати письмовий звіт про виконання індивідуального плану стажування з власними висновками про його організацію та проведення, який засвідчує своїм підписом.

12. Керівник стажування після закінчення стажування готує довідку або характеристику, яка містить інформацію про результати стажування з відображенням рівня професійної підготовки стажиста, одержаних ним знань та навичок, професійних, ділових та особистих якостей, у двох примірниках, один з яких надається стажисту, а другий передається для зберігання до служби управління персоналом разом з усіма документами про проходження стажування.

13. Стажування проходить на безоплатній основі. Сквирська районна державна адміністрація не несе зобов’язань щодо відшкодування молоді, яка проходить стажування в апараті Сквирської районної державної адміністрації, витрат на проїзд до місця стажування і назад, добових за час перебування в дорозі, найм житла.

 

Начальник відділу управління
персоналом  та організаційної роботи апарату

Сквирської районної державної адміністрації                        О. Юрчук

Переглядів: 21
 


Українські новини

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Joomla Templates by Joomlashack