Головна
 

Посилання

Сайт Президента України
Верховна Рада України
Урядовий портал
Офіційний веб-сайт Нацдержслужби України
Київська обласна державна адміністрація
Укрінформ
Лютий 2019
П В С Ч П С Н
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
26 27 28      
Понеділок, 25 лютого 2019


Друк

23-24 лютого 2019 року в спортивному залі Сквирської ДЮСШ відбувся Всеукраїнський турнір з гандболу серед чоловічих та жіночих аматорських команд. В змаганнях взяли участь команди з міст Овідіополя Одеської області, Шостки Сумської області, Благовіщенське Кіровоградської області, Сквири та команда Броварського вищого училища фізичної культури і спорту, яка була сформована з юних вихованців Сквирського гандболу. На урочистому відкритті турніру учасників змагань привітали заступник голови райдержадміністрації Ірина Петрусевич, голова Сквирської районної ради Василь Гриша та головний суддя змагань голова обласної федерації гандболу Віталій Писаренко. В своїх виступах очільники виконавчої влади та органів місцевого самоврядування зазначили, що ці традиційні змагання стали справжнім святом гандболу для Сквири, яка має давні і яскраві гандбольні традиції. Подякували учасникам за те, що вони роблять все для того, щоб у підростаючого покоління не зник потяг до цього чудового виду спорту і побажав – своєю грою надихати на нові спортивні злети молодь. Очільник Сквирської районної ради відзначив цінним подарунком заступника директора Сквирської ДЮСШ Івана Івановича Штундера за вагомий внесок в розбудову та розвиток гандболу на Сквирщині.

Присутні отримали приємні враження від яскравої церемонії відкриття, яку підготували і вели Тутберідзе Світлана та Шевчун Олена. Гості були у захваті від запального спортивно-акробатичного танцю у виконанні дівчаток 3-А класу Сквирської ЗОШ №2 (керівник С. Тутберідзе).

Переглядів: 204
  Read More...Друк

Пропонуємо Вашій увазі трансляцію засідання Ради регіонального розвитку Київської області (м. Бровари, ТРЦ «Термінал») за посиланням: https://www.youtube.com/embed/7BfkNzZCBpw

Переглядів: 95
 Друк

ПРО ПЕРЕРАХУНОК ПЕНСІЇ З 01.03.2019

Переглядів: 111
  Read More...Друк

ЩО ПОТРІБНО ЗНАТИ ПРО МОНЕТИЗАЦІЮ СУБСИДІЙ

Переглядів: 105
  Read More...Друк

Стандарти НАТО в дії – понад п’ятсот українських військових служать у польському Любліні в спільній Литовсько-Польсько-Українській бригаді. Результат їхньої роботи днями оцінили особисто президенти трьох країн. Петро Порошенко також привідкрив таємницю – якими є плани Києва щодо пришвидшення членства в Північно-Атлантичному Альянсі.

Один з найбільш успішних мілітарних експериментів. Майже чотири тисячі військових різних спеціалізацій із трьох країн – служать в одній міжнародній бригаді і разом, під керівництвом інструкторів НАТО вчаться відбивати атаки потенційного агресора на Сході Європи. Президенти України, Польщі та Литви зустрілися в Любліні аби на власні очі побачити успіхи спільної ЛИТПОЛУКРБРИГАДИ. Цей проект започатковано ще у 2007му році, проте по-справжньому він почав розвиватися лише після 2014.

Детальніше за посиланням: https://fex.net/189182977683

Переглядів: 25
 Друк

Президент розповів про те, якими мають бути результати децентралізації вже в найближчі кілька років.

Про це інформує прес-служба Глави Держави.

Активізувати на українській мапі точки економічного зростання – найперша мета реформи децентралізації. Для цього по всій країні розпочинають роботу ради регіонального розвитку – широкі робочі групи, до яких входять чиновники найвищих рівнів та представники громадського сектору.

