Головна
 

Посилання

Сайт Президента України
Верховна Рада України
Урядовий портал
Офіційний веб-сайт Нацдержслужби України
Київська обласна державна адміністрація
Укрінформ
Квітень 2019
П В С Ч П С Н
1 2 3 4 5 6 7
8 9 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          
Середа, 10 квітня 2019


Друк

Оголошується конкурс на участь у спеціалізованому навчальному курсі 
«Громадянська освіта для молодіжних працівників»

Мета курсу: підвищити спроможність молодіжних працівників підтримувати та забезпечувати активну участі молоді у процесах прийняття рішень на локальному та регіональному рівні.

 

Заявка на участь та детальніший опис за посиланням: https://bit.ly/2uTU8Oy

 

Контактна особа: 097-746-94-07 (Андрій Михайлов)

 

Переглядів: 193
 Друк

В малому залі засідань відбулася нарада з учасниками робочої групи Міжнародної організації з міграції (МОМ) щодо участі у конкурсі громад «Прямуємо разом» Ганною Єрьоміною і Ольгою Єршовою.

У заході брали участь начальник управління соціального захисту населення РДА Надія Рогоза, начальниу відділу економічного розвитку РДА Олександр Пелюта, голова Спілки ветеранів АТО Сквиршини Олена Редюк, директор Центру соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді Ірина Мошківська та начальник відділу соціальної та психологічної підтримки учасникам АТО та їх сімей Інна Бай, ветерани антитерористичної операції та заступник голови Правління інвалідів з порушеннями опорно-рухового апарату «Прагнення-Сквира» Віталій Лозинський.

Ганна Єрьоміна і Ольга Єршова проінформували присутніх, що в рамках підтримки реінтеграції ветеранів конфлікту на Сході України та їх сімей – при бажанні вчитися, ветеранам АТО надається можливість отримати грант на оплату курсів із професійної підготовки, перекваліфікації або підвищення кваліфікації. Розмовна англійська, програмування, створення мобільних додатків чи курси барменів – можна обрати будь-яку сферу. У разі виникнення запитань – відповідь буде надана по гарячій лінії МОМ за телефоном 0-800-215-025 (пн.-пт. з 10:00 до 17:00)

Учасники зустрічі обговорили проекти, до яких могла б долучитися Міжнародна організація з міграції (МОМ). Мова йшла про організацію бази відпочинку на ставку у Сквирському районі для ветеранів АТО, створенню літнього кінотеатру, організації майстер-класів тощо

Нарада пройшла у діловій і конструктивній обстановці.

Переглядів: 57
 Друк

Керівник апарату Сквирської райдержадміністрації В.Л.Салтанюк провів зустріч з учасниками робочої групи Міжнародної організації з міграції (МОМ) Ганною Єрьоміною і Ольгою Єршовою.

У заході брали участь голова Спілки ветеранів АТО Сквиршини Олена Редюк, директор Центру соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді Ірина Мошківська та начальник відділу соціальної та психологічної підтримки учасникам АТО та їх сімей Інна Бай.

Віктор Леонідович передав вітання гостям від голови Сквирської РДА В.В.Галюка та розповів про величезну роботу, яка здійснюється райдержадміністрацією з залученням Спілки ветеранів АТО і інших громадських організацій району, з метою патріотичного виховання молоді. Це не лише зустрічей учнівської молоді з ветеранами АТО, а й організація Всеукраїнського фестивалю «Ми – діти твої, Україна», в якому брала участь дружина Президента України Марина Порошенко, фестивалю «Шамраївські зорі», військово-патріотичної гри «Джура» тощо.

В.Л.Салтанюк побажав плідної роботи щодо участі Сквирського району у конкурсі громад «Прямуємо разом».

Переглядів: 48
 


Українські новини

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Joomla Templates by Joomlashack