Головна
 

Посилання

Сайт Президента України
Верховна Рада України
Урядовий портал
Офіційний веб-сайт Нацдержслужби України
Київська обласна державна адміністрація
Укрінформ
Січень 2019
П В С Ч П С Н
  1 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      
Середа, 02 січня 2019


Друк

Про організацію харчування громадян похилого віку, які проживають у відділеннях стаціонарного догляду територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Сквирського району

Відповідно до Закону України "Про місцеві державні адміністрації", на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 13 березня 2002 року № 324 "Про затвердження натуральних добових норм харчування в інтернатних установах, навчальних та санаторних закладах сфери управління Міністерства праці та соціальної політики" (із змінами) та розглянувши розрахунки вартості харчування, розроблені територіальним центром соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Сквирського району:

 

1. Встановити вартість харчування для громадян похилого віку, які проживають у відділеннях стаціонарного догляду територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Сквирського району, що розташовані в селах Горобіївка та Самгородок, у сумі 73 (сімдесят три) гривні на одну людину на один день.

 

2. Управлінню фінансів Сквирської районної державної адміністрації забезпечити фінансування з районного бюджету за рахунок загальних асигнувань, виділених на харчування для громадян похилого віку, які проживають у відділеннях стаціонарного догляду територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Сквирського району.

 

3. Територіальному центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Сквирського району у зв’язку з незабезпеченістю коштів з районного бюджету на харчування в повному обсязі за рахунок загального фонду, спрямувати кошти, отримані від перерахування з Управління Пенсійного фонду України у Сквирському районі, згідно з вимогами чинного законодавства, на оплату вартості харчування.

 

4. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови Сквирської районної державної адміністрації від 27 жовтня 2016 року № 515 "Про організацію харчування проживаючих у відділеннях стаціонарного догляду".

 

5. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови Сквирської районної державної адміністрації згідно з розподілом обов’язків.

 

 

 

Голова адміністрації В. ГАЛЮК

 

Переглядів: 64
 Друк

Про надання дозволу на розроблення технічної

документації із землеустрою щодо встановлення

(відновлення) меж земельної ділянки в натурі

(на місцевості) для передачі її у власність

гр. Перепелиці Вірі Олександрівні для ведення

товарного сільськогосподарського виробництва

в адміністративних межах Пищиківської сільської

ради Сквирського району Київської області

Розглянувши заяву гр. Перепелиці В.О. - власника земельної частки (пай) про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для передачі її у власність для ведення товарного сільськогосподарського виробництва в адміністративних межах Пищиківської сільської ради взамін сертифіката на право на земельну частку (пай) - серія КВ № 0173598, враховуючи свідоцтво про право на спадщину за законом № 663 від 13.04.2018 року, державний акт на право колективної власності на землю КСП «Нива» та керуючись пунктом 7 статті 13 Закону України “Про місцеві державні адміністрації”, статтями 17, 25, 81, 116, 122 Земельного кодексу України, Законом України “Про землеустрій”, «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення процедури відведення земельних ділянок та зміни їх цільового призначення», статтею 5 Закону України “Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)”:

 

1. Надати дозвіл гр. Перепелиці Вірі Олександрівні на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для передачі її у власність для ведення товарного сільськогосподарського виробництва в адміністративних

 

2

 

межах Пищиківської сільської ради за № 528 згідно з схемою поділу земель колективної власності КСП «Нива».

 

2. Розроблення технічної документації розпочати після укладення договору із землевпорядною організацією, яка відповідно до статті 26 Закону України «Про землеустрій» може бути розробником документації із землеустрою.

 

3. Гр. Перепелиці Вірі Олександрівні виготовити технічну документацію та подати її на затвердження до адміністрації.

 

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації згідно з розподілом обов’язків.

