Головна
 

Посилання

Сайт Президента України
Верховна Рада України
Урядовий портал
Офіційний веб-сайт Нацдержслужби України
Київська обласна державна адміністрація
Укрінформ
Лютий 2019
П В С Ч П С Н
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28      
Четвер, 14 лютого 2019


Друк

12 лютого 2019 року у актовій залі  Сквирського районного центру дитячої  та юнацької творчості відбулося нагородження переможців районного етапу конкурсу дитячого малюнку «Охорона праці очима дітей» за участю заступника голови  райдержадміністрації Ірини Петрусевич та начальника управління соціального захисту райдержадміністрації Надії Рогози.

Активними учасниками конкурсу стали учні загальноосвітніх шкіл, позашкільних навчальних закладів району та студенти ДНЗ «Сквирське ВПУ».  У кожному дитячому малюнку, що надійшов на конкурс, відображено не лише розуміння дитиною важливості збереження життя та здоров’я батьками, а й вкладено всю душу і талант.

Журі конкурсу  дитячого малюнка визначили авторів кращих робіт з більш ніж 50 робіт, що увійшли до фіналу мистецького марафону. Переможцями стали:

Перша вікова група (6-10 років)

І місце    БОНДАР Вікторія , учениця  4 класу Тхорівського НВК;

ІІмісце ДУХНІВСЬКА Софія, учениця 4 класу Сквирської ЗОШ І-ІІІ ст. №1                               ім. Ольшевського;

КУЧЕР Олена, учениця 2 класу Горобіївського НВК;

СОТНІЧЕНКО Назар, учень 2 класу Сквирського НВК №4;

ІІІ місце  БРОВЧЕНКО Олександра, учениця 4 класу, Тхорівського НВК;

учні 3 класу Пустоварівського НВК;

Переглядів: 290
  Read More...Друк

12 лютого 2019 року у актовій залі  Сквирського районного центру дитячої  та юнацької творчості відбулося нагородження переможців районного етапу конкурсу дитячого малюнку «Охорона праці очима дітей» за участю першого заступника голови  райдержадміністрації Ірини Петрусевич та начальника управління соціального захисту райдержадміністрації Надії Рогози.

Активними учасниками конкурсу стали учні загальноосвітніх шкіл, позашкільних навчальних закладів району та студенти ДНЗ «Сквирське ВПУ».  У кожному дитячому малюнку, що надійшов на конкурс, відображено не лише розуміння дитиною важливості збереження життя та здоров’я батьками, а й вкладено всю душу і талант.

Журі конкурсу  дитячого малюнка визначили авторів кращих робіт з більш ніж 50 робіт, що увійшли до фіналу мистецького марафону. Переможцями стали:

Перша вікова група (6-10 років)

І місце    БОНДАР Вікторія , учениця  4 класу Тхорівського НВК;

ІІмісце ДУХНІВСЬКА Софія, учениця 4 класу Сквирської ЗОШ І-ІІІ ст. №1                               ім. Ольшевського;

КУЧЕР Олена, учениця 2 класу Горобіївського НВК;

СОТНІЧЕНКО Назар, учень 2 класу Сквирського НВК №4;

ІІІ місце  БРОВЧЕНКО Олександра, учениця 4 класу, Тхорівського НВК;

учні 3 класу Пустоварівського НВК;

Друга вікова група (11-14 років)

І місце   НЕМЕРЖИЦЬКА Владислава,  учениця 9 класу Сквирської  ЗОШ  І-ІІІ ст. №3     ім. П.Х. Тисьменецького;

ХРОНЮК Вікторія, учениця 6 класу Горобіївського НВК;

ІІ місце    МЕЛЬНИК Марія, учениця 6 класу Тхорівського НВК;

ЛАТЮК Богдана, учениця 8 класу Сквирського НВК ( ЗОШ І-ІІІ ст. №4);

вихованці гуртка «Декаративно-ужиткове мистецтво» Тхорівського НВК;

ІІІ місце   НЕШПОР Ольга, учениця 6 класу Самгородоцької ЗОШ І-ІІІ ст.;

Третя вікова група (15-18 років )

І місце     КИРИЛЬЧУК Вікторія, учениця 11 класу Буківського НВК;

ПАРФЕНЮК Юрій учень ІІ курсу  група 37,  ДНЗ «Сквирське ВПУ»;

ІІ місце    БРОВЧЕНКО Вікторія, учениця ІІІ курсу  група 25  ДНЗ «Сквирське ВПУ»;

ЧЕРНЕГА Юрій, учень ІІ курсу група 47 ДНЗ «Сквирське ВПУ»;

ІІІ місце   ІВАНЧУК Дмитро,  учень І курсу  група 48 ДНЗ «Сквирське ВПУ».

