Головна
 

Посилання

Сайт Президента України
Верховна Рада України
Урядовий портал
Офіційний веб-сайт Нацдержслужби України
Київська обласна державна адміністрація
Укрінформ
Лютий 2019
П В С Ч П С Н
        1 2 3
4 5 6 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28      
Четвер, 07 лютого 2019


Друк

Україна не зверне з курсу на НАТО - Верховна Рада Конституційною більшістю закріпила європрагнення в Конституції. Тепер усі представники влади зобов'язані в своїй діяльності дотримуватися стратегії на зближення з західними партнерами. А кінцевий результат - членство в обох Альянсах.

Напередодні важливого голосування ходили чутки про те, що деякі депутати торгуються і намагатимуться заблокувати зміни. Проте, після виступу Президента - на табло висвітилося 334 голоси.

Петро Порошенко, Президент України: "Хочу наголосити, що зараз, прямо зараз під час прямої трансляції в Кремлі дуже уважно спостерігають події з Верховної Ради. Не дочекаєтеся! Не буде сьогодні у вас радості! І Верховна Рада сьогодні продемонструє ту єдність, яка демонструється останні чотири роки."

Детальніше за посиланням: https://fex.net/845127485859

 

Переглядів: 79
 Друк

Про затвердження графіків

проведення особистих прийомів

громадян керівництвом Сквирської

районної державної адміністрації

Відповідно до законів України "Про місцеві державні адміністрації", "Про звернення громадян", Указу Президента України від 07 лютого 2008 року № 109/2008 "Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів влади та органів місцевого самоврядування", розпорядження голови Київської обласної державної адміністрації від 19 лютого 2008 року № 142 "Про організацію виконання в Київській області Указу Президента України від 07.02.2008 № 109/2008", розпорядження голови Сквирської районної державної адміністрації від 05 грудня 2008 року № 624 "Про додаткові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування у Сквирському районі":

 

1. Затвердити:

 

1.1. Графік проведення особистого прийому громадян керівництвом Сквирської районної державної адміністрації, додаток 1.

 

1.2. Графік проведення особистих виїзних прийомів громадян керівництвом Сквирської районної державної адміністрації, додаток 2.

 

2. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови Сквирської районної державної адміністрації від 10 серпня 2017 року № 476 "Про затвердження графіків особистого прийому громадян керівництвом Сквирської райдержадміністрації".

 

 

Голова адміністрації В. ГАЛЮК

 

Додаток 1

до розпорядження голови

адміністрації

від 06.02.2019 № 35

 

 

 

Г Р А Ф І К

проведення особистого прийому громадян

керівництвом Сквирської районної державної адміністрації

(м. Сквира, вул. Богачевського, 28)

 

 

з/п Дні

тижня Прізвище, ініціали керівника, який веде прийом

Посада керівника,

який веде прийом Години прийому

1 2 3 4 5

 

1.

перша, третя середа

щомісяця

 

Галюк В.В.

голова райдержадміністрації

 

10.00-13.00

 

2.

перший, третій вівторок щомісяця

Славінська О.В.

перший заступник голови райдержадміністрації

 

10.00-13.00

 

3.

 

перший, третій четвер щомісяця

Петрусевич І.О.

заступник голови райдержадміністрації

 

10.00-13.00

 

 

Жінки, яким присвоєно почесне звання України "Мати-героїня", інваліди Великої Вітчизняної війни, Герої Соціалістичної Праці, Герої Радянського Союзу, Герої України приймаються позачергово.

 

 

 

Завідувач сектору контролю

та роботи із зверненнями

громадян апарату адміністрації О. ШЕРЕМЕТ

 

 

Додаток 2

до розпорядження голови

адміністрації

від 06.02.2019 № 35

 

 

Г Р А Ф І К

проведення особистого виїзного прийому громадян

керівництвом Сквирської районної державної адміністрації

(м. Сквира, вул. Богачевського, 28)

 

 

з/п Дні

тижня Прізвище, ініціали керівника, який веде прийом

Посада керівника,

який веде прийом Години прийому

1 2 3 4 5

 

1.