 

 

 

Голова адміністрації В. ГАЛЮК

 

 

Переглядів: 72
 Друк

Про зменшення ліжкового фонду

акушерсько-гінекологічного відділення

Сквирської центральної районної лікарні

Відповідно до статті 6, пункту 6 частини 1 статті 13, статті 22 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", постанов Кабінету Міністрів України від 28 лютого 2002 року № 228 "Про затвердження Порядку складання, розгляду, затвердження та основних вимог до виконання кошторисів бюджетних установ", від 25 листопада 2015 року № 1024 "Про затвердження нормативу забезпечення стаціонарними лікарняними ліжками у розрахунку на 10 тис. населення", наказу Міністерства охорони здоров’я України від 01 лютого 2016 року № 51 "Про затвердження Методики щодо забезпечення стаціонарними лікарняними ліжками у розрахунку на 10 тис. населення", зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 22 лютого 2016 року за № 269/28399, враховуючи лист Сквирської центральної районної лікарні від 12 листопада 2018 року № 878:

 

1. Зменшити кількість ліжкового фонду Сквирської центральної районної лікарні з 145 на 140 ліжок за рахунок зменшення акушерсько-гінекологічного відділення Сквирської центральної районної лікарні, залишивши 15 акушерсько-гінекологічних ліжок, в тому числі 5 – гінекологічних із збереженням штатних одиниць.

 

2. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника голови Сквирської районної державної адміністрації Славінську О.В.

 

 

 

Голова адміністрації В. ГАЛЮК

 

Переглядів: 61
 Друк

Про організацію та проведення

районного конкурсу дитячого малюнка

"Охорона праці очима дітей – 2019"

Відповідно до законів України "Про місцеві державні адміністрації", "Про охорону праці" та з метою привернення уваги суспільства, у тому числі свідомо активної молоді, до існуючих проблем у сфері охорони праці:

 

1. Провести з 15 січня 2019 року по 25 січня 2019 року серед учнів навчально-виховних закладів району конкурс дитячого малюнку "Охорона праці очима дітей – 2019".

 

2. Затвердити умови проведення районного конкурсу дитячого малюнку "Охорона праці очима дітей – 2019", що додаються.

 

3. Утворити склад журі районного конкурсу дитячого малюнку "Охорона праці очима дітей – 2019" згідно з додатком.

 

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника голови Сквирської районної державної адміністрації Славінську О.В.

 

 

 

Голова адміністрації В. ГАЛЮК

ЗАТВЕРДЖЕНО

розпорядження голови

Сквирської районної

державної адміністрації

від 17 грудня 2018 року № 486

 

 

Умови участі

у районному конкурсі дитячого малюнка

"Охорона праці очима дітей – 2019" з нагоди відзначення

Дня охорони праці в Україні у 2019 році

 

 

Конкурс дитячого малюнка "Охорона праці очима дітей – 2019" (далі – Конкурс) проводиться з нагоди відзначення Дня охорони праці в Україні у 2019 році та з метою:

1) формування свідомої позиції молоді щодо значення та місця здорових і безпечних умов праці в різних сферах суспільного життя;

2) акцентування уваги дітей та молоді як майбутніх працівників на виробничих небезпеках та ризиках;

3) профілактики виробничого травматизму шляхом наголошення на важливості формування високої культури безпеки праці та оцінювання ризиків, що супроводжують трудову діяльність дорослих;

4) привернення уваги суспільства до існуючих проблем у сфері охорони праці;

5) популяризації сучасних підходів до управління охороною праці, формування превентивної культури охорони праці;

6) активації творчого потенціалу дітей та молоді сприяння розвитку дитячої творчості;

7) виявлення, відбір та підтримку талановитої молоді.

 

Учасники конкурсу є учні, вихованці, середніх загальноосвітніх навчальних закладів, позашкільних навчальних закладів, трьох вікових груп:

Перша група – автори робіт віком від 6 до 10 років;

Друга група – автори робіт віком від 11 до 14 років;

Третя група – автори віком від 15 до 18 років.

 

Конкурс проводиться за напрямом художньої творчості – малюнок.

Конкурсні роботи мають бути виконані за тематикою охорони праці та промислової безпеки, а саме: безпечного ведення робіт у вугільній, деревообробній промисловості, сільському, лісовому та ліфтовому господарствах, медичній сфері, будівництві, на транспорті тощо.