Переможці  та призери конкурсу були нагороджені грамотами Сквирської райдержадміністрації та солодкими  подарунки,  що надала ТОВ фірма «Грона», керівник Левенчук Н.М.

Найкращі авторські роботи будуть відправлені в головне управління Дежпраці в Київській області, де  відбудеться регіональний тур  конкурсу дитячого малюнку «Охорона праці очима дітей».

 

Інна Кучер

начальник відділу з питань

праці управління соціального

захисту населення райдержадміністрації

 

Переглядів: 182
 Друк

Суд зобов’язав Державне бюро розслідувань відкрити провадження щодо

ймовірної легалізації коштів партією “Батьківщина” за скаргою юристів

проекту “Тисни” (Bihus.Info).

Детальніше за посиланням: https://bihus.info/u-zviti-batkivschini-e-oznaki-ymovirnoi-legalizacii-koshtiv-dbr-provede-rozsliduvannya

Переглядів: 32
 Друк

Лауреати Шевченівської премії сьогодні, 13 лютого, під час прес-конференції зачитали своє звернення до українців і розповіли кого підтримають на Президентських виборах, що пройдуть 31 березня цього року.

 

Звернення від імені художників, артистів та композиторів із підтримкою чинного Президента озвучив академік, народний художник України та професор ЛНАМ Любомир Медвідь.

 

 

Детальніше за посиланням: https://zik.ua/news/2019/02/13/abo_poroshenko_abo_putin__shevchenkivski_laureaty_u_lvovi_pidtrymaly_1509143

Переглядів: 63
 Друк

Повідомлення про оприлюднення регуляторного акта - проекту розпорядження Сквирської районної державної адміністрації Київської області “Про затвердження Порядку відшкодування витрат на поховання учасників бойових дій і осіб з інвалідністю внаслідок війни та граничної вартості ритуальних послуг”

Сквирська районна державна адміністрація відповідно до статті 9 Закону України “Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності” з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань, оприлюднює проект розпорядження голови Сквирської районної державної адміністрації “Про затвердження Порядку відшкодування витрат на поховання учасників бойових дій і осіб з інвалідністю внаслідок війни та граничної вартості ритуальних послуг” та аналізу його регуляторного впливу.

Розробником зазначеного проекту регуляторного акта є управління соціального захисту населення Сквирської районної державної адміністрації.

Метою прийняття цього регуляторного акту є – відшкодування витрат на поховання   учасників бойових дій і осіб з інвалідністю внаслідок війни та граничної вартості ритуальних послуг.

Дія цього регуляторного акта поширюватиметься на всій території Сквирського району.

Проект розпорядження голови Сквирської районної державної адміністрації “Про затвердження Порядку відшкодування витрат на поховання  учасників бойових дій і осіб з інвалідністю внаслідок війни та граничної вартості ритуальних послуг” та аналіз його регуляторного впливу буде оприлюднено шляхом розміщення на офіційному сайті Сквирської районної державної адміністрації.

Строк прийняття пропозицій та зауважень до проекту розпорядження “Про затвердження Порядку відшкодування витрат на поховання учасників  бойових дій і осіб з інвалідністю внаслідок  війни та граничної вартості ритуальних послуг” та аналізу його регуляторного впливу становить один місяць з дня їх оприлюднення.

Пропозиції та зауваження до проекту зазначеного розпорядження та аналізу його регуляторного впливу прийматимуться управлінням соціального захисту населення Сквирської районної державної адміністрації.

поштою на адресу - 09001, м. Сквира, пров. Якушкіна,3;

факсом - (04568) 5-16-41;

на електронну адресу –  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

Переглядів: 54
 Друк

Аналіз регуляторного впливу проекту рішення

“Про затвердження Порядку відшкодування витрат

на поховання учасників бойових дій і осіб з інвалідністю

внаслідок війни та граничної вартості ритуальних послуг”

1. Визначення проблеми, яку передбачається розв’язати шляхом державного регулювання. Проблемою, на вирішення якої спрямована дія цього розпорядження, є необхідність виконання постанови Кабінету Міністрів України від 28 жовтня 2004 року № 1445 “Про затвердження Порядку проведення безоплатного поховання померлих (загиблих) осіб, які мають особливі заслуги та особливі трудові заслуги перед Батьківщиною, учасників бойових дій і інвалідів війни”, та з метою визначення середньої вартості ритуальних послуг для відшкодування витрат на поховання учасників бойових дій та осіб з інвалідністю внаслідок війни.

