Головна
 

Посилання

Сайт Президента України
Верховна Рада України
Урядовий портал
Офіційний веб-сайт Нацдержслужби України
Київська обласна державна адміністрація
Укрінформ
Квітень 2019
П В С Ч П С Н
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          
Субота, 13 квітня 2019


Друк

Про закінчення  опалювального сезону

2018-2019 року  в населених пунктах Сквирського району

Відповідно до Законів України „Про місцеві державні адміністрації», „Про теплопостачання”, „Про житлово-комунальні послуги”, Правил надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення, затверджених постановою Кабінету Міністрів України  від 21 липня 2005 року № 630, Правил технічної експлуатації теплових установок і мереж, затверджених наказом Міністерства палива та енергетики України від 14 лютого 2007 року № 71, зареєстрованих у Міністерстві юстиції України від 05 березня 2007 року № 197/13464,  листа  Київської облдержадміністрації від 28.03.2019 № 11-21/2446/06/35-2019 «Про закінчення  опалювального сезону 2018/-2019 року»:

 

1. Закінчити з 15 квітня 2019 року опалювальний сезон у населених пунктах Сквирського району.

 

2.  Виконавчим комітетам міської та сільських рад ухвалити рішення про закінчення опалювального сезону в населених пунктах району, виходячи з кліматичних умов згідно з будівельними нормами і правилами, правилами технічної експлуатації, нормами санітарного законодавства та іншими нормативними документами.

 

3. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника голови адміністрації Славінську О.В.

Голова адміністрації                                                                               В.ГАЛЮК

Переглядів: 128
 Друк

Про організацію і проведення оздоровлення

та відпочинку дітей Сквирського району у 2019 році

Відповідно до законів України "Про місцеві державні адміністрації", "Про оздоровлення та відпочинок дітей", Програми підтримки сім’ї та забезпечення прав дітей «Щаслива родина – успішна країна» до 2022 року, затвердженої рішенням Сквирської районної ради від 26 квітня 2018 року № 08-23-07, на виконання розпорядження Київської обласної державної адміністрації від 15 березня 2019 року № 142 «Про організацію і проведення оздоровлення та відпочинку дітей у 2019 році» з метою удосконалення організації повноцінного відпочинку та оздоровлення дітей у 2019 році:

 

1 Затвердити План заходів щодо організації і проведення оздоровлення та відпочинку дітей у 2019 році (додаток 1).

 

2. Утворити міжвідомчий оперативний штаб із координації проведення оздоровлення та відпочинку дітей у 2019 році (додаток 2).

 

3. Виконавчим комітетам сільських, міської рад Сквирського району передбачити у місцевих бюджетах кошти на оздоровлення та відпочинок дітей осіб, визнаних учасниками бойових дій відповідно до пункту 19 частини першої статті 6 Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту", дітей, один із батьків яких загинув (пропав безвісти) у районі проведення антитерористичних операцій, бойових дій чи збройних конфліктів або помер внаслідок поранення, контузії чи каліцтва, одержаних у районі проведення антитерористичних операцій, бойових дій чи збройних конфліктів, а також внаслідок захворювання, одержаного в період участі в антитерористичній операції, протягом 2019 року, діти віком від 7 – 17 років включно.

4. Сприяти залученню підприємств, установ та організацій усіх форм власності, благодійних організацій та фондів щодо надання фінансової та матеріальної допомоги в організації літнього оздоровлення та відпочинку дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки.

 

5. Управлінням, відділам та іншим структурним підрозділам районної державної адміністрації, районним організаціям та установам, виконкомам сільських, міської рад забезпечити безумовне виконання заходів; про хід їх виконання щомісячно, до 1 числа, інформувати службу у справах дітей та сім’ї райдержадміністрації.

 

6. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови Сквирської районної державної адміністрації І.О.Петрусевич.

Голова адміністрації                                                                   В. ГАЛЮК


Додаток 1

до розпорядження голови

адміністрації

09.04.2019 97

 

План заходів

щодо організації і проведення оздоровлення

та відпочинку дітей у 2019 році

1. Вжити заходів щодо забезпечення у 2019 році не менше 70 % дітей шкільного віку послугами з оздоровлення та відпочинку.

