Головна
 

Посилання

Сайт Президента України
Верховна Рада України
Урядовий портал
Офіційний веб-сайт Нацдержслужби України
Київська обласна державна адміністрація
Укрінформ
Квітень 2019
П В С Ч П С Н
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          
Вівторок, 16 квітня 2019


Друк

За результатами розгляду на архітектурно- містобудівній раді при департаменті містобудування і архітектури Київської облдержадміністрації містобудівної документації – детального плану території по реконструкції існуючого паспортизованого сміттєзвалища на території Сквирської міської ради за межами міста та отриманих на цій раді рекомендацій, 16 квітня  відбулося засідання робочої групи під керівництвом першого заступника голови райдержадміністрації О.В. Славінської  у складі:

Шуляка І.М., начальника Сквирського районного сектору ГУ ДСНС України у Київській області

Гаврилюк О.Я., завідувача сектору містобудування та архітектури Сквирської райдержадміністрації

Ворушила М.С.,начальника відділу з питань цивільного захисту,  ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи та житлово-комунального господарства;

Палієнка С.І., заступник Сквирського міського голови

Скарбовійчука О.П., директора КП «Сквирське комунальне господарство»

На засідання був запрошений директор ДП «Білоцерківський Держлісгосп» Вітряк В.А.

В результаті обговорення актуального питання  убезпечення лісових насаджень Білоцерківського Держлісгоспу від стихійних  пожеж, які періодично виникають на сміттєзвалищі, яке межує з територією лісу  та дотримання протипожежних вимог, на що були спрямовані рекомендації архітектурно-містобудівної ради, було опрацьовано ряд дієвих пропозицій, для виконання яких прийнято рішення приступити невідкладно.

Переглядів: 157
 Друк

Бібліотека, як соціальний інститут покликана відповідати на нові вимоги суспільства, а тому формування здорового способу життя та популяризація спорту є одним із найактуальніших напрямків у бібліотечній роботі.

В рамках Всеукраїнського тижня громадського здоров’я у бібліотеках Сквирщини було проведено:

- інформаційну годину «Здоровим бути модно» (Рогізнянська бібліотека – філія, 07.04);

- годину спілкування «Будьте здоровими, сильними, дужими» (Антонівська бібліотека – філія, 07.04);

- інформ-хвилинку «Як стати здоровим і щасливим?» (Мовчанівська бібліотека – філія, 12.04);

- годину здоров’я «Я здоров’я бережу – сам собі допоможу» (Малоєрчиківська бібліотека – філія, 13.04); - годину здоров’я «Мистецтво бути здоровим» (Великоєрчиківська бібліотека – філія, 13.04).

У Сквирській центральній дитячій бібліотеці було оформлено книжкову виставку «Здорове покоління – сильна держава».

Переглядів: 134
 Друк

Українсько-Польські обміни молоддю здійснюються відповідно до:

-         договору між Кабінетом Міністрів України та Урядом Республіки Польща про Українсько-Польську Раду обміну молоддю, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 09.12.2015 № 1017;

-         порядку здійснення Українсько-Польських обмінів молоддю та проведення заходів відповідно до Договору між Кабінетом Міністрів України та Урядом Республіки Польща про Українсько-Польську Раду обміну молоддю, затвердженого наказом Мінмолодьспорту від 04.07.2016 № 2643, зареєстрованого у Міністерстві юстиції 11 липня 2016 року за № 937/29067            (із змінами 2019 року);

Мета обмінів молоддю: підтримка співробітництва української та польської молоді задля розбудови дружніх взаємин між народами цих країн.

Пріоритети  здійснення Українсько-Польських обмінів молоддюна 2019 рік:

- відкривання спільного минулого і культурної спадщини;

Переглядів: 260
  Read More...Друк

Під керівництвом першого заступника голови РДА О.В.Славінської відбулося засідання робочої групи з питань підготовки до вшанування Дня пам’яті Чорнобильської трагедії, Всеукраїнського фестивалю «Ми-діти твої, Україно!», 74-ї річниці перемоги на нацизмом у Другій світовій війні, Дня пам’яті та примирення. Були обговорені заходи і прийняті відповідні рішення.