друга, четверта середа

щомісяця

 

Галюк В.В.

голова райдержадміністрації

 

10.00-13.00

 

2.

другий, четвертий четвер щомісяця

Славінська О.В.

перший заступник голови райдержадміністрації

 

10.00-13.00

 

3.

 

 

другий, четвертий вівторок щомісяця

Петрусевич І.О.

заступник голови

райдержадміністрації

 

10.00-13.00

 

 

Жінки, яким присвоєно почесне звання України "Мати-героїня", інваліди Великої Вітчизняної війни, Герої Соціалістичної Праці, Герої Радянського Союзу, Герої України приймаються позачергово.

 

 

 

Завідувач сектору контролю

та роботи із зверненнями

громадян апарату адміністрації О. ШЕРЕМЕТ

 

Переглядів: 72
 Друк

Про інвентаризацію земель

на території Сквирського району

Відповідно до Земельного кодексу України, законів України "Про місцеві державні адміністрації", "Про землеустрій", постанови Кабінету Міністрів України від 23 травня 2012 року № 513 "Про затвердження Порядку проведення інвентаризації земель", листа голови Київської обласної державної адміністрації від 14 січня 2019 року № 11-21/166:

 

1. Головам міського та сільських виконавчих комітетів провести інвентаризацію земель Сквирського району та м. Сквири.

 

2. Замовником технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель виступають юридичні чи фізичні особи, які є землекористувачами. Цільове призначення визначається з урахуванням вимог Класифікатора видів цільового призначення земель, затвердженого наказом Державного комітету України із земельних ресурсів від 23 липня 2010 року № 548.

 

3. Замовнику технічної документації із землеустрою забезпечити розробку документації з урахуванням вимог Закону України "Про землеустрій" та нормативно-правових актів.

 

4. Службам, що погоджують документацію із землеустрою щодо інвентаризації земель, дотримуватись чітких строків розгляду та погодження передбачених законодавством.

 

5. Головам міського та сільських виконавчих комітетів довести до відома це розпорядження фізичним та юридичним особам, які не оформили земельні ділянки.

 

6. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації згідно з розподілом обов’язків.

 

Голова адміністрації В. ГАЛЮК

 

Переглядів: 80
 Друк

7 лютого з метою попередження виникнення пожеж, травмування та загибелі людей рятувальники Сквирського районного сектору провели відпрацювання с. Мовчанівка

У ході інформаційно-роз’яснювальної роботи, фахівці ДСНС нагадали громадянам про необхідність дотримання протипожежних правил в побуті. Говорили про користування приладами обігріву: печами, “буржуйками”, камінами. Закликали не перевантажувати електромережу, вмикаючи в розетки одночасно декілька потужних приладів. Не оминули увагою й тему про невідомі вибухонебезпечні предмети та правила поведінки на кризі.

В рамках заходу співробітники ДСНС розповіли господарям осель, як діяти у разі виникнення пожежі, вказали на існуючінедоліки, надалирекомендаціїщодоїхусунення та вручили профілактичнілистівкиіззазначеннямекстреного номеру 101!

 

Переглядів: 53
 Друк

7 лютого інспекторським складом Сквирського районного сектору проведено планову перевірку ТОВ «НафтотрейдАльянсОйл».

Під час перевірки з відповідальними особами були проведені інструктажі щодо дотримання правил пожежної безпеки та порядку дій при виникненні пожежі.

Оглянуто, електрообладнання, зовнішнє водопостачання, первинні засоби пожежогасіння.

Особливу увагу звернули на стан шляхів евакуації.

 

Переглядів: 51
 Друк

Від імені громадської організації «Відкритий світ молоді» дозвольте проінформувати про те, що з 14 по 19 квітня 2019 року в м. Братислава у співпраці з Східноєвропейським агентством розвитку (EEDA) за підтримки Посольства Словаччини в Україні заплановано міжнародний семінар «Сучасні технології соціальної роботи в різних сферах життя» (програма додається).

