Головна
 

Посилання

Сайт Президента України
Верховна Рада України
Урядовий портал
Офіційний веб-сайт Нацдержслужби України
Київська обласна державна адміністрація
Укрінформ
Квітень 2019
П В С Ч П С Н
2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          
Понеділок, 01 квітня 2019


Друк

Головне управління ДФС у Київській області повідомляє, що платники єдиного податку  першої та другої груп сплачують єдиний податок шляхом  здійснення авансового внеску не пізніше 20 числа (включно) поточного місяця.

Такі платники єдиного податку можуть здійснити сплату єдиного податку авансовим внеском за весь податковий (звітний) період (квартал, рік), але не більш як до кінця поточного звітного року.

Відповідно до п. 295.2 ст. 295 КУ, нарахування авансових внесків для платників єдиного податку першої та другої груп здійснюється контролюючими органами на підставі заяви такого платника єдиного податку щодо розміру обраної ставки єдиного податку.

При нарахуванні авансових внесків контролюючі органи приймають до уваги надані платниками єдиного податку  заяви щодо періоду щорічної відпустки та заяви щодо терміну тимчасової втрати працездатності, адже відповідно з нормами п.295.5 ст.295 ПКУ, платники єдиного податку І-їта ІІ-ї груп, які не використовують працю найманих осіб, звільняються від сплати єдиного податку протягом одного календарного місяця на рік на час відпустки, а також за період хвороби, підтвердженої копією листка (листків) непрацездатності, якщо вона триває 30 та більше календарних днів.     
Звертаємо увагу, що ФОП - платник єдиного податку І-їта ІІ-ї груп, який не використовує працю найманих осіб, звільняється від сплати єдиного податку на період  тимчасової втрати працездатності у зв’язку з вагітністю та пологами лише за умови підтвердження такої непрацездатності листком непрацездатності, оформленим відповідно до Інструкції про порядок заповнення листка непрацездатності, яка затверджена наказом Міністерства охорони здоров’я від 03.11.2004 № 532/274/136-ос/1406 із змінами та доповненнями

У разі якщо сільська, селищна або міська рада приймає рішення щодо зміни раніше встановлених ставок єдиного податку, єдиний податок сплачується за такими ставками у порядку та строки, визначені п.п. 12.3.4 п. 12.3 ст. 12 ПКУ.

ГУ ДФС у Київській області

 

Переглядів: 22
 Друк

Головне управління ДФС у Київській області повідомляє, що платниками транспортного податку є  фізичні та юридичні особи, в тому числі нерезиденти, які мають  зареєстровані в Україні  власні легкові автомобілі, з року випуску яких минуло не більше п'яти років (включно) та середньоринкова вартість яких становить понад 375 розмірів мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня податкового (звітного) року  (п.267.1-267.2 ст.267 ПКУ).

Така вартість легкового автомобіля визначається центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну політику економічного, соціального розвитку і торгівлі, за методикою, затвердженою Кабінетом Міністрів України, станом на 1 січня податкового (звітного) року виходячи з марки, моделі, року випуску, об'єму циліндрів двигуна, типу пального (п.п.267.2.1 п.267.2 ст.267 ПКУ).

Щороку до 1 лютого податкового (звітного) року Міністерство  економічного розвитку і торгівлі України на своєму офіційному веб-сайті розміщується перелік легкових автомобілів, з року випуску яких минуло не більше п'яти років (включно) та середньоринкова вартість яких становить понад 375 розмірів мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня податкового (звітного) року, який повинен містити такі дані щодо цих автомобілів: марка, модель, рік випуску, об'єм циліндрів двигуна, тип пального (п.п.267.2.1 п.267.2 ст.267 ПКУ).

Ставка податку з розрахунку на календарний рік становить 25000 гривень за кожен легковий автомобіль, що є об'єктом оподаткування відповідно до п.п. 267.2.1 п.267.2 ст. 267 ПКУ.

Обчислення суми податку з об'єкта/об'єктів оподаткування транспортним податком фізичних осіб здійснює орган державної фіскальної служби за місцем реєстрації платника податку (п.п.267.6.1 п.267.6 ст.267ПКУ).

