Головна
 

Посилання

Сайт Президента України
Верховна Рада України
Урядовий портал
Офіційний веб-сайт Нацдержслужби України
Київська обласна державна адміністрація
Укрінформ
Травень 2019
П В С Ч П С Н
    1 2 3 4 5
6 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    
Вівторок, 07 травня 2019


Друк

Головне управління ДФС у Київській області повідомляє, що суб’єкт господарювання (або його представник) подає до контролюючого органу за місцем реєстрації РРО заяву про скасування реєстрації реєстратора розрахункових операцій  (далі – РРО) за формою № 4-РРО.

Перед скасуванням реєстрації РРО його необхідно розпломбувати в Центрі сервісного обслуговування (далі – ЦСО), з яким суб’єктом господарювання укладено договір про технічне обслуговування та ремонт РРО.

Разом із заявою про скасування реєстрації суб’єкт господарювання надає реєстраційне посвідчення.

Процедура розпломбування РРО в ЦСО за можливості проводиться і для РРО, щодо яких контролюючим органом прийнято рішення про примусове скасування реєстрації.

У разі викрадення РРО для скасування його реєстрації суб’єкт господарювання разом із заявою про скасування реєстрації надає копію відповідного документа органу поліції.

У заяві про скасування реєстрації зазначається спосіб отримання довідки про скасування реєстрації РРО за ф. № 6-РРО, наведеною у додатку 6 до Порядку (далі – довідка про скасування реєстрації) (поштою або безпосередньо в контролюючому органі) або її копії (електронною поштою).

Протягом п’яти календарних днів з дня отримання заяви про скасування реєстрації та реєстраційного посвідчення за наявності довідки про опломбування з відміткою про розпломбування РРО, надісланої ЦСО до контролюючого органу за місцем реєстрації РРО, або у разі прийняття рішення контролюючого органу про скасування реєстрації РРО, проводиться скасування реєстрації РРО шляхом внесення реєстраційного запису до інформаційної системи ДФС та надання (надсилання) суб’єкту господарювання довідки про скасування реєстрації, що засвідчує скасування реєстрації РРО.

ГУ ДФС у Київській області

Переглядів: 27
 Друк

Головне управління ДФС у Київській області повідомляє, що з 24 травня 2019 року вступають у дію нові санкції щодо відповідальності за порушення строків та вимог митних режимів.

Так, при перевищенні строків перебування транспортних засобів особистого користування у митному режимі транзиту або тимчасового ввезення більше ніж на 30 діб власнику такого автомобіля загрожує штраф у розмірі 170 тис. грн. або конфіскація транспортного засобу за рішенням суду - це передбачено чинним законодавством.

Власників автомобілів на іноземній реєстрації мають можливість при оформленні транспортних засобів скористатися умовами перехідного періоду, встановленого Законом України №2612-VIII.

До 23 травня 2019 року (включно)  митне оформлення транспортного засобу, щодо якого порушені строки та умови (вимоги) митних режимів тимчасового ввезення або транзиту, здійснюється за умови сплати належних митних платежів та добровільної сплати до державного бюджету коштів у сумі, що дорівнює розміру п’ятисот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (8500 гривень). За таких умов особи звільняються від адміністративної відповідальності, передбаченої статтями 470, 481 та 485 Митного кодексу України, за порушення митних правил.

ГУ ДФС у Київській області

Переглядів: 28
 Друк

За чотири місяці поточного року платники податків Київщини збільшили відрахування до Державного бюджету на 46% або 1,3 мільярда гривень у порівнянні з аналогічним періодом минулого року. Про це повідомив начальник ГУ ДФС у Київській області Олексій Кавилін. За наданою ним інформацією, у січні-квітні 2019 року до бюджету надійшло 4,4 мільярда гривень. Кавилін підкреслив, що позитивна динаміка не менш ніж у 30% спостерігається за всіма видами бюджетоформуючих податків.

«Вже традиційним лідером за обсягами сплати до держбюджету є податок на додану вартість, якого з початку року сплачено 2,2 мільярда гривень. Такий показник зріс на 38% порівняно з минулорічним, що у грошовому еквіваленті дорівнює 586 мільйонам гривень. Друге місце посідає податок на доходи фізичних осіб із сплаченою сумою у 954 мільйони гривень. Це на третину або 221 мільйон гривень більше, аніж було перераховано у відповідному періоді  минулого року. Завершує трійку податок на прибуток підприємств: 936,6 мільйона гривень проти 439,3, що надійшли торік. Додатково до державного бюджету сплачено 497,3 мільйона гривень», повідомив очільник фіскальної служби регіону.