Метою семінару є ознайомлення з міжнародними системами і моделями надання соціальних послуг, сучасними технологіями соціальної роботи в різних сферах життєдіяльності, ефективним міжнародним досвідом застосування сучасних технологій у професійній діяльності соціальних працівників.

До участі у семінарі запрошуються представники центрів соціальних служб для сім’ї, дітей, молоді, спорту та соціального захисту населеннясільських, селищних, міських рад об’єднаних територіальних громад, служб у справах дітей та спеціальних установ для дітей, системи освіти і охорони здоров’я, інші зацікавлені спеціалісти з різних сфер соціального обслуговування населення. Переглядів: 77

  Read More...Друк

У населених пунктах району за участю керівництва Сквирської райдержадміністрації, начальника Сквирського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Київській області Шамрая Р.М., дільничного офіцера поліції, сільських голів, мешканців сіл, депутатського корпуса сільських рад, представників місцевих осередків громадських організацій, засобів масової інформації відбудуться громадські слухання з питань охорони громадського порядку:

21 лютого 2019 року:

- с. Тхорівка з 10-00 до 11-00 (приміщення школи);

- с. Пустоварівка з 11-00 до 12-00 (актовий зал ТОВ «Агрофірма Колос»).

Просимо надсилати пропозиції та повідомлення щодо проблемних питань з охорони громадського порядку відповідних населених пунктів та порядку денного громадських слухань на адресу: Сквирська райдержадміністрація, вул. Богачевського, 28, м. Сквира, Київська область, електронна адреса :  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду .

Переглядів: 62
 Друк

В залі засідань райдержадміністрації відбулася презентація книги «Розповіді про Україну» авторами якої є наші видатні земляки, ентузіасти, кандидати педагогічних наук, заслужені учителі України: Василь Іванович Цимбалюк, Катерина Володимирівна Плівачук; та доктор філологічних наук, старший науковий співробітник Інституту мовознавства імені Потебні Національної академії наук України - Віталій Вікторович Жайворонок; історик, заступник з наукової та культурно- просвітницької роботи Генерального директора Національного музею народної архітектури та побуту України – Сергій Павлович Рудюк.

Зібрання вийшло за редакцією доктора філологічних наук, академіка, лауреата Міжнародної премії Йоганна Готфріда Гердера Петра Петровича Кононенка.

До авторів та присутніх звернулась заступник голови райдержадміністрації Ірина Олександрівна Петрусевич. Вона подякувала авторам за таку колосальну роботу, за можливість сьогодні нам мати цінну й важливу книгу для самостійного читання з українознавства для вчителів, учнів, батьків, широких кіл громадськості, української діаспори. У ній у доступній формі подаються елементарні основи українознавства, поглиблюються знання про Україну, її історію та культуру. Україна постає перед читачем у всій цілісності й самобутності.

Зі словами вдячності авторам видання звернувся голова районної ради Василь Васильович Гриша. Від імені районної ради Василь Васильович вручив кандидатам педагогічних наук, заслуженим учителям України: В. І. Цимбалюку і К.В. Плівачук подарунки.

К.В. Плівачук і В. І. Цимбалюк щирі слова подяки висловили від усього авторського колективу тим, хто матеріально підтримав видавництво книги, фінансово посприяв у її виданні, а саме голові Сквирської районної державної адміністрації В. В. Галюку, відділу культури, релігій, туризму, молоді та спорту райдержадміністрації, депутатам Сквирської районної ради та її голові В. В. Гриші.

В.І.Цимбалюк та К.В.Плівачук розповіли про роботу над цією книгою. Це не проста, кропітка праця. У книзі подається список використаної літератури із 160 назв тощо.

Бо щоб мати успішне майбутнє, треба звертатись до людської пам'яті – до тієї народної криниці, яка напуває нас неоціненним скарбом минулого.

 

Переглядів: 78
 Друк

8 лютого об 11-00 годині у районному Будинку культури відбудеться робоча зустріч голови Київської обласної державної адміністрації Терещука Олександра Дмитровича з активом району Сквирського району та міста Сквира.

