Головна
 

Посилання

Сайт Президента України
Верховна Рада України
Урядовий портал
Офіційний веб-сайт Нацдержслужби України
Київська обласна державна адміністрація
Укрінформ
Лютий 2019
П В С Ч П С Н
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28      
Понеділок, 11 лютого 2019


Друк

КИЇВ. 11 лютого. УНН. Завтра, 12 лютого, у Чернівецькій області, вдень у Київській, Чернігівській, Сумській, Вінницькій, Черкаській, Кіровоградській та Полтавській областях значні опади, переважно у вигляді мокрого снігу. Про це повідомляє прес-служба ДСНС України, передає УНН.

"За прогнозами УкрГідрометцентру, 12 лютого вночі у Чернівецькій області, вдень у Київській, Чернігівській, Сумській, Вінницькій, Черкаській, Кіровоградській та Полтавській областях значні опади, переважно у вигляді мокрого снігу (приріст снігового покриву 6-12 см), налипання мокрого снігу; (І рівень небезпечності, жовтий)", - йдеться у повідомленні.

У Київській області 12 лютого вдень значні опади переважно у вигляді мокрого снігу (приріст снігового покриву 7-10 см), налипання мокрого снігу; (І рівень небезпечності, жовтий).

Рятувальники додали, у Києві до кінця доби 11 лютого пориви вітру 15-18 м/с (I рівень небезпечності, жовтий).

Джерело: УНН

Переглядів: 51
 Друк

15 лютого в Україні відзначається День вшанування учасників бойових дій на територіях інших держав та 30-а річниця виведення військ з Афганістану.

В цій кривавій війні самовідданість, мужність і героїзм виявили українці – офіцери та солдати. Багато з них не повернулося до родин, до коханих, серед них були і мешканці Сквирського району.

11 лютого 2019 року голова Сквирської районної державної адміністрації Василь Васильович Галюк разом з головою громадської організації ветеранів Афганістану Володимиром Андрійовичем Годованюком, які також виконували свій військовий і громадянський обов’язок у Афганістані, відвідали сім`ї загиблих воїнів-інтернаціоналістів: сестру Сергія Альошина Валентину у с. Токарівці, матерів: Анатолія Коноплястого – Ніну Григорівну у с. Великі Єрчики, Петра Петюра – Ганну Митифорівну у с. Кривошиїнці, Миколи Слободського – Олену Гаврилівну у с. Малі Лисовці та дружину померлого воїна - інтернаціоналіста і учасника АТО Павленка Сергія - Павленко Валентину у с. Буки.

 

 

 

В знак глибокої шани та поваги висловили подяку за їх подвиг та героїзм. Родинам загиблих воїнів-інтернаціоналістів було вручено продуктові набори. Хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблого воїна-інтернаціоналіста Коноплястого Анатолія Станіславовича, на честь якого названо поле та встановлено пам’ятний знак.

Переглядів: 98
 Друк

У Будинку Уряду під час публічного звіту Голова Держенергоефективності Сергій Савчук представив журналістам впроваджені ініціативи, які позитивно вплинули на економію енергоресурсів громадян, розвиток «зеленої» енергетики та активізацію інвестицій.

 

«Так, за останні 4 роки біля 2 млрд євро інвестовано в українські проекти з енергоефективності та «чистої» енергетики.З них майже половина, а саме - 800 млн євро - залучено саме у 2018 році. Це результат ефективних впроваджених за участю Держенергоефективностізаконодавчих змін у відновлюваній енергетиці, розвитку енергосервісу, запуску «теплих кредитів» тощо», - наголосив С.Савчук.

 

Найбільше інвестицій у вітчизняну економіку та розвиток місцевого бізнесу додала відновлювана енергетика:

 

-         біля 500 млн євро - у встановлення більше 2100 МВтнових потужностей, що генерують тепло «не з газу»;

 

-         понад 1,2 млрд євро - у 1300 МВтпотужностей відновлюваної електроенергетики.

 

Крім цього, останні 4 роки, у т.ч. продуктивний 2018 рік, відзначилися суттєвими здобутками:

 

-       6 млрд м3газу у рік зменшено у 2018 р. у порівнянні з 2014 р. такими категоріями, як населення, бюджетна сфера та теплокомуненерго. Це означає, що близько 1,2 млрд євро у рік заощаджено на закупівлі імпортного газу;

 

-       більше півмільйона українських сімей (а це фактично вся Черкаська область) утеплилися та заощаджують до 70% на комунальних послугах завдяки співфінансуванню «теплих кредитів» із державного та місцевих бюджетів. У 2018 р. програмою скористалися ще 150 тис. родин;

 

