Головна
 

Посилання

Сайт Президента України
Верховна Рада України
Урядовий портал
Офіційний веб-сайт Нацдержслужби України
Київська обласна державна адміністрація
Укрінформ
Квітень 2019
П В С Ч П С Н
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 24 25 26 27 28
29 30          
Вівторок, 23 квітня 2019


Друк

23-го квітня у рамках акції «Тиждень безпеки життєдіяльності» рятувальники 7-ДПРЧ м.Сквира провели заняття з учнями Сквирської ЗОШ №2.

Рятувальники нагадали дітям правила пожежної безпеки у побуті та на вулиці, основні правила безпеки життєдіяльності, правила безпечної поведінки на воді та правила поведінки під час виявлення вибухонебезпечних предметів.

Діти задавали багато запитань на які отримували конкретні відповіді з наведеннями причинно-наслідкових зв’язків різного роду небезпек. Проведення профілактичної роботи серед дітей допомагає виховувати культуру життєдіяльності та вміння правильно поводитися у надзвичайних ситуаціях.

Переглядів: 142
 Друк

Є багато свят, які люблять зустрічати українці. Але Пасха Христова – чи не найулюбленіше свято. В житті кожного українця Пасха Христова – особливо шановане та величне свято, тому щоб зменшити ризик виникнення пожеж під час свята дотримуйтесь таких пунктів, а саме: - підсвічники та інші пристрої, у яких використовується відкритий вогонь слід встановити на негорючі основи, що виступає за їх габарити (проекцією габаритів на підлогу, стіни) не менше ніж на 0,5 м.

Конструкції підсвічників, лампад, світильників тощо повинні виключати можливість самовипадання свічок;

- стаціонарні підсвічники та інші пристрої у яких використовується відкритий вогонь повинні бути надійно закріпленні до підлоги, стіни або стелі, а переносні не повинні встановлюватися на шляхах евакуації;

Переглядів: 162
  Read More...Друк

Згідно розпорядження голови райдержадміністрації №72 від 14 березня 2019 року «Про проведення в Сквирському районі двомісячника благоустрою населених пунктів", який триватиме з 18 березня по 18 травня поточного року, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, районних служб, організацій та установ разом з підлеглими, а також працівники районної та міської рад провели роботи з прибирання та упорядкування міського парку, де розташований Меморіал Слави.

Упорядковано місця поховань, пам’ятників та меморіалу бійцям, які загинули на території України під час Великої Вітчизняної війни 1941-1945 років.

 

 

 

 

В належний стан приведена зона відпочинку та на берег водойми.

До робіт з благоустрою були залучені комунальні служби міста.

Переглядів: 160
 


Українські новини

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Joomla Templates by Joomlashack