На 30% зросла сума сплати військового збору – 274,5 млн. грн., додатково на обороноздатність країни надійшло 64 мільйони гривень. За користування надрами сплачено 6 млн. грн. рентної плати, що на 30% або 1,4 млн. грн. перевищує відповідний період минулого року.  Більше ніж у два рази зріс показник надходжень зі сплати екологічного податку: 20,4 млн. грн. проти 10,8 млн. грн., перерахованих у січні-квітні минулого року. Виробники підакцизної групи товарів сплатили до держбюджету 1,7 млн. грн. Це на 25% або 340 тис. грн. більше за відповідний період 2018 року.

Загалом за обсягами сплати податків до бюджетів усіх рівнів найбільші суми надійшли від суб’єктів оподаткування, задіяних у сферах торгівлі та ремонту автотранспорту: протягом чотирьох місяців ними сплачено 1,7 млрд. грн. до бюджетів усіх рівнів. Переробна промисловість забезпечила надходження у розмірі 1,4 млрд. грн., а сiльське, лiсове та рибне господарства принесли казні суму в 1,2 мільярда гривень податкових платежів.

ГУ ДФС у Київській області

Переглядів: 25
 Друк

Ажіотаж серед охочих взяти «теплі кредити» триває.

 

Минулого тижня, навіть попри свята, українські родини поспішили взяти участь в державній програмі з енергоефективності та отримали в банках більше 40 млн грн«теплих кредитів», зокрема:

 

- більше 23 млн грн – на утеплення приватних будинків;

 

- 17 млн грн – для ОСББ;

 

- понад 1 млн грн – на твердопаливні котли.

 

Цікаво, що попит на програму  лишається особливо високим серед ОСББ.

 

Так, минулого тижня «теплі кредити» видано для ще 65 ОСББ. Це близько 5 тис. родин, які об’єдналися і прийняли рішення приводити будинки до ладу та створювати комфортні умови проживання.

 

Загалом, у 2019 р. близько 43 тис. родин вже отримали в банках 540 млн грн «теплих кредитів». Це більше половини від усього прогнозованого обсягу кредитування у ц.р. – 1,1 млрд грн «теплих кредитів» (за наявного бюджетного фінансування у розмірі 400 млн гривень).

 

«Тож, покиє можливість, поспішайте скористатися державною та місцевою підтримкою, щоб зробити свої оселі енергоефективними до нового опалювального сезону!», - прокоментував Голова Держенергоефективності Сергій Савчук.

 

Також С. Савчук нагадав, що впровадження саме комплексу заходів із термомодернізації будинку дає високий результат– значне зменшення комунальних рахунків.

 

 

Управління комунікації та зв’язків з громадськістюДерженергоефективності

Переглядів: 24
 Друк

Енергосервісполягає в тому, що енергоефективні заходи в будівлях бюджетних установ (шкіл, дитячих садочків, лікарень, університетів тощо) впроваджуються приватними інвесторами – енергосервісними компаніями (ЕСКО), а оплата здійснюється виключно за рахунок економії, досягнутої в результаті здійснення енергоефективних заходів.

Наприклад, нещодавно Харківська міська рада прийняла рішення запровадити енергосервіс(ЕСКО) у школах №44, 91 і 68, а також гімназіях №46 і 82.

За даними Харківської міськради, завдяки енергосервісу очікується заощаджувати на комунальних рахунках до 2 млн грн у рік.

Як показує практика вже діючих договорів, серед найбільш затребуваних ЕСКО-проектів у бюджетних установах:

- модернізація системи опалення;

- встановлення ІТП з погодним регулювання та онлайн-моніторингом;

- інші енергоефективні заходи.

Незабаром планується оголосити тендери через Систему публічних електронних закупівель«ProZorro»: https://prozorro.gov.ua.

Загалом, енергосервіс набирає популярності: вже укладено понад 310 ЕСКО-контрактів вартістю більше 350 млн гривень. Проекти реалізуються у 18 регіонах країни.

«Тож закликаю усі місцеві органи влади разом із  ЕСКО-інвесторами працювати на результат – комфортні та модернізовані школи, лікарні та інші бюджетні заклади!», - повідомив С.Савчук.

 

Більше інформації дізнавайтеся за посиланням: http://saee.gov.ua/uk/news/2922.

Управління комунікації та зв’язків з громадськістюДерженергоефективності

Переглядів: 20
 Друк

Довгоочікуваний день Воскресіння Христового є невичерпним джерелом життя і радості. Ця радістьпереповнює небо, землю, глибинні стихії, а також наші серця. Український народ, споконвіку шанобливо з безмірною любов’ю готується до приходу весни, наповнюючи час Великого Посту та Пасхальний період особливою турботою про оновлення власної душі, а також окрасу родинної оселі, предметів побуту, святкового столу, різноманітних атрибутів, що супроводять і підкреслюють значущість Великодня. З цієї нагоди бібліотеки Сквирщини провели цикл заходів: народознавчу годину «О писанко! Ти-символ України! Любові й миру вірна берегиня» (Буківська бібліотека – філія, 26.04), «Свята Пасха йде до хати – будемо Великдень святкувати» (Слободянська бібліотека – філія, 27.04), «Таємничий світ Великодньої писанки» (Малоєрчиківська бібліотека – філія, 27.04), «Нехай у серці віра і добро панує, хай мир і радість Великдень вам дарує» (Мовчанівська бібліотека-філія, 27.04), «Мандрує світом Великдень» (Великоєрчиківська бібліотека – філія, 27.04).

