Головна
 

Посилання

Сайт Президента України
Верховна Рада України
Урядовий портал
Офіційний веб-сайт Нацдержслужби України
Київська обласна державна адміністрація
Укрінформ
Лютий 2019
П В С Ч П С Н
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28      
П'ятниця, 15 лютого 2019


Друк

Тридцять років із закінчення «прихованої війни» – в день виводу радянських військ з Афганістана Президент зустрівся із ветеранами. Глава держави підкреслив, що величезна кількість «афганців» з перших днів революції Гідності і наступу Росії вирішили захищати свою Батьківщину. І їхні бойові навички стали в нагоді тоді, коли українська армія тільки ставала на ноги і вчилася давати реальну відсіч агресору. Петро Порошенко підкреслив – навіть за десятки років методи Кремля і імперські амбіції залишаються незмінними. Росія досі приховує втрати серед своїх військових, безіменно ховаючи тих, хто гине в Сирії і на Донбасі.

Петро Порошенко, Президент України

І попри війну, і попри економічну блокаду, попри анексію Криму, попри окупацію частини Донбасу нам з вами нашою єдністю вдалося зберегти свободу і незалежність України, зруйнувати російський сценарій розшматування України. Відроджена армія, відновлене економічне зростання, Угода про Асоціацію і поглиблена та Всеохоплююча Зона вільної торгівлі з ЄС, потужний вихід на його ринки – ЄС і всього світу, зміцнення української ідентичності, Томос про нашу духовну незалежність – це є результат великих зусиль нашого народу, в тому числі і ваших зусиль, дорогі ветерани.\\І ви, шановні ветерани, були в перших рядах тих, хто виступив на захист суверенітету, територіальної цілісності, державності України. Бойовий досвід воїнів-афганців став надзвичайно цінним для українських Збройних Сил. І часом був абсолютно незамінним в перші найтяжчі місяці війни. І сьогодні немало загартованих в бойових діях ветеранів перебуває на передньому краї боротьби з російським агресором, виконуючи завдання в складі Збройних Сил України, національної гвардії, державної прикордонної служби, Служби безпеки України та інших силових структур.

 

Переглядів: 34
 Друк

Тридцять років із закінчення «прихованої війни» – в день виводу радянських військ з Афганістана Президент зустрівся із ветеранами. Глава держави підкреслив, що величезна кількість «афганців» з перших днів революції Гідності і наступу Росії вирішили захищати свою Батьківщину. І їхні бойові навички стали в нагоді тоді, коли українська армія тільки ставала на ноги і вчилася давати реальну відсіч агресору. Петро Порошенко підкреслив – навіть за десятки років методи Кремля і імперські амбіції залишаються незмінними. Росія досі приховує втрати серед своїх військових, безіменно ховаючи тих, хто гине в Сирії і на Донбасі.

Петро Порошенко, Президент України: "І попри війну, і попри економічну блокаду, попри анексію Криму, попри окупацію частини Донбасу нам з вами нашою єдністю вдалося зберегти свободу і незалежність України, зруйнувати російський сценарій розшматування України. Відроджена армія, відновлене економічне зростання, Угода про Асоціацію і поглиблена та Всеохоплююча Зона вільної торгівлі з ЄС, потужний вихід на його ринки – ЄС і всього світу, зміцнення української ідентичності, Томос про нашу духовну незалежність – це є результат великих зусиль нашого народу, в тому числі і ваших зусиль, дорогі ветерани.\\І ви, шановні ветерани, були в перших рядах тих, хто виступив на захист суверенітету, територіальної цілісності, державності України. Бойовий досвід воїнів-афганців став надзвичайно цінним для українських Збройних Сил. І часом був абсолютно незамінним в перші найтяжчі місяці війни. І сьогодні немало загартованих в бойових діях ветеранів перебуває на передньому краї боротьби з російським агресором, виконуючи завдання в складі Збройних Сил України, національної гвардії, державної прикордонної служби, Служби безпеки України та інших силових структур."

Докладніше за посиланням: https://fex.net/181071351256

Переглядів: 66
 Друк

Шановні ветерани війни в Афганістані, члени сімей воїнів-афганців!

Шановні учасники бойових дій натериторії інших держав!

15 лютого - День вшанування учасників бойових дій на території інших держав та річниця виведення військ з Афганістану. Нині, у 30-ту річницю тієї незабутньої події, ми віддаємо данину поваги мужності та героїзму воїнів-афганців і їхніх побратимів, які виконували свою непросту місію в більш як двадцяти країнах світу.