Необхідність встановлення середньої вартості ритуальних послуг зумовлена зміною тарифів на дані послуги.

 

2. Цілі державного регулювання.

Основна ціль зазначеного проекту рішення - це визначення порядку відшкодування витрат на поховання учасників бойових дій та осіб з інвалідністю внаслідок війни та граничної вартості ритуальних послуг, необхідної для забезпечення безоплатного поховання учасників бойових дій і осіб з інвалідності внаслідок війни, що є підставою для проведення відшкодування витрат на поховання померлих учасників бойових дій і осіб з інвалідністю внаслідок війни організації, яка здійснює поховання.

 

3. Визначення та оцінка альтернативних способів досягнення цілей.

У ситуації, що склалася не передбачено альтернативних способів досягнення позначених цілей, крім як затвердження вартості окремих видів ритуальних послуг, передбачених необхідним мінімальним переліком окремих видів ритуальних послуг, розпорядженням голови адміністрації, оскільки чинним законодавством чітко визначено, що повноваження у даній сфері є компетенцією органів місцевого самоврядування.

На сьогоднішній день відсутній регуляторний акт, яким встановлена вартість ритуальних послуг, тому вирішити дану проблему можна лише його прийняттям.

 

4. Механізм та заходи, що пропонуються для розв’язання проблеми. Механізмом розв’язання проблеми є визначення середньої вартості ритуальних послуг. Рішення передбачає здійснення відшкодування витрат на поховання померлих учасників бойових дій і осіб з інвалідністю внаслідок війни ритуальній службі, яка здійснює поховання, шляхом надання розрахунку та акту звірки виконаних робіт до управління соціального захисту населення райдержадміністрації. Акт доводиться до відома суб'єктів відносин через засоби масової інформації.

 

5. Можливість досягнення визначених цілей у разі прийняття регуляторного акта.

Прийняття рішення “Про затвердження Порядку відшкодування витрат

на поховання учасників бойових дій і осіб з інвалідністю внаслідок війни та граничної вартості ритуальних послуг” дасть змогу встановити середню ціну на ритуальні послуги для забезпечення безоплатного поховання померлих учасників бойових дій і осіб з інвалідністю внаслідок війни.

З прийняттям проекту розпорядження вартість ритуальних послуг, визначених для забезпечення безоплатного поховання учасників бойових дій і осіб з інвалідністю внаслідок війни, не перевищуватиме середню ціну на відповідні ритуальні послуги, що склалася в районі, тим самим буде досягнуто ефективне використання бюджетних коштів, прозорість та дотримання принципу соціальної справедливості. Головним зовнішнім фактором, що може негативно вплинути на дію регуляторного акта, є посилення інфляційних процесів у державі, що може привести до росту цін на ритуальні послуги.

 

6. Очікувані результати від прийняття регуляторного акту. Аналіз вигод та витрат.

Дане рішення буде сприяти ефективному використанню бюджетних коштів на безоплатне поховання померлих учасників бойових дій і осіб з інвалідністю внаслідок війни, реалізації гарантій та прав громадян на соціальний захист згідно з чинним законодавством, шляхом отримання громадянином безоплатних ритуальних послуг. Визначення очікуваних результатів прийняття цього регуляторного акта проводиться із застосуванням методу аналізу вигод та витрат:

 

 

Витрати Вигоди

Сфера інтересів держави

Витрати на відшкодування поховання померлих учасників бойових дій і осіб з інвалідністю внаслідок війни Реалізація державної політики у сфері соціального захисту учасників бойових дій і осіб з інвалідністю внаслідок війни

Суб’єкти господарювання

Не очікуються Збільшення надходження коштів, зайнятість працівників організацій

Сфера інтересів громадян

Моральні та деякі матеріальні витрати під час ритуалу поховання Економія власних коштів при проведенні поховання померлих учасників бойових дій і осіб з інвалідністю внаслідок війни

 

Таким чином, при незначних затратах вигоду має населення, витрати несе тільки держава.

 

7. Обґрунтування строку дії регуляторного акта.

Термін дії регуляторного акту – безстрокове. При потребі будуть внесені зміни у разі змін у чинному законодавстві України та середньої вартості, що склалася в районі на ритуальні послуги.

 

8. Показники результативності акта.

Основний показник результативності дії регуляторного акта - вартість ритуальних послуг, визначених для забезпечення безоплатного поховання учасників бойових дій і осіб з інвалідністю внаслідок війни в районі.