Переглядів: 58
 Друк

18 квітня 2019 року об 11:00 у м. Біла Церква (вул. Ярослава Мудрого, 19/1, кінотеатр імені О. Довженка) відбудеться педагогічна рада працівників системи освіти Київщини «Нова українська школа — територія успіху».

Акредитація представників засобів масовоїінформації та незалежних журналістів проводиться департаментом освіти і науки Київської обласної державної адміністрації шляхом реєстрації 16 - 17 квітня 2019 року з 14.00 до 16.00 за телефоном: (044) 278-21-62.

До участі в засіданні педагогічної ради запрошено голову Київської обласної державної адміністрації О. Терещука.

На засіданні розглядатиметься стан реалізації першочергових дій з упровадження концептуальних засад нової української школи, визначених у хартії міжнародного саміту «Стратегічне партнерство: Освіта. Наука. Влада», та Регіональної стратегії дій з охорони дитинства на 2019 рік, розробленої до Року дитини в Київській області. Переглядів: 72

  Read More...Друк

Прогресивні європейські механізми для розвитку енергоефективної України та оптимізації енерговитрат громад – ключова тема, яка об’єднала понад 600 представників Уряду, Парламенту, ЄС, міжнародних організацій, бізнесу, місцевої влади, ОТГ та громадськості на V Форумі енергоефективного партнерства, організованому Держенергоефективності з партнерами у КВЦ «Парковий» у Києві.

У відкритті Форуму взяли участь:

-       Геннадій ЗУБКО - Віце-прем’єр-міністр України – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України;

-       Сергій САВЧУК – Голова Держенергоефективності;

-       Йоханес БАУР - Перший радник, керівник відділу Програм зовнішньої допомоги «Енергетика. Навколишнє середовище. Транспорт» Представництва ЄС в Україні;

-       Олексій РЯБЧИН - Голова підкомітету з питань енергозбереження та енергоефективності Комітету ВРУ з питань ПЕК, ядерної політики та ядерної безпеки

-       Ірина ОВЧАРЕНКО - Голова Держводагентства;

-       Іма ХРЕНОВА-ШИМКІНА - заступник керівника проекту GIZ «Реформа в сфері енергоефективності в Україні»;

-       Паата ДЖАНЕЛІДЗЕ - міжнародний консультант та радник з питань екології та сталого розвитку ПРООН в Україні.

Виступаючи, Голова Держенергоефективності Сергій Савчук звернув увагу мерів міст, голів обласних і районних держадміністрацій та ОТГ на вже успішно діючі в Україні фінансові інструменти у цій сфері: від «теплих кредитів» до енергосервісу та інших механізмів.

Важливо, що представники ЄС також відзначають успіхи України у розвитку енергоефективності та готові й надалі підтримувати ініціативи у цій сфері.

«Сьогодні громади мають чимало можливостей: за останні 5 років впровадження децентралізації місцеві бюджети зросли у 3 рази із 70 млрд грн до 234 млрд гривень. Громади вже інвестують ці кошти у проекти з енергоефективності та «чистої енергетики». І цю практику потрібно поширювати», - наголосив С.Савчук.

-  «Теплі кредити»

Завдяки «теплим кредитам» більше півмільйона українських сімей вже заощаджують до 70% на комунальних послугах.

При цьому, підтримка місцевої влади стимулює населення та ОСББ впроваджувати більш комплексні енергоефективні заходи. У 2019 р. виділено додатково понад 130 млн грн з місцевих бюджетів на реалізацію більше 115 програм здешевлення «теплих» кредитів.