Стовідсотково забезпечити оздоровленням та відпочинком дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування; дітей, один із батьків яких загинув (пропав безвісти) у районі проведення антитерористичних операцій, бойових дій чи збройних конфліктів або помер внаслідок поранення, контузії чи каліцтва, одержаних у районі проведення антитерористичних операцій, бойових дій чи збройних конфліктів, а також внаслідок захворювання, одержаного в період участі в антитерористичній операції, дітей, один із батьків яких загинув під час масових акцій громадянського протесту або помер внаслідок поранення, контузії чи каліцтва, одержаних під час масових акцій громадянського протесту, дітей, батьки яких загинули від нещасних випадків на виробництві або під час виконання службових обов’язків, дітей-інвалідів, дітей з багатодітних і малозабезпечених сімей – не менше 70 відсотків.

Служба у справах дітей та сім’ї,відділ освіти райдержадміністрації, районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді

Постійно.

2. При визначенні місць проведення оздоровлення та відпочинку забезпечити оптимальні умови для безпечного перебування дітей у закладах оздоровлення та відпочинку шляхом направлення їх до закладів, що розташовані на території Сквирського району або територіях максимально віддалених від зони проведення антитерористичної операції, тимчасово окупованої території та територій, що межують з ними.

Служба у справах дітей та сім'ї, відділ освіти райдержадміністрації, міський та сільські виконавчі комітети

Постійно.

3. Забезпечити надання допомоги на оздоровлення та відпочинок дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки, особливу увагу приділити дітям, один із батьків яких загинув (пропав безвісти) у районі проведення антитерористичної операції, бойових дій чи збройних конфліктів або помер внаслідок поранення, контузії чи каліцтва, одержаних у районі проведення антитерористичної операції, бойових дій чи збройних конфліктів, а також внаслідок захворювання, одержаного в період участі в антитерористичній операції, дітям осіб, визнаних учасниками бойових дій відповідно до пункту 19 частини першої статті 6 Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту".

Служба у справах дітей та сім'ї, відділ освіти райдержадміністрації, міський та сільські виконавчі комітети

Постійно.

4. Організувати інформаційну кампанію щодо залучення позабюджетних коштів від підприємств, установ та організацій усіх форм власності, благодійних організацій та фондів щодо надання фінансової та матеріальної допомоги в організації оздоровлення та відпочинку дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки.

Служба у справах дітей та сім’ї, відділ освіти райдержадміністрації, сектор взаємодії з громадськістю та інформатизації апарату райдержадміністрації, міський та сільські виконавчі комітети

Постійно.

5. Забезпечення координації діяльності структурних підрозділів райдержадміністрації, органів місцевого самоврядування, задіяних у організації відпочинку та оздоровлення.

Служба у справах дітей та сім’ї райдержадміністрації

Постійно.

6. Забезпечувати відповідно до статті 7 Закону України "Про оздоровлення та відпочинок дітей" підтримку дитячих закладів оздоровлення та відпочинку шляхом вирішення у встановленому порядку питань надання пільг із землекористування, оплати комунально-побутових послуг, сплати місцевих податків та зборів.

Відділ освіти райдержадміністрації, міський та сільські виконавчі комітети

Червень-серпень.

7. Активізувати роботу з підприємствами, установами та організаціями усіх форм власності, а також благодійними організаціями і фондами щодо залучення позабюджетних коштів для організації роботи наметових таборів.

Служба у справах дітей та сім'ї, відділ освіти райдержадміністрації, міський та сільські виконавчі комітети

Постійно.

8. Проведення засідань, нарад з питань відпочинку та оздоровлення дітей.

Служба у справах дітей та сім'ї

райдержадміністрації

Протягом року.

9. Забезпечити реалізацію програм і заходів національно-патріотичного виховання дітей та молоді в рамках організації літніх наметових таборів.

Служба у справах дітей та сім'ї, відділ освіти, відділ культури, релігій, туризму, молоді та спорту райдержадміністрації, міський та сільські виконавчі комітети

Травень-серпень.

