Головна
 

Посилання

Сайт Президента України
Верховна Рада України
Урядовий портал
Офіційний веб-сайт Нацдержслужби України
Київська обласна державна адміністрація
Укрінформ
Квітень 2019
П В С Ч П С Н
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          
Середа, 17 квітня 2019


Друк

17 квітня проведено нараду з особовим складом чергового караулу 7-ДПРЧ м. Сквира, на якій обговорили питання основних заходів підвищення готовності у період проведення виборів Президента України, що визначені наказами Міністерства внутрішніх справ та Державної служби з надзвичайних ситуацій. Наголосив, про цілодобовий моніторинг та своєчасне інформування про надзвичайні ситуації і події на об’єктах задіяних до виборів, оперативне реагування на всі загрози, чергування особового складу на виборчих дільницях у складі координаційної групи з Сквирським ВП ГУ НП та взаємодію з органами влади і службами цивільного захисту.

Переглядів: 572
 Друк

17.04.2019 року о 10-й годині під керівництвом першого заступника голови райдержадміністрації Оксани Вікторівни Славінської було проведено засідання комісії з питань призначення державних соціальних допомог, надання населенню пільг, житлових субсидій та соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам. Розглянуто 12 справ внутрішньо переміщених осіб на проживання та одну справу щодо призначення пенсії за фактичним місцем проживання, 50 субсидійних з яких 2-м відмовлено,7 справ державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім'ям з яких 3-м відмовлено в допомозі та рекомендовано звернутись до районного центру зайнятості.

 

 

Переглядів: 388
 Друк

Цього року в Україні відзначається 205-та річниця народження Тараса Григоровича Шевченка. Святкування цієї дати надзвичайно важливе, адже Кобзар – справжній співець українського народу. Його творчість мотивувала не одне покоління борців за свободу та незалежність нашої Батьківщини.

Уже більше століття березневі дні ми називаємо шевченківськими і вклоняємось Кобзареві – в думках, у прочитанні його творів, у присвяченні йому поезій, картин, вистав. Тому саме в ці дні у бібліотеках Сквирщини пройшли: літературний портрет «Він вчив любити Україну»(06.03. с.Руда); дитячий ранок «Іду з дитинства до Тараса»(12.03. с.Шамраївка); літературна вітальня «Єднаймо душі словом Кобзаря» (06.03.с.Рогізна). Активну участь прийняли бібліотекарі в районному огляді – конкурсі читців-аматорів «Поет живе у серці свого народу». Всі заходи супроводжували літературні виставки, де була розміщена література про життя та творчість Тараса Григоровича, а також його твори.

Переглядів: 275
 Друк

20 березня в районному Будинку культури відбулося свято «Пізнаємо у забаві світ книжковий і цікавий» з нагоди відкриття Тижня дитячого читання. На захід завітали читачі – учні молодшого шкільного віку Сквирської загальноосвітньої школи №5 зі своїми наставниками: Рябенко Т.С., Глобенко М.А., Дубовенко Ю.М. та Сопіженко Л.Ю.

В цей день діти змогли насолодитися поетичним і прозовим словом талановитої письменниці та піснярки Юлії Миколаївни Хандожинської.

Чудову інсценівку «Подаруй книгу бібліотеці» підготували учасники драматичного гуртка «Юність» районного Будинку культури (керівник Костильова Ж.А.). Серед них: Глухоман Ангеліна, Маличенко Мирослава, Боброва Даша та Карпенко Олександр. Зачарувала всіх пісня у виконанні Микусевич Дарини та Бондарчука Максима.

Найкращих читачів: Музиченко Ірину, Чмир Кароліну та Капітанюка Романа було відзначено Грамотами та книгами.

Захід підготувала Сквирська центральна дитяча бібліотека, ведуча – бібліотекар Оксана Бондарчук.

Переглядів: 272
 Друк

Літературний клуб «Червоні вітрила»(керівник Василь Скрид), що діє при Чубинецькій сільській бібліотеці пишається своїми вихованцями, адже є творчі здобутки. Члени цього клубу приймають участь у різноманітних літературних конкурсах і отримують перемоги. І так, Ростислав Романюк взяв участь у Всеукраїнскому літературному конкурсі «Творчі канікули» (вікова категорія 11-14 років), та Владислав Кобернюк у Всеукраїнському конкурсі есе «Діти єднають Україну (вікова категорія 15-18 років). Хлопці посіли перші місця на обласному етапі, за що були нагороджені грамотами та отримали в подарунок від Київської обласної бібліотеки книги.

Поезія Ростислава надрукована в збірнику переможців «Творчі канікули». Так тримати!