-  Енергосервіс

«Впровадивши ЕСКО-механізм, ми відкрили ринок утеплення понад 100 тис. бюджетних установ в Україні обсягом понад 8 млрд доларів. На сьогодні вже реалізується понад 300 ЕСКО-контрактів вартістю майже 330 млн гривень», - пояснив Сергій Савчук.

Завдяки енергосервісу перші 3 ОТГ у Полтавській, Донецькій та Київській областях вже в цьому опалювальному сезоні зекономили 15-30% енергоресурсів без додаткових витрат бюджету.

 

Енергосервіс також вигідний для модернізації об’єктів міністерств і відомств. Вже оголошено понад 60 ЕСКО-тендери та укладено перші 8 ЕСКО-договорів:

  • 4 – у Держводагентстві;
  • 3 - в Держстаті;
  • 1 – у Міносвіти.

Продовжується робота з МВС, Міноборони, ДСНС та Держводагентством.

-  Енергоменеджмент

Понад 200 місцевих органів влади впровадили енергоменеджмент/енергомоніторинг та отримують до 15% економії енергоспоживання.

- Сертифікація енергоефективності будівель

Крім цього, як пояснив С.Савчук, у співпраці із 42 закладами вищої освіти Держенергоефективності активно працює над формуванням ринку послуг із сертифікації енергоефективності будівель.

Вже видано більше 700 атестатів для енергоаудиторів. Найбільш активно до цього процесу долучилися місто Київ, Харківська, Дніпропетровська, Одеська та Запорізька області.

Перші 60 будівель вже отримали сертифікати.

Окрім цього, на Форумі піднято таке актуальне для кожної громади питання, як можливості енергетичної утилізації сміття. У цій сфері Держенергоефетивності готує законодавчі зміни.

Тож Сергій Савчук закликав представників місцевої влади, а також ОТГ брати активну участь у запровадженні національних ініціатив з енергоефективності та підвищення якості життя громад.

 

Управління комунікації та зв’язків з громадськістю Держенергоефективності

Переглядів: 28
 Друк

Держводагентство, яке першим із центральних органів влади розпочало енергосервіс на 4-х насосних станціях, посилює роботу у цій сфері та продовжує працювати з ЕСКО-інвесторами.

Про це повідомила Ірина Овчаренко, Голова Держводагентства, під час виступу на відкритті 5-го Форуму енергоефективного партнерства, що відбувся за ініціативи Держенергоефективності 12 квітня ц.р. у КВЦ «Парковий» у Києві.

 

 

Так, вже оголошено 32 закупівлі енергосервісу для модернізації насосного господарства, а саме:

 

-       16 об’єктів в Херсонській області;

 

-       7 в Запорізькій;

 

-       3 в Київській;

 

-       3 в Миколаївській;

 

-       2 в Кіровоградській;

 

-       1 в Полтавській.

 

Тендери проходять у системі ProZorro (https://prozorro.gov.ua/tender/search/?procedure_t=esco&status=active.tendering&query=%D0%BD%D0%B0%D1%81%D0%BE%D1%81%D0%BD%D0%BE%D1%97).

 

Термін подання тендерних пропозицій - із 28 квітня по 6 червня цього року.

 

Як пояснив Голова Держенергоефективності Сергій Савчук, Держводагентство у співпраці з Держенергоефективності визначило 91 потенційний об’єкт енергосервісу. Зокрема, у 2018 р. для модернізації 4 насосних станцій вже укладено 4 ЕСКО-договори на загальну суму контрактів близько 33 млн гривень. Очікувана економія електроенергії сягне близько 20 %.

 

Таким чином, Держводагентство демонструють усім приклад невпинної та успішної роботи над підвищенням енергоефективності своїх об’єктів.

 

«Тому закликаю міністерства та відомства обмінюватися досвідом та впроваджувати енергосервіс, а Держенергоефективності надасть усі необхідні консультації та допомогу», - повідомив С.Савчук.