10. Вживати дієвих заходів щодо недопущення перепрофілювання дитячих закладів оздоровлення та відпочинку, їх злиття, закриття та скорочення ліжко-місць незалежно від їх типів та форм власності.

Відділ освіти райдержадміністрації, міський та сільські виконавчі комітети

Постійно.

11. Рекомендувати керівникам пришкільних таборів та позаміського табору "Росич-2019" Сквирського району:

11.1. Організувати роботу щодо забезпечення пожежної безпеки в зонах відпочинку та оздоровлення.

11.2. Привести у відповідність до вимог норм та правил пожежної безпеки шляхи евакуації, системи протипожежного захисту, електрогосподарства, внутрішній та зовнішній водопровід дитячих оздоровчих закладів та таборів відпочинку. Забезпечити будівлі та приміщення дитячих оздоровчих закладів та таборів відпочинку необхідною кількістю первинних засобів пожежогасіння, укомплектувати пожежні щити необхідним протипожежним інвентарем.

11.3. У встановленому порядку визначити відповідальних осіб за протипожежний стан будівель, споруд, приміщень та покласти на них здійснення контролю за дотриманням протипожежного режиму на закріплених дільницях.

11.4. Дозволяти купання дітей, які відпочивають в оздоровчих закладах поблизу водного об’єкта, тільки в спеціально відведених і обладнаних місцях відповідно до вимог Правил охорони життя людей на водних об’єктах України, затверджених наказом Міністерства внутрішніх справ України від 10 квітня 2017 року № 301, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 04 травня 2017 року за № 566/30434, та санітарних норм.

11.5. Невідкладно повідомляти в телефонному режимі та письмово (за допомогою електронної пошти Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду ) службу у справах дітей та сім’ї Сквирської райдержадміністрації про надзвичайні випадки, що стосуються пожежної безпеки, отруєння дітей в закладах оздоровлення та відпочинку дітей під час їх перебування.

Відділ з питань цивільного захисту, ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи та житлово-комунального господарства райдержадміністрації, Сквирський РС ГУ ДСНС, міський та сільські виконавчі комітети

Травень-серпень.

12. Провести заняття з педагогічним персоналом закладів відпочинку з питань надання невідкладної допомоги дітям.

Відділ освіти райдержадміністрації, КНП СРР "Сквирський районний центр первинної медико-санітарної допомоги"

Травень.

13. Забезпечувати належний рівень безпеки та надійності транспортного обслуговування дітей під час перевезення їх до місць оздоровлення і відпочинку та у зворотному напрямку, організовувати супроводження колон автобусів підрозділами управління превентивної діяльності.

Сквирський відділ поліції ГУ НП в Київській області,

відділ освіти райдержадміністрації

Постійно.

14. Проведення оглядів дитячих закладів оздоровлення та відпочинку щодо дотримання ними належних умов перебування дітей, стану виховного процесу та дозвілля.

Міжвідомчий оперативний штаб з координації проведення оздоровлення та відпочинку дітей

Травень-серпень.

15. Забезпечити дотримання публічної безпеки та порядку в місцях відпочинку та оздоровлення дітей. Здійснювати цілодобове патрулювання працівниками правоохоронних органів дитячих закладів оздоровлення та відпочинку.

Сквирський відділ поліції ГУ НП в Київській області

Постійно.

16. Визначення (з урахуванням результатів медичного огляду та висновків лікарів) категорій дітей шкільного віку, що потребують оздоровлення влітку, за можливістю – направлення їх до дитячих санаторних та лікувальних закладів.

КНП СРР "Сквирський районний центр первинної медико-санітарної допомоги", служба у справах дітей та сім'ї райдержадміністрації

Постійно.

 

17. Забезпечити в установленому порядку медогляд та видачу медичних довідок для дітей, які направляються на відпочинок та оздоровлення до дитячих закладів оздоровлення та відпочинку на районному та міському рівні.

КНП СРР "Сквирський районний центр первинної медико-санітарної допомоги"

Постійно.

