Головна
 

Посилання

Сайт Президента України
Верховна Рада України
Урядовий портал
Офіційний веб-сайт Нацдержслужби України
Київська обласна державна адміністрація
Укрінформ
Квітень 2019
П В С Ч П С Н
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          
П'ятниця, 19 квітня 2019


Друк

19 квітня рятувальники Сквирського районного сектору провели пожежно-профілактичне відпрацювання житлового сектору села Пустоварівка з метою попередження виникнення пожеж та інших надзвичайних ситуацій.

У ході інформаційно-роз’яснювальної роботи фахівці ДСНС перевірили домоволодіння на дотримання правил пожежної безпеки та наддали рекомендації щодо усунення наявних недоліків.

Також, під час проведення заходу з громадянами були проведені інструктажі щодо дій у разі виникнення пожеж, надзвичайних ситуацій та при виявленні вибухонебезпечних предметів.

Наприкінці заходу рятувальники вручили господарям тематичні листівки на протипожежну тематику та побажали відповідально ставитись до власної безпеки.

Переглядів: 66
 Друк

19 квітня інспекторським складом Сквирського районного сектору проведено планову перевірку Сквирського лісництва ДП «Білоцерківське лісове господарство».

Під час перевірки з відповідальними особами були проведені інструктажі щодо дотримання правил пожежної безпеки та порядку дій при виникненні пожеж у природних екосистемах

 

Переглядів: 955
 Друк

18 квітня 2019 року Сквирською районною філією Київського обласного центру зайнятості за сприяння Відділу освіти Сквирської РДА було проведено профорієнтаційний захід «Ярмарок професій» на базі Сквирського районного центру дитячої та юнацької творчості для учнів випускних класів міста Сквири.

Серед учасників заходу були представники навчальних закладів Києва та Київської області, а саме: Університет фіскальної служби України, Білоцерківський коледж сервісу та дизайну, Білоцерківський національний аграрний університет, Київський інститут спеціального зв'язку та захисту інформації, Київський енергетичний коледж, Київський транспортно-економічний коледж, Боярський коледж екології і природних ресурсів, Київський Університет "КРОК", Національний університет "Одеська юридична академія", Київський інститут інтелектуальної власності та права, Боярський коледж екології і природних ресурсів. Школярі могли поспілкуватися з представниками навчальних закладів, ознайомитись з умовами вступу, переліком професій та пільгами, якими може скористатися абітурієнт.

Директор Сквирської районної філії Київського обласного центру зайнятості Світлана Кривуша наголосила на важливості вибору професії та ознайомила школярів з професіями, які користуються попитом на сучасному ринку праці. Також учасники заходу отримали інформацію про сучасні послуги, які надає служба зайнятості випускникам шкіл та молоді, можливості дистанційного навчання від партнерів державної служби зайнятості, інформацію щодо економічної ситуації в районі та сучасних вимог роботодавців до працівників, актуальності професій та спеціальностей.

Зустріч з учнями мала взаємовигідний результат, бо вчасна допомога молоді у професійному самовизначенні сьогодні, допоможе уникнути багатьох негараздів і розчарувань, здолати етап пошуку своєї справи і місця в житті, а точніше сказати, улюбленої справи і гідного місця в житті та майбутньому.

Переглядів: 67
 Друк

В сучасних умовах підтримка роботодавця, а саме прискорення укомплектування кадрами – першочерговий акцент роботи служби зайнятості. Одним з ефективних методів такої співпраці є ярмарки вакансій.

18 квітня 2019 року Сквирською РФ Київського ОЦЗ проведено ярмарок вакансій з ринкоутворюючими підприємствами району, та соціальними партнерами. Учасниками заходу були:

- начальник виробництва ТОВ Фірма «Грона» - Сергій Кириченко;

- начальник відділу кадрів Сквирського відділення поліції – Віталій Шахов;

- інспектор кадрової роботи ТОВ «Агрофірма «Колос» - Вовкотруб Юлія;

- Сквирське відділення Київського обласного військомату – Олександр Лось;

- заступник директора ПРАТ «Білоцерківський консервний завод» - Валерій Урсол;

- начальник відділу з питань праці УСЗН Сквирської РДА – Інна Кучер;

- головний спеціаліст з питань праці УСЗН Сквирської РДА – Тамара Кабаль;

- керуюча Сквирським відділенням ВАТ «Ощадбанк» ТВБВ № 10026/0657 – Марина Поплавська;

- головний державний виконавець ВДВС Сквирського РУЮ – Алла Поляруш;

- заступник начальника фінансово-економічного відділу Сквирського ОПФУ Київської області.

Переглядів: 962
  Read More...Друк

Протягом листопада 2018 - квітня 2019 навчального року рій "Веселі козачата" Шамраївського НВК працювали над проектом "Садить дерева-чудова справа".

Ми, першокласники, вирішили організувати акцію "Зроби добро - посади дерево". Почувши про наші наміри, добрі люди дали нам саджанці плодових дерев. У сонячний день, ми зібралися на шкільному подвір'ї, розподілити між собою обов'язки. Роботи було багато, працювати важко. Недарма кажуть, зо щира праці не важка, бо вона дає справжнє задоволення.

(Джерело: сайт відділу освіти РДА)

Переглядів: 962
 Друк

19 квітня рятувальниками Сквирського РС було здійснено об’їзд лісових насаджень на території Сквирського району.

Подібні заходи проводяться з метою постійного контролю та попередження пожеж в природних екосистемах.

Переглядів: 62
 


Українські новини

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Joomla Templates by Joomlashack