Приймаються лише індивідуальні оригінальні авторські роботи, що відповідають умовам Конкурсу.

Роботи, надіслані на Конкурс не рецензуються та не повертаються авторам. Наданням роботи на Конкурс автор підтверджує повну згоду з умовами Конкурсу, а також згоду на публікацію твору (конкурсної роботи) без будь-яких претензій щодо авторського права у подальшому.

Роботи можуть бути використані при організації конференцій, семінарів, нарад тощо.

 

Малюнки мають відповідати таким вимогам:

1. На Конкурс подаються малюнки у довільній графічній, живописній формах, виконані олівцями, олійними, акварельними фарбами чи гуашшю.

2. Розмір роботи не повинен буди більшим за формат А-2.

3. Роботи не повинні оформлятися рамкою, паспарту, наклейками тощо.

4. На зворотному боці кожної конкурсної роботи (або додатку до роботи) необхідно зазначити українською мовою:

1) назву роботи;

2) прізвище, ім’я, по батькові та дату народження автора;

3) місце проживання (повну адресу) автора, контактний телефон;

4) сферу діяльності батьків;

5) назву навчального закладу;

6) прізвище, ім’я, по батькові методичного керівника.

 

Критерій оцінювання конкурсних робіт:

1) відповідність роботи тематиці конкурсу;

2) актуальність теми;

3) практичне значення;

4) доцільність наданих рекомендацій та порад, використання знаків безпеки;

5) оригінальність та оформлення;

6) ступінь самостійного авторства при виконанні роботи;

7) якість роботи тощо.

 

 

 

Начальник управління соціального

захисту населення райдержадміністрації Н. РОГОЗА

 

 

 

 

 

 

 

Додаток

до розпорядження голови

адміністрації

від 17.12.2018 № 486

 

 

 

Склад журі

районного конкурсу дитячого малюнка

"Охорона праці очима дітей – 2019"

 

Голова:

СЛАВІНСЬКА Оксана Вікторівна – перший заступник голови райдержадміністрації;

 

Члени:

КАРЛАШ Анатолій Іванович – головний державний інспектор відділу нагляду в АПК та СКС, управління нагляду в промисловості і на об’єктах підвищеної небезпеки Головного управління Держпраці в Київській області (за згодою);

 

ЗАБОЛОТНИЙ Олександр Вікторович – начальник відділу освіти райдержадміністрації;

 

ПАСІЧНИК Олександр Сергійович – директор ДНЗ «Сквирське ВПУ» (за згодою);

 

ЧЕРНЕГА Наталія Сергіївна – голова координаційної ради профспілок Сквирського району (за згодою);

 

КУЧЕР Інна Дмитрівна – начальник відділу з питань праці управління соціального захисту населення райдержадміністрації.

 

 

 

Начальник управління соціального

захисту населення райдержадміністрації Н. РОГОЗА

 

Переглядів: 48
 Друк

Про Порядок здійснення преміювання, встановлення надбавок

та виплати матеріальної допомоги для вирішення соціально-

побутових питань керівнику апарату, керівникам структурних підрозділів із статусом юридичних осіб публічного права

Сквирської районної державної адміністрації

Керуючись законами України «Про місцеві державні адміністрації», «Про оплату праці», «Про державну службу», «Про внесення змін до деяких законів України щодо окремих питань проходження державної служби», постанов Кабінету Міністрів України від 18 січня 2017 року № 15 «Питання оплати праці працівників державних органів», від 23 травня 2018 року № 434 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України», від 08 серпня 2016 року № 500 «Про затвердження Порядку надання державним службовцям матеріальної допомоги для вирішення соціально-побутових питань» (із змінами), Типового положення про преміювання державних службовців органів державної влади, інших державних органів, їхніх апаратів (секретаріатів), затвердженого наказом Міністерства соціальної політики України від 13 червня 2016 року № 646, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 30 червня 2016 року за № 903/29033:

 

1. Затвердити Порядок здійснення преміювання, встановлення надбавок та виплати матеріальної допомоги для вирішення соціально-побутових питань керівнику апарату, керівникам структурних підрозділів із статусом юридичних осіб публічного права Сквирської районної державної адміністрації, що додається.