Органи, що здійснюють державну реєстрацію транспортних засобів, зобов'язані щомісяця у десятиденний строк після закінчення календарного місяця подавати контролюючим органам відомості, необхідні для розрахунку та справляння податку фізичними та юридичними особами, за місцем реєстрації об'єкта оподаткування станом на перше число відповідного місяця(п.п.267.6.3 п.267.6 ст.267ПКУ).

Фізичним особам-платникам податків орган фіскальної служби  за місцем реєстрації до 1 липня  податкового (звітного) періоду (року) надсилає (вручає) податкові повідомлення-рішення про сплату суми податку та відповідні платіжні реквізити (п.п.267.6.2 п.267.6 ст.267 ПКУ).

Платники податку мають право звернутися з письмовою заявою до контролюючих органів за місцем своєї реєстрації для проведення звірки даних щодо:

а) об'єктів оподаткування, що перебувають у власності платника податку;

б) розміру ставки податку;

в) нарахованої суми податку.

У разі виявлення розбіжностей між даними контролюючих органів та даними, підтвердженими платником податку на підставі оригіналів відповідних документів (зокрема, документів, що підтверджують право власності на об'єкт оподаткування, перехід права власності на об'єкт оподаткування), контролюючий орган проводить перерахунок податку і надсилає (вручає) нове податкове повідомлення-рішення. Попереднє податкове повідомлення-рішення вважається скасованим (відкликаним) (п.п.267.6.10 п.267.6 ст.267 ПКУ).

Транспортний податок сплачується фізичними особами протягом 60 днів з дня вручення податкового повідомлення-рішення (п.п. 267.8.1 п.267.8 ст.267 ПКУ).

ГУ ДФС у Київській області

 

Переглядів: 27
 Друк

Головне управління ДФС у Київській області нагадує мешканцям Київщини, які протягом 2018 року отримали доходи у вигляді спадщини не від членів сім’ї першого та другого ступенів споріднення, дарунки у вигляді коштів, майна, або  майнових чи немайнових прав, які підлягають оподаткуванню, або ж отримували доходи не від податкових агентів, зобов’язані подати річну податкову декларацію про майновий стан і доходи.

Податкова декларація про майновий стан і доходи подається платниками податків до 01 травня поточного року до територіальних органів державної фіскальної служби за місцем реєстрації. Громадяни, які мають право на податкову знижку, подають декларацію по 31 грудня  включно наступного за звітним податкового року. Переглядів: 52

  Read More...Друк

Працівниками митного поста «Аеропорт «Бориспіль» Київської митниці ДФС зафіксовано спробу незаконного переміщення через митний кордон України партії тютюнових виробів.

Загалом 4388 пачок тютюнових виробів Queen Menthol з позначками, які свідчили про білоруське виробництво,  але без марок акцизного податку,  було виявлено у п’ятьох громадян Литви, які відлітали через аеропорт «Бориспіль» одним авіарейсом до Великобританії. Для проходження митного контролю четверо чоловіків та одна жінка обрали спрощену систему – «зелений коридор», чим зокрема засвідчили, що не мають товарів, заборонених або обмежених до переміщення через митний кордон України.

Тютюнові вироби, які знаходились в ручній поклажі авіапасажирів, було виявлено під час вибіркової митної перевірки.

Відповідно до вітчизняного законодавства, ввезення на митну територію України не маркованих в установленому порядку тютюнових виробів забороняється.

Таким чином, дані факти свідчать, що дані тютюнові вироби раніше були незаконно ввезені на територію України – поза митним контролем або з приховуванням від нього.

Складено протоколи про порушення митних правил. Тютюнові вироби, які переміщувалися з порушенням вітчизняного законодавства, вилучені до винесення судом рішення у справах.

 

ГУ ДФС у Київській області

Переглядів: 20
 Друк

05.03.2019 року в Чубинецькій сільській школі працівниками сільського Будинку культури спільно з школою проведено літературну годину від дня народження Т.Г.Шевченка. Власний вірш «Борітеся поборете» прочитав Ростислав Романюк; Вікторія Грабовська - уривок з поеми «Княжна»;Аліна Алієва – уривок з комедії «Сон». Місцевий поет Василь Скрид подарував їм власні книжки.