Переглядів: 273
 Друк

З метою інформування населення про ЄС та відносини Україна – ЄС, а також з метою підтримки євроінтеграційних прагнень України в бібліотеках Сквирщини відбувся цикл заходів: година спілкування «Європейські цінності та життєвий шлях української молоді» (09.03. Самгородоцька сільська бібліотека), віртуальний екскурс «Мандруємо країнами Європи» (19.03. Шамраївська сільська бібліотека), пізнавальна година «Європейський вибір України – інформація для кожного» (19.03. Каленнівська сільська бібліотека), круглий стіл «Україна – шлях до Європи» (19.03. Тхорівська сільська бібліотека).

Читачі почерпнули цікаву і корисну інформацію, більше дізналися про країни Європейського Союзу.

Переглядів: 269
 Друк

Щороку 21 березня в Україні відзначають Всесвітній день поезії. Поезія входить до нас з дитинства і залишається на завжди. Кожен знаходить в ній щось своє близьке і зрозуміле. Духовно бідною залишається та людина, якій байдуже поетичне слово. Бо ж кожен вірш – це сповідь поета про якийсь незабутній епізод його життя. Поезія формує громадську думку і в той же час передає внутрішні переживання, як самого автора, так і читачів. Саме до Дня поезії в Сквирські центральній районній бібліотеці відбулося засідання літературного об’єднання «Сузір’я», учасники якого не лише читали власну поезію, а й розв’язували ребуси, змагалися у майстерності і навіть склали усний колективний твір «Один день поета». Також з цієї нагоди у бібліотеках Сквирщини відбувся цикл заходів: поетична сторінка «Поезія – слово, поезія – пісня, поезія – вільна душа»(21.03. Чубинецька бібліотека – філія); поетична година «Запали свою зірочку» (21.03. Таборівська бібліотека – філія); поетичний вечір «Поезія – слово, поезія – пісня, поезія – вільна душа»(21.03. Рудянська бібліотека – філія); Свято «Літературне сузір’я Сквирщини» (21.03. Шамраївська бібліотека – філія); літературна панорама « Пишаймося поетами рідного краю» (23.03. Каленнівська бібліотека – філія).

Переглядів: 269
 Друк

14 березня – День українського добровольця. День добровольця – це свято справжніх патріотів. Людей, які свідомо, за покликом серця у важкий для нашої країни час стали на захист суверенітету і територіальної цілісності. Сьогодні більшість добровольців продовжують захищати рідний край від загарбників. Своєю самовідданою службою і героїчними вчинками вони доводять, що неможливо перемогти тих, хто готовий за Батьківщину віддати своє життя. В цей день в бібліотеках Сквирщини відбувся цикл заходів: патріотична година «Добровольці – новітні Герої України»( Рудянська бібліотека – філія);патріотична година «Вони для нас виборюють життя»(Великополовецька бібліотека – філія); патріотична година «Сила нескорених»(Домантівська бібліотека – філія); патріотична година «Українські добровольці: життя до та після»(Шапіївська бібліотека – філія); патріотична година «Добровольці – воїни світла» (Шамраївська бібліотека – філія).Усі заходи супроводжувалися книжковими виставками, презентаціями та відеофільмами.

Переглядів: 43
 Друк

Навесні кожного року 8 березня відзначається Міжнародний день прав жінок і миру. З цієї нагоди у бібліотеках району пройшов цикл заходів: тематичний вечір «Жінка, ти є світло правди і добра» (07.03. Шаліївська бібліотека – філія), літературно – музична композиція «Уклін тобі, кохана ненько» (07.03. Горобіївська бібліотека – філія), літературно – музичне свято «Її величність – жінка» (08.03. Тарасівська та Новопустоварівська бібліотеки – філії), свято «У жінці все від Божої любові» (08.03. Малолисовецька бібліотека – філія), тематичний вечір «Тонке мереживо жіночої душі» (08.03. Цапіїївська бібліотека – філія), поетична година «Мама – янгол-охоронець, мама – сонце золоте» (08.03. Буківська бібліотека – філія), літературно – музичний ранок «Тонке мереживо жіночої душі» (08.03. Чубинецька бібліотека – філія), майстер – клас «Весняний букетик для мами рідненької» (08.03. Великополовецька бібліотека – філія).

В ці дні бібліотекарі дарували жінкам гарний настрій. а що може створити його краще ніж поезія і пісня!

Переглядів: 35
 Друк

16 квітня 2019 року учні Сквирської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 ім.М. Ольшевського

відвідали Верховну Раду України.

Вже не вперше Віталій Іванович Гудзенко надає таку можливість

нашим дітям, оскільки саме він організував екскурсію до сесійної зали. Діти також отримали від помічника

депутата Бабича М.М. пам’ятні сувеніри.

(Джерело: Сайт відділу освіти РДА)

 

 

Переглядів: 268
 


Українські новини

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Joomla Templates by Joomlashack