Головна
 

Посилання

Сайт Президента України
Верховна Рада України
Урядовий портал
Офіційний веб-сайт Нацдержслужби України
Київська обласна державна адміністрація
Укрінформ
Січень 2019
П В С Ч П С Н
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      
січня 2019


Друк

31 січня рятувальниками Сквирського районного сектору було проведено Тиждень з основ безпеки життєдіяльності з дітлахами Дошкільного навчального закладу №3 «Берізка».

Розпочали нашу зустріч з інформаційної лекції де розповіли чимало нового та цікавого про дотримання правил пожежної безпеки у побуті, про заборону самостійно виходити на лід та дотримання правил поведінки на льоду навіть коли під наглядом дорослих, з настанням потепління при виявлені незнайомих предметів не намагатися їх підіймати чи штовхати оскільки вони можуть бути вибухонебезпечні.

Діти досить уважно та зацікавлено слухали рятувальників відповідали на всі поставлені запитання та запитували про те що цікавило їх. Після бесіди показали первинні засоби пожежогасіння та пожежне спорядження яке принесли з собою у вигляді вогнегасника та пожежної каски. Діти були задоволені від нашої зустрічі та з нетерпінням чекають коли їх приведуть на екскурсію до пожежної частини м.Сквира.

Переглядів: 52
 Друк

31.01.2019р. Сквирський районний центр зайнятості спільно з соціальними партнерами провели професіографічну екскурсію на Сквирський хлібзавод для учнів 5-8 класів Малолисовецької школи з метою надання інформації про ринок праці міста та району, актуальність робітничих професій, реальний попит роботодавців на працівників, про важливість вибору професії та особливості працевлаштування у сучасних умовах.

Під час заходу школярі мали можливість ознайомитись з підприємством, професіями та спеціальностями, які користуються попитом на ринку праці. Зокрема, школярі ознайомилися з процесом виготовлення хліба та хлібобулочних виробів, які користуються попитом у місті та Сквирському районі.

Учням була надана детальна інформація щодо економічної ситуації в районі, сучасних вимог роботодавців до працівників, актуальності професій та спеціальностей та про престижність робітничих професій.

Учасники заходу отримали інформацію про послуги, які надає служба зайнятості випускникам шкіл та молоді, можливість безкоштовного навчання за сприянням служби зайнятості, ознайомилися з вакансіями які на цей час потребує ринок праці .

Зустріч з учнями мала взаємовигідний результат, бо вчасна допомога молоді у професійному самовизначенні сьогодні допоможе уникнути багатьох негараздів у майбутньому, тож учасники залишилися задоволені заходом.

Переглядів: 64
 Друк

31 січня 2019 року за ініціативи Сквирської районної філії Київського ОЦЗ на базі СКВИРСЬКИЙ ХЛІБОЗАВОД проведено День відкритих дверей на виробництві, на який були запрошені безробітні що перебувають в даний час на обліку в центрі зайнятості.

Метою проведення заходу є надання можливості роботодавцю презентувати власне підприємство, а безробітним на власні очі ознайомитись із виробництвом, переліком продукції, яка виробляється, робочими місцями, які є на виробництві, соціальними гарантіями для працівників.

Презентуючи діяльність підприємства, директор Олександр Рибак розповів історію підприємства, асортимент хлібобулочних виробів, ознайомив з особливостями виготовлення продукції, розповів про вакансії, які є на підприємстві та вимоги до претендентів на заявлені вакансії, графік роботи підприємства.

Презентація роботодавця пройшла дуже цікаво та змістовно. Безробітні отримали вичерпні відповіді на питання та подякували роботодавцю за проведену зустріч.

Переглядів: 89
 Друк

4 січня Антонівською сільською бібліотекою – філією було проведено народознавчу годину «Різдвяні звичаї мого народу».

Бібліотекар Людмила Шевчук ознайомила присутніх із традиціями та обрядами українського народу, які відбуваються під час святкування циклу Різдвяних свят. Людмила Василівна розкрила зміст подій Різдва, який відслідковується через колядки та щедрівки, кому вони присвячені та про що в них йдеться.