 

Управління комунікації та зв’язків з громадськістю

Переглядів: 30
 Друк

На V Форумі енергоефективного партнерства Голова Держенергоефективності Сергій Савчук підписав Меморандуми про співпрацю із понад 30 ОТГ для спільного впровадження:

- програм співфінансування «теплих кредитів» для населення та ОСББ;

- енергосервісу для утеплення дитсадків, лікарень та інших бюджетних установ;

- енергоменеджменту у бюджетній сфері.

 

Волю до реформ та активне бажання ставати менш енергозалежними проявили ОТГ в 16 областях: Тернопільська, Житомирська, Харківська, Дніпропетровська, Запорізька, Київська, Одеська, Херсонська, Черкаська, Івано-Франківська, Полтавська, Рівненська, Миколаївська, Сумська, Чернівецька, Луганська.

 

«Як відомо, завдяки проведеній Урядом реформі децентралізації місцеві громади мають достатні фінансові ресурси, які варто раціонально інвестувати у корисні проекти, у т.ч. у сфері енергоефективності», - пояснив Сергій Савчук.

 

Так, наприклад, після запуску місцевої програми «теплих кредитів» у Лозівській ОТГ (Харківська область) попит ОСББ на енергоефективні заходи зріс у 3 рази, а обсяг залучених коштів у цьому напрямі – у 7 разів: із 230 тис. грн у 2017 р. до 1,5 млн грн у 2018 році.

 

ОТГ також приєднуються до процесу впровадження енергосервісу. Перші 6 ЕСКО-договорів укладено у 3 ОТГ Полтавської, Донецької та Київської областей. У результаті ці громади вже в цьому опалювальному сезоні зекономили від 15% до 30% енергоресурсів.

 

Крім цього, важливо запроваджувати енергоменеджмент. Так, системи розумного управління енергоресурсами вже діють в 16 ОТГ, а ще в 38 ОТГ - розробляється. До прикладу, за перший рік впровадження енергомоніторингу Баранівська ОТГ заощадила 350 тис гривень.

«З огляду на переваги запропонованих механізмів у сфері енергоефективності, закликаю усі ОТГ запроваджувати ці інструменти у співпраці з Держенергоефективності», - повідомив С.Савчук.

 

Управління комунікації та зв’язків з громадськістю Держенергоефективності

 

Переглядів: 29
 Друк

15 квітня о 16:58 до оперативно-диспетчерської служби Сквирського району надійшло повідомлення про пожежу в господарчій будівлі за адресою: с. Шапіївка.

На місце події виїхали рятувальники 7-ї ДПРЧ м. Сквира.

По прибуттю встановлено, що горить покрівля та перекриття на площі 200 м2.

Пожежу локалізовано о 17:40 та ліквідовано о 18:35.

На пожежі працювало 2 АЦ -7 –ДПРЧ м. Сквира, 8 чоловік особового складу.

Врятовано поряд розташовані господарчі будівлі та житловий будинок.

Причина пожежі встановлюється.

Переглядів: 56
 Друк

14 квітня о 12:00 до оперативно-диспетчерської служби Сквирського району надійшло повідомлення про знаходження у житловому секторі предмету схожого на гранату часів Другої світової війни за адресою: Сквирський район, с. Руда

По прибуттю на місце події відповідального Сквирського РС ГУ ДСНС України у Київській області, знайдений предмет було ідентифіковано, як ручна граната марки Ф-1 у кількості 1-од.

Групою піротехнічних робіт АРЗ СП м. Біла Церква ГУ ДСНС України у Київській області 15.04.2019 року здійснено виїзд до місця знахідки та було знищено ВНП на підривному майданчику у встановленому порядку.

Переглядів: 74
 


Сторінка 1 з 2
<< Початок < Попередня 1 2 Наступна > Кінець >>

Українські новини

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Joomla Templates by Joomlashack