З кожним роком все далі історія відділяє нас від вогняних років афганської війни. Але священною є пам’ять про Ваш героїзм, мужність при виконанні інтернаціонального обов’язку, готовність платити найдорожчу ціну - своє життя. Ви є взірцем для нинішніх воїнів-захисників України в зоні АТО. Ви як ніхто знаєте справжню ціну війни і миру, і як ніхто усвідомлюєте свою відповідальність за долю прийдешніх поколінь. Ви є взірцем служіння народу та державі у наші дні.

Вітаємо з цією пам’ятною датою вас, ветерани Афганської війни, що повернулися на рідну землю, вкриті бойовою славою, вітаємо ваших рідних і близьких, які, незважаючи ні на що, в свій час вірили, що ви, їхні сини, брати, кохані, знову переступите поріг батьківської оселі.

Низький уклін вам, миротворці. Хай затишок, добро і шана оточують вас скрізь!

Наснаги вам, щастя, радості, успіхів у праці на благо родини, Іваничівщини та рідної України!

Честь і слава Вам, шановні ветерани Афганістану!

Слава Україні!

Героям Слава!

 

З повагою,

голова райдержадміністрації Василь Галюк

Переглядів: 51
 Друк

Дорогі співвітчизнки!

Після закінчення Другої світової війни агресивна політика керівництва Радянського Союзу, що лицемірно прикривалася гаслами міжнаролної солідарності трудящих, спричинила численні військові конфлікти та збройні протистояння на планеті.

Тисячі українців свого часу були безжально кинуті у вогонь них локальних конфліктів, на собі звідали усі жахи війни та гіркоту втрати побратимів. Вічна пам'ять загиблим співвітчизникам!

Там, на чужині, наші земляки виявили особисту мужність і професіоналізм, а повернувшись до рідного краю, стали безкомпромісними борцями з несправедливістю, ініціативними творцями нової України.

Досвідчені й загартовані у боях «афганці» рішуче боронили мирний Майдан, а коли на нашу землю прийшли російські загарбники добровольцями ставали до лав захисників. Вітчизни. Ми пишаємося їхніми героїчними вчинками, патріотизмом і звитягою.

У цей день щиро висловлюю вам, шановні ветерани бойових дій, глибоку вдячність та шану за ваші подвиги і самопожертву, за ваші неспокійні серця.

Бажаю усім миру, міцного здоров'я, нових перемог та звершень.

Слава Україні!

Президент України                                    Петро Порошенко

Переглядів: 48
 Друк

На Меморіалі воїнам-інтерналістам, полеглим під час бойових дій в Республіці Афганістан, що розташований поруч з районним Будинком культури, відбувся мітинг, в якому брали участь голова райдержадміністрації В.В.Галюк, голова районної ради В.В.Гриша, секретар міської ради В.О.Бондарь, голова районної Спілки воїнів-інтернаціоналістів В.А.Годованюк, голова громадської організації ветеранів 2-ї Світової війни і праці М.І.Шевчук, голова громадської організації «Спілка учасників АТО Сквирщини» О.О.Редюк, ветерани -афганці, представники громадськості і ЗМІ.

Хвилиною Мовчання присутні вшанували бійців, що загинули у Республіці Афганістан при виконанні інтернаціонального обов’язку. Зокрема, це були і жителі Сквирського району Сергій Альошин з села Токарівки, Петро Петюра з села Кривошиїнці, Микола Слобідський з села Малі Лисовці, Олег Оскілко з села Таборів та Анатолій Коноплястий з села Великі Єрчики.

До присутніх звернувся з промовою голова райдержадміністрації В.В. Галюк, в якій наголосив: «Сьогодні ми зібралися на цьому святому місці, біля

пам’ятника воїнам – інтернаціоналістам, щоб відзначи 30 річницю виведення військ з Афганістану. З 28 грудня 1979 року по 15 лютого 1989 року цілком офіційно там служили, а точніше – воювали, десятки тисяч наших молодих співвітчизників.

Я дякую всім тим, хто віддав свій час війні в Афганістані, тим, хто завжди приходив на допомогу побратимам, матерям і дружинам, які чекали своїх героїв вдома... . Це було славне продовження доблесті і патріотизму, закладене нашими батьками і дідами у часи 2-ї Світової війни, яке генетично передалося нам у Афганістані і нашим дітям, що боронять суверенітет держави сьогодні на Південному Сході України.»

Голова райдержадміністрації В.В.Галюк подякував матері Анатолія Коноплястого – Ніні Григорівні за достойне виховання сина героя і вручив їй букет квітів.

Слова подяки воїнам-інтернаціоналістам лунали від голови районної ради В.В.Гриші.

У свою чергу голова районної організація Спілки ветеранів Афганістану (воїнів – інтернаціоналістів) В.А.Годованюк подякував районній владі за турботу і увагу до воїнів-афганців.

Переглядів: 134
  Read More...


Українські новини

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Joomla Templates by Joomlashack