7 січня Токарівською сільською бібліотекою – філією було проведено фольклорне свято «Колядують зорі на Різдво Христове». Учасниками свята були читачі – діти та юнацтво села Токарівка. Дівчата,запнуті в квітчасті хустки, хлопці з Зіркою та ялинкою в руках ходили від хати до хати колядуючи та вітаючи господарів з Народженням Христа.

7 січня Чубинецькою сільською бібліотекою – філією спільно з Будинком культури було проведено фольклорне свято «Нова радість стала». Народний фольклорний ансамбль «Терниця» в склад якого входить провідний бібліотекар Василь Скрид віншував жителів села зі святом Різдва Христового.

 

Також у бібліотеці було створено книжкову виставку «З Різдвом Вас, друзі!», в якій були висвітлені обряди та традиції святкування Різдва Христового в Україні та світі.

13 січня Лавриківською сільською бібліотекою - філією спільно з клубом було проведено народознавчу мандрівку «Щедрівка й коляда в нашу хату загляда». Присутні побували на зупинці «Карусель зимових свят», де послухали про народні традиції святкування Різдва та Щедрого вечора. Завітали в «Провулок Різдвяний», де відгадували назви творів письменників – класиків про Різдво та загадки присвячені зимовим святам. На «Площі Щедрик» діти разом з бібліотекарем Тетяною Кучер переглянули літературу даної тематики та вивчили щедрівку. Останньою зупинкою в цій мандрівці стала «Вулиця Радості». Учасники заходу в найкращих українських традиціях віншували жителів села, зичили здоров`я, миру, злагоди.

 

13 січня Великополовецькою сільською бібліотекою – філією було проведено народне гуляння «Добрий вечір люди в вашій щедрій хаті». Бібліотекар Надія Погиба спільно з учасниками фольклорного ансамблю «Половчанка» ходили від хати до хати колядуючи та вітаючи односельців з Новим Роком та Різдвом Христовим.

 

13 січня Токарівською сільською бібліотекою – філією було проведено народне гуляння «Маланка та Василь несуть радість усім». Маленькі читачі та юнацтво села, переодягнувшись в Василя, Маланку, Козу та інших святкових персонажів "водили козу" по селі, щедруючи та бажаючи господарям щедрого вечора, міцного здоров'я, гарних врожаїв та миру Україні.

20 січня Кам’яногребельською сільською бібліотекою – філією було проведено дитячий ранок «Дивосвіт українських зимових свят». На святі були присутні читачі шкільного віку, вчителі місцевої школи, жителі та гості села. Діти розповідали вірші, співали пісень, гралися в народні ігри. Бурхливими оплесками супроводжувалися виступи дошкільнят.

22 січня в приміщенні місцевого НВК Шамраївською сільською бібліотекою – філією спільно зі шкільним бібліотекарем Галиною Федорченко було проведено історичну годину «Соборність України – соборність наших душ».

Зі вступним словом до присутніх звернулась бібліотекар Галина Савченко, яка розповіла про історію цього свята та звернула увагу на книжкову виставку «Соборна пам’ять України» розділи якої присвячені пам’ятним подіям січня.

Активну участь в заході взяли: Анжеліка Власенко, Марія – Паола Інфантіно та Тетяна Мислінська, які розповіли про боротьбу за незалежність Вітчизни, незламність духу українського народу, його вічного прагнення до волі і справедливості. Учитель української мови та літератури Людмила Товстоног зачитала присутнім вірш Віктора Баранова «До українців».

В ході заходу присутнім демонструвалися історичні кадри про події, які відбувалися 100 років тому, та прозвучав флешмоб «Ми єдина Україна».

Захід підсумувала бібліотекар школи Галина Федорченко, яка наголосила, що лише в єдності дій та соборності душ можемо досягти величної мети – побудови економічно й духовно багатої, вільної й демократичної України, якою пишатимуться наші нащадки.

 

22 січня Таборівською сільською бібліотекою – філією спільно з Будинком культури та місцевою школою було проведено годину державності «Соборність рідної землі – основа нації й держави».