 

06.03.2019 року в Шамраївському сільському Будинку культури проведено урочистий концерт «О,жінко,ти – мрія,ти – весна». Привітати прекрасну половину завітали керівники Шамраївського цукрокомбінату,голова сільської ради. Ведучі святкової програми Чмиренко Анатолій та Коронівський Дмитро також привітали всіх присутніх жінок. Музичні вітання лунали від вихованців дитячого садочку «Калинка»;учні молодших класів сільської школи; учасників ансамблю «Родина»,керівник Борис Китько; вихованців філії дитячої школи мистецтв та хореографічного колективу «Калинонька». На закінчення свята всі переглянули виставу артистів обласного театру ім..Панаса Саксаганського.

 

07.03.2019 року в затишному залі кафе «Калинка» в с.Чубинці проведено літературно – музичну композицію «Тонке мереживо жіночої душі»,яку підготували аматори сільського Будинку культури. На свято завітали голова сільської ради,депутат районної ради,підприємець Деркач С.Б. та Майстренко Микола,які пригостили присутніх солодощами. Підприємець Очалюк А.М. привітала жінок квітами. Музичні вітання лунали від народного фольклорного ансамблю «Терниця»,керівник Віктор Лисиця; солістки Катерини Черняхівської;власний вірш прочитав Василь Скрид; гумор виконала Фелікса Пилюченко.

 

07.03.2019 року в районному Будинку культури відбувся тематичний вечір «Свято весни,краси,ніжності». Жінок міста та району вітали керівники,помічники депутатів Верховної ради України та обласної ради. Святковий концерт розпочався виступом Анатолія Рая та зразкового хореографічного колективу «Сквиряночка» РЦДЮТ,керівник Марина Сергійчук;музичний дарунок подарували Юрій Поступаленко та Валентин Антоненко; запальними танцями порадували вихованці зразкового хореографічного колективу «Сквиряночка» РЦДЮТ,керівник Марина Сергійчук та вихованці хореографічного колективу «Ошан Денс» ДМШ,керівник Анастасія Рачіпа; хореографічний колектив «Реал Денс» районного Будинку культури,керівник Лілія Левківська. Щирі слова вдячності та музичні вітання лунали від Олесі Центило – Гіптенко,Марії Поворознік,Олени Журбенко,Вартуш Саградян,Сергія Господаренка,Надії Безродних та Володимира Мошківського; дуету у складі Анатолія Рая та Валентина Антоненка.Виступи супроводжувались показом слайдів на екрані.

 

08.03.2019 року в Кривошиїнському сільському Будинку культури жінок села на святковому концерті «Свято весни,краси,ніжності,жіночності» вітали учасники фольклорного ансамблю «Калинка»,керівник Наталія Захарчук; гурт «Кумоньки» та дитячий ансамбль «Промінчики».

 

08.03.2019 року святковий вечір «Любі наші жінки,це свято даруємо Вам» організовано в Домантівському сільському клубі. З привітальним словом до жінок села звернулась голова сільської ради. Діти розповідали вірші та співали пісні.

 

08.03.2019 року вечір відпочинку «Мадонна щастя і добра» відбувся в Шаліївському сільському Будинку культури. Жінок села вітали діти та присвячували їм свої вірші та пісні. Свій виступ мамам та бабусям подарували Тетяна та Олександр Маційчуки.

 

08.03.2019 року справжнє свято для жінок «Жінка – це богиня» організовано в Селезенівському сільському Будинку культури. Вітання лунали від самих маленьких артистів,які виконали танець «Банана»;соліста Вадима Мельника; гурту «Родина»; сценку «Панянка та селянка» обіграли Інна Зубрій та Марина Ніфоровська;пісню «Мама» виконала Богдана Пошелюзна.Квітами та солодощами привітали жінок підприємці села Сергій Лєднев та Михайло Ензель.

 

09.03.2019 року година поезії «Тарасове бачення» проведено для дітей села в Селезеніському сільському Будинку культури. Поезію Шевченка читали Марина Ніфоровська,Вікторія Мельник,Інна Зубрій,Іван Бондар,Максим Мороз та Артур Книш. Далі діти знайомились з книгою «Кобзар» та розповідали про дитинство Тараса Шевченка.

 

09.03.2019 року у В.Єрчиківському сільському Будинку культури відбувся конкурс читців творів Т.Г.Шевченка «І слово твоє буде вічно з нами». В конкурсі прийняли участь Назар Кругляк,Анастасія Андрущенко,Владислав Павлов,Ліза Павлова та Юлія Ящук.