Переглядів: 72
 Друк

Про оголошення конкурсу на зайняття вакантної посади державної служби категорії "Б" - начальника служби у справах дітей та сім’ї Сквирської районної державної адміністрації

Відповідно до законів України "Про місцеві державні адміністрації", "Про державну службу", Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 березня 2016 року № 246 (у редакції постанови Кабінету Міністрів України від 18 серпня 2017 року № 648)

 

1. Оголосити конкурс на зайняття вакантної посади державної служби категорії «Б» - начальника служби у справах дітей та сім’ї Сквирської районної державної адміністрації.

 

2. Затвердити умови проведення конкурсу на заміщення вакантної посади державного службовця категорії „Б” - начальника служби у справах дітей та сім’ї Сквирської районної державної адміністрації, що додаються.

 

3. Відділу управління персоналом та організаційної роботи апарату Сквирської районної державної адміністрації забезпечити у встановленому порядку оприлюднення та передачу цього розпорядження до Міжрегіонального управління Національного агентства з питань державної служби у місті Києві, Київській, Чернігівській та Черкаській областях.

 

4. Сектору взаємодії з громадськістю та інформатизації апарату Сквирської районної державної адміністрації забезпечити у встановленому порядку оприлюднення інформації про проведення конкурсу на зайняття вакантної посади державної служби категорії «Б» - начальника служби у справах дітей та сім’ї Сквирської районної державної адміністрації на офіційному веб-сайті Сквирської районної державної адміністрації.

 

5. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на Юрчук О.А., начальника відділу управління персоналом та організаційної роботи апарату Сквирської районної державної адміністрації.

 

Голова адміністрації В. ГАЛЮК

ЗАТВЕРДЖЕНО

 

розпорядження голови

Сквирської районної державної адміністрації

«__ » _______2019 року № _____

УМОВИ

проведення конкурсу

на зайняття вакантної посади державної служби категорії «Б» посади начальника служби у справах дітей та сім’ї

Сквирської районної державної адміністрації Київської області

 

Загальні умови

Посадові обов’язки Начальник служби у справах дітей та сім’ї Сквирської районної державної адміністрації:

ـ забезпечує виконання повноважень, встановлених законодавством України у сфері соціального захисту, соціальної підтримки та надання соціальних послуг дітям, зокрема, дітям-сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування, сім’ям, які перебувають у складних життєвих обставинах, з питань поліпшення становища сімей, у тому числі сімей з дітьми, багатодітних та молодих сімей, оздоровлення та відпочинку дітей, попередження насильства в сім’ї, забезпечення рівних прав і можливостей чоловіків та жінок, протидії торгівлі людьми.

ـ Забезпечує у межах своїх повноважень захист конституційних прав та законних інтересів дітей, у тому числі дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

ـ Здійснює державний контроль за дотриманням підприємствами, установами та організаціями правил, норм, стандартів у межах визначених повноважень.

ـ Аналізує стан та тенденції соціального розвитку району та вживає заходів до усунення недоліків у межах своїх повноважень.

ـ Вносить пропозиції до проектів програм соціально-економічного розвитку району.

ـ Розробляє проекти розпоряджень голови райдержадміністрації, у визначених законом випадках - проекти нормативно-правових актів з питань, що належать до її компетенції.

ـ Бере участь у погодженні проектів нормативно-правових актів, розроблених іншими органами виконавчої влади.

ـ Бере участь у розробленні проектів розпоряджень голови райдержадміністрації, проектів нормативно-правових актів, головними розробниками яких є інші структурні підрозділи.

ـ Бере участь у підготовці звітів голови райдержадміністрації для їх розгляду на сесії Сквирської районної ради.

ـ Готує самостійно або разом з іншими структурними підрозділами інформаційні та аналітичні матеріали для подання голові райдержадміністрації.

ـ Забезпечує здійснення заходів щодо запобігання і протидії корупції.

ـ Готує (бере участь у підготовці) проекти угод, договорів, меморандумів, протоколів зустрічей делегацій і робочих груп у межах своїх повноважень.