Зі вступним словом до присутніх звернувся провідний бібліотекар Василь Скрид, який повідав про історію становлення Української держави. Члени літературного клубу «Червоні вітрила» декламували власні вірші про Україну та показали інсценівку «Ми – одна сім’я». Протягом заходу присутні мали змогу ознайомитися із книжковою виставкою «Єднаймося, українці!».

22 січня Рудянською сільською бібліотекою – філією було проведено патріотичну годину «Стань же окрасою цілого світу, наша свята Україно!». Учасники заходу не тільки прослухали історію виникнення свята – Дня Соборності України, а й ознайомились з історичними фактами про Україну, пригадали видатних українців, дізналися про всеукраїнську акцію «живий ланцюг» між Києвом, Львовом та Івано-Франківськом яка відбулася 20 січня 1990 року, як символ духовної єдності людей східних і західних земель України. Також юні читачі відповідали на запитання літературно-історичної вікторини продемонструвавши свої не аби які знання з історії рідної держави.

 

22 січня Сквирською центральною районною бібліотекою було проведено інформаційну годину «Соборність, єдність,неподільність» на якій були присутні члени районної ради дітей «Лідер» РЦДЮТ. Бібліотекар Галина Савченко розповіла про шлях України до здобуття незалежності та об’єднання Наддніпрянської і Наддністрянської України в одну велику державу. Для учасників заходу було продемонстровано документальний фільм та проведено вікторину.

 

22 січня Великоєрчиківською сільською бібліотекою – філією було проведено патріотичну годину «Воєдино в Соборній Україні». Бібліотекар Надія Вітвіцька розповіла присутнім про становлення і розвиток українського національного державотворення, про Акт Злуки, який був глибоко історично мотивований і спирався на споконвічну мрію українського народу про незалежну, соборну, національну державу. Читачі з зацікавленістю слухали історію виникнення свята, жваво розмірковували про поняття соборності України. З великим задоволенням діти зробили з Надією Іванівною синьо –жовтий паперовий ланцюг єднання.

 

25 січня Тхорівською сільською бібліотекою – філією було проведено годину – реквієм «Голокост: пам’ять во спасіння». Бібліотекар Людмила Карпіна розповіла присутнім про кількість жертв Голокосту та коли саме відбулося масове знищення євреїв. Також Людмила Василівна зачитала уривки із спогадів очевидців трагедії. Розповідь супроводжувалася звуковим відеорядом. Також для читачів була оформлена книжкова виставка «Згадайте нас, бо ми колись жили…», де були представлені художні, довідкові, публіцистичні видання, журнальні та газетні статті. По закінченню всі присутні вшанували пам’ять загиблих хвилиною мовчання.

 

26 січня Дулицькою сільською бібліотекою – філією було проведено годину скорботи «Пам’яті жертв Голокосту».

Бібліотекар Юлія Марута розповіла присутнім коли саме відбулося масове знищення євреїв та зачитала уривки з текстів про спогади людей, які вижили у ті страшні роки.

Під час заходу читачі висловлювали власну думку щодо Голокосту, ділилися враженнями про події та глибоко співчували жертвам Голокосту та тим людям, які дивом врятувалися від масового знищення нацистами. Наприкінці заходу присутні вшанували пам’ять всіх невинно розстріляних, задушених у газових камерах, виснажених голодом і примусовою працею.

27 січня Малоєрчиківською сільською бібліотекою – філією було проведено історичну годину «Уроки минулого: історія Голокосту в Україні». Бібліотекар Наталія Морофіянець розповіла читачам про історичні факти, які увійшли в історію, як трагедія ХХ століття. Присутні вшанували пам’ять невинно убієнних хвилиною мовчання.

27 січня Токарівською сільською бібліотекою – філією було проведено історичну годину «Крути, Майдан: крізь призму минулого і сучасного». Бібліотекар Катерина Гребенюк в своїй розповіді порівняла як студенти 1918 та 2013 років виступали і боролися за незалежність України. Також діти з задоволенням прийняли участь у історико-патріотичних читаннях. Були зачитані поезії П. Тичини, О. Олеся, У. Кравченко, В. Поліщука.