 

2. Визнати таким, що втратило чинність розпорядження голови Сквирської районної державної адміністрації від 21 червня 2018 року № 273 «Про Порядок здійснення преміювання, встановлення надбавок та виплати матеріальної допомоги на вирішення соціально-побутових питань керівнику апарату, керівникам структурних підрозділів Сквирської районної державної адміністрації».

 

Голова адміністрації В. ГАЛЮК

 

 

ПОГОДЖЕНО ЗАТВЕРДЖЕНО

 

Голова первинної профспілкової Розпорядження голови

організації районної державної Сквирської районної

адміністрації державної адміністрації

 

О. ЮРЧУК від 14 грудня 2018 року № 485

 

 

Порядок

здійснення преміювання, встановлення надбавок та виплати матеріальної допомоги для вирішення соціально-побутових питань керівнику апарату, керівникам структурних підрозділів

із статусом юридичних осіб публічного права

Сквирської районної державної адміністрації

 

І. Загальні положення

 

1.1. Порядок здійснення преміювання, встановлення надбавок та виплати матеріальної допомоги для вирішення соціально-побутових питань керівнику апарату, керівникам структурних підрозділів із статусом юридичних осіб публічного права Сквирської районної державної адміністрації (далі – Порядок) розроблений відповідно до Законів України «Про місцеві державні адміністрації», «Про оплату праці», «Про державну службу», «Про внесення змін до деяких законів України щодо окремих питань проходження державної служби», постанов Кабінету Міністрів України від 18.01.2017 № 15 «Питання оплати праці працівників державних органів», від 23 травня 2018 року № 434 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України», від 08 серпня 2016 року № 500 «Про затвердження Порядку надання державним службовцям матеріальної допомоги для вирішення соціально-побутових питань» (із змінами), Типового положення про преміювання державних службовців органів державної влади, інших державних органів, їхніх апаратів (секретаріатів), затвердженого наказом Міністерства соціальної політики України від 13.06.2016 № 646, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 30 червня 2016 року за № 903/29033.

 

1.2. Преміювання керівника апарату, керівників структурних підрозділів із статусом юридичних осіб публічного права Сквирської районної державної адміністрації (далі – керівники) за цим Порядком здійснюється з метою матеріального стимулювання високопродуктивної та ініціативної праці, підвищення її ефективності, якості, зацікавленості в досягненні її кінцевого результату та посиленням персональної відповідальності державних службовців, за доручену роботу або поставлені завдання.

 

1.3. Керівникам можуть встановлюватись такі види премій:

1) премія за результатами щорічного оцінювання службової діяльності;

2) місячна або квартальна премія відповідно до особистого внеску в загальний результат роботи.

 

1.4. Загальний розмір премій, передбачених пунктом 1.3 цього розділу, які може отримати працівник за рік, не може перевищувати 30 відсотків фонду його посадового окладу за рік.

 

1.5. Фонд преміювання встановлюється в розмірі 20 відсотків загального фонду посадових окладів за рік та економії фонду оплати праці.

 

1.6. До набрання чинності пунктами 1.4 та 1.5 цього розділу преміювання проводиться в межах наявних коштів на оплату праці, передбачених у кошторисі відповідно до вимог чинного законодавства.

 

1.7. Керівникам може встановлюватись надбавка за інтенсивність праці та надаватись матеріальна допомога для вирішення соціально-побутових питань.

 

ІІ. Загальний порядок нарахування керівникам премії,

встановлення надбавок та виплати матеріальної допомоги

для вирішення соціально-побутових питань

 

2.1. Преміювання керівників здійснюється за умов дотримання ними та очолюваних ними структурних підрозділів райдержадміністрації чинного законодавства, дотримання трудової дисципліни, правил внутрішнього службового розпорядку Сквирської районної державної адміністрації.

