Головна
 

Посилання

Сайт Президента України
Верховна Рада України
Урядовий портал
Офіційний веб-сайт Нацдержслужби України
Київська обласна державна адміністрація
Укрінформ
Квітень 2019
П В С Ч П С Н
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          
квітня 2019


Друк

Шановні жителі Cквирщини! Прийміть найщиріші вітання з Великим Днем Світлого Христового Воскресіння! У житті кожного християнина Великдень - свято особливо шановане та величне. Воно нагадує нам про духовне відродження, яке потрібне всім нам, всій українській нації.

Свято Воскресіння Христового спонукає кожного із нас ще раз замислитися над вічними цінностями, дає нам нагоду наповнити свої серця любов’ю і добротою, зміцнитися духовно. З настанням Пасхальних днів пробуджується не тільки земля, а й усі людські надії й сподівання на добру долю.

Нехай до Вашої оселі прийде здоров’я, любов, щастя, добробут, а душа нехай стає світлішою, серце і помисли чистими, щирими та добрими.

Нехай Світло Воскресіння Христового надає нам непохитну віру в кращий завтрашній день та сили і терпіння перебороти труднощі, які випали на нашу долю! Нехай ця радісна подія утверджує наші переконання про те, що достойні терпіння нагороджуються перемогою, а чесне життя увінчується славою. Нехай многоголосі Великодні дзвони розбудять найбайдужіші серця, додадуть натхнення для самовідданої праці на благо району та держави.

Господньої милості, підтримки у добрих починаннях, миру та взаєморозуміння кожній родині.

Бажаю всім щастя і радості, віри і благополуччя!

Христос Воскрес! Воістину Воскрес!

З повагою

Голова райдержадміністрації Василь Галюк


Переглядів: 40
 Друк

Психологічна допомога і реабілітація надається учасникам бойових дій Постановою Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2017 року №1057 затверджено Порядок проведення психологічної реабілітації постраждалих учасників Революції Гідності, учасників антитерористичної операції та осіб, які здійснювали заходи із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях.

Психологічна допомога і реабілітація надається учасникам бойових дій з метою профілактики розвитку у них стресових розладів, конфліктів з оточуючими, зміцнення їх особистісного та соціального статусу. Будь-який учасник АТО, який має статус учасника бойових дій чи інваліда війни та документ, що підтверджує безпосереднє залучення до виконання завдань антитерористичної операції в районах її проведення – має право звернутися до управління соціального захисту населення із заявою про надання йому послуг з психологічної реабілітації.

Психологічна реабілітація учасника антитерористичної операції може проводитись із залученням членів його сім’ї, а також інших осіб (з урахуванням інтересів і потреб такого учасника та за його згодою), зокрема тих, які разом з ним проходили або проходять військову службу. Послуги із психологічної реабілітації можуть надаватися в індивідуальній та груповій формі. У разі проходження психологічної реабілітації у стаціонарних умовах тривалість курсу не перевищує 18 днів. Надання послуг із психологічної реабілітації у стаціонарних умовах може проводитися не більше ніж один раз протягом бюджетного періоду. Управління соціального захисту населення може прийняти рішення про повторне направлення учасника антитерористичної операції до суб’єкта надання послуг в поточному році у разі його повторного звернення щодо проходження психологічної реабілітації за наявності відповідних рекомендацій, виданих лікувально-профілактичним закладом або зазначених у висновку-прогнозі попередньої психологічної реабілітації.

Для проходження психологічної реабілітації отримувач послуг звертається до районного органу соціального захисту населення за місцем реєстрації або за місцем фактичного проживання (перебування) із заявою, складеною в довільній формі,  до якої додаються копія посвідчення учасника бойових дій, або інваліда війни, або учасника війни та копія документа, що підтверджує безпосередню участь в антитерористичній операції або забезпеченні її проведення з безпосереднім перебуванням в районах антитерористичної операції у період її проведення. Отримувачі послуг, що мають статус постраждалого учасника Революції Гідності, разом із заявою подають копію посвідчення постраждалого учасника Революції Гідності.

Також повідомляємо, що управлінням соціального захисту населення Сквирської райдержадміністрації прийнято рішення щодо включення до списку суб’єктів надання послуг із психологічної реабілітації Волинський обласний санаторій  «Лісова пісня» за адресою: Волинська обл., с.Гаївка, Шацький район, вул.Пісочна,6.

За додатковою інформацією просимо звертатися за адресою:

м. Сквира, пров. Якушкіна,3,  кабінет № 4 або за тел. 5-16-41.

Переглядів: 69
 Друк

26 квітня відбулася церемонія покладання квітів до пам`ятника ліквідаторам аварії - міліціонерам (по вул. Слобідській, біля Сквирського районного відділу Головного управління національної поліції у Київській області).