18. З метою попередження дитячої та підліткової бездоглядності, безпритульності вжити заходів щодо забезпечення зайнятості підлітків, учнівської та студентської молоді під час літніх канікул шляхом організації діяльності літніх мовних таборів, таборів з денним перебуванням на базі загальноосвітніх навчальних закладів, молодіжних трудових загонів, розширення екскурсійно-туристичних подорожей, обміну груп дітей з іншими регіонами України, близького та далекого зарубіжжя.

Служба у справах дітей та сім'ї, відділ освіти райдержадміністрації, Сквирський відділ поліції ГУ НП в Київській області, міський та сільські виконавчі комітети

Постійно.

 

19. Надавати службі у справах дітей та сім’ї Київської облдержадміністрації оперативну інформацію про кількість дітей, забезпечених оздоровленням та відпочинком, за формою, визначеною службою у справах дітей та сім’ї Київської облдержадміністрації.

Служба у справах дітей та сім'ї

райдержадміністрації

З червня 2019 року (щотижнево).

Провідний спеціаліст служби

у справах дітей та сімї Сквирської

районної державної адміністрації                                         І. КОНОНСЬКА

 

 

Додаток 2

до розпорядження голови

адміністрації

09.04.2019 97

ПОСАДОВИЙ СКЛАД

міжвідомчого оперативного штабу із координації

проведення оздоровлення та відпочинку дітей

у 2019 році

Голова оперативного штабу – заступник голови Сквирської райдержадміністрації згідно з розподілом обов’язків

 

Заступник голови оперативного штабу – начальник служби у справах дітей та сім’ї Сквирської райдержадміністрації

 

Секретар оперативного штабу – провідний спеціаліст служби у справах дітей та сім’ї Сквирської райдержадміністрації

 

Члени оперативного штабу:

 

Начальник відділу освіти Сквирської  райдержадміністрації

 

Директор Сквирського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді

 

Начальник управління фінансів Сквирської райдержадміністрації

 

Районний педіатр КНП СРР «Сквирський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» (за згодою)

 

Завідувач Білоцерківського міжрайонного відділу лабораторних досліджень Державної установи «Київський обласний лабораторний центр Держсанепідслужби України» (за згодою)

 

Начальник управління соціального захисту населення Сквирської райдержадміністрації

 

Представник сектору превенції Сквирського відділу поліції ГУ НП в Київській області (за згодою)

 

Начальник відділу з питань цивільного захисту, ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи та житлово-комунального господарства Сквирської райдержадміністрації

 

Начальник-головний бухгалтер відділу фінансово-господарського забезпечення апарату Сквирської райдержадміністрації.

 

Начальник відділу соціальної та психологічної підтримки учасників антитерористичної операції та їх сімей Сквирського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді

 

 

Провідний спеціаліст служби

у справах дітей та сімї Сквирської

районної державної адміністрації                                         І. КОНОНСЬКА

Переглядів: 71
 Друк

Про підготовку та проведення

у 2019 році Тижня охорони праці

в Сквирському районі

Відповідно до законів України «Про місцеві державні адміністрації», «Про охорону праці», на виконання Указу Президента України від 18 серпня                  2006 року № 685/2006 «Про День охорони праці» та з метою організації і проведення в районі Тижня охорони праці під девізом – «Безпечне та здорове майбутнє праці»:

 

1. Утворити робочу групу з підготовки та проведення у 2019 році  Тижня охорони праці в Сквирському районі у складі згідно з додатком.

 

2. Затвердити план заходів з підготовки та проведення у 2019 році  Тижня охорони праці в Сквирському районі, що додаються.

 

3. Рекомендувати керівникам підприємств, установ, організацій утворити відповідні робочі групи та затвердити заходи щодо проведення Тижня охорони праці.

 

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації згідно з розподілом обов’язків.