 

2.2. При визначенні конкретного розміру премії керівникам, враховуються наступні критерії:

1) якість виконання повноважень, завдань, визначених Положенням про відповідний структурний підрозділ, а також якість та вчасність виконання завдань та доручень керівництва адміністрації;

2) ініціативність у роботі;

3) ефективність досягнення поставлених цілей при раціональному використанні ресурсів;

4) оперативність у виконанні завдань;

5) виконання додаткового обсягу завдань (участь у роботі комісій, робочих групах тощо).

 

2.3. Преміювання керівників за результатами щорічного оцінювання службової діяльності проводиться у разі отримання ними відмінної оцінки за результатами щорічного оцінювання у поточному році.

 

2.4 Розмір премії за результатами щорічного оцінювання службової діяльності встановлюється в однакових відсотках до посадового окладу для керівників районної державної адміністрації, які отримали відмінну оцінку за результатами щорічного оцінювання у поточному році.

 

2.5. Премії виплачуються одночасно з виплатою заробітної плати за місяць, за який була нарахована премія.

 

2.6. Надбавка за інтенсивність праці встановлюється керівникам з урахуванням таких критеріїв:

1) якість та складність підготовлених документів;

2) терміновість виконання завдань, опрацювання та підготовки документів;

3) ініціативність у роботі.

 

2.7. Надбавка до посадового окладу за ранг державного службовця виплачується керівникам у розмірі, визначеному відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 18 січня 2017 року № 15 „Питання оплати праці працівників державних органів”.

 

2.8. Матеріальна допомога для вирішення соціально-побутових питань надається один раз на рік у розмірі середньомісячної заробітної плати на підставі особистої заяви.

 

2.9. Нарахування керівникам премії, надбавок, здійснюється щомісяця або щокварталу не пізніше останнього дня місяця або кварталу, за який здійснюється преміювання, на підставі табеля обліку використання робочого часу працівників Сквирської районної державної адміністрації, розпорядженням голови Сквирської районної державної адміністрації.

 

ІІІ. Загальні умови преміювання, встановлення надбавок

та виплати матеріальної допомоги для вирішення

соціально-побутових питань керівникам

 

3.1. Премії керівникам нараховуються за фактично відпрацьований робочий час, за винятками, встановленими цим Порядком.

 

3.2. Керівникам, щойно прийнятим на роботу, які пропрацювали перший повний місяць, премії не нараховуються і не виплачуються.

 

3.3. Протягом строку випробування при прийнятті на роботу керівникам премія та надбавка не встановлюється.

 

3.4. Керівникам, які звільнені з роботи в місяці, за який проводиться преміювання, премії не нараховуються і не виплачуються.

 

3.5. Премії не нараховуються за період знаходження керівників у відпустках усіх видів, передбачених чинним законодавством, тимчасової непрацездатності, підтвердженої лікарняним листком, стажування в інших установах, прогулу, при винесенні керівнику дисциплінарних стягнень.

 

3.6. Премія за результатами щорічного оцінювання службової діяльності виплачується не пізніше від терміну виплати заробітної плати за місяць, у якому затверджено висновок щодо результатів оцінювання службової діяльності, але не пізніше грудня місяця року, у якому провадиться оцінювання службової діяльності.

 

3.7. У разі несвоєчасного виконання завдань, погіршення якості роботи надбавка за інтенсивність праці керівникам скасовується або її розмір зменшується.

 

3.8. Матеріальна допомога для вирішення соціально-побутових питань керівникам надається на підставі їх заяв на ім’я голови райдержадміністрації.

 

ІV. Порядок нарахування та встановлення премії керівникам

 

4.1. Нарахування та визначення конкретного розміру премії керівникам здійснюється відповідно до цього Порядку.

 

4.2. Відділ фінансово-господарського забезпечення апарату райдержадміністрації, бухгалтерська служба (працівники) відповідного структурного підрозділу Сквирської районної державної адміністрації щомісяця або щокварталу розраховує фонд преміювання і доводить зазначену інформацію до відома голови райдержадміністрації та керівника структурного підрозділу у формі розрахунку згідно з додатком, що додається.