ـ Розглядає в установленому законодавством порядку звернення громадян.

ـ Опрацьовує запити і звернення народних депутатів України, депутатів Київської обласної ради та депутатів Сквирської районної, міської, сільських рад.

ـ Забезпечує в межах компетенції доступ до публічної інформації.

ـ Здійснює керівництво служби у справах дітей та сім’ї Сквирської районної державної адміністрації, несе персональну відповідальність за організацію та результати діяльності, сприяє створенню належних умов праці в службі у справах дітей та сім’ї Сквирської районної державної адміністрації.

ـ Подає на затвердження голові Сквирської районної державної адміністрації Положення про службу у справах дітей та сім’ї Сквирської районної державної адміністрації .

ـ Затверджує посадові інструкції працівників служби у справах дітей та сім’ї Сквирської районної державної адміністрації.

ـ Планує роботу служби у справах дітей та сім’ї Сквирської районної державної адміністрації, вносить пропозиції щодо формування планів роботи Сквирської районної державної адміністрації.

ـ Вживає заходів щодо підвищення ефективності роботи служби у справах дітей та сім’ї Сквирської районної державної адміністрації.

ـ Звітує перед головою Сквирської районної державної адміністрації про виконання покладених на службу у справах дітей та сім’ї Сквирської районної державної адміністрації завдань та затверджених планів роботи.

ـ Може брати участь у засіданнях органів місцевого самоврядування.

ـ Видає у межах своїх повноважень накази, розробляє проекти розпоряджень голови райдержадміністрації, у визначених законом випадках - проекти нормативно-правових актів з питань, що належать до її компетенції, організовує роботу та здійснює контроль за їх виконанням.

ـ Здійснює добір кадрів.

ـ Проводить особистий прийом громадян з питань, що належать до повноважень служби у справах дітей та сім’ї Сквирської районної державної адміністрації.

ـ Забезпечує дотримання працівниками служби у справах дітей та сім’ї Сквирської районної державної адміністрації правил внутрішнього трудового розпорядку та виконавської дисципліни.

ـ Забезпечує у межах своїх повноважень захист конституційних прав та законних інтересів дітей, у тому числі дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування;

ـ Аналізує стан та тенденції соціального розвитку району та вживає заходів до усунення недоліків у межах своїх повноважень.

ـ Бере участь у погодженні проектів нормативно-правових актів, розроблених іншими органами виконавчої влади.

ـ Забезпечує дотримання та захист особистих, майнових та житлових прав дітей.

ـ Організовує розроблення і здійснення на території району заходів, спрямованих на соціально-правовий захист дітей, профілактики негативних проявів серед них, запобіганню дитячій бездоглядності, безпритульності та правопорушенням серед дітей.

ـ Забезпечує додержання вимог законодавства щодо встановлення опіки і піклування над дітьми-сиротами та дітьми, позбавленими батьківського піклування, їх усиновлення, застосування інших передбачених законодавством форм влаштування дітей.

ـ Здійснює місцевий облік дітей, які можуть бути усиновленими.

ـ Визначає потребу району у соціальних послугах для дітей та сімей, готує та подає пропозиції голові райдержадміністрації щодо організації надання соціальних послуг відповідно до потреби та створення ефективної системи надання соціальних послуг.

ـ Сприяє створенню дитячих будинків сімейного типу та прийомних сімей.

ـ Визначає потребу в розвитку мережі закладів виховання дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, умови проживання в яких наближені до родинних, закладів соціального захисту дітей та здійснює контроль за їх діяльністю в межах своєї компетенції.

ـ Співпрацює з недержавними організаціями, службами та закладами, які надають соціальні послуги, сім’ям з дітьми, сім’ям, які перебувають у складних життєвих обставинах та потребують сторонньої допомоги.

ـ Сприяє здійсненню оздоровлення та відпочинку дітей, насамперед дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки.

ـ Координує в межах своїх повноважень, здійснення заходів, спрямованих на організацію оздоровлення та відпочинку дітей.