Показниками результативності дії регуляторного акту є:

- кількість учасників бойових дій, осіб з інвалідністю внаслідок війни;

- рівень поінформованості суб’єктів господарювання та фізичних осіб з основних положень акта;

- кількість звернень щодо безоплатного поховання.

9. Визначення заходів, за допомогою яких буде здійснюється відстеження результативності акта.

Для визначення значень показників результативності даного регуляторного акта планується використання виключно статистичних даних шляхом підрахунку кількості укладених договорів між ритуальною службою і фізичними особами про надання ритуальних послуг.

Зауваження та пропозиції від фізичних і юридичних осіб приймаються протягом 1 місяця від дня опублікування проекту розпорядження та аналізу його регуляторного впливу в письмовому виді за адресою: м. Сквира, пров. Якушкіна, 3, управління соціального захисту населення Сквирської районної державної адміністрації.

 

 

 

Начальник управління Н. РОГОЗА

Переглядів: 76
 Друк

Проект Розпорядження

Про затвердження Порядку відшкодування витрат

на поховання учасників бойових дій і осіб з інвалідністю

внаслідок війни та граничної вартості

ритуальних послуг

З метою відшкодування витрат на здійснене поховання померлих учасників бойових дій і осіб з інвалідністю внаслідок війни за рахунок коштів обласного бюджету, відповідно до законів України “Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту”, “Про поховання та похоронну справу”, на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 28 жовтня 2004 року № 1445 “Про затвердження Порядку проведення безоплатного поховання померлих (загиблих) осіб, які мають особливі заслуги та особливі трудові заслуги перед Батьківщиною, учасників бойових дій і інвалідів війни” (із змінами, внесеними згідно з Постановою Кабінету Міністрів України від 18 листопада 2009р. № 1224), керуючись статею 43 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, вирішили:

 

1. Затвердити Порядок відшкодування витрат на поховання учасників бойових дій і осіб з інвалідністю внаслідок війни, які проживали в Сквирському районі (додаток 1).

 

2. Затвердити граничну вартість ритуальних послуг на проведення безоплатного поховання померлих (загиблих) учасників бойових дій і осіб з інвалідністю внаслідок війни (додаток 2).

 

3. Управлінню соціального захисту населення райдержадміністрації забезпечити фінансування витрат на поховання померлих (загиблих) учасників бойових дій і осіб з інвалідністю внаслідок війни за рахунок субвенцій з обласного бюджету .

 

 

5. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації .

 

 

Голова адміністрації В. ГАЛЮК

 

 

Додаток 1

до проекту розпорядження

 

Порядок

фінансування витрат на поховання учасників бойових дій і осіб з інвалідністю внаслідок війни, які проживали в Сквирському районі

 

1. Порядок фінансування витрат на поховання учасників бойових дій і осіб з інвалідністю внаслідок війни, які проживали в Сквирському районі (далі — Порядок) розроблений відповідно до Законів України “Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту”, “Про поховання та похоронну справу”, постанови Кабінету Міністрів України від 28 жовтня 2004 року № 1445 “Про затвердження Порядку проведення безоплатного поховання померлих (загиблих) осіб, які мають особливі заслуги та особливі трудові заслуги перед Батьківщиною, учасників бойових дій і інвалідів війни” (із змінами, внесеними згідно постанови Кабінету Міністрів України від 18 листопада 2009 року № 1224.)

 

2. Порядок визначає механізм здійснення видатків з обласного бюджету на фінансування витрат на поховання учасників бойових дій і осіб з інвалідністю внаслідок війни, які проживали в Сквирському районі.

 

3. Фінансування витрат на безоплатне поховання учасників бойових дій і осіб з інвалідністю внаслідок війни, проводиться за рахунок коштів обласного бюджету у межах обсягів, затверджених на відповідний бюджетний рік.

 

4. Розпорядником коштів на поховання або відшкодування витрат на здійснене поховання учасників бойових дій і осіб з інвалідністю внаслідок війни, є управління соціального захисту населення Сквирської райдержадміністрації.

 

5. Для оформлення поховання виконавець волевиявлення або особа, що зобов'язалася поховати померлу особу учасника бойових дій чи особу з інвалідністю внаслідо війни, подає виконавцю послуг (ритуальній службі), наступні документи:

- заяву;

- копію документа, що посвідчує особу;

- копію свідоцтва про смерть померлого, виданого органами реєстрації актів цивільного стану;

- копію посвідчення, що підтверджує віднесення особи до категорії учасника бойових дій чи особи з інвалідністю внаслідок війни.