 

 

 

 

Голова адміністрації                                                                    В. ГАЛЮК

Додаток

до розпорядження голови

адміністрації

09.04.2019 № 96

СКЛАД

робочої групи з підготовки та проведення у 2019 році

Тижня охорони праці в Сквирському районі

ПЕТРУСЕВИЧ

Ірина Олександрівна

заступник голови райдержадміністрації,

голова робочої групи

 

РОГОЗА

Надія Анатоліївна

начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації, заступник голови робочої групи

 

КУЧЕР

Інна Дмитрівна

начальник відділу з питань  праці управління соціального захисту населення райдержадміністрації,

секретар робочої групи

БОКОВЕНКО

Юрій Анатолійович

начальник відділу з охорони праці Білоцерківського відділення управління виконавчої  дирекції Фонду соціального страхування України у Київській області (за згодою)

 

КАРЛАШ

Анатолій Іванович

головний державний інспектор відділу нагляду в АПК та СКС,управління нагляду в промисловості і на об’єктах підвищеної  небезпеки  Головного управління Держпраці в Київській  області

( за згодою)

 

БЕСКОРОВАЙНИЙ

В’ячеслав Васильович

головний спеціаліст сектору

з питань виробництва, переробки,

маркетингу продукції тваринництва

управління агропромислового розвитку

райдержадміністрації

 

ЧЕРНЕГА

Наталія Сергіївна

голова ради по координації діяльності

профспілок Сквирського району (за згодою)


 

Начальник управління

соціального захисту населення

райдержадміністрації                                                                           Н. РОГОЗА

ЗАТВЕРДЖЕНО

розпорядження голови Сквирської

районної державної адміністрації

від 09 квітня 2019 р. № 96

 

ПЛАН ЗАХОДІВ

щодо  підготовки та проведення  у 2019 році

Тижня охорони праці в Сквирському районі

з/п

Зміст заходів

Термін виконання

Відповідальні за виконання

1

Доведення до підприємств, установ і організацій (далі – підприємства) звернення Оргкомітету та плану заходів з підготовки та проведення у 2019 році Дня охорони праці в районі з метою їх реалізації на відповідному рівні

квітень

Управління соціального захисту населення, відділ освіти, управління агропромислового розвитку райдержадміністрації, Білоцерківське відділення управління виконавчої  дирекції Фонду соціального страхування України у Київській області

2

Утворення районної робочої групи, розроблення відповідних заходів, затвердження робочих планів їх реалізації.

квітень

Управління соціального захисту населення, відділ освіти, управління агропромислового розвитку райдержадміністрації, Білоцерківське відділення управління виконавчої  дирекції Фонду соціального страхування України у Київській області

3

Проведення круглого столу з керівниками підприємств, установ, організацій  з метою підтримки демократії та соціального діалогу, боротьбу з бідністю і безробіттям.

квітень

Управління соціального захисту населення райдержадміністрації, управління агропромислового розвитку райдержадміністрації, Білоцерківське відділення управління виконавчої  дирекції Фонду соціального страхування України у Київській області

4

Проведення семінар - наради з представниками служб охорони праці та керівниками підприємств, установ і організацій різних форм власності та господарювання

квітень

Управління соціального захисту населення райдержадміністрації, управління агропромислового розвитку райдержадміністрації,  Білоцерківське відділення управління виконавчої  дирекції Фонду соціального страхування України у Київській області

5

Проведення зустрічей з трудовими колективами з питань дотримання  охорони праці згідно чинного законодавства.

квітень

Управління соціального захисту населення райдержадміністрації

6

Проведення постійної роботи із залучення працівників до процесу формування системи управління охороною праці на підприємствах

квітень-грудень

Підприємства, об’єднання роботодавців, профспілкові  організації

7

Проведення Дня відкритих дверей для представників підприємств і організацій, «гарячої телефонної лінії»  з питань охорони праці

квітень

Головне управління Держпраці у Київській області, управління соціального захисту населення райдержадміністрації, Білоцерківське відділення управління виконавчої  дирекції Фонду соціального страхування України у Київській області

8

Організація та проведення оглядів-конкурсів з визначення кращого підприємства, яке забезпечило у 2019 році якісне функціонування системи управління охороною праці.

квітень

Управління соціального захисту населення райдержадміністрації, управління агропромислового розвитку райдержадміністрації

9

Проведення відкритих уроків «28 квітня – Всесвітній день охорони праці» для школярів та студентів професійно – технічних  навчальних закладів.

