Головна
 

Посилання

Сайт Президента України
Верховна Рада України
Урядовий портал
Офіційний веб-сайт Нацдержслужби України
Київська обласна державна адміністрація
Укрінформ
Квітень 2019
П В С Ч П С Н
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 25 26 27 28
29 30          
Середа, 24 квітня 2019


Друк

Відповідно до Указу Президента від 18 серпня 2006р № 685/2006   в Україні  щорічно 28 квітня відзначається  Всесвітній День охорони праці.

В 2019 році Україна приєдналася до ініціативи Міжнародної організації праці провести заходи до Всесвітнього дня охорони праці під девізом «Безпечне та здорове майбутнє праці».

24 квітня  у великій залі засідань райдержадміністрації з нагоди  свята проведено семінар - нараду з керівниками та спеціалістами служб охорони праці  підприємств, установ та організацій району.

В роботі наради  взяли участь  начальник управління соціального захисту населення  Рогоза Н.А., головний державний інспектор відділу   з нагляду в  агропромисловому комплексі та соціально-культурній сфері Головного управління Держпраці у Київській області  Карлаш А. І., начальник  Білоцерківського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Київській області Боковенко Ю. А., головний спеціаліст сектору з питань виробництва, переробки, маркетингу продукції тваринництва управління агропромислового розвитку Бескоровайний В.В.

Із вступним словом виступила перший заступник голови райдержадміністрації О.В.Славінська.

Оксана Вікторівна вручила відзнаки РДА наступним інженерам з охорони праці та відповідальним особам за охорону праці:

1

.ЯРМУЛЬСЬКИЙ Ігор Петрович

директор з охорони праці та пожежної безпеки ТОВ «Сквирський комбінат хлібопродуктів»

2.

ЗЕЛЕНЕНКО Надія Василівна

інженер з охорони праці ТДВ «Шамраївський цукровий завод»

 

3.

ГІЛЬЧЕНКО Олексій Юрійович

інженер з охорони праці ПП Агрофірма «Розволожжя»

 

4.

МИРОШНИЧЕНКО Альона Василівна

заступник директора з охорони праці ТОВ «Сквиратекс» м.Сквира

 

5

.ДЗЮБЕНКО Петро Семенович

інженер з охорони праці ТОВ «Сквирська круп’яна компанія»

 

6

 

.ПРОКОПЕНКО Ніна Олександрівна

інженера з охорони праці ДНЗ «Сквирське ВПУ»

 

7


.РЕШЕТАР Андрій Петрович

інженер з охорони праці Відділу освіти Сквирської райдержадміністрації

Про нововведення в законодавстві з охорони праці та заходи

Переглядів: 201
  Read More...Друк

Під керівництвом заступника голови РДА Ірини Олександрівни Петрусевич було проведено засідання комітету забезпечення доступності інвалідів та інших маломобільних груп населення до об’єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури

Розглядались наступні питання:

  1. Про вирішення питання спорудження капітального пандуса біля сходів четвертого під’їзду по вулиці Соборній,11 м.Сквира.

Доповідачі:

Перебейніс Наталія Володимирівна, начальник відділу з питань обслуговування інвалідів, ветеранів війни  і праці та контролю за правильністю призначення і виплати пенсій райдержадміністрації.

Палієнко Сергій Іванович, заступник голови Сквирської міської ради.

Лозінський Віталій Леонідович, перший заступник голови Сквирської районної спілки з ураженням опорно-рухового апарата « Прагнення-Сквира ».

  1. Проведення обстежень забезпечення доступності осіб з інвалідністю та інших мало мобільних груп населення до об’єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури м. Сквира.

 

Комітет перевірив справність «Кнопки виклику», розташовану на адміністративному будинку (вул.Богачевського, 28), яка не подавала сигналу. Для пояснень було запрошено заступника голови районної ради О.Г.Грищенко. Олена Григорівна Грищенко пообіцяла, що будуть терміново вжиті заходи по усуненню даного недоліку.

Комітет прийняв рішення перевірити справність усіх «Кнопок виклику» у місті, в першу чергу на адмінбудинках, аптеках тощо.

Переглядів: 200
 Друк

20 квітня 2019 року в «Українському домі» м.Києва відбувся Міжнародний фестиваль-конкурс талантів «Талановиті діти України» в якому активну участь взяли вихованці дитячого будинку сімейного типу родини Бондар: Олех Іван та хореографічний колектив дитячого сімейного будинку сім’ї Бондар “Happy” – Гран-прі (за єдність); Олех Іван (викладач Клюєнков П.П.) – I місце.

І ще один Міжнародний фестиваль…

20-21 квітня 2019 р. в м.Києві пройшов креативний Міжнародний фестиваль «Super Star Fest». Учні Сквирської дитячої школи мистецтв Сиволап Вікторія та Сиволап Аліна ( викладач Клюєнкова Т.П. ) - вибороли два Гран-прі за гру та спів на бандурі; Надія Бондар – Гран-прі.