 

6. Безоплатно надаються такі послуги:

- оформлення договору-замовлення на організацію та проведення поховання ;

 

- доставка предметів похоронної належності (завантаження на складі, перевезення, вивантаження на місці призначення та перенесення до місця знаходження тіла померлого);

 

- надання транспортних послуг (один автокатафалк та один автобус супроводження);

 

- надання труни;

 

- надання вінка похоронного з траурною стрічкою (з написом чи без нього);

 

- копання могили (викопування ручним чи механізованим способом, опускання труни у могилу, закопування, формування намогильного насипу).

 

7. Вартість ритуальних послуг, визначених для забезпечення поховання, відшкодовується не вище середньої ціни на відповідні ритуальні послуги, що склалася в районі .

 

8. Додаткові ритуальні послуги оплачуються виконавцем волевиявлення або особою, яка зобов'язалася здійснити поховання.

 

9. Для відшкодування витрат на поховання померлого виконавець послуг подає до управління соціального захисту населення Сквирської районної державної адміністрації розрахунок витрат на безоплатне поховання .

 

10. Управління соціального захисту населення щомісячно до 25 числа після перевірки розрахунків готує та подає дані про нараховані суми витрат за безоплатне поховання фінансовому управлінню райдержадміністрації.

 

11. Фінансове управління здійснює цільове фінансування управління соціального захисту населення на виплату за безоплатне поховання.

 

12. Управління соціального захисту населення після отримання відповідних коштів у п'ятиденний термін здійснює перерахунок цих коштів виконавцю ритуальних послуг.

 

13. Оперативний та бухгалтерський облік використання коштів здійснюється районним управлінням соціального захисту населення відповідно до чинного порядку організації бухгалтерського обліку. Звітність щодо використання зазначених коштів подається Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації.

 

 

Додаток 2

до проекту розпорядження

Перелік та гранична вартість ритуальних послуг по безоплатному похованню учасників бойових дій і осіб з інвалідністю внаслідок війни

 

№ п/п Види послуг Вартість влітку (грн.) Вартість

взимку,

(грн..)

1 Надання послуг авто катафалка по району за один супровід 730,00 730,00

2 Надання послуг авто катафалка в м.Сквира за один супровід 480,00 480,00

3 Надання послуг автобуса супроводу в м.Сквира 600,00 600,00

4 Надання послуг автобуса супроводу по району 700,00 700,00

5 Перенесення труни з тілом померлого 425,60 425,60

6 Організація поховання та проведення панахиди 600,00 600,00

7 Надання труни 1128,00 1128,00

8 Надання вінка похоронного з траурною стрічкою 238,36 238,36

9 Копання могили ( опускання труни в могилу, закопування, формування намогильного пагорба) 597,50 902,50

 

Послуги по безоплатному похованню надаються відповідно до пункту 7 Постанови Кабінету Міністрів України від 28.10.2004 року № 1445 “Про затвердження Порядку проведення безоплатного поховання померлих (загиблих) осіб, що мають особливі заслуги та особливі трудові заслуги перед Батьківщиною, учасників бойових дій і інвалідів війни”.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Переглядів: 173
 Друк

Під керівництвом заступника голови Сквирської районної державної адміністрації Ірини Олександрівни Петрусевич відбулося засідання координаційної ради по виконанню районної програми“Турбота”. Було розглянуто по суті ряд заяв та надано матеріальну допомогу 32 особам на суму 53000,00 грн.

Переглядів: 66
 Друк

Під керівництвом застутника голови райдержадміністрації Петрусевич І.О. відбулося засідання комісії з прав дитини, на якому було розглянуто наступні питання:

1. Розгляд повідомлення від завідуючої Сквирської АЗПСМ Сауліної Н. В. про те що на території Сквирського району, в селі Кривошиїнці проживає сім’я в якій дитина хвора, з підозрою на кір, ігноруючи тяжкі наслідки цієї хвороби відмовляються від госпіталізації дитини до інфекційного відділення м. Біла Церква.

Доповідачі: сільський голова села Кривошиїнці Дубець В. І., лікар Сурмило В. П.

Пропозиція: зобов’язати батьків звернутись до лікувального закладу, і в разі необхідності пройти курс лікування в інфекційному відділенні ТМО м. Біла Церква.

2. Розгляд заяви від С., яка проживає за в м. Сквира, Київська обл., щодо надання дозволу на дарування будинку і прибудинкової земельної ділянки своїй доньці.

Доповідачі: Буланова С. О., зацікавлені особи.

3. Розгляд заяви від К. про дозвіл на взяття опіки над малолітньою своєю племінницею.

Доповідачі: Кононська І. М., Камінська І. О.

Переглядів: 78
  Read More...


Українські новини

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Joomla Templates by Joomlashack