Головна
 

Посилання

Сайт Президента України
Верховна Рада України
Урядовий портал
Офіційний веб-сайт Нацдержслужби України
Київська обласна державна адміністрація
Укрінформ
Квітень 2019
П В С Ч П С Н
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 27 28
29 30          
П'ятниця, 26 квітня 2019


Друк

Психологічна допомога і реабілітація надається учасникам бойових дій Постановою Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2017 року №1057 затверджено Порядок проведення психологічної реабілітації постраждалих учасників Революції Гідності, учасників антитерористичної операції та осіб, які здійснювали заходи із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях.

Психологічна допомога і реабілітація надається учасникам бойових дій з метою профілактики розвитку у них стресових розладів, конфліктів з оточуючими, зміцнення їх особистісного та соціального статусу. Будь-який учасник АТО, який має статус учасника бойових дій чи інваліда війни та документ, що підтверджує безпосереднє залучення до виконання завдань антитерористичної операції в районах її проведення – має право звернутися до управління соціального захисту населення із заявою про надання йому послуг з психологічної реабілітації.

Психологічна реабілітація учасника антитерористичної операції може проводитись із залученням членів його сім’ї, а також інших осіб (з урахуванням інтересів і потреб такого учасника та за його згодою), зокрема тих, які разом з ним проходили або проходять військову службу. Послуги із психологічної реабілітації можуть надаватися в індивідуальній та груповій формі. У разі проходження психологічної реабілітації у стаціонарних умовах тривалість курсу не перевищує 18 днів. Надання послуг із психологічної реабілітації у стаціонарних умовах може проводитися не більше ніж один раз протягом бюджетного періоду. Управління соціального захисту населення може прийняти рішення про повторне направлення учасника антитерористичної операції до суб’єкта надання послуг в поточному році у разі його повторного звернення щодо проходження психологічної реабілітації за наявності відповідних рекомендацій, виданих лікувально-профілактичним закладом або зазначених у висновку-прогнозі попередньої психологічної реабілітації.

Для проходження психологічної реабілітації отримувач послуг звертається до районного органу соціального захисту населення за місцем реєстрації або за місцем фактичного проживання (перебування) із заявою, складеною в довільній формі,  до якої додаються копія посвідчення учасника бойових дій, або інваліда війни, або учасника війни та копія документа, що підтверджує безпосередню участь в антитерористичній операції або забезпеченні її проведення з безпосереднім перебуванням в районах антитерористичної операції у період її проведення. Отримувачі послуг, що мають статус постраждалого учасника Революції Гідності, разом із заявою подають копію посвідчення постраждалого учасника Революції Гідності.

Також повідомляємо, що управлінням соціального захисту населення Сквирської райдержадміністрації прийнято рішення щодо включення до списку суб’єктів надання послуг із психологічної реабілітації Волинський обласний санаторій  «Лісова пісня» за адресою: Волинська обл., с.Гаївка, Шацький район, вул.Пісочна,6.

За додатковою інформацією просимо звертатися за адресою:

м. Сквира, пров. Якушкіна,3,  кабінет № 4 або за тел. 5-16-41.

Переглядів: 71
 Друк

26 квітня відбулася церемонія покладання квітів до пам`ятника ліквідаторам аварії - міліціонерам (по вул. Слобідській, біля Сквирського районного відділу Головного управління національної поліції у Київській області).

Потім колона ліквідаторів аварії на ЧАЕС разом з керівниками району, міста і представниками громадськості рушила до меморіалу загиблим пожежникам – ліквідаторам аварії на ЧАЕС по вул. Богачевського, поблизу пожежної частини Сквирського РВ ГУ МНС України в Київській області де відбувся мітинг - реквієм з нагоди Дня пам`яті жертв Чорнобильської катастрофи та вшанування учасників ліквідації аварії на ЧАЕС. Участь у заході брали голова райдержадміністрації В.В. Галюк, перший заступник голови РДА О.В.Славінська, заступник голови РДА І.О.Петрусевич, помічник-консультант депутата Київоблради Л.П.Глиняного – Т.Г.Власюк, помічник-консультант депутата Київоблради В.І.Скрипи – К.Ф.Бондарчук, голова районної ради В.В. Гриша, міський голова В.А. Скочко.

Ще багато століть ця трагедія буде нагадувати про себе.

Ранок… Чорний ранок 26 квітня 1986року.

О 1 годині 23 хвилині 40 секунд, коли всі безтурботно спали, над четвертим реактором Чорнобильської АЕС нічну темряву розірвало полум'я. Мирна, щаслива весна перестала існувати.

Линуть дзвони, летять понад землею, пронзаючи усе насвоєму шляху; серця всіх тих, хто брав участь у ліквідації катастрофи, і тих, хто не мав до цього жодного відношення; тих, хто залишився здоровим, і тих, кого не обійшло стороною опромінення. Згадують тих, хто не повернувся з “полів битви” проти“мирного атома”.

Тієї трагічної ночі лейтенанти і сержанти пожежної охорони виконували свою звичайну роботу. 28 чоловік двохкараулів затулили собою не тільки станцію, а і Європу. Шість чоловік загинули майже відразу.

- Володимир Правик

- Віктор Кібенок

- Володимир Тищура

- Микола Ващук

- Василь Ігнатенко

- Микола Титенок

Переглядів: 64
  Read More...


Українські новини

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Joomla Templates by Joomlashack