ـ Проводить підтримку та надання соціальних послуг сім’ям, які перебувають у складних життєвих обставинах, дітям-сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування.

ـ Здійснює заходи щодо попередження насильства в сім'ї.

ـ Координує виконання програм і здійснення заходів, спрямованих на забезпечення соціального та правового захисту дітей та сім'ї, у тому числі соціальної підтримки сімей з дітьми, сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах, попередження насильства в сім'ї, оздоровлення та відпочинку дітей, забезпечення рівних прав і можливостей для участі жінок та чоловіків у політичному, економічному і культурному житті, протидії торгівлі людьми.

ـ Організовує разом з відділами, управліннями, іншими структурними підрозділами райдержадміністрації, органами місцевого самоврядування та ювенальною превенцією сектору превентивної поліції Сквирського відділу поліції Головного Управління Національної поліції в Київській області заходи щодо захисту прав та інтересів дітей, виявлення причин, що зумовлюють дитячу бездоглядність, запобігання правопорушень серед них.

Умови оплати праці Умови оплати праці здійснюється відповідно до Закону України „Про державну службу”, інших нормативно-правових актів з питань оплати праці працівників державних органів, штатного розпису

Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду На постійній основі.

Перелік документів, необхідних для участі в конкурсі, та строк їх подання 1) копія паспорта громадянина України;

2) письмова заява про участь у конкурсі із зазначенням основних мотивів щодо зайняття посади державної служби (за формою згідно з додатком 2 до Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25.03.2016 року № 246 (у редакції постанови Кабінету Міністрів України від 18 серпня 2017 року №648), до якої додається резюме у довільній формі;

3) заява про відсутність заборгованості зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред’явлення виконавчого документа до примусового виконання;

4) письмова заява, де особа, яка виявила бажання взяти участь у конкурсі, повідомляє, що до неї не застосовуються заборони, визначені частиною третьою або четвертою статті 1 Закону України "Про очищення влади", та надає згоду на проходження перевірки та на оприлюднення відомостей стосовно неї відповідно до зазначеного Закону, або копія довідки встановленої форми про результати такої перевірки;

5) копія (копії) документа (документів) про освіту;

6) оригінал посвідчення атестації щодо вільного володіння державною мовою (у разі подання документів для участі у конкурсі через Єдиний портал вакансій державної служби НАДС подається копія такого посвідчення, а оригінал обов’язково пред’являється до проходження тестування);

7) заповнену особову картку встановленого зразка (особова картка державного службовця,затверджена наказом Національного агентства України з питань державно служби від 05 серпня 2016 року №156, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 31 серпня 2016 року за №1200/29330);

8) декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2018 рік.

9) особа, яка бажає взяти участь у конкурсі, може подавати додаткові документи стосовно досвіду роботи, професійної компетентності і репутації (характеристики, рекомендації, наукові публікації та інші).

Особа, яка бажає взяти участь у конкурсі, має інвалідність та потребує у зв’язку з цим розумного пристосування, подає заяву (за формою згідно з додатком 3 до Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 березня 2016 року № 246 (у редакції постанови Кабінету Міністрів України від 18 серпня 2017 року № 648) про забезпечення в установленому порядку розумного пристосування.

Строк подання документів для участі в конкурсі –

15 календарних днів з дня оприлюднення інформації про проведення конкурсу на офіційному веб-сайті Національного агентства України з питань державної служби.

Документи приймаються до 17 год. 00 хв. 19 лютого 2019 року.

Місце, час та дата початку проведення конкурсу Конкурс проводиться за адресою:

01196, м. Київ, площа Лесі Українки, 1,

Київська обласна державна адміністрація.

Конкурс проводиться поетапно:

1) прийняття рішення про оголошення конкурсу;

2) оприлюднення оголошення про проведення конкурсу;

3) прийняття документів від осіб, які бажають взяти участь у конкурсі;

4) перевірка поданих документів на відповідність установленим законом вимогам;

5) проведення тестування та визначення його результатів – 22 лютого 2019 року

о 10 годині 00 хвилин, кімната 913;

6) розв’язання ситуаційних завдань та визначення їх результатів;

7) проведення співбесіди та визначення її результатів;

8) проведення підрахунку результатів конкурсу та визначення переможця конкурсу і другого за результатами конкурсу кандидата;

9) оприлюднення результатів конкурсу.