-       тільки за 2018 р. понад 1600 ОСББмодернізували багатоповерхівки за «теплими кредитами» на суму близько 470 млн грн., що більше, ніж за усі попередні роки разом узяті. Це свідчить про підвищення свідомості ОСББ щодо необхідності комплексно утеплювати будинки;

 

-       у 5 разів збільшено обсяг фінансування місцевих програм здешевлення «теплих кредитів»: із 34 млн грн. у 2015 р. до 170 млн грн у 2018 році;

 

-       запроваджено монетизацію субсидій – ще один стимул та джерело для заощадження енергоресурсів;

 

-       у 10 разів збільшено кількістьукладених енергосервісних (ЕСКО) контрактів у 2018 р. порівняно із 2016 р. (у 2018 р. підписано 210 ЕСКО-договорів на суму контрактів понад 200 млн гривень);

 

-       у 3 рази збільшено кількість місцевих органів влади, де впроваджено енергомоніторинг у бюджетній сфері: із 60 таких органів влади у квітні 2017 р. до 180 на кінець 2018 року.

 

-       фактично за півроку тісної співпрацііз закладами вищої освіти видано 440 атестатів для енергоаудиторів та фахівців з обстеження інженерних систем;

 

-       близько 7,5 тис. українських родин інвестували 151 млн євро у сонячні електростанції загальною потужністю майже 160 МВт. Більше половини усіх СЕС, а саме – майже 4500 - інстальовано саме у 2018 році;

 

-       у 3 рази зросли біогазові потужності: із 10 установок (15 МВт) на кінець 2014 р. до 33 установок (46 МВт) на кінець 2018 року.

 

С.Савчук підсумував, що у 2019 р. буде продовжено роботу у зазначених напрямах і сфокусовано особливу увагу на такі питання:

-       удосконалення механізму стимулювання промислових підприємств до  енергоефективності;

-       формування ринку послуг атестованих енергоаудиторів для проведення сертифікації енергетичної ефективності будівель;

-       запровадження системи «зелених» аукціонів;

-       рРозвиток прозорого та конкурентного ринку твердого та рідких біопалив;

-       стимулювання енергетичної утилізації сміття.

 

Детальніше про досягнення, нові законопроекти та пріоритетні напрями роботи у 2019 дізнавайтеся у презентації на сайті:http://saee.gov.ua/uk/news/2773, (http://saee.gov.ua/sites/default/files/2018_19_report_07_02_2019.pdf).

 

Управління комунікації та зв’язків з громадськістю Держенергоефективності

тел/факс +38 (044) 590-59-65, saeepressa@gmail.com

www.saee.gov.ua

Переглядів: 39
 Друк

Під керівництвом голови райдержадміністрації В.В.Галюка проведено нараду з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, районних служб, організацій та установ

Розглядались наступні питання:

1. Про підсумки роботи структурних підрозділів райдержадміністрації, районних організацій та установ за минулий тиждень.

Доповідач: Салтанюк Віктор Леонідович – керівник апарату Сквирської райдержадміністрації;

2. Про стан оперативної обстановки на території району.

Доповідач: Шамрай Роман Михайлович – начальник Сквирського відділу поліції ГУ НП у Київській області;

3. Про забезпечення публічної безпеки та порядку під час проведення у 2019 році чергових виборів Президента України.

Доповідач: Шамрай Роман Михайлович – начальник Сквирського відділу поліції ГУ НП у Київській області;

4. Про відзначення в районі 30-ї річниці виведення радянських військ з республіки Афганістан

Доповідач: Центило-Гіптенко Олеся Леонідівна, начальник відділу культури, релігій, туризму, молоді та спорту райдержадміністрації Переглядів: 107

  Read More...Друк

Успішність роботи будь-якої установи залежить від вмілої адміністративно-управлінської діяльності керівника. Сьогодні, 31 січня, під головуванням начальника управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Київській області Георгія Галиця відбулася нарада з керівниками структурних підрозділів та начальниками відділень обласного управління.

Особливу увагу під час наради у виступах начальників структурних підрозділів управління було приділено питанням фінансової дисципліни, бюджетного планування, раціонального розподілу та використання коштів Фонду, щоденного моніторингу перевірки обґрунтованості видачі листків непрацездатності, здійснення контролю за використанням страхувальниками страхових коштів Фонду на підставі ризик-орієнтовних методів виявлення порушень, погашення страхувальниками заборгованості зі сплати страхових коштів до Фонду. Крім того, обговорювалися питання господарсько-договірної роботи та дотримання соціально-трудових гарантій працівників.