Вітаємо родину Бондарів із здобутками і бажаємо подальших перемог!

Переглядів: 170
 Друк

24-го квітня у рамках акції «Тиждень безпеки життєдіяльності» рятувальники 7-ДПРЧ м.Сквира провели заняття з учнями ДНЗ Сквирського ВПУ.

Рятувальники нагадали дітям правила пожежної безпеки у побуті та на вулиці, основні правила безпеки життєдіяльності, правила безпечної поведінки на воді та правила поведінки під час виявлення вибухонебезпечних предметів.

Діти задавали багато запитань на які отримували конкретні відповіді з наведеннями причинно-наслідкових зв’язків різного роду небезпек. Проведення профілактичної роботи серед дітей допомагає виховувати культуру життєдіяльності та вміння правильно поводитися у надзвичайних ситуаціях.

 

Переглядів: 143
 Друк

Департамент економічного розвитку і торгівлі інформує, що Українським гідрометеорологічним інститутом Державної служби України з надзвичайних ситуацій та Національної академії наук України (УкрГМІ) створено український сегмент глобальної системи грозо-шквалопеленгації та попередження, який дає змогу раннього виявлення, відстеження та прогнозування небезпечних погодних явищ, включаючи активні грозові фронти, надзвичайні (зливові) атмосферні опади, град, шквали, сильні низхідні потоки повітря ;га смерчі. Український сегмент Системи включає автоматичні датчики, що розташовані по всій території України.

Система відстежує грозові осередки, автоматизовано формує та у режимі реального часу розсилає сигнали тривоги, які оновлюються кожні 15 хв., на ПЕОМ, планшет чи мобільний телефон споживачу через WЕВ-інтерфейс та у вигляді СМС повідомлень. Архівні дані доступні у зручному форматі.

УкрГМІ готовий надавати зазначену інформацію в оперативному режимі на договірних умовах та презентувати можливості Системи у взаємно погоджені терміни.

Контактна особа: Олексій Анатолійович Кривобок, телефон +380 674505235, е-шаіl krуvоЬоk@uhmiі.огg.uа.

Переглядів: 161
 Друк

Маєш активну громадянську позицію, бажаєш удосконалювати себе та свою країну? Тебе цікавить як функціонують органи влади, засоби масової інформації, бізнес та громадський сектор?

Тоді програма «Державотворець» саме для Тебе!

Міністерство молоді та спорту України, Українська академія лідерства спільно з Секретаріатом Кабінету Міністрів України, Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ) в Україні продовжують реалізацію програми «Державотворець».

Національний етап цьогорічної програми відбуватиметься з 29 травня по 7 червня 2019 року.
Учасники програми мають:
1⃣ бути громадянами України;
2⃣ вільно володіти українською мовою;
3⃣ на момент подання заявки бути віком від 18 до 25 років;
4⃣ мати зацікавлення в подальшому розвитку в сфері державотворення;
5⃣ досвід участі в громадській діяльності буде перевагою при відборі. Переглядів: 165

  Read More...Друк

20 квітня 2019 року в Сквирські ДЮСШ ім. ЗТУ Воропая П.М. пройшов обласний турнір з гандболу серед дівчат 2007-2008 років народження пам’яті видатного тренера, нашого земляка Олега Григоровича Бондаря.

Ці змагання проводилися як данина пам’яті талановитому гандболістові, досвідченому тренерові, і добрій, щирій людині, відміннику освіти України Олегу Григоровичу Бондарю.

Олег Григорович народився 5 березня 1950 року у м. Сквирі. Навчаючись в школі, він захоплювався багатьма видами спорту, але гра у гандбол була чимось особливим для юнака. Він був прекрасним воротарем, його грою захоплювалися глядачі. Не було ніяких сумнівів, що все своє життя він віддасть цій улюбленій грі, гандболу.

Свою трудову діяльність розпочав у Сквирській дитячо-юнацькій спортивній школі у 1971 році, де протягом 19 років давав перші ази гандболу юним гандболісткам. З 1994 року Олег Григорович працював тренером Броварської дитячо-юнацької спортивної школи, а у 2000 році його призначили старшим тренером відділення гандболу дівчат Броварського вищого училища фізичної культури. У скарбничці спортивних успіхів Олега Григоровича золоті медалі різних змагань та безліч нагород. Серед його вихованок багаторазові чемпіонки області, призери чемпіонатів України, гравці команд суперліги та вищої ліги та гандбольного клубу «Спартак», майстри спорту, гравці молодіжної та національної збірних команд України. Олег Григорович – був одним із тренерів збірної команди України, яка була фіналістом чемпіонату Європи серед юніорів в Словакії. Переглядів: 176

  Read More...


Українські новини

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Joomla Templates by Joomlashack