У першій з них, на Львівщині, взяв участь Президент України Петро Порошенко.

"Стратегічна мета децентралізації – активізувати на мапі країни нові точки зростання. Я ще раз наголошую, що це не мають бути лише міста-мільйонники. Довести їх до стану економічного вибуху, розкріпачити ініціативних людей. І таким чином рухати країну вперед. Кожен регіон має вже зараз напрацювати стратегічний план розвитку на найближчі 3-5 років, який буде спиратися на економічну стратегію", - підкреслив Президент.

Детальніше за посиланням: https://fex.net/729383647503

Переглядів: 58
 Друк

25.02.2019 р. начальник Сквирського РС ГУ ДСНС України в Київській області полковник служби ЦЗ Шуляк І.М. доповів про результати проведення перевірки працівниками ГУ ДСНС в Київській області роботи органів управлінь та сил ЦЗ аварійно-рятувальних формувань Сквирського району. Елемент навчання був пов'язаний з відпрацюванням практичних заходів щодо ліквідації наслідків вибуху з пожежою та обвалом конструкцій у 5-повеховому житловому будинку на вул. Шевченка 33 в м.Сквира. При відпрацюванні зазначеної ввідної служби району належним чином здійснили заходи щодо відключення електроенергії , газопостачання будинку , проведення евакуації та гасіння осередку пожежі.

Переглядів: 53
 Друк

Під керівництвом голови РДА В.В.Галюка проведено нараду з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, районних служб, організацій   та установ

Розглянуто наступні питання:

1. Про підсумки роботи структурних підрозділів райдержадміністрації,   районних організацій та установ за минулий тиждень.

Доповідач:  Салтанюк Віктор Леонідович – керівник  апарату  Сквирської райдержадміністрації;

2.  Про стан оперативної обстановки на території  району.

Доповідач: Шамрай Роман Михайлович  – начальника Сквирського відділу поліції ГУ НП у Київській області;

3. Про проведення громадських слухань з питань охорони громадського порядку в селах:  Шамраївка, Пустоварівка.

Доповідач: Шамрай Роман Михайлович заступник начальника Сквирського відділу поліції ГУ НП у Київській області;

4 . Про  перевірку готовності аварійно-рятувальних служб  під час ліквідації умовної надзвичайної ситуації 22.02.2019 року.

Доповідач: Шуляк Ігор Миколайович -  начальник Сквирського районного сектору ГУ ДСНС України у Київській області; Переглядів: 84

  Read More...Друк

Днями, майбутні «фінансисти», а нині другокурсники спеціальності “Фінанси, банківська справа та страхування” освітньої програми „Фінанси і кредит” Технолого-економічного коледжу БНАУ завітали до Центру обслуговування платників Білоцерківського управління ГУ ДФС у Київській області.

Завідувач сектору обслуговування платників Ольга Музиченко провела цікаву екскурсію для відвідувачів та розповіла про основну мету створення Центрів обслуговування платників. Окреслила повний спектр адміністративних послуг, які надаються платникам, зазначила основні інноваційні кроки у напрямі підвищення якості обслуговування громадян та бізнесу. Студенти дізнались про сучасні електронні сервіси, які значно полегшують роботу суб’єктів господарювання.

Цікавою для відвідувачів стала інформація про щорічну кампанію декларування доходів, яку проводить ДФС України. Учнів ознайомили з основними випадками коли подання податкової декларації про майновий стан і доходи є обов’язковим та коли виникає право на отримання податкової знижки. Зокрема, звернули увагу студентів, що відповідно до пп. 166.3.3 Податкового кодексу України, фізична особа — платник податку має право включити до податкової знижки фактично здійснені ним протягом звітного податкового року витрати на користь вітчизняних вищих і професійно-технічних навчальних закладів для компенсації вартості здобуття середньої професійної або вищої освіти такого платника податку та/або члена його сім’ї першого ступеня споріднення.