 

4.3. Рішення про нарахування та визначення конкретного розміру премії керівникам, діяльність яких координує і контролює голова адміністрації згідно з розподілом обов’язків між головою, заступниками голови Сквирської районної державної адміністрації, погоджується та приймається ним одноособово, або особою, що виконує його обов’язки, на підставі інформації про виконану роботу.

 

4.4. Преміювання керівника апарату райдержадміністрації здійснюється на підставі подання, із зазначенням конкретних результатів роботи з пропозиціями на преміювання, яке готує відділ управління персоналом та організаційної роботи апарату районної державної адміністрації та подається на погодження голові районної державної адміністрації.

 

4.5. Преміювання керівників структурних підрозділів райдержадміністрації із статусом юридичних осіб публічного права, здійснюється на підставі подання, із зазначенням конкретних результатів роботи з пропозиціями на преміювання, яке готують їх заступники за погодженням з першим заступником, заступником голови адміністрації, які координують і контролюють їх діяльність згідно з розподілом обов’язків між головою, заступниками голови Сквирської районної державної адміністрації, та продається на погодження голові Сквирської районної державної адміністрації.

 

4.6. Подання із зазначенням конкретних результатів роботи з пропозиціями щодо преміювання керівників структурних підрозділів райдержадміністрації із статусом юридичних осіб публічного права, які не мають заступників, надається першим заступником, заступником голови Сквирської районної державної адміністрації, які координують і контролюють їх діяльність згідно з розподілом обов’язків між головою, заступниками голови Сквирської районної державної адміністрації, на погодження голові Сквирської районної державної адміністрації.

В разі виконання обов’язків голови районної державної адміністрації першим заступником, заступником голови адміністрації подання, із зазначенням конкретних результатів роботи з пропозиціями на преміювання, надається службою управління персоналом або особою, яка виконує ці обов’язки.

 

4.7. Нарахування та визначення конкретного розміру премії керівникам здійснюються відповідно до розпорядження голови Сквирської районної державної адміністрації, що готує за його дорученням відділ управління персоналом та організаційної роботи апарату районної державної адміністрації, до якого додається подання з розрахунком економії фонду заробітної плати (додаток).

 

V. Порядок нарахування та визначення

керівникам надбавки за інтенсивність праці

 

5.1. Рішення про нарахування та визначення конкретного розміру надбавки за інтенсивність праці керівникам, діяльність яких координує і контролює голова адміністрації згідно з розподілом обов’язків між головою, першим заступником та заступником голови адміністрації, погоджується та приймається ним одноособово, або особою, що виконує його обов’язки, на підставі інформації про виконану роботу.

 

5.2. Рішення про нарахування та визначення конкретного розміру надбавки за інтенсивність праці керівнику апарату райдержадміністрації здійснюється на підставі інформації про виконану роботу, що готує відділ управління персоналом та організаційної роботи апарату районної державної адміністрації на погодження голові районної державної адміністрації.

 

5.3. Рішення про нарахування та визначення конкретного розміру надбавки за інтенсивність праці керівникам структурних підрозділів райдержадміністрації із статусом юридичних осіб публічного права, здійснюється на підставі подання, із зазначенням конкретних результатів роботи з пропозиціями про нарахування та визначення конкретного розміру надбавки за інтенсивність праці, яке готують їх заступники за погодженням з першим заступником, заступником голови адміністрації, які координують і контролюють діяльність цих структурних підрозділів згідно з розподілом обов’язків, на погодження голові Сквирської районної державної адміністрації.

 

5.4. Подання із зазначенням конкретних результатів роботи з пропозиціями про нарахування та визначення конкретного розміру надбавки за інтенсивність праці, на керівників структурних підрозділів райдержадміністрації із статусом юридичних осіб публічного права, які не мають заступників, надається першим заступником, заступником голови Сквирської районної державної адміністрації, які координують і контролюють їх діяльність згідно з розподілом обов’язків, на ім’я голови Сквирської районної державної адміністрації.