У ході наради Георгій Галиць підписав контракти з керівниками 15 відділень управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Київській області на поточний рік. «Повна обізнаність із специфікою проведення всіх статутних напрямів роботи Фонду соціального страхування України, ерудованість, вміння раціонально планувати роботу – важливі, незмінні якості, що мають бути притаманні кожному керівнику відділення», - наголосив начальник управління під час наради.

Підписанню контракту передувала співбесіда з керівниками структурних підрозділів та начальником управління.

Для кожного керівника були визначені завдання та пріоритети в роботі і вписані в контракт. Щомісячно керівники відділень будуть звітувати про пророблену роботу.

Одинадцять начальників відділень мають значний досвід роботи у системі загальнообов’язкового державного соціального страхування, що є визначальним фактором їхньої компетенції та авторитету, а чотири - керівників працюють відносно недавно, хоч всі вони вихідці із системи соціального страхування.

Відділення управління очолили:

Богуславське відділення: Старенький Сергій Миколайович;

Бориспільське відділення: Зуб Людмила Василівна;

Іванківське відділення: Машина Микола Іванович;

Броварське відділення: Клименко Наталія Федорівна;

Васильківське відділення: Кравчук Наталія Анатоліївна;

Вишгородське відділення: Піскун Сергій Васильович;

Києво-Святошинське відділення: Білоус Алла Віталіївна

Обухівське відділення: Бевз Олег Анатолійович;

Ставищенське відділення: Дерманець Анатолій Федорович;

відділення у м. Біла Церква: Лазаренко Марина Миколаївна;

Фастівське відділення: Ткач Ірина В’ячеславівна;

Білоцерківське відділення: Боковенко Юрій Анатолійович;

Яготинське відділення: Москалець Лариса Василівна;

Ірпінське відділення: Таранюк Сергій Васильович;

відділення у м. Славутич: Тереховець Надія Василівна.

 

 

 

 

 

 

 

Переглядів: 31
 Друк

Управлінням виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Київській області у 2018 році для 5 застрахованих осіб, які раніше не реалізували свого права на отримання матеріального забезпечення, призначено та виплачено допомог по тимчасовій втраті працездатності, по вагітності та пологах на суму 32217,83 гривень.

Зазначені виплати було профінансовано для осіб, які перебувають (перебували) у трудових відносинах з підприємствами, установами, організаціями чи фізичними особами, або були добровільно застраховані, та переселилися з тимчасово окупованої території, районів проведення антитерористичної операції або зони надзвичайної ситуації.

Для отримання матеріального забезпечення зазначені категорії застрахованих осіб мають звернутись особисто або через законного представника до відповідного відділення управління виконавчої дирекції Фонду за фактичним місцем проживання (перебування) або місцем реєстрації із заявою, яка повинна містити реквізити банківської установи та номер поточного рахунку застрахованої особи для зарахування матеріального забезпечення.

Підставою для призначення допомоги по тимчасовій непрацездатності, по вагітності та пологах є виданий у встановленому законодавством порядку листок непрацездатності.

Допомога на поховання застрахованої особи призначається члену її сім'ї або особі, яка здійснила поховання, на підставі свідоцтва про смерть, виданого органом державної реєстрації актів цивільного стану, та витягу з Державного реєстру актів цивільного стану громадян про смерть для отримання допомоги на поховання (у разі реєстрації смерті виконавчим органом сільської, селищної, міської ради – довідки).

Фінансування відбувається відповідно до Порядку надання матеріального забезпечення за рахунок коштів Фонду соціального страхування України деяким категоріям застрахованих осіб, затвердженого постановою правління Фонду від 24.01.2017 №8 зі змінами, внесеними постановою правління Фонду від 10.10.2017 №53.

 

Переглядів: 28
 Друк

За оперативними даними, витрати на всі види допомоги (тимчасова непрацездатність, вагітність та пологи, поховання) по Київській області станом на 1 лютого 2019 року склали 52783,0 тис. грн., що на 14652,0 тис. грн. або на 38,4% більше, ніж за аналогічний період 2018 року. Про це інформує начальник управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Київській області Георгій Галиць.

За його словами, витрати по тимчасовій непрацездатності склали 39202 тис. грн. (74,2% до всіх видів допомог), по вагітності та пологах – 13446 тис. грн. (25,5 % до всіх видів допомог), на поховання – 135 тис. грн.(0,3% до всіх видів допомог).

 

 

Переглядів: 33
 Друк

За даними оперативних звітів за 2018 рік в закладах охорони здоров’я Київської області було проліковано та забезпечено медичною реабілітацією 161 потерпілий внаслідок нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання. Такі види медико-соціальних послуг надаються потерпілим за рахунок коштів Фонду соціального страхування України.

Відділення у районах та містах обласного управління проводять оплату лікування всіх прямих наслідків страхових випадків, що пов’язані із виконанням службових обов’язків, з метою якнайшвидшого відновлення здоров’я застрахованих осіб.