29 січня Великополовецькою сільською бібліотекою – філією було проведено годину історичної правди «Під Крутами країни честь обороняла юність». Зі вступним словом до юних читачів звернулася бібліотекар Ірина Самусь розповіла про героїчні і трагічні події під Крутами, де у 1918 році в нерівному бою з більшовицькими військами полягли за незалежність України більше 300 молодих патріотів – студентів Київського університету Святого Володимира, юнаки військових шкіл та учнів Кирило- Мефодіївського братства. Також для читачів була проведена мультимедійна презентація під назвою «Ніколи не плач» присвячена Дню пам’яті Героїв Крут.

Діти ознайомились з книжковою презентацією «Згадаймо юність, що горіла в Крутах».

Заключними були вірші: «Пам’яті тридцяти» П. Тичини, «Крути» В.Бойко у виконанні Пупишева Владислава та Шевченко Яни.

29 січня Таборівською сільською бібліотекою – філією було проведено історичну годину «Під Крутами бій, під Крутами кров». Провідний бібліотекар, голова літературного клубу «Первоцвіт» Василь Скрид розповів своїм вихованцям про трагічні, історичні події під Крутами. Читачі – діти декламували вірші патріотичної тематики та переглянули книжкову презентацію «Пам’яті тих, хто полягли під Крутами».

29 січня Лавриківською сільською бібліотекою – філією спільно з клубом було проведено історичну годину «Над Крутами тужить калина». Захід розпочався віршем П. Тичини «Пам’яті тридцяти», який прочитала Кучер Катерина. Читачі книгозбірні Юля і Таня Грубрини підготували історичну довідку про події, які передували Крутянській битві та політику тогочасного уряду. Бібліотекар Тетяна Кучер розповіла про героїчну смерть молодих захисників Української Держави, що стали знаковими для нашої країни та увійшли в нашу історію, як символ національної честі та воїнської доблесті. Наприкінці заходу присутні вшанували пам’ять Героїв хвилиною мовчання.

 

29 січня Горобіївською сільською бібліотекою – філією спільно з Будинком культури було проведено героїко – патріотичну годину «Герої Крут – для нащадків взірець». Під час заходу юні користувачі були ознайомлені з однією із трагічних сторінок історії України, яка відбулася у січні 1918 року на залізничній станції Крути. Директор Будинку культури Олександр Мацюк зачитав вірш П.Тичини «Пам’яті тридцяти (1918)».

29 січня Рибчинецькою сільською бібліотекою – філією було проведено годину пам’яті «Герої Крут у пам’яті людській». Бібліотекар Олена Борисенко цікаво та доступно розповіла читачам про бій під Крутами, наголосивши на тому, що 29 січня 1918 року це не лише день скорботи за українською молоддю, а й день величі духу української нації. Також бібліотекарем було оформлено виставку літератури «Героїзм і традиції нашої історії», в якій були зібрані спогади, історичні факти та поезія про трагічний день – 29 січня 1918 року.

29 січня Рудянською сільською бібліотекою – філією було проведено годину вшанування «Сумує вітер – реквієм в полях». Бібліотекар Оксана Чернишенко нагадала учням, що 101 рік тому декілька сотень українських добровольців зіткнулись з численними силами більшовиків, що дозволило новоствореній українській державі виграти час укладання Брест-Литовського миру. Читачі – учні підготували вірші про героїв, які боролися за мир на українській землі та вшанували пам’ять про українських юнаків, що полягли в бою під Крутами хвилиною мовчання.

 

29 січня Шапіївською сільською бібліотекою – філією було проведено героїко – патріотичну годину «Ці хлопці до загибелі стояли, бо Україну й волю захищали». Бібліотекар Оксана Карук в своїй розповіді наголосила на тому, що бій під Крутами виграв для нашої країни час, завдяки якому Україну визнали в світі як незалежну державу. А також показав українському народу, що молоде покоління є паростками українського патріотизму, а це – запорука майбутнього незалежної України.

Читачі – учні Шапіївського НВК: Олександр Сінчук, Юлія Абрам’юк, , Олексій Іванець, Віта Халімон, Дмитро Гончарук, Віталій Лозенко декламували вірші присвячені загибелі молодих курсантів, які поклали своє життя на станції Крути. По закінченню заходу всі присутні вшанували пам’ять загиблих хвилиною мовчання.