Потім колона ліквідаторів аварії на ЧАЕС разом з керівниками району, міста і представниками громадськості рушила до меморіалу загиблим пожежникам – ліквідаторам аварії на ЧАЕС по вул. Богачевського, поблизу пожежної частини Сквирського РВ ГУ МНС України в Київській області де відбувся мітинг - реквієм з нагоди Дня пам`яті жертв Чорнобильської катастрофи та вшанування учасників ліквідації аварії на ЧАЕС. Участь у заході брали голова райдержадміністрації В.В. Галюк, перший заступник голови РДА О.В.Славінська, заступник голови РДА І.О.Петрусевич, помічник-консультант депутата Київоблради Л.П.Глиняного – Т.Г.Власюк, помічник-консультант депутата Київоблради В.І.Скрипи – К.Ф.Бондарчук, голова районної ради В.В. Гриша, міський голова В.А. Скочко.

Ще багато століть ця трагедія буде нагадувати про себе.

Ранок… Чорний ранок 26 квітня 1986року.

О 1 годині 23 хвилині 40 секунд, коли всі безтурботно спали, над четвертим реактором Чорнобильської АЕС нічну темряву розірвало полум'я. Мирна, щаслива весна перестала існувати.

Линуть дзвони, летять понад землею, пронзаючи усе насвоєму шляху; серця всіх тих, хто брав участь у ліквідації катастрофи, і тих, хто не мав до цього жодного відношення; тих, хто залишився здоровим, і тих, кого не обійшло стороною опромінення. Згадують тих, хто не повернувся з “полів битви” проти“мирного атома”.

Тієї трагічної ночі лейтенанти і сержанти пожежної охорони виконували свою звичайну роботу. 28 чоловік двохкараулів затулили собою не тільки станцію, а і Європу. Шість чоловік загинули майже відразу.

- Володимир Правик

- Віктор Кібенок

- Володимир Тищура

- Микола Ващук

- Василь Ігнатенко

- Микола Титенок

Переглядів: 64
  Read More...Друк

25 квітня рятувальники Сквирського районного сектору провели пожежно-профілактичне відпрацювання житлового сектору села Малі Лисовці з метою попередження виникнення пожеж та іншихнадзвичайних ситуацій.

У ході інформаційно-роз’яснювальної роботи фахівці ДСНС перевірили домоволодіння на дотримання правил пожежної безпеки та наддали рекомендації щодо усунення наявних недоліків.

Також, під час проведення заходу з громадянами були проведені інструктажі щодо дій у разі виникнення пожеж, надзвичайних ситуацій та при виявленні вибухонебезпечних предметів.

Наприкінці заходу рятувальники вручили господарям тематичні листівки на протипожежну тематику та побажали відповідально ставитись до власної безпеки.

Переглядів: 29
 Друк

24 квітня 2019 року в приміщенні Сквирського районного народного краєзнавчого музею було відкрито фотовиставку, присвячену 33-ім роковинам Чорнобильської катастрофи.

Відвідувачі мали змогу подивитися фотовиставку і прослухати сумну історію Чорнобильської катастрофи.

 

Переглядів: 60
 Друк

Щорічно, 28 квітня, в Україні відзначають День охорони праці, який збігається із Всесвітнім днем охорони праці. Збігається також і девіз, який визначає Міжнародна організація праці. У 2019 МОП вирішила приурочити Всесвітній день охорони праці темі охорони праці на роботі майбутнього.

Міжнародна організація праці (далі – МОП) заснована в 1919 році. Це одна з найстаріших міжнародних міжурядових організацій - в 2019 році їй виповниться 100 років. Своїми першочерговими завданнями МОП визначає: підтримку демократії та соціального діалогу, боротьбу з бідністю і безробіттям, заборона дитячої праці. Щоб привернути увагу до цих та інших проблем сучасності, МОП оголосила 28 квітня Всесвітнім днем охорони праці. Вперше Всесвітній день охорони праці відзначався в 2003 році. День охорони праці в Україні встановлений указом Президента України від 18.08.2006 № 685/2006 і відзначається 28 квітня.

Девіз Всесвітнього дня охорони праці – «Безпечне та здорове майбутнє праці». Вибір теми обумовлений викликами і змінами в сфері праці, які відбулися в результаті розвитку технологій і під дією нових демографічних, глобалізаційних, кліматичних та інших факторів. МОП не тільки розмірковує над тим, якою буде робота майбутнього, але і аналізує свою столітню діяльність, спрямовану на поліпшення рівня охорони праці. Організація і надалі планує рухатися цим шляхом з урахуванням тих значних змін, які відбуваються в технологіях, демографічної ситуації, організації праці і кліматі.