В ході екскурсії гості звернули увагу і на розміщені на столах брошури, буклети, пам’ятки та іншу друковану продукцію про сплату податків та зборів, яку виготовляють на допомогу платникам податків.

Для максимальної зручності представників підприємництва центр обслуговування платників податків обладнаний комп’ютерною технікою та безкоштовним доступом до Інтернету (WiFi), зручними офісними меблями, і, вже за традицією, куточком для дітей.

На завершення заходу студенти подякували податківцям за цікаву зустріч та зрозуміли наскільки кропіткою і відповідальною є їхня праця.

Білоцерківського управління

ГУ ДФС у Київській області

 

 

Переглядів: 36
 Друк

Днями, Білоцерківським управлінням ГУ ДФС у Київській області проведено спільну нараду з керівниками Білоцерківської РДА, головами сільських та селищних рад щодо наповнення місцевих бюджетів та вирішення актуальних питань адміністрування місцевих податків і зборів.

Тональність співпраці

«Хотів би підкреслити, що керівництво ДФС налаштовує свої територіальні управління на тісну співпрацю з органами місцевого самоврядування. Більше того, сьогодні, як ніколи, звертають увагу на місцеві податки при розгляді виконання планових показників. Ви бачите, що активно включився в цю роботу голова облдержадміністрації, в декількох районах він вже проводив нараду, в тому числі і з питань наповнення бюджетів. І ми будемо проводити такі зустрічі, особливо на старті фінансового року»,- пояснив начальник Білоцерківського управління ГУ ДФС у Київській області Павло Козирєв.

У вступному слові, виконуючий обов’язки голови Білоцерківської РДА Юрій Савчук закликав представників громад активно обговорювати проблемні питання, які впливають на наповнення бюджету.

В свою чергу, фахівці Білоцерківського управління розповіли про динаміку надходжень до місцевих бюджетів регіону в порівнянні з відповідним періодом 2017 року. Довели до присутніх вимоги Податкового кодексу України щодо термінів та порядку прийняття рішень про встановлення місцевих податків та зборів, новації в адмініструванні податку з доходів фізичних осіб та єдиного соціального внеску.

Заступник начальника управління - начальник відділу адміністрування податків і зборів з фізичних осіб Оксана Чустіль наголосила на дієвості спільних дій по упередженню виплат заробітної плати „в конвертах” та закликала продовжувати спільні заходи у цьому напрямку.

В окремому питанню було висвітлено основні аспекти декларування доходів громадянами отриманими у 2018 році та проведенню спільних дій учасників наради по залученню до декларування громадянами доходів від надання послуг по обробці земельних ділянок та збору зернових культур.

Три активних напрямки роботи

По-перше, кампанія декларування доходів громадян, яка важлива не стільки для бюджетів сільських громад, як для районного бюджету, тому що саме він отримує кошти. На них, в першу чергу, утримуються школи і лікуються люди, які живуть в наших громадах.

По-друге, кампанія по виставленню податкових повідомлень - рішень по майнових податках, насамперед, це земля і нерухомість. «І тут дуже важлива ваша нам допомога, тому що ми розуміємо, що це ваші кошти – кошти громади. Для нас це величезний обсяг роботи, який можна нашою співпрацею зробити ефективним. Наша територія обслуговування – близько 100 тисяч платників податку на землю і близько 40 тисяч платників податку нерухомості»,- зазначив Павло Козирєв.

По-третє, це співпраця з управлінням праці та головами громад щодо сплати податку з доходів фізичних осіб.

«Ми налаштовані на реальну співпрацю, а не просто якусь відповідь дати і забути», - наголосив Павло Козирєв.

 

Білоцерківське управління

ГУ ДФС у Київській області

 

 

 

Переглядів: 27
 


Сторінка 1 з 2
<< Початок < Попередня 1 2 Наступна > Кінець >>

Українські новини

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Joomla Templates by Joomlashack