 

29 січня Кам’яногребельською сільською бібліотекою – філією було проведено годину вшанування «Згадаймо юність, що горіла в Крутах». Бібліотекар Оксана Ніколайчук нагадала присутнім про молодих людей, які десятки років мріяли і боролися за сильну Українську державу. Їхній подвиг – це наші святощі, єдині і нероздільні для всіх, хто живе на українській землі. Також Оксана Олександрівна наголосила на тому, що після всіх минулих випробувань ми вчимося жити як одна велика і сучасна нація, що має власну історію, поважає себе і здатна досягти найвищих цілей. Під час заходу кожен з присутніх висловив свою думку про ті далекі події, але такі близькі нам сьогодні.

29 січня Сквирською центральною дитячою бібліотекою було проведено історичну годину «Згадаймо хлопців, що полягли у Крутах». Бібліотекар Оксана Бондарчук розповіла присутнім про бій під Крутами, наголосивши на тому, що цей день – це не лише день скорботи за українською молоддю, а й день величі духу української нації. Бібліотекар Олена Медвецька презентувала книжкову виставку «Червоніє сніг на полі, де пролили кров герої», в якій були висвітлені трагічні події, що відбулися на станції Крути.

Переглядів: 158
 Друк

30 січня 2019року відбулося друге заняття обласного майстер – класу Ярмульської Іванни Володимирівни, учителя української мови і літератури НВК “Сквирський ліцей – загальноосвітня школа І-ІІ ступенів” Сквирської районної ради, із теми “Використання віртуальних сервісів для проведення експрес-опитування учнів”.

Іванна Володимирівна на початку заняття провела психолого-педагогічну вправу, проаналізувала взаємодії учасників освітнього середовища “Онлайн-учительська”.

Учительметодично грамотно, на високому кваліфікаційному рівні, цікаво презентувала фрагмент уроку української літератури з використанням нових форм опитування. Керівник майстер-класу організувала практичну роботу покрокового створення блогу на платформі Blogger.

Учасникам майстер-класу було запропоновано практичне завдання: розробити тестові завдання з використанням віртуальних сервісів.

(За матеріалами сайту відділу освіти РДА)

Переглядів: 38
 Друк

Реєстровий № Дата реєстрації Назва

1 02.01.2018 Зміни до колективного договору між адміністрацією та трудовим колективом редакції Сквирського районного радіомовлення Київської області (радіостудія «Шанс»)

2 22.02.2018 Зміни до колективного договору між адміністрацією та трудовим колективом приватного підприємства «Росава-Агро» на 2015-2020рр.

3 28.03.2018 Зміни та доповнення до колективного договоруміж адміністрацією Сквирського районногоцентру соціальних служб для сім’ї. дітей та молоді

4 17.04.2018 Зміни та доповнення до колективного договоруміж адміністрацією та профспілковим комітетом КП « Сквирське комунальне господарство»

5 19.06.2018 Зміни та доповнення до колективного договоруміж адміністрацією та трудовим колективом Управління соціального захисту населення Сквирської райдержадміністрації

6 30.08.2018 Зміни та доповнення до колективного договоруміж адміністрацією та профспілковим комітетом Сквирської школи мистецтв

 

 

Переглядів: 163
 Друк

Реєстровий № Дата реєстрації Назва колективного договору (угоди)

1 11.01.2018 Колективний договір між адміністрацією та профспілковим комітетом КП «Сквирське комунальне господарство»

2 23.01.2018 Колективний договір між адміністрацією та профспілковим комітетом ТОВ «Надія – 10» на 2018-2020 рр.

3 24.01.2018 Колективний договір між адміністрацією та трудовим колективом ТОВ «Умізол» на 2018-2023 рр.

4 02.02.2018 Колективний договір між адміністрацією та трудовим колективом

ПП «Торес – Н» на 2018-2022 рр.