квітень

Відділ освіти райдержадміністрації, Головне управління Держпраці у Київській області, управління соціального захисту населення райдержадміністрації,

10

Проведення  районного конкурсу дитячого малюнку «Охорона праці очима дітей» з нагоди Дня охорони праці в Україні у 2019 році

січень-квітень

Відділ освіти райдержадміністрації, Головне управління Держпраці у Київській області, управління соціального захисту населення райдержадміністрації, Білоцерківське відділення управління виконавчої  дирекції Фонду соціального страхування України у Київській області

11

Нагородження кращих спеціалістів підприємств, установ, організацій у сфері охорони праці з нагоди Дня охорони праці

квітень

Управління соціального захисту населення райдержадміністрації, управління агропромислового розвитку райдержадміністрації, Білоцерківське відділення управління виконавчої  дирекції Фонду соціального страхування України у Київській області

12

Оформлення (створення) куточків, стендів, присвячених Дню охорони праці, наповнення їх матеріалами на тему: «Безпечне та здорове майбутнє праці».

квітень-травень

Керівники підприємств

13

Підготовка матеріалів з висвітленням актуальних проблем охорони праці, промислової безпеки, а також про мету, завдання, хід, підсумки проведення   Дня охорони в Україні.

квітень-травень

Управління соціального захисту населення райдержадміністрації, Білоцерківське відділення управління виконавчої  дирекції Фонду соціального страхування України у Київській області

14

Розміщення на сайті райдержадміністрації інформації про підготовку та проведення в районі заходів з нагоди тижня охорони праці  й відповідного звернення Оргкомітету.

квітень-травень

Управління соціального захисту населення райдержадміністрації

 

 

Начальник управління

соціального захисту населення

райдержадміністрації                                                                              Н. РОГОЗА

 

Переглядів: 97
 Друк

Про захист водних біоресурсів

у Сквирському районі Київської області

у нерестовий період 2019 року

Відповідно до Законів України „Про місцеві державні адміністрації”, „Про тваринний світ”, „Про рибне господарство, промислове рибальство та охорону водних біоресурсів”, з урахуванням наказу Управління Державного агентства рибного господарства у м. Києві та Київській області від 11.03.2019 №НОД-89/6 «Про заходи із забезпечення охорони водних біоресурсів у період нересту» та з метою здійснення заходів щодо охорони водних біоресурсів у водоймах Сквирського району і поліпшення середовища їх існування:

 

1. У період заборони промислового, спортивного і любительського вилову риби провести дво - та тримісячники з охорони рибних запасів та інших водних біоресурсів.

 

2. Затвердити план заходів щодо боротьби з порушенням правил рибальства та незаконним заняттям рибним або іншим добувним промислом водних біоресурсів в Сквирському районі  у нерестовий період 2019 року згідно з додатком.

 

3. Сприяти в роботі інспекторам Сквирського відділу поліції Головного управління Національної поліції у Київській області з проведення заходів щодо боротьби з порушенням правил рибальства та незаконним заняттям рибним або іншим добувним промислом водних біоресурсів у нерестовий період 2019 року.

 

4. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

 

 

 

Голова адміністрації                                                                   В. ГАЛЮК

Додаток

до розпорядження голови

адміністрації

09.04.2019 95

ПЛАН ЗАХОДІВ

щодо боротьби з порушеннями правил рибальства та

незаконним заняттям рибним або іншим добувним

промислом водних біоресурсів в Сквирському районі

у нерестовий період 2019 року

з/п

Заходи

Термін

виконання

Відповідальні

1

2

3

4

1.

Утворити рейдові

групи для боротьби

з порушниками

правил рибальства

до 10 квітня

Сквирський відділ поліції Головного управління Національної поліції у Київській області (за згодою), Київське обласне мисливсько-рибальське виробниче об’єднання Київської обласної ради УТМР в Сквирському районі (за згодою)

2.