 

11.03.2019 року в Дулицькій школі спільно з працівниками сільського Будинку культури пройшов конкурс читців «Слово Кобзареве буде жити вічно», в якому взяли участь учні 7-11 класів: Сехіна Оксана («Заповіт»),Дорніс Назар («Лілея»),Житовоз Петро («Думка»),Ісаєва Олександра («Сова»),Ганенко Ілля («Русалка»),Сехіна Катерина («І мертвим і живим»),Данілов Руслан ( «Єретика»),Клочана Аліна («Катерина»),Назарчук Богдана («Сон») та Ганенко Ярослав («Думка»). Перше місце посіла Ісаєва Олександра; друге – Клочана Аліна; третє – Дорніс Назар.

 

12.03.2019 року в приміщенні районного Будинку культури відбулося літературно-мистецьке свято "Вічне Шевченківське слово лунає". Щороку, у ці березневі дні, Великий Кобзар приходить до нас. І щороку - новим і неповторним. Із дитячих літ, неначе святе писання, убираємо ми в душу його пророчі слова і дякуємо, що вивів нас до омрієної волі, що спонукав любити Україну. З вітальним словом до присутніх звернулась заступник голови Сквирської РДА Ірина Олександрівна Петрусевич. Найщиріші слова подяки висловила начальник відділу культури Сквирської райдержадміністрації Олеся Леонідівна Центило-Гіптенко та провела церемонію нагородження переможців цьогорічного районного огляду-конкурсу читців-аматорів "Поет живе у серці свого народу".

На святі пісні на слова Тараса прозвучали у виконанні народного аматорського хору, народного аматорського ансамблю української пісні "Надія", вокального ансамблю"Солошки" районного Будинку культури. Вірші Великого Кобзаря читали переможці конкурсу у різних номінаціях та вікових категоріях. Зачарували свої танцями "Ніч яка місячна", "Гопак", "Рідня, моя рідня" зразковий хореографічний колектив "Сквиряночка" районного центру дитячої та юнацької творчості під керівництвом Марини Сергійчук. Свято завершилось піснею "І буде мир над Україною" у виконанні Олександр Щур.

 

 

 

 

 

 

 

23.03.2019 року в колонному залі Київської міської державної адміністрації проходив ІІІ обласний фестиваль жіночого автентичного та стилізованого українського одягу «Жінка – джерело любові». Мета фестивалю відродження,популяризація та поширення традицій української культури та збереження українського жіночого одягу районів Київщини. Наш район представляла Людмила Корзун, аматор районного Будинку культури та керівник фольклорного ансамблю «Лілея» та вихованка ансамблю Міняйло Даша районного центру дитячої та юнацької творчості. Назва строю (стилізованого образу) «Чарівність та ошатність», який надали з приватної колекції Поліни Слюсар з с.Шаліївка та Людмили Корзун з м.Сквира.

 

 

 

23.03.2019 року участь народного фольклорного ансамблю «Терниця»,керівник Віктор Лисиця Чубинецького сільського Будинку культури у ІІ Національному Чемпіонаті з фольклору «Eurofolk-Вінниця 2019» та отримали І місце в номінації «Фольклорна пісня. Автентичний спів».

29.03.2019 року в с.Новосілки Києво-Святошинського району Київської області відбувся обласний огляд – конкурс читців – аматорів творів Тараса Шевченка. Наш район представляла переможниця районного огляду – конкурсу Диканчук Діана, учасниця гуртка художнього читання Таборівського сільського клубу.

 

Матеріал підготовила

Каміла Трофимчук

Переглядів: 212
 Друк

СМС ВІД ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ - ЦЕ ЗРУЧНО! Переглядів: 103

  Read More...Друк

З 1 квітня цього року працюючим пенсіонерам, котрі після призначення чи останнього перерахунку пенсії відпрацювали щонайменше 24 місяці, перерахують пенсії в автоматичному режимі, без особистого звернення пенсіонера.

Переглядів: 98
  Read More...Друк

Про представників різних секторів суспільства, що репрезентують позитивний досвід культурних, наукових, освітніх та ділових зв’язків з Європейським Союзом, а також досвід участі у різноманітних проектах ЄС - Ви можете ознайомитись, переглянувши відео за посиланням:  https://bit.ly/2JaCal4

Переглядів: 76
 


Українські новини

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Joomla Templates by Joomlashack