5 22.02.2018 Колективний договір між адміністрацією та профспілковим комітетом ТОВ «Оріховецьке»

6 24.04.2018 Колективний договір між адміністрацією та трудовим колективом ТОВ «Софія - 7»

7 24.04.2018 Колективний договір між адміністрацією та трудовим колективом ТОВ «Буківське»

8 25.05.2018 Колективний договір між адміністрацією та трудовим колективом ТОВ АП «Еліта»

9 07.08.2018 Колективний договір між адміністрацією районної державної лікарні ветеринарної медицини та профспілковою організацією державних установ ветеринарної медицини на 2018-2011рр.

10 04.12.2018 Колективний договір між адміністрацією та профспілковою організацією Сквирської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3 імені П.Тисьменецького

11 27.12.2018 Колективна угода між відділом освіти Сквирської районної державної адміністраціїта Сквирською районною організацією профспілки працівників освіти та науки України

 

Переглядів: 186
 Друк

З метою вдосконалення та поглиблення знань з професійно-теоретичної підготовки проведені заняття, спрямовані на захист населення та навколишнього середовища від впливу небезпечних хімічних речовин і радіації. 30 січня проведено заняття з хіміками-дозиметристами 7-ДПРЧ м.Сквира, відпрацьовано практичні навички, з використанням приладів радіаційної розвідки та дозиметричного контролю та з надання першої медичної допомоги при гострих хімічних отруєннях та радіаційному ураженні.

Переглядів: 53
 Друк

29 січня по 01 лютого 2019 року в спортивному залі ДЮСШ проходять змагання з гандболу серед збірних команд навчальних закладів м. Сквира.

В змаганнях приймають участь шість команд юнаків та шість команд дівчат навчальних закладів міста. За умовами змагань команди поділені на дві групи де вони мають змого поборотися за вихід до фіналу. В групі «А» змагаються команди з навчальних закладів таких як; ЗОШ І-ІІІ ст. №1, НВК Ліцею та Сквирського НВК. В групі «Б» змагаються команди ЗОШ І-ІІІ ст. №5, ЗОШ І-ІІІ ст. №2 та учні перового і другого курсу ДНЗ ВПУ.

 

Результати перших зустрічав змагань:

Дівчата

ЗОШ І-ІІІ ст.№1 (19 – 3) НВК Ліцей

ЗОШ І-ІІІ ст. №2 (14 – 2) ЗОШ І-ІІІ ст. №5

Юнаки

ЗОШ І-ІІІ ст. №1 (16 – 7) НВК Ліцей

ЗОШ І-ІІІ ст. №2 (14 – 11) ЗОШ І-ІІІ ст. №5

30 січня о 15 годині розпочнуться зустрічі команд навчальних закладів:

Сквирський НВК – НВК Ліцей

ДНЗ ВПУ - ЗОШ І-ІІІ ст. №2

(За матеріалами офіційного сайту відділу освіти РДА)

Переглядів: 60
 Друк

В залі засідань відбулася 31 позачергова сесія Сквирської районної ради 07 скликання, в роботі якої, окрім депутатів, брали участь голова райдержадміністрації В.В.Галюк, заступник голови РДА І.О.Петрусевич, начальник управління фінансів РДА М.В.Ульянова, начальник відділу освіти РДА О.В.Заболотний, директор територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) району С.П.Радчук та представники ЗМІ Сквирщини.

Керував на засіданні голова райради В.В.Гриша.

Після виконання Державного Гімну України і Хвилини Мовчання за загиблими Героями Небесної Сотні і бійцями АТО, депутати заслухали і прийняли відповідні рішення з наступних питань:

1. Про внесення змін до рішення районної ради від 20.12.2018 № 03-29-07 „Про районний бюджет Сквирського району на 2019 рік”.

Доповідач: Ульянова М.В, начальник управління фінансів Сквирської райдержадміністрації.

2. Про затвердження розпорядження голови Сквирської районної ради від 21.01.2019 №5 «Про надання дозволу територіальному центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Сквирського району на безкоштовне утримання громадянки В.Повшедної».

Доповідач: Радчук С.П., директор територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Сквирського району.

Переглядів: 58
 


Сторінка 1 з 17
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Українські новини

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Joomla Templates by Joomlashack