В разі виконання обов’язків голови районної державної адміністрації першим заступником, заступником подання, із зазначенням конкретних результатів роботи з пропозиціями про нарахування та визначення конкретного розміру надбавки за інтенсивність праці, надається службою управління персоналом або особою, яка виконує ці обов’язки.

 

5.5. Нарахування та визначення конкретного розміру надбавки за інтенсивність праці керівникам здійснюються відповідно до розпорядження голови Сквирської районної державної адміністрації, що готує за його дорученням відділ управління персоналом та організаційної роботи апарату районної державної адміністрації.

 

 

 

 

VІ. Порядок нарахування та виплати керівникам

матеріальної допомоги для вирішення соціально-побутових питань

 

6.1. Рішення про надання керівнику апарату райдержадміністрації матеріальної допомоги для вирішення соціально-побутових питань приймається керівником апарату адміністрації за погодженням (лист-погодження або резолюція на письмовому зверненні про погодження) із головою Сквирської районної державної адміністрації.

 

6.2. Рішення про надання керівнику структурного підрозділу із статусом юридичної особи публічного права райдержадміністрації та його заступнику матеріальної допомоги для вирішення соціально-побутових питань приймається керівником відповідного структурного підрозділу райдержадміністрації із статусом юридичної особи публічного права за погодженням (лист-погодження або резолюція на письмовому зверненні про погодження) із головою Сквирської районної державної адміністрації.

 

6.3. Виплата коштів про надання матеріальної допомоги для вирішення соціально-побутових питань керівникам структурних підрозділів із статусом юридичної особи публічного права райдержадміністрації (архівний сектор, відділ освіти, служба у справах сім’ї та дітей, відділ культури, релігій, туризму молоді та спорту) здійснюється відповідно до розпорядження голови Сквирської районної державної адміністрації, що готує за його дорученням відділ управління персоналом та організаційної роботи апарату районної державної адміністрації.

Підставою для прийняття розпорядження, зазначеного в абзаці 1 пункту 6.3., є відповідний наказ керівника структурного підрозділу із статусом юридичної особи публічного права райдержадміністрації.

 

6.4. Керівникам, переведеним з одного державного органу в інший, матеріальна допомога надається за умови, що вони не отримували її за попереднім місцем роботи у році, в якому були переведені.

 

 

 

Керівник апарату адміністрації В. САЛТАНЮК

 

 

 

 

 

 

 

Додаток

до Порядку

 

Форма

 

Розрахунок економії фонду заробітної плати _______________

райдержадміністрації за __________ 201__ року

 

П.І.Б. Посада Нарахована заробітна плата (без лікарняних та премій), грн. Розмір премії (пропозиція)

відсоток до встанов-леного окладу Сума, грн.

 

 

 

 

Плановий місячний фонд заробітної плати тис.грн.

Фактично нарахована заробітна плата 0,0 тис.грн.

у т.ч.:

- за посадовими окладами тис.грн.

- надбавка за ранг державних службовців тис.грн.

- надбавка за вислугу років тис.грн.

- надбавка за роботу з таємними документами тис.грн.

- надбавка за інтенсивність праці згідно з постановою КМУ від 18.01.2017 № 15 (державних службовців) тис.грн.

- надбавка за виконання особливо важливої роботи згідно з постановою КМУ від 18.01.2017 № 15 (державних службовців) тис.грн.

- надбавка за складність і напруженість в роботі згідно з наказом Мінпраці України від 02.10.1996 № 77 (робітникам) тис.грн.

- надбавки та доплати водіям згідно з наказом Мінпраці України від 02.10.1996 № 77 тис.грн.

- відпускні тис.грн.

- оплата перших 5-ти днів тимчасової непрацездатності тис.грн.

- грошова допомога державним службовцям тис.грн.

- матеріальна допомога для оздоровлення працівників, які виконують функції з обслуговування тис.грн.

- матеріальна допомога робітникам, водіям тис.грн.

- матеріальна допомога для вирішення соціально-побутових питань державним службовцям тис.грн.

- матеріальна допомога для вирішення соціально-побутових питань працівникам, які виконують функції з обслуговування тис.грн.