Проведення рибоохоронних рейдів:

 

2.1

на р. Роставиця

з 10 квітня по

17 травня

Сквирський відділ поліції Головного управління Національної поліції у Київській області (за згодою), Київське обласне мисливсько-рибальське виробниче об’єднання Київської обласної ради УТМР в Сквирському районі (за згодою)

2.2

внутрішні водойми Сквирського району

з 10 квітня по 17 травня

Сквирський відділ поліції Головного управління Національної поліції у Київській області (за згодою), Київське обласне мисливсько-рибальське виробниче об’єднання Київської обласної ради УТМР в Сквирському районі (за згодою)

2.3

щодо порушення порядку перевезення, придбання чи збуту риби, інших водних біоресурсів на ринках, місцях стихійної торгівлі, автошляхах

з 10 квітня по

26 червня

(включно)

Сквирський відділ поліції Головного управління Національної поліції у Київській області (за згодою), Київське обласне мисливсько-рибальське виробниче об’єднання Київської обласної ради УТМР в Сквирському районі (за згодою)

2.4

щодо виготовлення

та збуту заборонених

знарядь лову риби та інших водних біоресурсів

 

з 10 квітня по

26 червня

(включно)

 

Сквирський відділ поліції Головного управління Національної поліції у Київській області (за згодою), Київське обласне мисливсько-рибальське виробниче об’єднання Київської обласної ради УТМР в Сквирському районі (за згодою)

3.

Здійснення агітаційно-масової

 

 

 

 

роботи щодо недопущення порушень рибоохоронного законодавства

з 10 квітня по 26 червня

2

 

 

 

(включно)

Київське обласне мисливсько-рибальське виробниче об’єднання Київської обласної ради УТМР в Сквирському районі (за згодою), управління агропромислового

продовження додатка

розвитку Сквирської райдержадміністрації

 

4.

Висвітлення результатів проведення рибоохоронних рейдів в засобах масової інформації

У період нересту

Управління агропромислового розвитку Сквирської райдержадміністрації, Київське обласне мисливсько-рибальське виробниче об’єднання Київської обласної ради УТМР в Сквирському районі (за згодою)

5.

Інформування Сквирської районної державної адміністрації про вжиті заходи та проведену роботу щодо охорони водних біоресурсів у водоймах області і поліпшення середовища їх існування у нерестовий період 2019 року

У період нересту

(щотижнево)

Сквирський відділ поліції Головного управління Національної поліції у Київській області (за згодою),

Київське обласне мисливсько-рибальське виробниче об’єднання Київської обласної ради УТМР в Сквирському районі (за згодою),

управління агропромислового розвитку,  Сквирської райдержадміністрації

Начальник управління

агропромислового розвитку

Сквирської районної

державної адміністрації                                                 М. СИВОРАКША

Переглядів: 62
 Друк

Про введення в дію рішення конкурсного комітету з

підготовки та проведення районних конкурсів на

перевезення пасажирів на автобусних маршрутах

загального користування, віднесених до компетенції

Сквирської районної державної адміністрації, від 02.04.2019

Відповідно до Законів України "Про місцеві державні адміністрації", "Про автомобільний транспорт", постанови Кабінету Міністрів України від 03 грудня 2008 року № 1081 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування», розпоряджень голови Сквирської районної державної адміністрації від 13 серпня 2013 року № 275 «Про затвердження умов конкурсу з перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі території Сквирського району», зареєстрованого  в Сквирському районному управлінні юстиції  у Київській області 14 серпня  2013 за № 2/159, від 03 вересня 2014 року № 388 «Про затвердження умов конкурсу з перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі території Сквирського району», зареєстрованого  в Сквирському районному управлінні юстиції  у Київській області 05 вересня 2014 року за № 4/163 та від 26 лютого 2019 № 53 «Про проведення районного конкурсу на перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування, віднесених до компетенції Сквирської районної державної адміністрації»:

 

1. Ввести в дію рішення конкурсного комітету з підготовки та проведення районних конкурсів на перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування, віднесених до компетенції Сквирської районної державної адміністрації, щодо визначення переможців конкурсу від 02 квітня 2019 року згідно з витягом з протоколу засідання конкурсного  комітету, що додається.