Крім того, МОП працює над глобальним звітом про те, як вона вже сто років зберігає життя і пропагує безпечне й здорове робоче середовище. У цьому звіті буде відображена еволюція охорони праці, починаючи з періоду до заснування організації в 1919 році. Будуть в ньому вказані і основні поворотні моменти, які вплинули на цю сферу, а також на те, яким чином МОП сприяє підвищенню рівня охорони праці. У глобальному звіті будуть описані ті зміни в графіку роботи, технологіях (цифровізація і інформаційні та комунікаційні технології, робота платформ, автоматизація і робототехніка), а також демографічні, глобалізаційні, кліматичні та інші фактори, які впливають на динаміку розвитку охорони праці та характер професій в цій сфері не дивлячись на нові і старі ризики і відмінності, які існують між розвиненими і країнами, що розвиваються. Щоб зробити обговорення більш ґрунтовним, МОП представить 33 оригінальних аналітичних огляду від представників сфери охорони праці з усього світу, які поділяться важливими думками та ідеями на тему охорони праці та роботи майбутнього, продемонструвавши різні експертні та практичні підходи.

У цей день більш ніж в ста країнах світу проводяться заходи, спрямовані на привернення уваги громадськості до невирішених проблем охорони праці.

Всесвітній день охорони праці, який відзначають 28 квітня, у цьому році стане лише початком всесвітніх подій та заходів, присвяченим охороні праці на роботі майбутнього, що триватимуть протягом усього року. Як зазначає Міжнародна організація праці, завдяки знанням та досвіду, накопиченим за 100 років, вона готова зрозуміти і прийняти ті виклики, які виникатимуть на шляху до бажаних змін у сфері праці.

Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Київській області затвердило план заходів з відзначення Дня охорони праці та активно долучилось до підготовки проведення цієї роботи, реалізації запланованих заходів.

 

 

 

Переглядів: 21
 Друк

Станом на 1 квітня цього року в управлінні виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Київській області на обліку перебуває 170,6 тис. страхувальників, в тому числі: 70,7 тис. (42%) - юридичних осіб, 14,3 тис. (9%) - фізичних осіб, які використовують найману працю та 85,5 тис. (49%) - фізичні особи, які не являються роботодавцями. Про це поінформував начальник відділу аналізу та контролю за використанням роботодавцями коштів Фонду Вадим Грищук.

За його словами, у порівнянні з аналогічним періодом минулого року загальна кількість страхувальників збільшилась на 5%, юридичних осіб на 3%, кількість роботодавців серед фізичних осіб на 5%. Також зросла кількість ФОП без найманої праці на 6%.

З початку року на доходний рахунок управління надійшло 58,3 тис. гривень. Значну суму недоїмки зі сплати страхових внесків до Фонду по управлінню виконавчої дирекції Фонду у Київській області станом на 1 березня мають такі страхувальники: ВАТ «Білоцерківсільмаш», ДП «Підприємство Березанської виправної колонії управління Державного департаменту України з питань виконання покарань в місті Києві та Київській області(№95)», Триліський спиртовий завод, ВАТ «Згурівський бурякорадгосп» та ЗАТ «Переяслав-Хмельницький хлібозавод».

Вадим Грищук додав, що статус економічно-активного має з переліку одне підприємство - ДП «Підприємство Березанської виправної колонії №95», яке щомісячно частково сплачує борг за рішенням суду.

 

Переглядів: 23
 Друк

Як інформує прес-служба виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України, відповідно до законодавства про загальнообов’язкове державне соціальне страхування на кожному підприємстві незалежно від форми власності утворюється комісія із страхування у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності або, у разі чисельності працівників 15 і менше, обирається уповноважений. Комісія складається з працівників, що були делеговані до неї роботодавцем і профспілковою організацією підприємства, та має широкий перелік обов’язків, прав і повноважень.

Так, комісія (уповноважений) із соціального страхування приймає рішення про призначення або відмову в призначенні застрахованим особам допомоги по тимчасовій втраті працездатності (включаючи догляд за хворою дитиною), допомоги по вагітності та пологах і на поховання. На підставі цього рішення роботодавцем оформлюється та подається заява-розрахунок, за якою Фонд соціального страхування України здійснює фінансування матеріального забезпечення.

Серед іншого, комісія зобов’язана розглядати підставу і перевіряти правильність видачі та заповнення листків непрацездатності та інших документів, які є підставою для надання матеріального забезпечення. За необхідності комісія має право звертатись до робочих органів виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України або їх відділень щодо перевірки правильності видачі та продовження листків непрацездатності застрахованим особам підприємства.