- інші виплати тис.грн.

Економія фонду заробітної плати за ________ місяць 201__ року (місяць, за який буде виплачена премія) тис.грн.

Економія фонду заробітної плати за попередній період тис.грн.

Економія фонду заробітної плати, всього тис.грн.

Планується виділити на преміювання, всього тис.грн.

з них на преміювання керівників тис.грн.

Загальна чисельність працівників, яким планується виплата премії осіб

у т.ч. керівний склад осіб

 

 

 

Керівник (підпис) (П.І.Б.)

 

Головний бухгалтер (підпис) (П.І.Б.)

 

 

 

Начальник-головний бухгалтер

відділу фінансово-господарського

забезпечення апарату адміністрації А. ЛІТВІНКО

 

 

Переглядів: 85
 Друк

Про визначення дати приймання

закладами загальної середньої освіти

Сквирського району заяв про зарахування

дітей до першого класу в 2019 році

Відповідно до законів України "Про місцеві державні адміністрації", "Про освіту", "Про загальну середню освіту", Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 16 квітня 2018 року № 367, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 05 травня 2018 року за № 564/32016 та з метою організованого приймання закладами загальної середньої освіти Сквирського району заяв про зарахування дітей до першого класу:

 

1. Визначити дату початку приймання закладами загальної середньої освіти Сквирського району заяв про зарахування дітей до 1 класу – 02 січня 2019 року.

 

2. Керівникам закладів загальної середньої освіти при зарахуванні дітей до 1 класу дотримуватися вимог Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 16 квітня 2018 року № 367, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 05 травня 2018 року за № 564/32016.

 

3. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника голови Сквирської районної державної адміністрації Славінську О.В.

 

 

Голова адміністрації В. ГАЛЮК

 

Переглядів: 44
 Друк

Про внесення змін до складу комітету забезпечення доступності інвалідів та інших маломобільних груп населення до об’єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури при райдержадміністрації

Відповідно до Закону України "Про місцеві державні адміністрації":

 

Внести зміни до складу комітету забезпечення доступності інвалідів та інших маломобільних груп населення до об’єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури при райдержадміністрації, утвореної розпорядженням голови Сквирської районної державної адміністрації від 25 квітня 2017 року № 236, а саме:

 

Увести до складу комітету:

1) Годованюка Володимира Андрійовича - голову Сквирської районної організації Українська спілка ветеранів Афганістану (за згодою);

2) Крученюка Віталія Миколайовича, особу з інвалідністю ІІІ групи з числа учасників АТО.

 

Голова адміністрації В. ГАЛЮК

 

Переглядів: 53
 Друк

З 1 січня 2019 року розпочався етап подання декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2018 рік. Відповідно до статті 45 Закону України «Про запобігання корупції» державні службовці, інші суб’єкти декларування, зобов’язані щорічно до 1 квітня подавати шляхом заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік за формою, яку визначає Національне агентство.

Детальніше за посиланням: https://nazk.gov.ua/news/do-uvagy-subyektiv-deklaruvannya-9

Переглядів: 108
 Друк

За ним станом на грудень Юлію Тимошенко підтримують понад шістнадцять відсотків українців, чинного президента Петра Порошенка - майже чотирнадцять відсотків. На третьому місці - шоумен Володимир Зеленський із рейтингом у 8.8 відсотків. Майже впритул до нього - Юрій Бойко. Його підтримують 8.4 відсотки українців. По майже 7 відсотків - у Олега Ляшка та Анатолія Гриценка.

За чотири місяці найбільше зріс рейтинг у Петра Порошенка - з менш ніж восьми відсотків станом на початок вересня до нинішніх майже чотирнадцяти. Тож соціологи прогнозують фінальну битву між двома кандидатами - нинішнім Президентом і лідеркою БЮТ Юлією Тимошенко.

Дутальніше за посиланням: https://fex.net/377929898497

Переглядів: 43
 Друк

Переглядів: 27
 


Українські новини

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Joomla Templates by Joomlashack