 

2

 

2. Відділу економічного розвитку райдержадміністрації здійснити заходи щодо підготовки проектів договорів про організацію перевезень пасажирів на автобусних маршрутах загального користування з автомобільними перевізниками-переможцями конкурсу, відповідно до протокольного рішення щодо визначення переможців конкурсу від 02.04.2019.

 

3. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника голови адміністрації Славінську О.В.

 

 

 

Голова адміністрації                                                                             В. ГАЛЮКДодаток

до розпорядження голови

адміністрації

04.042019 93

Витяг з протоколу

засідання конкурсного комітету з підготовки та проведення районних конкурсів на перевезення пасажирів на автобусних маршрутах

загального користування, віднесених до компетенції

Сквирської районної державної адміністрації, від 02.04.2019

 

 

№ об’єкта

конкурсу

Маршрути,

на які оголошено конкурс

Переможець

1

2

3

1

Сквира АС – с. Кривошиїнці

 

МПП «Діліжанс»

2

Сквира АС – с. Миньківці, ч/з  с. Кривошиїнці

 

МПП «Діліжанс»

7

Сквира АП Червона Площа – с. Дулицьке

МПП «Діліжанс»,

ІІ місце - ФОП Підгорецький Андрій Федорович

 

8

Сквира АП Червона Площа –  с. Красноліси

МПП «Діліжанс»,

ІІ місце - ФОП Підгорецький Андрій Федорович

 

 

 

Голова конкурсного комітету,

перший заступник голови адміністрації                                О. CЛАВІНСЬКА

Секретар конкурсного комітету,

головний спеціаліст відділу економічного

розвитку адміністрації                                                                 О. МАТЧАК

Переглядів: 74
 Друк

Про внесення змін до складу тендерного комітету

Сквирської районної державної адміністрації

Відповідно до законів України "Про запобігання корупції", "Про публічні закупівлі", статей 6, 39 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", наказу Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 30 березня 2016 року № 557 "Про затвердження Примірного положення про тендерний комітет або уповноважену особу (осіб)" (із змінами):

 

Внести до складу тендерного комітету Сквирської районної державної адміністрації, утвореного розпорядженням голови Сквирської районної державної адміністрації від 29 березня 2017 року № 193, зміни, а саме:

 

увести до складу тендерного комітету Петрусевич Ірину Олександрівну, заступника голови Сквирської райдержадміністрації, член тендерного комітету.

 

Голова адміністрації                                                                           В. ГАЛЮК

Додаток

до розпорядження голови

адміністрації

від 29.03.2017 № 193

(із внесеними змінами

розпорядження голови

адміністрації

від 04.04.2018 № 178

від 04.04.2019 № 93)

 

СКЛАД

тендерного комітету Сквирської районної державної адміністрації

1

СЛАВІНСЬКА

Оксана Вікторівна

- перший заступник голови районної державної адміністрації, голова тендерного комітету

 

 

 

Члени тендерного комітету

2

БУЛАНОВА

Світлана Олександрівна

завідувач юридичного сектору апарату районної державної адміністрації

 

3

ВОЙНІЛОВИЧ

Ірина Антонівна

начальник загального відділу апарату районної державної адміністрації

 

4

ЛІТВІНКО

Аліна Олексіївна

начальник-головний бухгалтер відділу фінансово-господарського забезпечення апарату районної державної адміністрації

 

5

ОРЛЕНКО

Любов Іванівна

головний спеціаліст з питань запобігання та виявлення корупції апарату районної державної адміністрації

6

Петрусевич

Ірина Олександрівна

заступник голови районної державної адміністрації

7

ПИЛЮТА

Олександр Петрович

начальник відділу економічного розвитку районної державної адміністрації

 

8

СУСЛОВА

Оксана Володимирівна

 

головний спеціаліст відділу економічного розвитку районної державної адміністрації

9

УЛЬЯНОВА

Марія Василівна

начальник управління фінансів районної державної адміністрації

 

Начальник відділу економічного

розвитку райдержадміністрації                                       О.ПИЛЮТА

Переглядів: 50
 


Українські новини

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Joomla Templates by Joomlashack