Головна
 

Посилання

Сайт Президента України
Верховна Рада України
Урядовий портал
Офіційний веб-сайт Нацдержслужби України
Київська обласна державна адміністрація
Укрінформ
Квітень 2019
П В С Ч П С Н
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          
Четвер, 11 квітня 2019


Друк

Білоцерківське управління ГУ ДФС у Київській області повідомляє, що через 21 день  закінчується кампанія декларування громадянами доходів, отриманих протягом 2018 року. Останній день подання декларації про майновий стан і доходи – 02 травня 2019 року. Додаткова інформація на субсайті ГУ ДФС у Київській області за електронною адресою   kyivobl.sfs.gov.ua .

Білоцерківське управління

ГУ  ДФС у Київській області

Переглядів: 48
 Друк

Платники Білоцерківського управління ГУ ДФС у Київській області протягом січня-березня поточного року перерахували у місцеві бюджети понад 507 млн. гривень. У порівнянні з аналогічним періодом минулого року додаткові надходження склали  100,7 млн. гривень.

За словами начальника Білоцерківського управління Павла Козирєва домінуючим у формуванні місцевого бюджету протягом 2019 року залишається податок з доходів фізичних осіб. Наразі його надходження склали понад 326 млн. гривень, що становить 64% загальної суми надходжень. Цей податок є найбільшим за обсягом джерелом наповнення дохідної частини місцевого бюджету, надходження від якого є фінансово вагомими для розвитку місцевої громади та держави в цілому. Суб’єкти господарювання фізичні та юридичні особи – платники єдиного податку поповнили місцеві скарбнички  на 95 млн. гривень. Це на 17 млн. гривень перевищує минулорічні надходження. У порівнянні з минулим роком більш як на 6 млн. гривень збільшились надходження з плати за землю і за поточний рік склали понад 43 млн. гривень.

Стабільні надходження до місцевих бюджетів Білоцерківського регіону, надають можливість органам місцевого самоврядування своєчасно фінансувати соціальну сферу та виконувати основні функції та завдання.

Білоцерківське управління

ГУ  ДФС у Київській області

 

Переглядів: 27
 Друк

11 квітня з метою забезпечення готовності до дій у разі виникнення надзвичайних ситуацій особовим складом 7-ї Державної пожежно-рятувальної частини м.Сквира було здійснено об’їзд та перевірку зовнішнього протипожежного водопостачання на території Великополовецької сільської ради.

Під час перевірки було оглянуто стан пожежних гідрантів та водонапірних веж, наявність вказівників відповідного зразка, їх технічний стан та справність.

За результатами перевірки протипожежного водопостачання були відмічені всі недоліки та несправності, а також надані рекомендації по їх усуненню.

Переглядів: 69
 Друк

10 квітня о 20:34 до оперативно-диспетчерської служби Сквирського району надійшло повідомлення про пожежу травяного настилу та очерету: м.Сквира вул.Незалежності 155

На місце події виїхали рятувальники 7-ї ДПРЧ м. Сквира.

По прибуттю встановлено, що горить травяний настил та очерет на площі 700м.кв.

Пожежу локалізовано о 20:51 та ліквідовано о 20:58.

причина пожежі встановлюється

Переглядів: 61
 Друк

10 квітня рятувальники Сквирського районного сектору провели пожежно-профілактичне відпрацювання житлового сектору села Дулицьке з метою попередження виникнення пожеж та іншихнадзвичайнихситуацій.

У ході інформаційно-роз’яснювальної роботи фахівці ДСНС перевірили домоволодіння на дотримання правил пожежної безпеки та наддали рекомендації щодо усунення наявних недоліків.

Також, під час проведення заходу з громадянами були проведені інструктажі щодо дій у разі виникнення пожеж, надзвичайних ситуацій та при виявленні вибухонебезпечних предметів.

Наприкінці заходу рятувальники вручили господарям тематичні листівки на протипожежну тематику та побажали відповідально ставитись до власної безпеки.

Переглядів: 65
 Друк

10 квітня рятувальники Сквирського районного сектору провели пожежно-профілактичні бесіди з учнями Великополовецької школи-інтернат у рамках акції: «Запобігти. Врятувати. Допомогти».

Працівники ДСНС нагадали школярам правила пожежної безпеки в побуті та розповіли про наслідки до яких призводять пожежі.

Також, рятувальники розповіли дітям про правила поведінки у весняно-літній період та нагадали алгоритм дій у разі виявлення підозрілих предметів.

Наприкінці заходу діти отримали листівки.

Переглядів: 68
 Друк

11 квітня рятувальники Сквирського районного сектору провели пожежно-профілактичне відпрацювання житлового сектору села Великополовецьке з метою попередження виникнення пожеж та інших надзвичайних ситуацій.

У ход іінформаційно-роз’яснювальної роботифахівці ДСНС перевірили домоволодіння на дотримання правил пожежної безпеки та наддали рекомендації щодо усунення наявних недоліків.

Також, під час проведення заходу з громадянами були проведені інструктажі щодо дій у разі виникнення пожеж, надзвичайних ситуацій та при виявленні вибухонебезпечних предметів.

Наприкінці заходу рятувальники вручили господарям тематичні листівки на протипожежну тематику та побажали відповідально ставитись до власної безпеки.

Переглядів: 62
 Друк

Голова райдержадміністрації В.В.Галюк провів робочу нараду по забезпеченню пільговими ліками. У нараді брали участь головний лікар ЦРЛ А.Г.Чиж, головний КНП СРР ЦПМСД Н.В.Колесник-Гавронська, завідувач ЦРА №25 М.Ф.Гончаров, начальник УСЗН РДА Н.А.Рогоза та начальник управління фінансів РДА М.В.Ульянова.

Розглядалось питання забезпечення медичними препаратами пільгової категорії населення Сквирського району як на даний час, так і після перетворення Центральної районної лікарні в комунальне некомерційне підприємство.

Переглядів: 54
 


Українські новини

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Joomla Templates by Joomlashack