За наявності підстав комісія може як відмовити в призначенні матеріального забезпечення працівнику, так і прийняти рішення про припинення виплати матеріального забезпечення (повністю або частково).

Права та обов’язки комісії (уповноваженого) врегульовані постановою правління Фонду соціального страхування України від 19.07.2018 № 13 «Про затвердження Положення про комісію (уповноваженого) із страхування у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності».

 

Переглядів: 22
 Друк

Управлінням охороною праці займається начальник підприємства, який зобов'язаний створити в кожному структурному підрозділі і на робочому місці умови праці відповідно до вимог нормативних актів, а також забезпечити додержання прав працівників, гарантованих законодавством про охорону праці. Із цією метою керівник забезпечує функціонування системи управління охороною праці, для чого:

-              створює відповідні служби і призначає посадових осіб, які забезпечують вирішення конкретних питань охорони праці, затверджує інструкції про їх обов'язки, права та відповідальність за виконання покладених на них функцій, а також контролює їх додержання;

-              розробляє за участю профспілок і реалізує комплексні заходи для досягнення встановлених нормативів з охорони праці, впроваджує прогресивні технології, досягнення науки і техніки, засоби механізації та автоматизації виробництва, вимоги ергономіки, позитивний досвід з охорони праці тощо;

-              забезпечує усунення причин, що призводять до нещасних випадків, професійних захворювань, і виконання профілактичних заходів, визначених комісіями за підсумками розслідування цих причин;

-              організовує проведення лабораторних досліджень умов праці, атестації робочих місць відповідно до нормативних актів про охорону праці в порядку і строки, що встановлюються законодавством, вживає за їх підсумками заходів щодо усунення небезпечних і шкідливих для здоров'я виробничих факторів;

-              розробляє і затверджує положення, інструкції, інші нормативні акти про охорону праці, що діють у межах підприємства та встановлюють правила виконання робіт і поведінки працівників на території підприємства, у виробничих приміщеннях, на будівельних майданчиках, робочих місцях відповідно до державних міжгалузевих і галузевих нормативних актів про охорону праці, забезпечує безплатно працівників нормативними актами про охорону праці;

-              здійснює постійний контроль за додержанням працівниками технологічних процесів, правил поводження з машинами, механізмами, устаткуванням та іншими засобами виробництва, використанням засобів колективного та індивідуального захисту, виконанням робіт відповідно до вимог з охорони праці;

-              організовує пропаганду безпечних методів праці та співробітництво з працівниками у галузі охорони праці;

-              у разі виникнення на підприємстві надзвичайних ситуацій і нещасних випадків зобов'язаний вжити термінових заходів для допомоги потерпілим.

 

Переглядів: 19
 Друк

Як інформує прес-служба виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України, допомога по тимчасовій втраті працездатності надається Фондом соціального страхування України у разі настання страхового випадку у період роботи та повністю або частково компенсує втрачений за період хвороби заробіток. Фонд здійснює фінансування, починаючи з шостого дня непрацездатності й до відновлення здоров’я або встановлення інвалідності. Перші п’ять днів фінансуються за рахунок коштів роботодавця.

Право на допомогу по тимчасовій непрацездатності (компенсація втраченого заробітку за лікарняними листками) виникає з настанням страхового випадку в період роботи (включаючи час випробування та день звільнення), а її розмір залежить від тривалості страхового стажу та складає від 50% до 100% середньої заробітної плати особи.

Порядок отримання матеріального забезпечення:

1. Отриманий у закладі охорони здоров’я листок непрацездатності працівник передає до уповноваженої особи на підприємстві (кадровика, табельника або бухгалтера) для заповнення зворотної сторони листка непрацездатності (визначення страхового стажу застрахованої особи та кількості днів, за які буде надаватись матеріальне забезпечення).

2. Листок непрацездатності передається на розгляд до Комісії (уповноваженого) із соціального страхування підприємства, установи, організації (приймається рішення щодо надання матеріального забезпечення).

3. Бухгалтерія страхувальника (роботодавця) розраховує суми матеріального забезпечення та оформлює заяву-розрахунок для отримання фінансування від робочого органу виконавчої дирекції Фонду.

4. Страхувальник подає заяву-розрахунок до робочого органу виконавчої дирекції Фонду за місцем обліку, на її підставі здійснюється фінансування шляхом перерахування Фондом заявлених коштів на спеціальний рахунок страхувальника. Заява-розрахунок може бути подана в електронному вигляді.

5. Страхувальник виплачує матеріальне забезпечення застрахованим особам у найближчий після дня призначення допомоги строк, установлений для виплати заробітної плати.

 

 

Переглядів: 28
 


Сторінка 1 з 16
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Українські новини

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Joomla Templates by Joomlashack