За рішенням конкурсної комісії для проведення конкурсу на зайняття вакантних посад державної служби апарату Київської обласної державної адміністрації про дату та час проведення етапів конкурсу кандидатів на зайняття вакантної посади державної служби категорії «Б» – начальника служби у справах дітей та сім’ї Сквирської районної державної адміністрації Київської області буде повідомлено додатково.

Прізвище, ім’я та по батькові, номер телефону та адреса електронної пошти особи, яка надає додаткову інформацію з питань проведення конкурсу Опанасенко Ольга Юріївна

контактний телефон:

(044) 286-26-58; (044)286-82-43, (044) 286-13-37,

адреса електронної пошти: kа Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

кімнати № 921, № 922,

щодня з 9.00 до 18.00 години,

у п’ятницю з 9.00 до 16.45 години,

обідня перерва - з 13.00 до 13.45 години,

крім вихідних днів.

Кваліфікаційні вимоги

1 Освіта Вища, ступінь вищої освіти не нижче магістра.

2 Досвід роботи Досвід роботи на посадах державної служби категорій «Б» чи «В» або досвід служби в органах місцевого самоврядування або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше одного року

3 Володіння державною мовою Вільне володіння державною мовою

Вимоги до компетентності

Вимога Компоненти вимоги

1 Уміння працювати з комп’ютером Володіння комп’ютером на рівні досвідченого користувача. Досвід роботи з офісним пакетом Microsoft Office (Word, Excel, Power Point). Навички роботи з інформаційно-пошуковими системами в мережі Інтернет.

2 Ділові якості 1) аналіз державної політики та планування заходів з її реалізації;

2) аналітичні здібності;

3) діалогове спілкування (письмове і усне);

4) навички управління;

5) лідерські якості;

6) вміння розподіляти роботу;

7) вміння ефективно використовувати ресурси (у тому числі фінансові і матеріальні);

8) здатність концентруватись на деталях;

9) адаптивність;

10) стресостійкість;

11) вміння визначати пріоритети;

12) вміння аргументовано доводити власну точку зору;

13) навички розв’язання проблем та розв’язання конфліктів;

14) уміння працювати в команді та керувати командою.

3 Особистісні якості 1) інноваційність та креативність;

2) ініціативність та незалежність;

3) порядність;

4) дисциплінованість і системність;

5) емоційна стабільність;

6) комунікабельність;

7) вміння працювати в стресових ситуаціях;

8) тактовність;

9) відповідальність;

10) неупередженість;

11) самоорганізація та орієнтація на розвиток;

12) гнучкість.

Професійні знання

Вимога Компоненти вимоги

1 Знання законодавства Конституції України;

Законів України:

«Про державну службу»;

«Про запобігання корупції»

2 Знання спеціального законодавства, що пов’язане із завданнями та змістом роботи державного службовця відповідно до посадової інструкції (положення про структурний підрозділ) Закони України:

«Про місцеві державні адміністрації»;

«Про місцеве самоврядування в Україні»;

«Про очищення влади»;

«Про звернення громадян»;

Законів України «Про органи і служби у справах дітей та спеціальні установи для дітей», «Про забезпечення організаційно-правових умов соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування», «Про охорону дитинства», «Про освіту»;

«Про охорону дитинства»;

Сімейного кодексу України;

Цивільного кодексу України;

інші нормативно-правові акти, що регламентують діяльність відділу.

 

 

 

Начальник відділу управління

персоналом та організаційної роботи апарату адміністрації О. ЮРЧУК

 

 

ПОГОДЖЕНО

 

Керівник апарату адміністрації В. Салтанюк

 

 

Переглядів: 80
 


Сторінка 1 з 2
<< Початок < Попередня 1 2 Наступна > Кінець >>

Українські новини

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Joomla Templates by Joomlashack