Переглядів: 42
 Друк

Пустоварівка зустріла першість Київщини з особливим піднесенням: урочисте відкриття змінилось іскрометною грою. Розгром яготинської команди започаткував зірковий новачок «Колоса»: Скороход метрів з 18-ти поцілив під поперечку. Трохи пізніше спурт і наполегливість Степанюка спричинили пенальті, а матеріалізував його в гол Юрковський. Артем у підсумку спромігся на дубль. Вистрілив дуплетом і Здебський, а Степанець ознаменував вихід на заміну ще одним результативним ударом. Олексій Кривошеєв і його підопічні засвідчили, що хороша організація та змістовна гра неодмінно — рано чи пізно — принесуть бажаний результат. Хоча, звичайно, краще, аби це було вчасно.

Відео гри буде згодом. Слідкуйте за новинами.

Вітаємо з перемогою!

КОЛОС (Пустоварівка) — КРИСТАЛ (Яготин) — 6:1

(Скороход, 10, Юрковський, 31, пн, 54, Здебський, 35, 81, Степанець, 75 — Корецький, 56). Переглядів: 61

  Read More...Друк

Бібліотека, як соціальний інститут покликана відповідати на нові вимоги суспільства, а тому формування здорового способу життя та популяризація спорту є одним із найактуальніших напрямків у бібліотечній роботі.

В рамках Всеукраїнського тижня громадського здоров’я у бібліотеках Сквирщини було проведено: інформаційну годину «Здоровим бути модно» (Рогізнянська бібліотека – філія, 07.04), годину спілкування «Будьте здоровими, сильними, дужими» (Антонівська бібліотека – філія, 07.04), інформхвилинку «Як стати здоровим і щасливим?» (Мовчанівська бібліотека – філія, 12.04), годину здоров’я «Я здоров’я бережу – сам собі допоможу» (Малоєрчиківська бібліотека – філія, 13.04), «Мистецтво бути здоровим» (Великоєрчиківська бібліотека – філія, 13.04). У Сквирській центральній дитячій бібліотеці було оформлено книжкову виставку «Здорове покоління – сильна держава».

Переглядів: 45
 Друк

Щорічно у світі 1 квітня відзначається Міжнародний день птахів. З цієї нагоди в бібліотеках Сквирщини було проведено цикл заходів: пізнавальна година «Прилетіли з вирію птахи» (02.04. Миньківецька бібліотека – філія), «Перелітні птахи нашого краю» (02.04. Антонівська бібліотека – філія), вікторина «У пташиному царстві» (02.04. Шапіївська бібліотека – філія).

3 квітня в центральній дитячій бібліотеці відбулося свято «Птахи прилітають, землю прославляють» за участю секретаря Товариства охорони природи у південному регіоні Київської області Юрія Петровича Сердюка. Активними учасниками заходу були читачі – учні 3-Б класу Сквирської ЗОШ №2 з класним керівником Інною Юріївною Негелею. Діти дізналися багато цікавого і корисного про птахів і проявили неабиякі знання у вікторині «Чи знаєш ти птахів?». Читачі з цікавістю розглядали книжкову виставку і запропоновані книги взяли для домашнього читання. Ведуча заходу – бібліотекар Олена Медвецька.

Переглядів: 36
 Друк

Чорнобиль — нестерпний біль нашого народу, знак планетарної біди, що не знає ні відстані, ні кордонів, що не має аналогів за обсягами забруднення природного середовища, негативного впливу на здоров'я та психіку людей, їхній побут і соціально-економічні умови життя.

Вшановуючи пам'ять жертв Чорнобильської трагедії та віддаючи шану учасникам ліквідації наслідків катастрофи в бібліотеках Сквирщини було проведено цикл заходів: година пам’яті «Порожня зона, край мовчання» (Тхорівська бібліотека – філія, 23.04), «Полиновий вінок Чорнобиля» (Великоєрчиківська бібліотека-філія, 26.04), літературний ранок «Трагедію квітня весь світ пам’ятає» (Чубинецька бібліотека – філія, 26.04), година-реквієм «Дзвони Чорнобиля стогоном будять» (Шамраївська бібліотека – філія, 26.04), відео нарис «Полин-сльозою омивається душа» (Великополовецька бібліотека-філія, 26.04).

Переглядів: 50
 


Українські новини

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Joomla Templates by Joomlashack