Зокрема, окрім лікування в закладах охорони здоров’я та медичної реабілітації, за рахунок коштів Фонду соціального страхування України також фінансуються витрати на додаткове харчування, придбання ліків, спеціальний медичний, постійний сторонній догляд, побутове обслуговування, протезування, санаторно-курортне лікування, придбання спеціальних засобів пересування тощо, якщо потребу в них визначено висновками МСЕК та індивідуальною програмою реабілітації особи з інвалідністю (у разі її складення).

 

Переглядів: 23
 Друк

09 лютого релігійна громада с. Селезенівка, що на Сквирщині, провела збори, на яких абсолютною більшістю вирішила перейти з підпорядкування УПЦ МП до Православної Церкви України.

Зі 101 присутніх на зібранні вірян абсолютно усі проголосували за перехід до Помісноі української церкви. З дотриманням усіх вимог чинного законодавства громадою були складені відповідні протоколи та зібрані поіменні підписи присутніх.

Факт переходу громади викликав невдоволення священнослужителів УПЦ МП, які відносяться до вірян і храмів як до своєі власності. Так, уже вранці 10 лютого до храму у с. Селезенівка прибув сам митрополит Білоцерківський і Богуславський Білоцерківської єпархії УПЦ МП Августин, який прихопив з собою ще 5 священнослужителів з Білої Церкви та проросійськи налаштованих церковних активістів з районного центру. Фактично, митрополит Августин здійснив церковне рейдерство, бо відчинив без згоди громади опечатану церкву, завів туди людей які до Селезенівськоі громади ніякого відношення не мають та провів там релігійні обряди, знову ж таки не для місцевоі громади а для своіх церковних тітушок.

У найкращих традиціях московської церкви для висвітлення дійства ними було запрошено журналістів телеканалу Інтер, який полюбляє розказувати про "захоплення храмів радикалами", "утиски православ'я в Україні" тощо. Цікаво, що настанови та "методичку" під час зйомки інтерв' ю журналістам особисто давав колишній голова Сквирської РДА Лінда Руслан Вікторович.

Утім, члени громади не піддалися на провокації священнослужителів УПЦ МП і чітко дали зрозуміти, що рішення про перехід остаточно прийняте і у селі не бажають більше бачити московських послушників.

Митрополит Августин для збереження парафії навіть пішов на крок зміни настоятеля церкви о.Георгія, який постійно пиячив та фактично усунувся від виконання своїх обов'язків. Проте, віряни відмовились від нового священика Московського патріархату, оскільки уже вирішили запросити для проведення служб священика ПЦУ.

Місцеві небайдужі прихожани (або як їх називав Августин - "підіслані провокатори") відстояли своє право на власну релігійну громаду у складі Православноі Церкви Украіни попри спробу УПЦ МП залишити її під своїм контролем.

Відтак, Білоцерківська єпархія УПЦ МП вже позбулася трьох приходів: до громади с. Салиха Таращанського району і с. Руде Село на Володарщині, які перейшли до Православної Церкви України, приєдналася і релігійна громада с. Селезенівка на Сквирщині.

Переглядів: 51
 Друк

Витрати по вагітності та пологах станом на 1 лютого 2019 року склали 13446 тис. гривень. Про це повідомив начальник управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Київській області Георгій Галиць. За його словами, з початку року допомогу по вагітності та пологах отримали 570 застрахованих осіб.

Георгій Галиць додав, що в порівнянні з аналогічним періодом 2018 року витрати збільшились на 1506 тис. грн. або на 12,6%. Збільшення відбулося за рахунок зростання середньоденної допомоги на 45,34 грн. (з 189,63 грн. до 234,97 грн.).

Нагадаємо, що допомога по вагітності та пологах надається за рахунок коштів Фонду соціального страхування України за весь період непрацездатності по причині вагітності та пологів у розмірі 100% середньої заробітної плати і не залежить від страхового стажу. Підставою для призначення допомоги по вагітності та пологах є виданий у встановленому порядку листок непрацездатності. Загалом фінансування допомоги здійснюється за 126 календарних днів (180 днів — для осіб постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи І-ІІІ категорії) і перераховується на окремий поточний рахунок роботодавця не пізніше десяти робочих днів з дня отримання заяви-розрахунку.

Роботодавець здійснює виплату допомоги застрахованій особі в найближчий після дня призначення допомоги строк, встановлений для виплати заробітної плати.

 

 

Переглядів: 35
 


Сторінка 1 з 2
<< Початок < Попередня 1 2 Наступна > Кінець >>

Українські новини

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Joomla Templates by Joomlashack